Sezona 2009

Tuningová scéna v Budějicích a okolí

Moderátor: extreme

Odpovědět
Uživatelský avatar
extreme
Moderátor
Příspěvky: 198
Registrován: 17 črc 2005 14:56
Kontaktovat uživatele:

Sezona 2009

Příspěvek od extreme »

Blíží se nám nová sezóna. Víte mam takový pocit, že v ČB úpravy aut už nefrčí. Pak ale stačí chvilku sedět v AD na Palackého náměstí a člověk vidí, že lidi pořád staví i u nás v ČB. Přispějte názorem, fotečkou, několika řádky sem do ČB fóra. Vždyť tam venku je vás spousta co upravujete svoje auta. Vždyť je jedno jestli máte Š120 nebo Audi RS. Spíš naopak, kolikrát si člověk řekne, že ta či ona úprava staré Š120 musela majitele stát plno času. A vy co vám říkají "Tuzeři" ... nebojte se podělit o svá díla. Třeba vám rady ostatních alespoň pomohou zlepšit svojí práci. Vždyť učený z nebe nespadl. :potlesk: Vylezte ze svých garáží, hal a dílen a ukažte lidem co dovedete! Ať sezóna 2009 je lepší než ty minulé!

Donn000
Příspěvky: 76
Registrován: 31 bře 2007 09:15

Re: Sezona 2009

Příspěvek od Donn000 »

tak třeba já stavim trabanta 601 rs pro poháry v kategorii A1 TWRC. jako dení auto používám favorita teď bohužel dvoubarevnýho..... :)

Uživatelský avatar
extreme
Moderátor
Příspěvky: 198
Registrován: 17 črc 2005 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od extreme »

co takhle se nám pochlubit nějakyma fotečkama..?

Uživatelský avatar
extreme
Moderátor
Příspěvky: 198
Registrován: 17 črc 2005 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od extreme »

extreme píše:co takhle se nám pochlubit nějakyma fotečkama..?
a nějaké info o úpravách ... slyšel jsem o vašem poháru TWRC z doslechu.. :?:

Uživatelský avatar
georg
Příspěvky: 479
Registrován: 31 pro 2004 11:09
Bydliště: Budějky
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od georg »

sezona 2009 vypadá zatím takto :lol:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
extreme
Moderátor
Příspěvky: 198
Registrován: 17 črc 2005 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od extreme »

georg píše:sezona 2009 vypadá zatím takto :lol:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Ty voe, to je mazec, si neřekl, že si to auto celé zase rozebral. :shock: Tak to je něco... auto, které vyhravalo show and shine a teď je zase rozebrane :-D Jo to lizatko neni nahodou laminatove..?? Mam to same na toho kombika co mam na dilne. :rock:

Uživatelský avatar
georg
Příspěvky: 479
Registrován: 31 pro 2004 11:09
Bydliště: Budějky
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od georg »

show and shine se spíš učastnilo :lol: Jinak to lízo je origo bmw připraveno pro stříkání, kupoval jsem ho v ACR úplně nový....
snad to stihnu dodělat do sezony.... :D

Donn000
Příspěvky: 76
Registrován: 31 bře 2007 09:15

Re: Sezona 2009

Příspěvek od Donn000 »

No fotek zatim jenom pár ale 21.2 jsou první závody na šumave(Ledová stopa) tady jsou fotky závoďáka http://www.trabime.cz/trabi.php?id=3&aid=1751&sid=4" onclick="window.open(this.href);return false; a tady jsou fotky srazové voňavky http://www.trabime.cz/trabi.php?id=3" onclick="window.open(this.href);return false; a jinak nevíte někdo o nějakým sponzorovy??

Uživatelský avatar
extreme
Moderátor
Příspěvky: 198
Registrován: 17 črc 2005 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od extreme »

georg píše:show and shine se spíš učastnilo :lol: Jinak to lízo je origo bmw připraveno pro stříkání, kupoval jsem ho v ACR úplně nový....
snad to stihnu dodělat do sezony.... :D
ty jo a cena..?? ja mam uplne to same tvarove ale z laminatu a je to od pana P. z netu... nevim presne to jmeno. Na foru jeho stranky jsou nekde napsane.

Uživatelský avatar
extreme
Moderátor
Příspěvky: 198
Registrován: 17 črc 2005 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od extreme »

extreme píše:
georg píše:show and shine se spíš učastnilo :lol: Jinak to lízo je origo bmw připraveno pro stříkání, kupoval jsem ho v ACR úplně nový....
snad to stihnu dodělat do sezony.... :D
ty jo a cena..?? ja mam uplne to same tvarove ale z laminatu a je to od pana P. z netu... nevim presne to jmeno. Na foru jeho stranky jsou nekde napsane.
Ty hele ted tak koukam, co si tam kitoval na tom prahu..?? to uz ti to shnilo..?? vzdyt to bylo po celolaku.:?? Jinak mas docela velkou tu garaz.

Uživatelský avatar
extreme
Moderátor
Příspěvky: 198
Registrován: 17 črc 2005 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od extreme »

Donn000 píše:No fotek zatim jenom pár ale 21.2 jsou první závody na šumave(Ledová stopa) tady jsou fotky závoďáka http://www.trabime.cz/trabi.php?id=3&aid=1751&sid=4" onclick="window.open(this.href);return false; a tady jsou fotky srazové voňavky http://www.trabime.cz/trabi.php?id=3" onclick="window.open(this.href);return false; a jinak nevíte někdo o nějakým sponzorovy??
Zajímavé... a nějaké úspěchy se závoďáčkem..??

Donn000
Příspěvky: 76
Registrován: 31 bře 2007 09:15

Re: Sezona 2009

Příspěvek od Donn000 »

zatim ne toto je jeho první stavba ale v loni co sem jezdil s kamarádem tak mazec. Tak na letošní rok se těším jako prase !! :D

Donn000
Příspěvky: 76
Registrován: 31 bře 2007 09:15

Re: Sezona 2009

Příspěvek od Donn000 »

tak úprav je mnoho ale to uvidíte na strazu až bude teplejc ono z dvouvalce dostat 55koní je úmění alemotor má 35%životnost..... :D
extreme píše:
extreme píše:co takhle se nám pochlubit nějakyma fotečkama..?
a nějaké info o úpravách ... slyšel jsem o vašem poháru TWRC z doslechu.. :?:

Uživatelský avatar
extreme
Moderátor
Příspěvky: 198
Registrován: 17 črc 2005 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od extreme »

vitečně, jenom tak dál... mimochodem by me zajimalo jak resite podvozek..?? Byl sem svedkem jednoho nestastneho prevraceni trabiho na strechu v zatacce.

Uživatelský avatar
georg
Příspěvky: 479
Registrován: 31 pro 2004 11:09
Bydliště: Budějky
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od georg »

2Extreme: práh neshnil byl máčklej tak se kus vyměnil, jinak jsem auto prohlížel, kostky vpředu netknutý, nenašel jsem nic shnilého. Jinak to lízátko stálo 2850,- + úchytky :D

Uživatelský avatar
extreme
Moderátor
Příspěvky: 198
Registrován: 17 črc 2005 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od extreme »

tak to je narez... ja to laminatovy koupil za 800,- je opravdu tvarove stejne.. ale laminat no... co se tyce toho prahu, me to prave bylo divne, ze by ti to uhnilo.. :-D

Donn000
Příspěvky: 76
Registrován: 31 bře 2007 09:15

Re: Sezona 2009

Příspěvek od Donn000 »

tak do předu podložky na změnu odklonu do zatu to samé podložka pod listové pero ve předu(tím se sníží cca o 8cm) a zadní pružiny na zakázku od autodesing čb.ono to je každý trabant se ti postaví na 3kola v každý zatáčce ale když se už stane že pude po 2kolech tak je to sranda. dá se říct že když máš tvrzený tlumiče tak se stát nic nemůže a to je vyskoušeno viz to to http://www.trabime.cz/trabi.php?id=3&aid=1481&sid=4" onclick="window.open(this.href);return false; a dá se říct že takhle bude muj trabuk také vypadat. s vencou(skippym)děláme budějckej klub už tu jezdí 3 takovíhle trabanti :D
extreme píše:vitečně, jenom tak dál... mimochodem by me zajimalo jak resite podvozek..?? Byl sem svedkem jednoho nestastneho prevraceni trabiho na strechu v zatacce.

Uživatelský avatar
Georgeos
Příspěvky: 726
Registrován: 15 kvě 2004 17:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od Georgeos »

Mě už nějak ten tuning přešel. Asi stárnu nebo co. Ale v týdnu jsem nechal do Mazdy nasadit kompletní zabezpečovací zařízení s pagerem, dálkovým startem, s funkcema jako turbo (motor běží ještě nějakou dobu po vytáhnutí klíčku aby se schladilo turbo), možností otevřít auto i bez dálk ovládání či klíče heslem a pod.

A na jaro spíš než kvůli tuningu ale z nutnosti budu kupovat nová 17" kola + pneu.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím :)

Ovarlord
Příspěvky: 272
Registrován: 06 led 2009 10:33
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od Ovarlord »

No tak já tu mám suzuki swift GTi no zatím se na něm pracuje a ještě dělám kamarádovi Civica tak uvidíme jak to dopadne http:\\autofuncb.blog.cz na tomhle odkzu se dozvíte víc sou tam fotky ze stavby a tak dál
Animalize-Team
BMW E36
Kymco Maxxer

Uživatelský avatar
kitcar
Příspěvky: 117
Registrován: 30 črc 2006 09:42
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od kitcar »

Tak on teď frčí spiš racing (performance) než tuning ;-). Hodně lidí začalo jezdit AD Cup (a doufám že přibudou další), na srazech je taky víc sprinterů než show and shine...prostě auto co jede je lepší než auto co jen vypadá ;-).

To Extreme: Pokudsem chceš hodit fotky závoďáku, není problém...Ale sem se to asi moc nehodí...Je to spíš o tuningu... A jinak na našem webu pochopitelně je hafo fotek a videa a vše další kolem našeho auta a závodů... :-).

Uživatelský avatar
extreme
Moderátor
Příspěvky: 198
Registrován: 17 črc 2005 14:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od extreme »

Tu eda: hele já si myslím, že fotky něčeho co jede se sem hodí... je to jenom na vás.. :-D

Uživatelský avatar
kitcar
Příspěvky: 117
Registrován: 30 črc 2006 09:42
Bydliště: Vodňany
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od kitcar »

jak chceš ;-). Nějaký pohledám a nahodím ;-)

Uživatelský avatar
Kesam
Příspěvky: 397
Registrován: 14 úno 2007 13:45
Bydliště: Č.B-D.B
Kontaktovat uživatele:

Re: Sezona 2009

Příspěvek od Kesam »

Já jsem vylezl ale auto jezdí jenom na srazy a těch moc zatím nebylo :-)
Ford Fiesta mk3 styling aneb auto ze vsi :-)http://www.kesam.cz
Provádíme STROJNÍ LEŠTĚNÍ ALU KOL i ruční kompletní renovace alu svařování navařování hran rovnání lakování leštění límcu čelních ploch kdo co chce to dostane stačí se ozvat!

Odpovědět

Zpět na „České Budějovice“