BMW E60 530d rwd in winter?

Moderátor: T-O-M

Uživatelský avatar
Fifi
Příspěvky: 657
Registrován: 15 lis 2006 20:20
Bydliště: Ostrava

BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od Fifi »

Ahoj, jak je psáno již v názvu topicu, zajímá mě jak si tohle auto stojí na sněhu. Mám strach z toho, že se mi některá místa která s fwd vůbec neřeším stanou s rwd nedostupná. Zatím jsem nenašel žádnou recenzi co by se zabývala tímto tématem (sněhem) a na youtube toho taky moc vypovídajícího není... Já osobně nemám zkušenosti s rwd v zimě a tak se obracím na vás a vaše zkušenosti. Toto auto se mi líbí a chci ho koupit (na xd nemám), auto bude jezdit vesměs ve městě, žádné výlety do hor atd, ale nemůžu si dovolit "vyhodit" tolik peněz za auto "nepoužitelné" přes zimu... Vidím to moc černě? Ono nakonec by mi nevadilo do kufru vyskládat dvě vrstvy zámkové dlažby na sebe nebo něco podobného, hlavně aby nebyl problém s trakcí v zimě... Díky za reakce. :wink:
Když někomu řekneš že je blbec, chytrého to z tebe neudělá!

DOEMIXXX
Příspěvky: 3625
Registrován: 01 srp 2006 13:09
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od DOEMIXXX »

http://bmwklub.cz/modules.php?name=Foru ... 7fd6d21275" onclick="window.open(this.href);return false;

za cenu e39 8)

Kazdopadne na snehu se chova lip jak 90% ostatnich aut. Cili pokud nejsi lojza a budes mit kvalitni zimaky, tak se nemusis bat 8)
http://www.facebook.com/djdoemixx

Uživatelský avatar
Fifi
Příspěvky: 657
Registrován: 15 lis 2006 20:20
Bydliště: Ostrava

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od Fifi »

Tak pneu je samozřejmost, stejně jako velká lopata v kufru od doby prvního mrholení... 8) Tedy alespoň u mě. :wink: Tuhle zimu to ale ještě odjezdím se současným fwd, aktuální to pro mě bude až na jaře, ale i tak je v plánu si to auto nechat několik let, takže sněhu se nevyhnu a je dobré vědět dopředu do čeho člověk jde...
Když někomu řekneš že je blbec, chytrého to z tebe neudělá!

Uživatelský avatar
Nick
Příspěvky: 608
Registrován: 26 pro 2004 12:14
Bydliště: Jeseník/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od Nick »

nevím jak 530d , ale měl jsem e60 2,2 R6 a bylo to hodně špatný .
Trochu pomohlo když jsem dal do kufru 100kg olověný závaží , ale stejně to nebylo ono .

A na gumách jsem rozhodně nešetřil .

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od T-O-M »

Záleží na situaci, kolik sněhu, jakej podklad atd. Škoda, že ty auta nemaj samosvorný diferenciály, pak by zadokolka měla mnohem větší šance. Rozhodně bych neřekl, že je auto v zimě nepoužitelný, ale oproti verzi s xDrivem má značný, ale opravdu značný hendikep.

Nevim jaký je tvůj rozpočet, ale tipuju, že za peníze co by stála E60 30d se dá sehnat jiný BMW s 4x4.

Uživatelský avatar
Fifi
Příspěvky: 657
Registrován: 15 lis 2006 20:20
Bydliště: Ostrava

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od Fifi »

No, nakonec jsem našel pár video záznamů s rwd (povětšinou e39,e90 a jedna e60) a i když asi nemohu oběktivně srovnat s jinými fwd, protože žádné na těch shodných záznamech v těch shodných podmínkách nebyly, tak musím říct, že mě to dost vystrašilo. To co ty auta předvaděly resp. nepředváděly na rovině, natož při mírném delším stoupání... RWD od BMW asi nebude auto pro mě :( E60 se mi např. oproti konkurenční A6 (quattra nejsou o moc dražší než fwd) líbí/zamlouvá nesrovnatelně více, ale nevím, ještě mám dost času na přemýšlení, jak jsem psal, aktual až někdy na jaře a třeba se najde nějaká výhodná koupě xd nebo třeba x5 atd. a i ceny by mohly malinko spadnout. V ceně lepší e60ky zatím vidím awd od BMW bohužel jen staré, sociál, s velkým benzínem nebo v kombinace těchto "vad" a to nechci...
Když někomu řekneš že je blbec, chytrého to z tebe neudělá!

Uživatelský avatar
milonovo
Příspěvky: 992
Registrován: 25 lis 2004 21:15
Bydliště: Praha

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od milonovo »

Ono opravdu záleží na podmínkách,v běžným provozu ani na sněhu není problém,naopak se mi zdá,že u těžších to FWD (za mě třeba V70) zase taková výhoda není.No a když napadne třeba jako loni v zimě (parkuju z kopce na kostkách) přijede pluh,kterej ty auta zaparkovaný auta ještě zahrne,nečež to všechno zmrzne,tak stejně musíš vzít lopatu a všechno to někam odházet a pořádně vyprostit,protože Ti ani 4kolka nepomůže.
U X5 možná dohromady s váhou,třeba Range Rover neměl absolutně problém.

Uživatelský avatar
V12
Moderátor
Příspěvky: 5677
Registrován: 08 říj 2004 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od V12 »

kamarad mel A4 v quattru a kdyz se rozhodovla co dal za auto, tak sel s velkyma obavama do bmw prave kvuli kecum ze v zime bud nikam nevyjede a kdyz uz vyjede, tak se zabije.... ma ho uz druhym rokem a je max. spokojen. Koupil na to funglovky gumy, jezdi s tim na hory a v poho. Rika, ze sice quattro je quattro...ale i to bawo vyjede tam kam potrebuje.... nehlede na to, ze v zime se citim bezpecneji v zadohrabu nez predohrabu...
R6 twin turbo + V10 + V12

Uživatelský avatar
Arnie_one
Příspěvky: 270
Registrován: 13 říj 2008 21:35
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od Arnie_one »

Nevim jestli muzu prispet, ale ja mam u Omegy velekj problem v zime. Bydlim na Vysocine, takze je tady toho dost. Kazdopadne urcite je Omega hur vyvazena nez novy BMW. U me staci, aby napadnulo trochu snehu a mensi stoupani je problem ho vyjet, nepomuze ani TC a podobny asistenti. To stejny pri parkovani, kdyz je tam hodne snehu nehnu se z mista. Gumy nove, zavazi v kufru (letos to budou 3 stvrdnuty 25kg pytle cementu) Kdyz uz je prohrnuto, nebo mrzne a je souvisla vrstva snehu, je to parada, akorat se me snazi zadek i na rovinkach predjet :), ale velmi dobre se to koriguje.
uz neni - Opel Omega B 2,5V6
PT Cruiser 2,2CRD limited
pracant Felator 1,3 LPG
Renault Laguna Grandtour 1,6 LPG

Uživatelský avatar
V12
Moderátor
Příspěvky: 5677
Registrován: 08 říj 2004 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od V12 »

tak bawa jsou vyvazeny +- 50:50
R6 twin turbo + V10 + V12

Uživatelský avatar
ARV6
Moderátor
Příspěvky: 6707
Registrován: 01 dub 2005 22:29
Bydliště: Chodov u KV
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od ARV6 »

Ja pred minulou zimou koupil manzelce e36, docela jsem mel obavy protoze predtim mela jen predohraby, ale uplne v pohode, dostalo to novy pneu a ASC+T hodne pomohlo. Projel jsem s tim slusny zaveje, rekl bych stejne jako s predokolkou... Hodne dulezity jsou dobry pneu :wink:
BMW M3 3.2 Convertible
BMW M3d2 Touring
Alfa Romeo 164 Super 3.0 24V - Zombie

Uživatelský avatar
Nick
Příspěvky: 608
Registrován: 26 pro 2004 12:14
Bydliště: Jeseník/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od Nick »

ono taky záleží kde budeš jezdit , jestli jen po městě tak si kup zadokolku , dej na to dobrý gumy a problém mít nebudeš.
Pokud budeš jezdit jen na lyže , a pojedeš hezky o víkendu když budou cesty prohrnutý , projedeš . Pokud nejsi lempl.

Ale pokud budeš jezdit jako já ( večer se vracet domů přes kopec v silný chumelenici ) tak na zadokolku zapomeň.
Budeš se pak jen mlátit do hlavy a závidět všem s předokolkou nebo s 4x4 .
Občas se stane že musíš do zasněženýho kopce zastavit a s bawem se už nikdy nerozjedeš . S předokolkou je to taky težký , ale chce to cvik .

Uživatelský avatar
Fifi
Příspěvky: 657
Registrován: 15 lis 2006 20:20
Bydliště: Ostrava

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od Fifi »

No uvidíme, jak to nakonec dopadne, ale když vidím ty videa aut s awd jak jezdí tím 20cm sněhem jak nic, tak mě to láká čím dál tím víc i když awd bude 3/4 roku spíše zvedat spotřebu naprosto bez užitku... Třeba se poštěstí nějaká 530xd, když ne, tak na A6Q peníze nejspíš budou. Taky mě zaujalo Subaru legacy, to ale i když s pěknou výbavou přichází do úvahy jen v 2.0l benzínu a ten oproti BMW i Audi v 3.0l naftě nepojede a "prestiž" je taky dle mě níže...

Audi Q http://www.youtube.com/watch#!v=3rNvXGc ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
BMW awd http://www.youtube.com/watch?v=YXVcZUOD ... 1&index=28" onclick="window.open(this.href);return false;

BMW rwd :shock:
http://www.youtube.com/watch#!v=vVHX9tF ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=jAW81LG3NuI" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch#!v=uFzOFkj ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch#!v=fjVDPsp ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
- netvrdím že všichni měli zimní gumy a že to byli dobří řidiči (velké otáčky a prokluz trakci zrovna nepřidá), ale i tak mě to moc nepřesvědčilo...
Když někomu řekneš že je blbec, chytrého to z tebe neudělá!

Uživatelský avatar
Kein
Příspěvky: 1537
Registrován: 08 zář 2007 13:39
Bydliště: In the ghetto

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od Kein »

Problém není RWD (v kopci by mělo mít naopak výhodu před FWD) jde spíš o to, že ty bavory jsou nízko a mají strašně široký pneu na to kolik váží.

Všimni si jaké kola mají ty BMW na těch videích. Pokud na to koupíš plechy s úzkými penu, myslím že to nebude žádný problém.
http://www.tuzingforum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.infobaden.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Aladin
Příspěvky: 5079
Registrován: 11 úno 2005 18:52
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od Aladin »

měli jsme na E34 525i zimáky 195/65/15.. a stejně v kopci zapadávalo... BMW na zimu jedině iX...
Rapid 130 --> 110r --> Favorit --> 1000MB --> E34 525iA --> Swišť GTi MK III (125,8dB :lol:) --> Golf 1.9 GTI TDI 20 jahre
felďoška 1,3 combi ethanol - prodáno, Astra caravan 1,7 Dti - prodáno, Passat variant AFN
https://www.facebook.com/RadimRemiasFoto

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od T-O-M »

Kein píše:Problém není RWD (v kopci by mělo mít naopak výhodu před FWD) jde spíš o to, že ty bavory jsou nízko a mají strašně široký pneu na to kolik váží.

Všimni si jaké kola mají ty BMW na těch videích. Pokud na to koupíš plechy s úzkými penu, myslím že to nebude žádný problém.

Všiml jsem si toho, že na 3 z 4 videí mají auta originální kola, tedy kola s originálním rozměrem. Myslíš, že na 530d, která má 500Nm, můžou být kola široká jak na felicii...? Odpovím za tebe - nemůžou protože nejmenší kola na pětku jaký dáš jsou "17, takže se šíři disku 7, 8 palců nevyhneš.

Conscious
Příspěvky: 2191
Registrován: 26 čer 2005 08:06

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od Conscious »

Já teda nevim jak ostatní ale já nikdy s bmw v zimě problém neměl. Jooo,s e32 jooo,když byl zaplej antiprokluz tak jak čék zastavil na kluzkým povrchu tak se nehnul z místa. Ale zase se mi nestalo že by mi to ustřelilo. 8) No a auta bez ASC a podobných sraček... stačí dát do kufru padesátku dllaždici nebo lépe pytel s pískem a není problém. 8) Každopádně musí každej jezdit tak,aby problémům předešel a je asi jedno jestli má rwd,fwd nebo 4wd 8)
BMW E21 318i M10B18 77KW '81, E36 Compact 316i M43B16 75KW '94, E65 735i N62B36A 200KW '01

Uživatelský avatar
Fifi
Příspěvky: 657
Registrován: 15 lis 2006 20:20
Bydliště: Ostrava

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od Fifi »

Abych pak neměl v kufru 150kg + a stejně horší trakci než většina fwd... Nejlepší by bylo si to auto v zimě projet a pak teprve rozhodnout jestli mi to dostačuje, E60 je krásné auto a "zříct" se ho jen k vůli pár měsícům co je sníh mi příjde jako blbost, když po zbytek roku nevím o lepším autě (pro mě tedy)... Uvidíme, každopádně nynější zimu budu hodně koukat po cestách na BMW...

Edit: Své zkušenosti a poznatky samozřejmě přidávejte i nadále... 8)
Když někomu řekneš že je blbec, chytrého to z tebe neudělá!

MattyX
Příspěvky: 198
Registrován: 26 zář 2010 01:40
Bydliště: Bruno
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od MattyX »

když je někdo lojza tak zapadne aji s FWD i 4x4 :lol: ja co měl první E30tku ,se kterou sem jezdil i v zimě tak sem se tešil kdy napadne konečně další sníh :?: a nestalo se mi že bych něco nevyjel , a to i zimáky byli už sezonu jetý :) z RWD rozhodně neměj strach a už vůbec ne z E60 ;)
E30 325i Coupe M20 DiamantSchwarz M-technic II, BBS RS 601

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od pavelini »

To same resi neustale mlada, bude se kupovat 535D s dlouhym kufrem a ma z toho jakozto doposud predohrabka luftika.
Muj nazor je to, ze kam na spravnem obuti vyjede ma X5, tak tam stejne vyjede ta budouci zadokolka, nejsme extremisti, na to mame jine auta a tak bezne hory, Alpy , proste bezne lyzovani zvladne naprosto v pohode.
Tedy dle komentare kamarada, ktery jezdi jen BMW a rocne vetsinou 535D a X5 doveze z DE do CR 200kousku.
Tak muj verdikt zni, vubec se toho neboj, obuj to kvalitne, coz je samozrejmost a uzivej si to, co treba na jare koupis..... 8) 8) 8) 8)
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od T-O-M »

Conscious píše: Každopádně musí každej jezdit tak,aby problémům předešel
Ano, dostat se do průseru a pak čekat, že auto všechno vyřeší za mě je bláhové uvažování.
pavelini píše:Muj nazor je to, ze kam na spravnem obuti vyjede ma X5, tak tam stejne vyjede ta budouci zadokolka
Přál bych ti, aby ses nespletl, ale tohle chce dost optimismu :D

Chce to mít v kufru řetězy, dobré obutí a mít na paměti s čím, že to jedu. Pak se zadokolkou zima přežít dá a klidně i ty hory. V Alpách běžně potkávám BMW a né všechny jsou 4x4. Ale rozhodně si s tim člověk nemůže dovolit zdaleka to, co s xDrivem.

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od pavelini »

Urcite me TOMe chapes, jak to myslim. Proste bezne celorocni uziti. Kdyz na hory, tak je stejne prohrnuto a me iXko kdyz se v loni vydalo testovat iXDrive, tak me tahal nas Catr. hihi
:wink: :wink:
Přílohy
ostuda2.JPG
ostuda2.JPG (38.88 KiB) Zobrazeno 3679 x
ostuda1.JPG
ostuda1.JPG (35.22 KiB) Zobrazeno 3679 x
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
Fanda
Příspěvky: 137
Registrován: 15 říj 2005 13:20

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od Fanda »

Ten na tem třetím videu určitě nemá zimní pneu....

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od pavelini »

T-O-M píše:
Nevim jaký je tvůj rozpočet, ale tipuju, že za peníze co by stála E60 30d se dá sehnat jiný BMW s 4x4.

TOMe a jake? Pac me vychazi stale jak top varianta nez 535d tak 530xd......a dal neni moc vyber, tedy krome X3, pac X5 mame X6 tez a co dal, vzdyt to prece znas........
kort pro holcinu, ktera sedela jen v predohrabu a najednou bum, by mela na zimu vyfasovat zadohrab, hihihhiihiihihiiihi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Jinak o kvalite pneu, se neda spekulovat, to je prece samozrejmost, kort pro drahe polovicky ne? :D :D :D
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
Spiral
Příspěvky: 820
Registrován: 03 kvě 2007 19:21
Bydliště: Okanagen

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od Spiral »

Me prijde ze si tu snazite sami sobe nalhat jak je zadokolka super na zimu. A pritom Vam musi bejt jasny ze je to totalni hovadina. Kdyzby byla zadokolka idealni na zimu tak nepotrebuje do kufru pytel cementu a obouvat uzoucky gumy co budou urcite vypadat paradne. Proc jednoduse nepriznate ze je lepsi mit na zimu 4x4??? jasny s RWD bude vetsi zabava pres rok a ve meste s tim nebude problem jezdit ani v zime ale jesli ma nekdo ambice jezdit castejc do hor tak je zadokolka proste na nic! Bude akorat resit zbytecny problemy. Takze zalezi na kazdym jestli radej obetuje tu radost pres leto a v zime nebude mit problem a nebo jestli si radej bude uzivat zadokolku pres leto za cenu toho ze zustane v zime nekde viset.

osobni doporuceni:KUP SI SUBARU! spek spek spek :D :lol:
1991 VW Golf GTI

Uživatelský avatar
remix
Příspěvky: 9275
Registrován: 05 srp 2004 01:35
Bydliště: Moravian-Silesian region

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od remix »

Arnie_one píše:Nevim jestli muzu prispet, ale ja mam u Omegy velekj problem v zime. Bydlim na Vysocine, takze je tady toho dost. Kazdopadne urcite je Omega hur vyvazena nez novy BMW. U me staci, aby napadnulo trochu snehu a mensi stoupani je problem ho vyjet, nepomuze ani TC a podobny asistenti. To stejny pri parkovani, kdyz je tam hodne snehu nehnu se z mista. Gumy nove, zavazi v kufru (letos to budou 3 stvrdnuty 25kg pytle cementu) Kdyz uz je prohrnuto, nebo mrzne a je souvisla vrstva snehu, je to parada, akorat se me snazi zadek i na rovinkach predjet :), ale velmi dobre se to koriguje.
Pamatuji si, kdyz sem jezdil v A4 1.8T QUATTRO byla to parada, ale nejak se to auto zacalo hodne srat, vice stalo nez jezdilo tak slo z domu (dodnes majiteli jezdi bez sebemensiho problemu ..bohuzel pro me :D ) pak sem udelal velky krok zpet a v ramci uspor jsem koupil Omegu 2,5 TDS (pred zimou) dokazal sem s ni jezdit dva mesice a psal sem na ni inzerat. Byla to ma nejhorsi zima v zivote, od prace kde bylo rovne parkoviste (tak 10cm snehu) mi kazdy den pomahali kolegove protoze sem nemohl odjet s parkovaciho mista (pneu funglace), nekolikrat sem zapadl opravdu v mistech kde obycejne auta predohraby bez sebemensiho problemu..kolikrat mi od baraku pomahal favorit od kamarada, no neco strasneho uz nikdy vic.. pak sem koupil A4 2.4 QUATTRO a musim uznat nejlepsi auto co sem kdy mohl mit.. ale bohuzel se me priority zmenily a musel sem jit po spotrebe, tak tuto zimu budu zkouset v Passatu 1.9TDi (hledal jsem 4x4, ale v tdi nebylo vubec nic slusneho :( ) tak se taky extra moc netesim .. :roll: ovsem BMW a Omega budou zcela jiste nekde jinde ;-)
..:: MB C-Klasse ::..
..:: Škodovka vMPi ::..
..:: Kawa Z750 ::..

Uživatelský avatar
Fifi
Příspěvky: 657
Registrován: 15 lis 2006 20:20
Bydliště: Ostrava

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od Fifi »

Jak jsem už psal, letošní zimu budu koukat po bmw na cestách a zjištění mého pozorování asi rozhodne... Jinak taky se mi líbí Subaru legacy, ale nevím, jestli se chci vzdát bmw k vůli pár měsícům zimy (na hory v zimě nejezdím, spíše město, meziměsto) a na xd asi nebude. O A6ky zase zakopávám na každém rohu a doslova jsem se koncernu "přežral", takže by to byla volba spíše z rozumu, možná bych místo třeba passata riskl i alfu 159, nevím, koncern mě nijak neoslovil, ale nic proti němu nemám, jen to má prostě každý... Napadá vás ještě něco do cca 350 ale spíše méně?
Když někomu řekneš že je blbec, chytrého to z tebe neudělá!

Uživatelský avatar
mc-otka
Příspěvky: 1462
Registrován: 24 srp 2005 20:41

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od mc-otka »

kup 530D E60 mám ji týden a jsem maximálně spokojenej,jak to bude až napadne sníh netuším ale když jezdí tolik zadohrabek a asi hodně záleží na pneu tět zrovna nějaký zháním

Uživatelský avatar
Fifi
Příspěvky: 657
Registrován: 15 lis 2006 20:20
Bydliště: Ostrava

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od Fifi »

Věřím, že jsi spokojený (zatím nenapadlo :lol: ), ale také doufám, že budeš schopný po této zimě podat objektivní report a tak mi pomoci s rozhodováním... 8)
Když někomu řekneš že je blbec, chytrého to z tebe neudělá!

Uživatelský avatar
mc-otka
Příspěvky: 1462
Registrován: 24 srp 2005 20:41

Re: BMW E60 530d rwd in winter?

Příspěvek od mc-otka »

uvidíme stejnak asi záleží hodně na pneu na tom kde člověk bydlí kam stím jezdí a taky co mněl před tím za auto člověk kterej mněl třebas X5 by určitě řekl že je to na pi..

Odpovědět

Zpět na „BMW Cars“