Rada BMW E60

Moderátor: T-O-M

Odpovědět
Uživatelský avatar
matt
Příspěvky: 1931
Registrován: 17 črc 2007 15:20
Bydliště: Plzeň

Rada BMW E60

Příspěvek od matt »

Na interentu hledám E60 v M-paketu...Všechny M-pakety až na jednu vyjímku jsem našel bez sportovních sedaček.. Měl jsem za to že v každém M-paktu jsou sportovní sedačky..Dokáže mi to někdo vysvětlit ?
Jinak co říkáte na tento motor ? Stačí tyhle koně ?
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Děkuju
Dovoz aut ze zahraničí, Non-stop odtah, Kompletní péče o vozidlo (mytí, leštění, tepování, leštění světel), Zařízení STK, Diagnostika vozidel, Rychlé sjednání pojistky za fajn cenu, Servis.
Plzeň 775115675

Progresss
Příspěvky: 1018
Registrován: 11 pro 2007 08:46

Re: Rada BMW E60

Příspěvek od Progresss »

O BMW vím uplný kulový, ale tenhlencten motor má v E60tce známej a s svejma 92 benzínovejma KW v 10 starým fordu mi do 160 nestačí :lol: Takže bych určitě šel do 530d 8)

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Re: Rada BMW E60

Příspěvek od T-O-M »

mrkni na
http://www.tuningforum.cz/viewtopic.php?f=94&t=74415" onclick="window.open(this.href);return false;


A jaký měly sedačky ty s tim M-paketem? Nebyly náhodou komfortní? Myslim, že u e60 jsi v M-paketu místo sportovních mohl mít ty komforní a nebo jsi viděl auta, co měly jen vnější plasty M-paket, ale podvozek a interiér standart.

Uživatelský avatar
matt
Příspěvky: 1931
Registrován: 17 črc 2007 15:20
Bydliště: Plzeň

Re: Rada BMW E60

Příspěvek od matt »

Díky, Neznáš nějaké www stránky pouze na pětky ? Něco jako je E46 forum ?
Myslel jsem tyto sedáky http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... &picture=3" onclick="window.open(this.href);return false;

Progresss
Vím že výkon nic moc..Ale tohle je přesně to co se mi líbí 8) (Beru v potaz i opravu auta)
Dovoz aut ze zahraničí, Non-stop odtah, Kompletní péče o vozidlo (mytí, leštění, tepování, leštění světel), Zařízení STK, Diagnostika vozidel, Rychlé sjednání pojistky za fajn cenu, Servis.
Plzeň 775115675

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada BMW E60

Příspěvek od pavelini »

presne jak pise TOM, tech variant je vazne mnoho.
Jinak jako ve vsem, je to o penezich, nekdo by nesel pod 530d a nekomu bude stacit bohate 520d, ale zbytek bude dle jeho predstav, to je dulezite si ujasnit a pak hledat , hledat , hledat a ve vysledku se modlit, aby to byla spravna volba. Sam vim, po takovem dlouhem hledani pekne e60, o cem je rec.............
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
matt
Příspěvky: 1931
Registrován: 17 črc 2007 15:20
Bydliště: Plzeň

Re: Rada BMW E60

Příspěvek od matt »

Ačkoliv jsem moc aut nevystřídal..tak ani 3.0D v E46 mi "Nestačí".. Nejradši bych 35D.Ale bohužel pouze automat :( Takže pokud by byla 530d v presné výbavě jako jsem já posílal tak bych hodně zauvažoval..
Dovoz aut ze zahraničí, Non-stop odtah, Kompletní péče o vozidlo (mytí, leštění, tepování, leštění světel), Zařízení STK, Diagnostika vozidel, Rychlé sjednání pojistky za fajn cenu, Servis.
Plzeň 775115675

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada BMW E60

Příspěvek od pavelini »

To je dobre, jen si priprav nejake drobne, asik tak neco vic nez 550tis kc a Tava zadost, muze bejt splnenena, hihi :wink: :wink: :wink: :wink:
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada BMW E60

Příspěvek od pavelini »

V12, y jsi nasi petku videl, co to je vlastne za sedacky? At mam taky jasnej prehled?
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada BMW E60

Příspěvek od pavelini »

Takže pokud by byla 530d v presné výbavě jako jsem já posílal tak bych hodně zauvažoval..[/quote]

No uvidis sam, tedy pokud neresis penize, tak ti to da hodne zabrat, jen si musis dat na cas a vyckavat, hledat a opet vyckavat, pak lustrovat a pak opet vyckavat, drzim vsechny palce, aby jsi ze svejch pozadavku neslevil......... 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
V12
Moderátor
Příspěvky: 5677
Registrován: 08 říj 2004 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada BMW E60

Příspěvek od V12 »

pavelini píše:V12, y jsi nasi petku videl, co to je vlastne za sedacky? At mam taky jasnej prehled?
bych rekl, ze ty tam mas aktivni comforty s odvetranim
R6 twin turbo + V10 + V12

Uživatelský avatar
matt
Příspěvky: 1931
Registrován: 17 črc 2007 15:20
Bydliště: Plzeň

Re: Rada BMW E60

Příspěvek od matt »

pavelini
O to hůř se schání když bych chtěl málo ťuklou :wink: Každopádně vůbec nikam nespěchám....až se najde najde se..Když ne bude něco jiného :wink:
Vcelku mi jde jedno v čem budu jezdit..Jen mám rád změnu 8) ..A BMW jsem si hodně oblíbil..
Díky, a taky držím palce s tvou E60 ať dělá jen radost :wink:
Dovoz aut ze zahraničí, Non-stop odtah, Kompletní péče o vozidlo (mytí, leštění, tepování, leštění světel), Zařízení STK, Diagnostika vozidel, Rychlé sjednání pojistky za fajn cenu, Servis.
Plzeň 775115675

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Re: Rada BMW E60

Příspěvek od T-O-M »

matt - to černý auto v odkazu z mobile.de má z M-paketu jen nárazníky, takže bych to M-paketem nenazýval - nemá kola, nemá lišty s logem, nemá sport. volant a má standart židle


pokud teď vlastníš E46 330d, tak E60 520d tě nejšpíš zklame (až na prostor uvnitř a kufr)

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Re: Rada BMW E60

Příspěvek od T-O-M »

Za sebe bych jako ideální volbu do E60 viděl 530i nebo 530d, protože
a) jsou to povedené motory a autu udělují slušnou dynamiku
b) je víceméně jedno jestli jsou ve spojení s automatem nebo s manuálem
c) na trhu jich je nejvíc, takže je z čeho vybírat
d) obě verze lze mít s pohonem xDrive

Uživatelský avatar
matt
Příspěvky: 1931
Registrován: 17 črc 2007 15:20
Bydliště: Plzeň

Re: Rada BMW E60

Příspěvek od matt »

T-O-M-e
Měl jsem za to že toto je M-paket.. :wink: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... abNumber=2" onclick="window.open(this.href);return false;
Dovoz aut ze zahraničí, Non-stop odtah, Kompletní péče o vozidlo (mytí, leštění, tepování, leštění světel), Zařízení STK, Diagnostika vozidel, Rychlé sjednání pojistky za fajn cenu, Servis.
Plzeň 775115675

Uživatelský avatar
V12
Moderátor
Příspěvky: 5677
Registrován: 08 říj 2004 14:34
Kontaktovat uživatele:

Re: Rada BMW E60

Příspěvek od V12 »

ja bych rekl, ze toto je m-paket...ja tam vidim plasty, kola, listy, volant, sedacky
R6 twin turbo + V10 + V12

Uživatelský avatar
T-O-M
Příspěvky: 3342
Registrován: 13 úno 2006 12:25

Re: Rada BMW E60

Příspěvek od T-O-M »

Ta 520d ano, ale ta 520i NE (tu jsem měl na mysli) přestože tam píše M-paket a má jen ty nárazníky

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... &picture=3" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
matt
Příspěvky: 1931
Registrován: 17 črc 2007 15:20
Bydliště: Plzeň

Re: Rada BMW E60

Příspěvek od matt »

Jasný, tak děkuju za rady.. A čas od času mrknout na nabídky :wink:
Dovoz aut ze zahraničí, Non-stop odtah, Kompletní péče o vozidlo (mytí, leštění, tepování, leštění světel), Zařízení STK, Diagnostika vozidel, Rychlé sjednání pojistky za fajn cenu, Servis.
Plzeň 775115675

Odpovědět

Zpět na „BMW Cars“