Vyber telefonu

Vše co se točí kolem počítačů, her, mobilů a elektroniky

Moderátor: Rudi

Odpovědět
Mirek999
Moderátor
Příspěvky: 2331
Registrován: 28 pro 2004 17:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Vyber telefonu

Příspěvek od Mirek999 »

Takze o prazdninach bych si mel kupovat telefon.Otazka je jaky.Na velikosti nesejde.Pozadavky:kvalitni fotak,navigace,velky a kvalitni displej a klavesnice.Vubec nevim do ceho jit.Strop je tak kolem 8000kc,tak davejte nejake typy.Diky. 8)
Optimismus pramení z nedostatku informací :o)

DrGis
Příspěvky: 342
Registrován: 10 srp 2004 13:07
Bydliště: Brno, Zlínsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DrGis »

symbianová nokia např. N73 + gps modul, N95 má vestavěnou gps, ale zase nepobírá jiné programy pro navigaci
nebo sonyericssona K790i nebo K850i, ale musel by ses smířit s tím, že bys měl navigační program v javě a stahoval by si data z netu pro výpočet tratě
TOYOTA CELICA ST165 & ST205

Uživatelský avatar
BR4D3K
Příspěvky: 247
Registrován: 09 led 2005 12:43
Bydliště: DejVíce..--..P6
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber telefonu

Příspěvek od BR4D3K »

N95 samozřejmě pobírá jiný programy pro navigaci......mám v ní Garmina a frčí bez problémů

EDIT: strop 8000 tak to N95 asi nee
Obrázek

Mirek999
Moderátor
Příspěvky: 2331
Registrován: 28 pro 2004 17:40
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mirek999 »

Chci vestavenou GPS,abych nemusel tahat modul.Muze byt i starsi.Ale kdyz uz n95,tak jenom tu 8gb,tu stribrnou nee,ale slysel sem,ze ten telefon je zase pomalej.Co nejakej e-ten,htc apod.
Optimismus pramení z nedostatku informací :o)

Uživatelský avatar
hudyss
Příspěvky: 117
Registrován: 06 kvě 2007 10:54
Bydliště: Liberec

Re: Vyber telefonu

Příspěvek od hudyss »

tak treba HTC pharaos ci artemis?artemis byl v poho,trosku jsem ho pretaktoval a frcel slusne.no ted mam Kaisera a taky pohoda
Toyota Avensis wagon 2.0 D-4D /2004/

AdieuD
Příspěvky: 2531
Registrován: 27 črc 2006 16:26
Bydliště: V krabicce od T16
Kontaktovat uživatele:

Re: Vyber telefonu

Příspěvek od AdieuD »

SE P1... Rychly, dobry, qwerty klavesnice, symbian a neni to predrazeny jako nokie. A cena klesla na 8cku.
Obrázek
I'm a bitch, I'm a lover
I'm a child, I'm a mother
I'm a sinner, I'm a saint
I do not feel ashamed
I'm your hell, I'm your dream
I'm nothing in between

Uživatelský avatar
DitrTKOZ
Moderátor
Příspěvky: 1323
Registrován: 09 říj 2006 20:40
Bydliště: už Ludgeřovice :))) tagže prajzák

Příspěvek od DitrTKOZ »

Mirek999 píše:Chci vestavenou GPS,abych nemusel tahat modul.Muze byt i starsi.Ale kdyz uz n95,tak jenom tu 8gb,tu stribrnou nee,ale slysel sem,ze ten telefon je zase pomalej.Co nejakej e-ten,htc apod.
tat si koupil funglovku N95tku a od koupě samé problémy....přitáhl to domů....a za 20minut se mu zlomulo tlačítko....reklamačka....pak problém se sw zase reklamačka....a tedka asi po 4měsících mu začal chrastit reprák....taky sem jí chtěl..ale sem vyléčená....předtím měl N70 tu mu čorkli....a ta byla bezproblému
tkoz už nejsem..ale jebat nebudu měnit nick
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
iwi
Moderátor
Příspěvky: 1054
Registrován: 04 bře 2005 14:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od iwi »

Tu P1 jsem měl půjčenou asi týden a ee :-( Mám iPaq 514 a dnes bych šáhl po nástupci iPaq 614, je kolem 10k, ale krom asi kvalitního foťáku no problem.
Renaut Mégane Grandtour II 1,5dCi 74kW

Uživatelský avatar
krulis
Příspěvky: 1279
Registrován: 09 kvě 2005 13:32
Bydliště: 82°12'N 23°59'E
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od krulis »

DitrTKOZ píše:
Mirek999 píše:Chci vestavenou GPS,abych nemusel tahat modul.Muze byt i starsi.Ale kdyz uz n95,tak jenom tu 8gb,tu stribrnou nee,ale slysel sem,ze ten telefon je zase pomalej.Co nejakej e-ten,htc apod.
tat si koupil funglovku N95tku a od koupě samé problémy....přitáhl to domů....a za 20minut se mu zlomulo tlačítko....reklamačka....pak problém se sw zase reklamačka....a tedka asi po 4měsících mu začal chrastit reprák....taky sem jí chtěl..ale sem vyléčená....předtím měl N70 tu mu čorkli....a ta byla bezproblému
ted de o to jestli nekecas :lol: kor když to píšeš v ženským rodě :?:
| http://krulis.net | dneska jsem vyskočil z auta, padl přímo na hlavu a odrazil se deset metrů vysoko, osedlal létajícího koně a proletěl jsem se pod karlovým mostem, nevím o ničem vyjímečným co by se dnes stalo....

Odpovědět

Zpět na „IT sekce“