Dotazy ohledně SUZUKI SWIFT

Moderátor: Zemi

Odpovědět
Uživatelský avatar
motokuba
Příspěvky: 490
Registrován: 11 zář 2005 19:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Dotazy ohledně SUZUKI SWIFT

Příspěvek od motokuba »

Zdravím :-)

Mám pár technických dotazů ohledně Suzuki swift :-) takže začnu:
1.
Rád bych věděl co mám vlastně za motor, mám Suzuki SWIFT sedan r.v. 91 v TP je obsah 1289cm3 výkon 52Kw typ G13BA ať koukám kde koukám tento motor nikdo nikdy nevyrobil :-) není nikde na motoru něco vyraženo? jediné co jsem našel je 1289cm3 jinak se jedná o 8ventil na 2 vačkách :-) nicméně zajímavý system :-)

2.
Je to stříkačka nebo karbec?

3.
Mám malý problémek, auto je na plyn a když je auto studené tak po nastartování na benzín hned chcípne musím ho držet pod plynem na plyn je to podobné (je to lepší) až se zahřeje je to lepší nicméně volnoběžné otáčky jsou cca 600ot/min což je málo jelikož má motor nepříjemné vibrace :-) a když vyřadím za jízdy motor má tendenci chcípnout, tento problém jsem měl již na jednom bývalém autě ale stačilo jen odpojit náporové sání a bylo to OK ale tady to moc nepomohlo (pomohlo to tak o 30%

4.
mohl by mi někdo zjistit na kolik mám seřídit vůle ventilů na tento typ motoru? :-)


Díky moc předem
:?: http://motosnakes.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
My car hstory:Fiat Tipo, Fiat Marea, BMW 735i, BMW 316i,BMW 320i, Ford FOCUS, Škoda Octavia 1,9TDI
My moto history:Jawa 250, GS 500, GSX600F, GSF600, VFR 750, VTR 1000,FJ1100, Yamaha FZS600 Fazer
My dream: HONDA VFR 800 V-TEC

Uživatelský avatar
YaraV
Příspěvky: 29
Registrován: 01 čer 2008 12:05

Re: Dotazy ohledně SUZUKI SWIFT

Příspěvek od YaraV »

G13BA s 52 kw má být jednovačka ale japici maj v těch motorech dost hokej... buď je to 16V s GTi nebo to má jednu vačku a 8V.Ukaž foto motoru zjistím ti ty vůle ventilů...(16V má hydroštely)

Uživatelský avatar
motokuba
Příspěvky: 490
Registrován: 11 zář 2005 19:07
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy ohledně SUZUKI SWIFT

Příspěvek od motokuba »

YaraV píše:G13BA s 52 kw má být jednovačka ale japici maj v těch motorech dost hokej... buď je to 16V s GTi nebo to má jednu vačku a 8V.Ukaž foto motoru zjistím ti ty vůle ventilů...(16V má hydroštely)
No po sundání víka na mě koukli 2 vačky a 8ventilů :-) sací byli na jední vačce a výfukové na druhé :-)
:?: http://motosnakes.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
My car hstory:Fiat Tipo, Fiat Marea, BMW 735i, BMW 316i,BMW 320i, Ford FOCUS, Škoda Octavia 1,9TDI
My moto history:Jawa 250, GS 500, GSX600F, GSF600, VFR 750, VTR 1000,FJ1100, Yamaha FZS600 Fazer
My dream: HONDA VFR 800 V-TEC

Ovarlord
Příspěvky: 272
Registrován: 06 led 2009 10:33
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazy ohledně SUZUKI SWIFT

Příspěvek od Ovarlord »

motokuba píše:
YaraV píše:G13BA s 52 kw má být jednovačka ale japici maj v těch motorech dost hokej... buď je to 16V s GTi nebo to má jednu vačku a 8V.Ukaž foto motoru zjistím ti ty vůle ventilů...(16V má hydroštely)
No po sundání víka na mě koukli 2 vačky a 8ventilů :-) sací byli na jední vačce a výfukové na druhé :-)
Co tady píšeš sem ještě v životě neviděl dvouvačka osmiventil to nikdy suzuki nevyrobily spíš pošli foto motoru a já ti řeknu co je to za motor
Animalize-Team
BMW E36
Kymco Maxxer

Uživatelský avatar
H.o.m.i.e.
Příspěvky: 655
Registrován: 14 črc 2008 16:08
Bydliště: kósek vod Brna

Re: Dotazy ohledně SUZUKI SWIFT

Příspěvek od H.o.m.i.e. »

Já mám 8V a je tam teda jenom 1 vačka. spek

Odpovědět

Zpět na „Honda Club & Japan Cars“