StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze

Pouze informace o srazech, fotky ve vedlejším tématu.

Moderátoři: Jord, Rudi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Eiffel »

já mám bohužel v tu sobotu jiný program, ale třeba se to bude dát posunout. V lednu určitě pojedeme
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Werunka
Příspěvky: 47
Registrován: 02 srp 2008 02:19
Bydliště: Praha

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Werunka »

Jééé, nový design :)

No nic, nuda.
když nechcete, tak to nečtěte

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od vasek »

Zdravím, omlouvám se, že na stránkách SCH ještě pořád nejsou výsledky poslední soutěže. Aktualizuju to hned jak to bude možné, momentálně jsem doma bez internetu, a v práci to dělat nemůžu.
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Eiffel »

a co účastníci? Jaké to bylo na mikunduláše?
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od vasek »

Ucastnici sem uz asi nechodi... Take bych cekal ze nekdo napise nejakou recenzi nebo postrehy z posledniho SCH.
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

Dannysek
Příspěvky: 23
Registrován: 22 říj 2007 19:03
Bydliště: Praha

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Dannysek »

Ahoj Vašku a přeji krásné odpoledne i všem ostatním:) Já bych sem třeba psala příspěvky ale přijde mi že každý v poslední době jenom přijde koukne a zas odejde,protože sem fakt nikdo nechodí.Přitom street se docela dobře rozjel,začli jezdit nový posádky,ale ty taky nic neíšou a z těch starejch posádek skoro nikdo nejezdí a ani sem nepíše.Přijde mi to docela škoda pač ty lidi kteří street nejezdí a chtěli by tak si na tom foru ani nic nového nepřečtou,protože tu nikdo není a příspěvků tu taky moc není.

Poslední street byl dobrej a můžu mluvit jak za svou posádku tak i za posádku T.I.R. Ty to začli jezdit především pro tu pr... která tam je a ty si to fakt užívaj:)

Tak to je asi tak vše,na další street se už ted jak já tak i T.I.R. moc těšíme a přejeme všem co sem choděj bohatýho ježíška :D hezký svátky a šťastnej novej tok a Vaškovi přeji hlavně hodně úspěchů v dalších streetech.

Mějte se tu všichni fajn :wink: Danny.

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od vasek »

Zdravím všechny v roce 2009 a přeju všem spoustu zážitků, adrenalínu a blbích výrazů v obličejích při čtení šílených itinerářů! :-D

Nejdříve bych chtěl oznámit, že jsem já, a tím pádem i StreetChallenge přežili svátky, a že budu pokračovat v činnosti inadále. Web StreetChallenge se hodně dlouho neaktualizoval z důvodu nedostatku času, ale brzy zase začne. Předpokládám, že přes vikend bych mohl zveřejnit kompletní propozice pro SCH 17.1.2009, takže se můžete registrovat.

Dále bych chtěl aby se rozkřiklo, že hledám redaktory, fotografy a kameramany z řad milovníků aut a automobilových závodů, kteří by psali recenze, fotili a natáčeli akce StreetChallenge. Takže prosím, pokud víte o někom, koho by to bavilo - řekněte jím to a ať se mi ozvou.

Také hledám pořadatele, ale v rozumných počtech. Vím, že někteři z vás by se toho rádi ujaly, ale nechci aby se stalo to, že bude 15 pořadatelů a 3 účastníci. :( Takže to zkusíme udělat tak, že tým (nebo nekolik týmů) který by chtěl pořádat StreetChallenge musí najít nahradu svého týmu (kolik týmů pořádá SCH, tolik týmů se musí zůčastnit místo nich), musí vymyslet SCH, a nejméně měsíc před konáním mi ho předložit. Společně provedeme nejakou korrekturu, a domluvíme se na všech detailech. Kontakty na mě jsou na stránkách SCH, takže neni problem se ozvat a domluvit se. Chtěl bych to umožnit všem zájemcům, a koncem roku bychom zvolily nejlepší StreetChallenge roku 2009, a tym, který ho vymýšlel bychom obdarovali pohárem pořadatelů. Klidně k tomu pište vaše návrhy...

To je zatím vše. Mejte se, a nebojte se sem nekdy něco napsat :rock:
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od vasek »

Zde jsou propozice pro SCH 17.1.2009: >>CLICK<<
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od vasek »

...a ještě letaček:

Obrázek
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

Uživatelský avatar
Redrik
Příspěvky: 295
Registrován: 22 črc 2008 19:07
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Redrik »

funguje jeste?

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Eiffel »

mám pocit, že to upadlo se zmizením Thomase
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Werunka
Příspěvky: 47
Registrován: 02 srp 2008 02:19
Bydliště: Praha

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Werunka »

Já si myslím, že to upadlo úplně z jiných důvodů :-P
když nechcete, tak to nečtěte

Uživatelský avatar
Renault Welt
Příspěvky: 1396
Registrován: 07 bře 2005 18:01
Bydliště: Praha,Billancourt
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Renault Welt »

Werunka píše:Já si myslím, že to upadlo úplně z jiných důvodů :-P
Raději No Coment. :mavani:
Lepší bejt mrtvej než druhej....

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od vasek »

Zdravím. Funguje-nefunguje. Důvodem ale rozhodně není Thomas, a nevím co jsi myslela, werunko. Nemám na to již tolik času, jako když jsem se SCH začínal, to je ten důvod. A věřte mi, štve mě to mnohem víc než vás. Mám momentalně několik zakázek, které musím dodělat, pak mohu dělat Street. Každý vybíra podle sebe co je pro něj důležitější. Pro mě je důležitější práce než zábava. Jinak jsem docela rád že sem ještě píšete, aspoň vidím nějaký zájem... Omlouvám se, že jsem od minulé soutěže nezveřejnil ani fotky, ale fakt jsem se k tomu nedostal.
V budoucnu plánuju reorganizovat StreetChallenge včetně změny vzhledu stránek. Zimní sezónu kvůli reorganizaci budu muset ukončit příštím závodem, takže v dubnu. V nejbližších dnech bych chtěl napsat na stránky nějakou zprávu, a doufám že vykrojím pár hodin na vložení výsledků z 21. února.
Tak se zatím mějte :rock:
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od vasek »

Hledám sponzora, který by byl ochotný platit hosting nového webu SCH. Je to cca 1500Kč za rok. Nebo pokud někdo máte možnost umístit nový web na Váš server (všetně MySQL dastabaze), budu velmi vděčný.
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

www.doplnkynaauto.cz
Příspěvky: 18
Registrován: 23 čer 2008 02:21
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od www.doplnkynaauto.cz »

Werunka píše:Já si myslím, že to upadlo úplně z jiných důvodů :-P
??Jakých... musíme sehnat více lidí..kecy nemaj cenu... :pifko:

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od vasek »

V SOBOTU 18.4.2009 BUDE STREETCHALLENGE TYPU "ABECEDA".
Nemám čas to umístit na stránky, tak to píšu aspon sem. Kdyžtak to rozhlaste dál. Díky všem za pomoc. Je to na nás na všech. Ještě zkusím rozeslat SMSky.
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

Uživatelský avatar
Redrik
Příspěvky: 295
Registrován: 22 črc 2008 19:07
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Redrik »

sakra toho jsem si vubec nevsim:/ kolik tam bylo lidi? jinak jsme menili cislo ale tusim ze jsem ti ho posilal:)

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od vasek »

Kdo jede na mimon od 8.5 - 776 580 520 je moje císlo, tak cinknete, sejdem se a zakalime. Jsem tam od patku do soboty do vecera.
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

koty
Příspěvky: 2
Registrován: 07 kvě 2009 23:01

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od koty »

Ahoj uplnou náhodou jsem narazil na nějakou bezva soutěž s autama a chtělbych se jí zučastnit pravidla jsem si přečet a o registraci též jen tedy nevím kdy soutěž bude myslím tím datum ,příspěvek na registraci je samozřejmí a vůbec mi nevadí a pár známejch by to taky jelo ,ale nevíme datum a proto se ptám kdy tak se plánuje další jízda a kde .Děkuju :D

Uživatelský avatar
Redrik
Příspěvky: 295
Registrován: 22 črc 2008 19:07
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Redrik »

co ja vim, tak datum se urci predem a bude to urcite na webu :) 8)

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od vasek »

Urcite se to vsichni dozvite vcas. Momentalne kvuli me vytizenosti jsem musel SCH pozastavit. Ted delam na novem webu, ktery by mel fungovat tak, ze se zajemce o ucast na webu jednou zaregistruje, a ja vsem zaregistrovanym budu rozesilat informace o tom kdy a kde se bude zavod konat. Nemohu si dovolit planovat zavod mesic dopredu, ale pokud budu vedet, ze treba za tyden budu mit cas, tak to vsem napisu. Predpokladam, ze v cervnu nebo cervenci by mohl byt dalsi zavod.
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

Dannysek
Příspěvky: 23
Registrován: 22 říj 2007 19:03
Bydliště: Praha

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od Dannysek »

Ahojky chodíte sem ještě někdo? A jedete někdo do Milovic na tuning?

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od vasek »

Jsem se tam nakonec nedostal.. :cry:
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

kozza
Příspěvky: 17
Registrován: 17 bře 2008 18:46

Re: StreetChallenge - Praha

Příspěvek od kozza »

Ahoj... funguje jeste neco podobneho jako SCH?
Chtela bych nekam jezdin na neco podobneho ale nevim kam... Kdyztak mi pisnete sem nebo na 775411410. Kristyna :idea:

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze

Příspěvek od vasek »

Zveme všechny milovníky aut, adrenalinu a skvělé zábavy na naší akci StreetRacing pod názvem "TAXI", která se po dlouhé pauze bude konat 30. ledna 2010! Níže je letak, a více info najdete na naších nových stránkách http://www.StreetRacing.cz.

Obrázek
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze

Příspěvek od Eiffel »

bohužel jsem tou dobou mimo prahu
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze

Příspěvek od vasek »

Po dlouhé době zdravíme všechny příznivce naších závodů, a zveme vás na akcičku pod názvem "Smyšlený příběh" v sobotu 10 září. Podrobnosti jsou na nasich strankach http://www.streetracing.cz" onclick="window.open(this.href);return false; pod odkazem "Příští akce".
Obrázek
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

vasek
Příspěvky: 182
Registrován: 24 čer 2007 14:16
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze

Příspěvek od vasek »

Utajený závod!

Poprvé v historii komunity a klubu StreetRacing.cz provádíme utajenou akci! Bylo tak rozhodnuto, protože pro tebe chceme připravit opravdový odvaz! Víme, že chceš závodit naplno a nechceme tě omezovat! Proč se držet nějakých pravidel? Stanovme si pouze podmínky pro vítězství! V nejbližší době se ukuteční ZÁVOD s velkým Z (a nejen Z :-), který nebude zaměřen pouze na plnění úkolů, ale bude opravdu o závodění! Utajením závodu tomu jen pomůžeme! Chceš se zůčastnit? Čti dál!

Obrázek

Ze všeho nejdřív, musíš zjistit odpověď na dvě otázky: kdy a kde závod začne. Bylo rozhodnuto, že tyto základní informace budou zaslány formou SMS vybraným účastníkům minulých akcí. Každý z nich pak ve svém zájmu o početnější účast a větší výhru může tyto informace předávat dál. Samozřejmě v rámci utajení by se informace neměli být zveřejněné pro všechny, ale pouze pro prověřené lidi. Každý, kdo má zájem musí potvrdít svoji účast na tel. číslo uvedené v SMS.

Jestliže jsi nedostal informační SMS - jinák než z nějakého tvého kámoše, který je v obraze tyto informace asi nevypáčíš...

Pokud jsi dostal informační SMS a potvrdil účast - začneš tím, že přijedeš v uvedenou dobu na uvedené místo srazu. Pokud se nic nepokazí tak zde se také bude startovat. Závod bude ve stylu klasického Challenge, s neznámým místem cíle. Na startu posádka dostane papír, kde budou uvedené pouze místa kontrolních bodů. Na kontrolních bodech posádka zjistí čísla, které doplní do souřadnic a podle těchto souřadnic dorazí do cíle. Vyhrává posádka která bude v cíli jako první. Nic složitého, jen je potřeba být rychlej..

Co se týče výherních cen tak hlavní výhra bude jako vždycky 50% vybrané pokladny. Další ceny nabídnou partneři a sponzoři. Už teď máme dvě volné vstupenky na výstavu v hodnotě 800Kč a dale se zřejmě bude jednat o auto doplňky v hodnotě několika tisíc apod. Pokud chcete něco nabídnout - napište nám, nebo pokud víte kam - rovnou přivezte ceny na sraz.

Až do cíle dorazí všichni - proběhne vyhlášení vítěze a předání cen. Po vyhlášení připravíme trať pro zájemce o sprinty, a pak se uvidí :-)

Organizační informace: Pokud vznikne nějaký problém, ať to budou švestky nebo cokoliv jiného - každý jedná sám za sebe! Každopádně, kdyby se něco dělo, tak ti co potvrdili účást dostanou na mobil zprávu s pokyny.
StreetRacing.cz | Automobilové orientační závody v Praze
Faberlic.cz | Kyslíková kosmetika Faberlic

Odpovědět

Zpět na „Srazy“