Gliwice ?

Tuningová scéna v Karviné, Bohumíně, Havířově a okolí

Moderátor: Dave0401

petr18.vt
Příspěvky: 1299
Registrován: 16 úno 2007 22:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Gliwice ?

Příspěvek od petr18.vt »

my jsme tam s tatikem byli kdysi.a vzpomínám si že to byl menší plac než v OV a že po prave straně když si tam vešel byli nárazniky atd.velky plot.a narazniky.snad to bylo vrakoviště nebo co.j oa ještě že tam bylo uplne hovno :D. nevim proč.ale vubec nic tam nebylo

Uživatelský avatar
noreking
Příspěvky: 3840
Registrován: 28 říj 2005 19:57
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od noreking »

a to jsi byl na slovensku ne ? :D
HONDA CIVIC 8G

petr18.vt
Příspěvky: 1299
Registrován: 16 úno 2007 22:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Gliwice ?

Příspěvek od petr18.vt »

polsko

Uživatelský avatar
Mr. Yaris
Příspěvky: 5235
Registrován: 12 úno 2004 11:01
Bydliště: Essen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr. Yaris »

noreking píše:bych rekl ze jste to popletli ne ? v Jasenici u skoro MCDonaldu sou jenom vrakace a v Gliwicich je pouze burza snad ne ?? aspon co vim ze sem tam byl :D

Edit : jo a v Jasenicich ze jenom pres tyden ... a v Gliwicich je pouze nedele otevreno ... je to neco jako autoburza v OV ale o hodne vetsi a nejsou tam vetesnici s Kinder vajickama rozbalenyma :lol:
Už to nehul, blbě vidíš :D Vždyť jsem psal, že v Jasenici jsou vrakáče :D
Live4Ride Syndicate

http://www.youtube.com/watch?v=15_eg1YM9fg" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
noreking
Příspěvky: 3840
Registrován: 28 říj 2005 19:57
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od noreking »

no no no sem to jenom blbe precetl asi jsem prepracovany :D
HONDA CIVIC 8G

gynga
Příspěvky: 2607
Registrován: 22 říj 2006 20:05
Bydliště: Ka-4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od gynga »

Mr. Yaris píše:
noreking píše:bych rekl ze jste to popletli ne ? v Jasenici u skoro MCDonaldu sou jenom vrakace a v Gliwicich je pouze burza snad ne ?? aspon co vim ze sem tam byl :D

Edit : jo a v Jasenicich ze jenom pres tyden ... a v Gliwicich je pouze nedele otevreno ... je to neco jako autoburza v OV ale o hodne vetsi a nejsou tam vetesnici s Kinder vajickama rozbalenyma :lol:
Už to nehul, blbě vidíš :D Vždyť jsem psal, že v Jasenici jsou vrakáče :D
jo už to nehul :lol:
..::užrané quattro::..

Fucik88
Příspěvky: 2
Registrován: 10 bře 2013 11:55

Re: Gliwice ?

Příspěvek od Fucik88 »

Zdravim,chtel jsem se zeptat kde na burze v gliwicich najdu nahradni dily,prave jsem se od tamtud vratil a jedine co jsem videl bylo naradi,obleceni a auta na prodej,ale narazniky atd. jsem nikde nenasel,moc diky jestli nekdo poradi.

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Gliwice ?

Příspěvek od Ritchma »

Kde tam myslíte že by byla největší šance sehnat přední nárazník na megana II RS před faceliftem? Kamarádka hledá a nemůže sehnat a nechce se jí dávat 17tis za novej...
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
alean
Příspěvky: 616
Registrován: 21 srp 2007 07:23
Bydliště: D.L.
Kontaktovat uživatele:

Re: Gliwice ?

Příspěvek od alean »

Fucik88 píše:Zdravim,chtel jsem se zeptat kde na burze v gliwicich najdu nahradni dily,prave jsem se od tamtud vratil a jedine co jsem videl bylo naradi,obleceni a auta na prodej,ale narazniky atd. jsem nikde nenasel,moc diky jestli nekdo poradi.
Obrázek
nechápu jak jsi mohl minout tu největší plochu s autodílama :(

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Gliwice ?

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Taky jsem tam dnes byl. Ty ludry ještě nemají hotový most, takže menší objíždka, ale jinak celkem rychlovka tam a zpět :-D
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
barry
Příspěvky: 7439
Registrován: 07 srp 2005 15:27
Bydliště: Karviná

Re: Gliwice ?

Příspěvek od barry »

Ritchma píše:Kde tam myslíte že by byla největší šance sehnat přední nárazník na megana II RS před faceliftem? Kamarádka hledá a nemůže sehnat a nechce se jí dávat 17tis za novej...
zkus ho najít na http://moto.allegro.pl/listing.php/sear ... egory=4102
a pak se zkusit s někým domluvit ;-)
VW Passat Variant Tdi
Suzuki Swišť GTi
Autoúvěry od 6%
Zprostředkování prodeje lehkých užitkových i nákladních aut IVECO a tereních Nissanů

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Gliwice ?

Příspěvek od Ritchma »

Tam jsme ho právě nenašli :(
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
barry
Příspěvky: 7439
Registrován: 07 srp 2005 15:27
Bydliště: Karviná

Re: Gliwice ?

Příspěvek od barry »

hmmm blbý...
toho asi moc nejezdí a když tak umí řídit a brzdit :D
VW Passat Variant Tdi
Suzuki Swišť GTi
Autoúvěry od 6%
Zprostředkování prodeje lehkých užitkových i nákladních aut IVECO a tereních Nissanů

Fucik88
Příspěvky: 2
Registrován: 10 bře 2013 11:55

Re: Gliwice ?

Příspěvek od Fucik88 »

F.l.a.n.e.l. píše:Taky jsem tam dnes byl. Ty ludry ještě nemají hotový most, takže menší objíždka, ale jinak celkem rychlovka tam a zpět :-D
No taky jsem necekal s objizdkou,ale v poho:) Chci se te tedy zeptat,byly tam dnes nejake ND jako napriklad narazniky,svetla,koberecky atd.? Autem jsem stal hned u toho placu kde prodavaly sve auta,pak hned vedle toho byla nejaka mensi burzicka spise s naradim a na protejsi strane byl nabytek a strasne moc stanku s oblecenim,ale zadne ND jsem nevidel:( Byl jsem tam poprve a proto bych chtel poradit jestli jsem nahodou neco nevynechal.Diky:)

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Gliwice ?

Příspěvek od pufko »

No určite vynechal, ja som tam bol po dlhšej dobe asi 6 mesiacov vzad, a dielov tam bolo síce pomenej , ale bolo ich stále dosť, predtým som tam bol v dobe kedy ešte nebol vybudovaný dialničný obchvat, ktorý z burzy trochu ukrojil. inak nevrav že si nevidel ani nikoho vlačiť nahradné diely, ved ludia to tam nosia v rukách na všetky smery, od nárazníkov, cez dvere, či pneumatiky až po autosklá

Ak chceš kúpiť niečo menej obvyklé tak to rieš cez allegro.pl ak nezoženieš nikoho kto by ti to z CZ poriešil, obrát sa na http://www.autofra.sk" onclick="window.open(this.href);return false; pošlú ti aj do CZ ono čo zaplatíš za sprostredkovanie je často menej ako by si to mal riešiť osobne

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Gliwice ?

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Fucik: ty já tam jezdim na vrakáče jakoby soukromé, ne přímo na burzu. maj to tam drahé :-D :lol:
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Gliwice ?

Příspěvek od wesly.TDI »

to je nej volba :wink: , teď jak jsem měl čas kousek od poznaně tak jsem prošel 2 vrakáče u česty, a čuměl jsem na ty ceny, nárazník na oktu I 100zl atd atd a hodně se tam vídá i komplet auta z anglie na ND, krásné kusy za pár kč 8)

Uživatelský avatar
Květoslávek
Příspěvky: 1601
Registrován: 16 srp 2006 11:01
Bydliště: Brno-Hlavní město Moravy

Re: Gliwice ?

Příspěvek od Květoslávek »

Ahoj,ozivim tema.vzhledem k tomu ze pritelkyni rozbili p307 na predek tak uvazuju ze vyjedem do gliwic na burzu.ma nekdo rady? Kde presne to je? Adresa....
Volvo V40 2.0 T4 yellow Faketaxi :)
Go HARD or Go Home!!!

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Gliwice ?

Příspěvek od pufko »

Z Brna isť do Gliwíc zhánať diely na P307 je hlúposť, na to musíš kúpiť diely doma. Ja tam už tiež necgodím a radšej si objednám cez autofra.sk, tu podobnú službu nákupu cez polské allegro poskytuje miestny člen

Uživatelský avatar
Květoslávek
Příspěvky: 1601
Registrován: 16 srp 2006 11:01
Bydliště: Brno-Hlavní město Moravy

Re: Gliwice ?

Příspěvek od Květoslávek »

Rekneme ze je to 230 km,coz neni daleko a potrebuju toho dost a najednou,nemam cas shanet po celym allegru dily...pojedu dodavkou(mozna totiz jeste dolozim nejaky kramy.. spis jestli burza funguje.
Volvo V40 2.0 T4 yellow Faketaxi :)
Go HARD or Go Home!!!

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Gliwice ?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

A kdyby ne Gliwice, tak hned vedle je Jasienice a tam je asi tak 127358484773 vrakáčů :D
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
alean
Příspěvky: 616
Registrován: 21 srp 2007 07:23
Bydliště: D.L.
Kontaktovat uživatele:

Re: Gliwice ?

Příspěvek od alean »

Květoslávek
Gliwice jen v neděli
https://plus.google.com/105817549429383 ... bout?hl=cs" onclick="window.open(this.href);return false;
ale v týdnu raději Jasienica -kousek od českého Těšína
https://www.google.cz/maps/search/jasie ... a=!3m1!4b1" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Bolo1
Příspěvky: 303
Registrován: 07 dub 2009 18:15

Re: Gliwice ?

Příspěvek od Bolo1 »

Jak píšou ostatní, přejedeš hranice a směr Bielsko-Biala a uvidíš kde končí kradená auta z celé Evropy :lol:
Hujdaj a sempl klever

Odpovědět

Zpět na „Karviná, Bohumín, Havířov a okolí“