Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Celá auta. Automaticky se mažou příspěvky starší víc než 60 dní.

Moderátoři: Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Rudi, tholis, Mirek999, Bordel

Pravidla fóra
VŽDY UVÁDĚJTE CENU AUTA !!!

Do nadpisu inzerátu (kolonka předmět) vložte vždy prosím na začátek písmena:

P: pokud věco prodáváte
K: pokud věc chcete koupit
V: pokud věc chcete vyměnit za jinou
Uživatelský avatar
woodoo
Příspěvky: 259
Registrován: 30 kvě 2007 20:01
Bydliště: Sewer ...Rumbursko
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od woodoo »

blackpearl píše:
woodoo píše:nemůžu najít sekci kam to hodit tak to prosím jestli to tu je kdyžtak někdo přehoďte ..

Ať bude vystupovat pod jakýmkoliv nickem pozor na tohodle hajzla ... nechal si poslat počalouněná sedadla což není žádný malý balíček ...nechal to na poště ležet dva týdny ..telefon pochopitelně nezvedá na maily ani sms nereaguje a dnes se mi vrací zásilka zpět ..poštovné jak kráva v hajzku ...pozor na něj je to krypl ...

Erich Cieslar
Na Kopci 2135
Karviná - Mizerov
jj to sedí...


Neobjednával si náhodou sedačky na octavii L&k?
ČALOUNĚNÍ INTEIERŮ DO KŮŽE, ALKANTARY, KOŽENKY I LÁTKY
www.woo-doo.eu
kontakt : woodoo-calounik@seznam.cz

Vw Passat 3BG RedVari 19"
Vw Sharan White 18"

blackpearl
Příspěvky: 39
Registrován: 27 úno 2010 18:19

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od blackpearl »

JJ tak je to ten co jsem myslel na Vw-clubu nick:erico.. Prodával tam docela groteskně nějakou Octavii právě L&K kterou vychvaloval a podle potencionálních kupujících to byl šrot :-) Asi nakonec auto prodal tak jak bylo a sedačky asi přestal řešit. Vzpomínám si právě, že dával dokonce odkaz, že sedačky objednal právě u tebe a že do pak bude krasavec :-) Každopádně podle toho jak se tam obhajoval a vystupoval k ostatním, tak bych si od něj nic nekoupil.. :evil: :nono: :(

dj.bob.piskot
Příspěvky: 92
Registrován: 26 úno 2005 16:26
Bydliště: Čejetice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od dj.bob.piskot »

Už bude ta opěrka?? Jinak seš zralej kandidát na black list, nezakládal si ho náhodou Ty??

Uživatelský avatar
remix
Příspěvky: 9275
Registrován: 05 srp 2004 01:35
Bydliště: Moravian-Silesian region

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od remix »

Koukám v Karviné je to samý hajzl :D
..:: MB C-Klasse ::..
..:: Škodovka vMPi ::..
..:: Kawa Z750 ::..

dj.bob.piskot
Příspěvky: 92
Registrován: 26 úno 2005 16:26
Bydliště: Čejetice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od dj.bob.piskot »

Takže už mi došla trpělivost. Pan WOODOO mi "dělal" sedačky asi tak 2,5 měsíců a po této době jsem si vzal sedačky zpátky v úplně původní verzi a to jsem byl dvakrát upozorněn, že se na sedačkách už dělá a že max do týdne budou hotové. Když jsem si pro sedačky byl tak se nějak ztratila hlavová opěrka, to jsem zjistil až při návratu domů. Tak jsem hned informoval pana WOODOO, že jsem ho u něj zřejmě nějak zapoměl a jestli mi ji pošle a nebo jak. Domluvili jsme se, že mi ji přiveze do Prahy, tak byl v Praze, ale mě se to nehodilo, byl jsem mezi nočníma a jed přes celou Prahu pro hlavovku a nazpátek zas přes celou Prahu se mi nechtělo (protože jsem rád za každou hodinu spánku) tak jsem mu řekl, ať přijede blíž, že se pro ni zastavím. Nepřijel tak jsme se domluvili, že mi ji pošle poštou, tou mi ji posílal asi 3 měsíce a pak se tu objevil tento TOPIC a tak jsme se opět domluvili, že mi ji pošle, posílal jsem mu adresu a od 27.9. stále čekám a hlavovka nikde. Takže bych pana WOODOO dal na BLACKLIST, udělejte si o něm představu sami. Už asi o hlavovce nemá cenu přemýšlet, protože se od něho zřejmě nedočkám.

Uživatelský avatar
woodoo
Příspěvky: 259
Registrován: 30 kvě 2007 20:01
Bydliště: Sewer ...Rumbursko
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od woodoo »

jj tak nějak to je... akorát jsem byl v tý Praze 3x a o tom sem tě i informoval ...a hlavovku jsi zapoměl ty, mám ji tu stále ve stavu jako si ji tu tenkrát zapoměl... sedačky jsi vzal s tím že si natrefil na známého kdo ti je udělá.., tak buď v klidu jak půjdu posílat volanty tak snad na tebe nezpomenu... spek
ČALOUNĚNÍ INTEIERŮ DO KŮŽE, ALKANTARY, KOŽENKY I LÁTKY
www.woo-doo.eu
kontakt : woodoo-calounik@seznam.cz

Vw Passat 3BG RedVari 19"
Vw Sharan White 18"

dj.bob.piskot
Příspěvky: 92
Registrován: 26 úno 2005 16:26
Bydliště: Čejetice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od dj.bob.piskot »

Ne tak nejak to bylo, ale presne to tak bylo!! Jelikoz byli sedacky v pristresku pod plachtou a vsechno co tam bylo jsme tahali k autu a hned do auta, tak proste tam nejak nebyla. Nechci to hazet na Tebe, ze si mi ji tam nedal naschvsal, ale operku zvlast jsem do ruky nedostal a zadnou operku jsem ani ze sedacky nevyndaval. 3x si v Praze byl a ja jsem mel 2x nocni a jednou jsem byl v praci na denni a koncil jsem v 19:00.
A kdy budes posilat veci?? Jsem zvedavej jestli uz po pul roce uvidim svoji hlavovku.
A sedacky jsem si vzal, jelikoz mi neprislo fer, kdyz nekdo za 2,5 mesice neni schopen udelat praci na kterou jsme se domluvili a 2x si vymyslet, ze se na nich dela. Tot asi tak vse.

Uživatelský avatar
woodoo
Příspěvky: 259
Registrován: 30 kvě 2007 20:01
Bydliště: Sewer ...Rumbursko
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od woodoo »

psal jsi mi že je chceš zpět protože se ti moje práce nelíbila u Baryho...tak aspoň nekecej... než jsi odjel tak si mi potvrdil že máš vše... a po mých marných pokusech o předání děláš zle... ono je to 50/50 tak to neházej jen na mě ...máš na tom také svoji vinu... teď jen kopeš kolem sebe... uznávám že teď to vázne u mě ale ne že bych dělal mrtvího brouka ... jak budu moct tak ji pošlu...
ČALOUNĚNÍ INTEIERŮ DO KŮŽE, ALKANTARY, KOŽENKY I LÁTKY
www.woo-doo.eu
kontakt : woodoo-calounik@seznam.cz

Vw Passat 3BG RedVari 19"
Vw Sharan White 18"

dj.bob.piskot
Příspěvky: 92
Registrován: 26 úno 2005 16:26
Bydliště: Čejetice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od dj.bob.piskot »

Ano je to pravda že se mi tvoje práce taky nelíbila, ale taky se mi nelíbilo tvoje chování a to že máš sedačky 2,5 měsíce a pořád blbě kecáš, že se Ti stroj posral, že se na tom dělá a tak nebo si to neříkal?? No povídej neříkal si todle?? A pak kdo kecá, viď?? Po Tvých marných pokusech co si mi ji posílal nějakej ten měsíc(přesně druhej pokus od 27.9, první už je celkem dost dlouho), dělám zle?? Ano protože chci, aby to věděli ostatní jakej seš "borec" Už s hlavovkou ani nepočítám. A ano řekl jsem, že mám vše co si mi dal!!
Tahanice o hlavovku jsou někdy od cca. půlky května.
Naposledy upravil(a) dj.bob.piskot dne 09 lis 2010 19:44, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
woodoo
Příspěvky: 259
Registrován: 30 kvě 2007 20:01
Bydliště: Sewer ...Rumbursko
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od woodoo »

Bobe Bobe ... ta odpověd je z téhle soboty... jinak ano pranýřujte mě... Bob u mě zapoměl hlavu uznáván (ale jen svojí hloupostí, kdy mi řekl že naložil vše).. já mu ji třikrát vezl do Prahy a on nebyl schopen jakoliv zajistit předání klíďo komukoliv... a teď je naštvanej že na něj nemyslím ...mám toho opravdu moc tak se k tomu musím dokopat..ale neboj na tvý hlavovce nezbohatnu... ...proto jsem teď v Blacku jako nějakej z*rdík ..z mé strany snaha byla tak po tomhle tyjátru co spouštíš iniciativu nechávám na tobě, když máš potřebu dělat ženu.. všem se nezavděčím a se zvířátkem jsme si to vyříkali a rozešli se v míru Haww ... o nikom dalším nespokojeným nevím.... nebo se mi alepoň neozval... nečekám, že se zavděčím každému s tím jsem se smířil ale snažím se vždy vyjít každému vstříc ale očekávám pak snahu pokud jde o něco podobného jako u tebe i od druhé strany

ještě dopním že má hotových 105 interiérů a zatím mám nespokojeného zvířátka(oba víme proč ), pak piškota který si u mě zapoměl hlavovku ..a pak jak píše piškot někoho na octaviaforu o čemž nic nevím, bo mě nikdo neinfotmoval ......pokud je zákazník nespokojený má právo věc reklamovat pokud je to v mezých ..to se mi stalo zatím jednou a to mou chybou ..nikdo není neomylný, navíc je to ruční práce...vždy u mě zákazník vidí nějaký hotový interier aby byl seznámen s výší kvality, kterou produkuji a poté se svobodně rozhodne zda se dohodnem či nikoliv... nikomu své služby nenutím pouze nabízím... a doufám že zbylí zákazníci byli spokojeni ..
ČALOUNĚNÍ INTEIERŮ DO KŮŽE, ALKANTARY, KOŽENKY I LÁTKY
www.woo-doo.eu
kontakt : woodoo-calounik@seznam.cz

Vw Passat 3BG RedVari 19"
Vw Sharan White 18"

dj.bob.piskot
Příspěvky: 92
Registrován: 26 úno 2005 16:26
Bydliště: Čejetice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od dj.bob.piskot »

Já se Tě ptal jestli je to všechno a ty si mi řekl, že všechno bylo na té jedné hromadě. Tak jsme odnesli všechno co tam bylo. Poté jsem řekl, že je to tedy vše. Nakládali jsme to oba dva.
A Ty si byl ochotnej se přiblížit kam jsem potřeboval?? Nebyl!!
Tak mi ji už po třetí pošli!! A že toho máš moc?? Říkal si, že až půjdeš na poštu tak mi ji pošleš, to si nebyl od 27.9. na poště??
Bary je spokojenej?? Že si nám třeba nebral vůbec telefony, když jsme Ti volali?? Když volalo jiné číslo tak si to zvedl.

dj.bob.piskot
Příspěvky: 92
Registrován: 26 úno 2005 16:26
Bydliště: Čejetice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od dj.bob.piskot »

Jo a jinak email z 3.8.2010 18:24
Co to na mě skoušíš?? Sám sis naběhl s těma co máš koukal jsem na ně na
netu a teda nic moc ...Barry třeba teď po mě chce dodělat tapeci tak asi
tak nespokojenej nebyl .. jinak hlava odeslaná,aler teda tyhle průpovídky
sis mohl odpustit ..byl jsem 3x v Praze a ty jsi nebyl schopen si ji
převzít...

Už se Ti vrátil ten balík s moji hlavovkou?? Nebo si to neposlal??

Uživatelský avatar
lisky
Příspěvky: 1816
Registrován: 15 srp 2006 21:59
Bydliště: Praha, Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od lisky »

Zakoupil jsem v aukci tento nový monitor :cry:

http://aukro.cz/item1306250927_19_lg_lc ... _list.html" onclick="window.open(this.href);return false;

přišel mi takto:
Přílohy
Obraz0601.jpg
Obraz0601.jpg (217.53 KiB) Zobrazeno 11306 x
Obraz0602.jpg
Obraz0602.jpg (63.42 KiB) Zobrazeno 11306 x
Leon FR TDi, EGR off, soft by JohnyFlat
OII TDi, EGR off, soft by tdifun
Fiesta Courier 1.8D
http://www.jetepneu.com

Uživatelský avatar
lisky
Příspěvky: 1816
Registrován: 15 srp 2006 21:59
Bydliště: Praha, Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od lisky »

Prodávající zatím slibuje že vrátí kačky, tak ho nebudu zveřejňovat. Pravděpodobně je ale tentokrát na vině Česká Pošta, byť ale i s tím, že odesílatel podcenil řádné zabalení a zabezpečení proti otřesům posílaného předmětu :cry:
Leon FR TDi, EGR off, soft by JohnyFlat
OII TDi, EGR off, soft by tdifun
Fiesta Courier 1.8D
http://www.jetepneu.com

Uživatelský avatar
snapik
Příspěvky: 53
Registrován: 08 lis 2009 17:52

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od snapik »

jestli to nemel pojistene a zabalil to nahovno, tak dobre mu tak! to pojisteni stoji smesne penize, snad ti to vrati ;)
Letní zimní pneumatiky - jeté , náhradní díly Renault/Dacia
Ceny do sz

Uživatelský avatar
Nick
Příspěvky: 608
Registrován: 26 pro 2004 12:14
Bydliště: Jeseník/Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od Nick »

další člen tf : http://tuningforum.cz/viewtopic.php?f=88&t=99130" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Stříťa
Příspěvky: 67
Registrován: 21 kvě 2005 09:30
Bydliště: vwe Zlíně
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od Stříťa »

woodoo píše:nemůžu najít sekci kam to hodit tak to prosím jestli to tu je kdyžtak někdo přehoďte ..

Ať bude vystupovat pod jakýmkoliv nickem pozor na tohodle hajzla ... nechal si poslat počalouněná sedadla což není žádný malý balíček ...nechal to na poště ležet dva týdny ..telefon pochopitelně nezvedá na maily ani sms nereaguje a dnes se mi vrací zásilka zpět ..poštovné jak kráva v hajzku ...pozor na něj je to krypl ...

Erich Cieslar
Na Kopci 2135
Karviná - Mizerov
Já od něj koupil autíčko a maximální spokojenost... Takže pokud někoho vyšplouchnul, tak já to nebyl... :)
Zlatý časy, když to ještě stálo za h.... 8) 8) 8)


tel: 777070376

demeno
Příspěvky: 27
Registrován: 20 úno 2005 19:27

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od demeno »

reaguji na H-Vtec nebo Hvtec od mlade boleslavi - v minulosti ode mne kupovat civic Vtec a ted nedoplatil penize. Ted pres jeho mesto jezdim tak mu se znamyma dodatecne rozbijeme hubu :-) naprosto nedoporucuji nic prodavat jedine cash :-) a zadne dodatky do smlouvy

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od Chamelion »

demeno - až mu jí rozbijete, nafoť to prosím a pošli...ať mám aspoň pocit zadostiučinění. Já se z něj těch trapných 13tis snažil dostat dva roky a naprosto bez výsledku...

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od wesly.TDI »

když to vse co tady ctu jako obchodnik, a vemu to i z obchodniho hlediska, za vetsinu problemu o kterych se tady rozcilujete si muzete sami :wink: , alespon mate ponauceni do priste nedavat nic bez celych castek, neplatit nic predem a ani posilat na dobirky :wink: , nic ve zlem :wink:

Uživatelský avatar
Motor
Příspěvky: 4041
Registrován: 05 bře 2007 07:32
Bydliště: Orlová (Ostrava)
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od Motor »

wesly.TDI píše: neplatit nic predem a ani posilat na dobirky :wink: , nic ve zlem :wink:
to je sice pěkné,ale kdyby to tak dělali všichni, tak nikdo nikdy nic neproda, ani nekoupi...
Audi A6 Avant 1.9TDi
Felicia BlueSky 1.9D
BMW e30 Coupe
MB W201 190e
VW Golf I GTI
Škoda Rapid

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od wesly.TDI »

to je fakt, ale ty dobriky bych zrusil, je to k hovnu, stoji to ranec, nez se obchod vyridi je to nekdy 14 dni no hnus ...... :roll: , ja uz jsem z dobirek vyleceny.

Uživatelský avatar
mogwaycz
Příspěvky: 78
Registrován: 15 říj 2008 18:09
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od mogwaycz »

wesly.TDI píše:to je fakt, ale ty dobriky bych zrusil, je to k hovnu, stoji to ranec, nez se obchod vyridi je to nekdy 14 dni no hnus ...... :roll: , ja uz jsem z dobirek vyleceny.
jj, svata pravda. Ani ve svem eshopu nenabizim moznost zaslani na dobirku a svete div se funguje to i tak! spek

Uživatelský avatar
Motor
Příspěvky: 4041
Registrován: 05 bře 2007 07:32
Bydliště: Orlová (Ostrava)
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od Motor »

No to by me zajimalo s cim mas shop. ja bych bez dobirek neprodal nic.
Možná Ti to jede,ale nevíš o kolik připadnych objednavek přichazis...
Audi A6 Avant 1.9TDi
Felicia BlueSky 1.9D
BMW e30 Coupe
MB W201 190e
VW Golf I GTI
Škoda Rapid

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od Bordel »

mogwaycz píše:
wesly.TDI píše:to je fakt, ale ty dobriky bych zrusil, je to k hovnu, stoji to ranec, nez se obchod vyridi je to nekdy 14 dni no hnus ...... :roll: , ja uz jsem z dobirek vyleceny.
jj, svata pravda. Ani ve svem eshopu nenabizim moznost zaslani na dobirku a svete div se funguje to i tak! spek
Ja obcas na dobirku posilam a penize mam do 2-3dnu od zaplaceni. samozrejme, kdyz si to clovek vyzvedva tyden dva, tak je to neco jineho...
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
blafuzo
Příspěvky: 99
Registrován: 20 čer 2006 22:07
Bydliště: Praha a Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od blafuzo »

http://www.tuning-doplnky.cz" onclick="window.open(this.href);return false; taky nic moc čekám 20 dní na posranej vyhřívanej potah za 220.-prej skladem na meily nereaguje mám dost takovejch obchodníku co si dají skladem a pak si teprve objednávaj . ted přemejšlím že se mu na tu dobírku taky vyseru a nebo to vyzvednu až poslední den a myslete si o tom co chcete ... zmrdy nemám rád at se jmenujou jak chcou čus BLAFUZO :lol:

Uživatelský avatar
Nosound89
Příspěvky: 188
Registrován: 08 črc 2009 06:12
Bydliště: F-M a okolí
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od Nosound89 »

přidávám jednoho :kladivo: nechal si poslat balík (ještě ať jej odešlu co nejdříve, že spěchá tak valím na poštu ještě ten den jako debil) a pak se vymlouvá, že nemá na zaplacení... a balík se mi po 14 dnech samozřejmě vrátil z5...

adresa:
Lukáš Novaček
Hornická 12
66491 Ivančice

mobil: 736684384

email: nowaku@seznam.cz
Volvo

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od m.artty »

Jeden pán z aukra, už to řeším s Aukrem. Na aukru nick "DavidPetr1", hodnocení + 3158 (ani hodnocení není záruka). Je/byl to zprostředkovatel nákupu z Honkongu. Ovšem jak došlo na problém, tak nic neřeší a jen slibuje.

David Petr
Slepá 551
289 24 Milovice

mail: mydigital.cz@gmail.com
telefon: 721 377 888

Pozor na něj a pokud někdo bydlíte v Milovicích, tak mu pochčijte dveře :lol:
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
206RSS
Příspěvky: 161
Registrován: 04 pro 2008 22:10
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od 206RSS »

demeno píše:reaguji na H-Vtec nebo Hvtec od mlade boleslavi - v minulosti ode mne kupovat civic Vtec a ted nedoplatil penize. Ted pres jeho mesto jezdim tak mu se znamyma dodatecne rozbijeme hubu :-) naprosto nedoporucuji nic prodavat jedine cash :-) a zadne dodatky do smlouvy
Hochu toho tady nenajdeš,podělal tady všechny kamarády a zmizel,nikdo neví kam,mě dluží ješte doplatek za najem bytu 1500,-...nevim co to do nej vjelo ale dřív byl v pohodě
Servis mobilních telefonů všech značek
http://www.facebook.com/pages/Servis-mobiln%C3%ADch-telefon%C5%AF-v%C5%A1ech-zna%C4%8Dek/299468816824103

Uživatelský avatar
j3ykobim
Příspěvky: 579
Registrován: 05 srp 2011 08:28

Re: Black List pro hajzlíky se kterými neobchodovat

Příspěvek od j3ykobim »

demeno píše:reaguji na H-Vtec nebo Hvtec od mlade boleslavi - v minulosti ode mne kupovat civic Vtec a ted nedoplatil penize. Ted pres jeho mesto jezdim tak mu se znamyma dodatecne rozbijeme hubu :-) naprosto nedoporucuji nic prodavat jedine cash :-) a zadne dodatky do smlouvy
to sou rady :kladivo:
Trabant, VW Golf, MX 5

Odpovědět

Zpět na „Autobazar“