Gran Tourismo 5 - konečně

Jsme na foru o autech a tak by zde tato kategorie asi neměla chybět.

Moderátoři: Rudi, iwi, blah

petr18.vt
Příspěvky: 1299
Registrován: 16 úno 2007 22:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od petr18.vt »

Tak TDU je spíš takové oddychovka a sranda 8)

Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 705
Registrován: 24 říj 2004 18:43
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Michelin »

Popravde receno GT5 je celkem slabota. Auta se chovaj jak krabicky :D Zvuky uplne priserny. Grafika asi 100x horsi nez na obrazcich.
Pocit z jizdy slabej. A vypada to porad jak Gran turismo 4 :lol:
babyCupra

Uživatelský avatar
HamilRS
Příspěvky: 80
Registrován: 20 bře 2010 18:07
Bydliště: Bělá u Starý Paky ( Semily)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od HamilRS »

TDU co se týče fyzikálního modelu je fakt mimo,ale jak bylo řečeno je to spíše pro zábavu,pořádát srazíky,pojezdit po ostrově atak... :D
_________________________________________________________________
Fiat Uno MK1 1.0i >>>> 1,? **ŠMOULA**
Ford Puma 1,7 VCT

Uživatelský avatar
X-Ray
Příspěvky: 646
Registrován: 28 úno 2009 19:14

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od X-Ray »

No jestli bude GT5 jako to na PSP, tak s tou informací že je tam 950 aut bych byl opatrnej. Bude tam zase 20x NSX jen v jiný upravě a barvách, atd. Celkovej počet značek a modelů aut bude asi o hodně skomější :(

Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 705
Registrován: 24 říj 2004 18:43
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Michelin »

Jo, je ram asi 30 verzi civicu, a vubec kazdy japan auto tam ma rizny spec verze. Nehlede nato ze vetsina aut jsou stary modely, novych aut je cca 200 :D
babyCupra

Uživatelský avatar
Johny_X
Příspěvky: 1182
Registrován: 26 zář 2005 15:59
Bydliště: Mělník

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Johny_X »

a kolik těch aut má "cockpit view" ? ? :hlazeni
johnyperez#KEHOrennsport

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Takeshi »

to musim koupit dost,ale aby to nebylo zklamani jak mafie II

Uživatelský avatar
Tuner.X
Příspěvky: 47
Registrován: 31 bře 2006 19:27
Bydliště: Ostrava

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Tuner.X »

Abych to shrnul,co jsem četl,tak aut s kokpitem je zhruba 182(premium vozy) zbytek těch aut vypadá jak z GT4(černé skla,bez interiéru a při bližším pohledu jsou patrné kostičky).Tratě jsou kapitola sama o sobě,ty starší tratě jsou prý převzaté z GT4(graficky tak vypadají :roll: )ovšem ty nově vymodelované už prý vypadají parádně.Osobně je pro mně serie GT srdcovka,nepřeberné množství závodů,od rally až po motokáry,ale musím uznat že Forza 3 je o dost lepší-všechny auta mají stejnou kvalitu zpracování,mají kokpity u všech aut a tratě taky paráda.
Supra mk3 turbo

Uživatelský avatar
Butcher
Příspěvky: 3186
Registrován: 15 říj 2006 23:48
Bydliště: Sodom and Gomorrah
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Butcher »

Tak jste na tom?...ja po 3 dnech 50% hry :roll: ..hraju to na volantu(G25) v r-cockpitu a prijde mi to az smesne jednoduchy...vsechny licence komplet na zlato, zajety zavody taky.
Vsechno vcetne traction control a ABS vypnuto.F430 Scuderia upravena na maximum(630k/1120kg) a nemam problem, je v Expert series Polyphony Digital Cup, behem zavodu na 5 kol, nalozit o kolo :( Aspon ze jsou tam ty Specialni eventy...ty sou fajn 8)
Co me ale nejvic zklamalo, tak ze je tam sice pres tisic aut, ale clovek si muze koupit jenom ty co jsou v nabidce automobilek jako new, tech je tak odhadem tak max 200 + aktualni nabidku ojetejch...tech je tak 50...cize v jeden okamzike je dostupnejch "jenom" 250 aut.
Auta co clovek dostava za vyhrany zavody stoji za hovno(ty dobry si musi kupovat), stejne jako model poskozeni.
Dalsi pojeb je, ze na standartni auta kterejch je drtiva vetsina(cca 800) nelze dat ani jiny kola...o pohledu z kabiny si muzeme nechat zdat.
Bavi me to neskutecne, ale kdyz se nad tim zamyslim, jsem z te hry v podstate zklamanej :(

Aspon ze ten Ring je udelanej dokonale :o) :driver:
KEHO rennsport

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od JRD McLAREN »

No takze jak som sa docital, ...na PeeeCee to nebude..
..takze frcim dalej RBR + RSRBR2011 s FWD na G27 ...

a cakaam kym zacne sezona,


BTW: ak ma nekdo FF volant, a hra kvalitny simulator (po fyzickej stranke)
tak rovnake pohyby potom funguju aj v realnom voze..
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
milonovo
Příspěvky: 992
Registrován: 25 lis 2004 21:15
Bydliště: Praha

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od milonovo »

Tak jsem začal,to chování mi přijde taky jako pro děti,nic jsem nehrál ani nepamatuju a docela mi to jde :-) Nevíte někdo,jestli půjde volant z PS2 na tohle?

Uživatelský avatar
Butcher
Příspěvky: 3186
Registrován: 15 říj 2006 23:48
Bydliště: Sodom and Gomorrah
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Butcher »

A kdo dal?FOGu prestan mlzit a jebni sem svuj progres a dojmy :wink: A co ostatni? Johnny_X, Takeshi...Zemjang na to byl taky natesenej jako svine a ted mlci....asi ma moc prace s tahanim pravaku pres kanal :lol:
KEHO rennsport

Uživatelský avatar
Johny_X
Příspěvky: 1182
Registrován: 26 zář 2005 15:59
Bydliště: Mělník

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Johny_X »

co já vole ? já se tak maximálně těšim na Targa Florio a rF2 , nikdá sem PS neměl spek
johnyperez#KEHOrennsport

Uživatelský avatar
mathias22
Příspěvky: 772
Registrován: 03 úno 2009 19:42
Bydliště: OVA

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od mathias22 »

vyjde to gt5 na Xku ?
chocolatE36 in progress

Uživatelský avatar
mathias22
Příspěvky: 772
Registrován: 03 úno 2009 19:42
Bydliště: OVA

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od mathias22 »

Butcher píše:Tak jste na tom?...ja po 3 dnech 50% hry :roll: ..hraju to na volantu(G25) v r-cockpitu a prijde mi to az smesne jednoduchy...vsechny licence komplet na zlato, zajety zavody taky.
Vsechno vcetne traction control a ABS vypnuto.F430 Scuderia upravena na maximum(630k/1120kg) a nemam problem, je v Expert series Polyphony Digital Cup, behem zavodu na 5 kol, nalozit o kolo :( Aspon ze jsou tam ty Specialni eventy...ty sou fajn 8)
Co me ale nejvic zklamalo, tak ze je tam sice pres tisic aut, ale clovek si muze koupit jenom ty co jsou v nabidce automobilek jako new, tech je tak odhadem tak max 200 + aktualni nabidku ojetejch...tech je tak 50...cize v jeden okamzike je dostupnejch "jenom" 250 aut.
Auta co clovek dostava za vyhrany zavody stoji za hovno(ty dobry si musi kupovat), stejne jako model poskozeni.
Dalsi pojeb je, ze na standartni auta kterejch je drtiva vetsina(cca 800) nelze dat ani jiny kola...o pohledu z kabiny si muzeme nechat zdat.
Bavi me to neskutecne, ale kdyz se nad tim zamyslim, jsem z te hry v podstate zklamanej :(

Aspon ze ten Ring je udelanej dokonale :o) :driver:
ty si totiz MAGOR ale :D
videl sem nejake tvoje video s tou carerou na ringu a jedes jak COM vole :lol:
chocolatE36 in progress

Uživatelský avatar
X-Ray
Příspěvky: 646
Registrován: 28 úno 2009 19:14

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od X-Ray »

Tím X myslíš Xbox360? To pochybuju. Je to vyvíjeno speciálně pro SONY a ta si nenechá ujít exklusivitu GT5 a PS3 tím, že by prodala práva na předělání na X nebo PC.
Naposledy upravil(a) X-Ray dne 30 pro 2010 20:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mathias22
Příspěvky: 772
Registrován: 03 úno 2009 19:42
Bydliště: OVA

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od mathias22 »

jj, asi podobne jako god of war II :(
KURVY,aspon ze mam forzu v CZ...
chocolatE36 in progress

Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 705
Registrován: 24 říj 2004 18:43
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Michelin »

Mam myslim 69%, lvl 26.
Na 25 lvl se odemkne endurance series. Kde jsou vytrvalostni zavody a vrcholi to ringem na 40 lvl kam se nedohrabu pac hrat 6 hodinovej zavod je i na me moc.
Hraju na g25, fyzika zalostna. Jsem zkratka odkojenej LFS.
Jinak plati dojmy co jsem psal nahore. Jinak hra mi prijde pomerne dobre odstupnovana obtiznosti. Sice licence na zlato nejsou problem, ale loebovu skolu na zlato asi nedam nikdy.
Celej b-spec rezim je uplne nahovno pac ty debilni ai driveri nejsou schopny s konkurenceschopnym autem pojet ostatni ai. Jo kdyz se jim da 2x silnejsi auto uz to jde.
Pro me jedina dobra vec je pekne udelanej nordschleife a evo VI v premium autech.
babyCupra

Uživatelský avatar
matt
Příspěvky: 1931
Registrován: 17 črc 2007 15:20
Bydliště: Plzeň

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od matt »

Ačkoliv už jsem dlouho na PC nehrál..Tak snad jako jediná hra ke které jsem neměl téměř žádné výtky byl právě Rfactor.. V tomto topicu jste se bavili o Rfactor 2 jelikož už hry moc nesleduju tak jsem se chtěl poptat jakej je rozdíl mezi jedničkou a dvojkou (Samozřejmě grafiku nepočítám).. Díky
Jinak k tomu závodění jak zde někdo psal nejlepší je obojí (Ring si nezajezdítě každej víkend v reálu :D)...Doufám že někdy bude alespoň trochu schopné auto na okruh..Ať se nemusím patlat se strkkrosem...
Dovoz aut ze zahraničí, Non-stop odtah, Kompletní péče o vozidlo (mytí, leštění, tepování, leštění světel), Zařízení STK, Diagnostika vozidel, Rychlé sjednání pojistky za fajn cenu, Servis.
Plzeň 775115675

Uživatelský avatar
Butcher
Příspěvky: 3186
Registrován: 15 říj 2006 23:48
Bydliště: Sodom and Gomorrah
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Butcher »

Johny_X píše:co já vole ? já se tak maximálně těšim na Targa Florio a rF2 , nikdá sem PS neměl spek
Chyba :D

Michelin: Mel jsem ted nucenou pauzu, ale od Uterka se na to zas vrhnu...ta Loebova skola je mazec to je fakt 8) BSpec jsem jeste ani jednou nezkusil :oops:

Matt: Na rFactor 2 ceka celej svet jako na smilovani....jeste to nevyslo, ale snad to bude Nirvana :D
KEHO rennsport

Uživatelský avatar
matt
Příspěvky: 1931
Registrován: 17 črc 2007 15:20
Bydliště: Plzeň

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od matt »

:wink: Až si někdo koupí Rfactor 2 poprosím ho o kratičkou recenzi 8)
Dovoz aut ze zahraničí, Non-stop odtah, Kompletní péče o vozidlo (mytí, leštění, tepování, leštění světel), Zařízení STK, Diagnostika vozidel, Rychlé sjednání pojistky za fajn cenu, Servis.
Plzeň 775115675

Uživatelský avatar
Butcher
Příspěvky: 3186
Registrován: 15 říj 2006 23:48
Bydliště: Sodom and Gomorrah
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Butcher »

O co ze budu prvni :lol:
KEHO rennsport

Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 705
Registrován: 24 říj 2004 18:43
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Michelin »

No me teda prisel rfactor chabej. LFS mi prijde o hodne lepsejsi, hlavne dynamikou podvozku. Ztraci tim ze se neda modovat.
Butcher: ja ten b-spec rozjel pac jsem doufal ze ty X hodinovy zavody nebudu muset jezdit a necham to odjet ai. Ale bohuzel to opet panove z PD netrefili a nejde to...
babyCupra

Uživatelský avatar
Johny_X
Příspěvky: 1182
Registrován: 26 zář 2005 15:59
Bydliště: Mělník

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Johny_X »

Butcher píše:O co ze budu prvni :lol:
slibuju že si ho koupim taky :idea:
johnyperez#KEHOrennsport

Uživatelský avatar
Butcher
Příspěvky: 3186
Registrován: 15 říj 2006 23:48
Bydliště: Sodom and Gomorrah
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Butcher »

Johny_X píše:
Butcher píše:O co ze budu prvni :lol:
slibuju že si ho koupim taky :idea:
8) 8) 8) A ja tu verejnou IP :oops:

Michelin: Dynamikou podvozku?Zkus se prosimte trochu rozepsat :wink: S tim Bspecem si me prekvapil, protoze treba ve GT4 ty endurance zavody klidne jezdit mohl :?
KEHO rennsport

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Zemi »

Hlavne floutci nezapomente tahat updaty. 8) Uz jich vyslo 5 mimochodem...
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
Butcher
Příspěvky: 3186
Registrován: 15 říj 2006 23:48
Bydliště: Sodom and Gomorrah
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Butcher »

Fíme ale stejne dekujeme 8)
KEHO rennsport

Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 705
Registrován: 24 říj 2004 18:43
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Michelin »

Prave vim ze v gt4 mohli. Problem tady je ze ty rezimy jsou striktne rozdeleny. Mozna na ten 24h je to povoli.
Ja zatim jel jen tech 60 kol a 4 hodinovej zavod s mx5 a uz tak mi to lezlo krkem.
Ono neco jinyho je jet vytrvalostni zavod online s lidma na tvoji urovni a neco jinyho plahocit se 4 hodiny s debilni ai, ktery nalozis 8 kol.
jinak k lfs. Mam tam proste vetsi pocit rychlosti, setrvacnosti. A to auto proste nejak funguje kdyz prejedes obrubniky treba. Taky pri brzdeni a akceleraci je tam krasne videt jak se prenaseji eskery sily a vsechno je krasne citit i ve volantu vcetne ztraty trakce. Rfactor mi prijde jak kdyz jezdeji pevny krabicky. Stahl jsem si pak octavia cup, bmwcup a most. No a nejak tam necitim ani jedno z vyse jmenovanych...
babyCupra

Uživatelský avatar
Butcher
Příspěvky: 3186
Registrován: 15 říj 2006 23:48
Bydliště: Sodom and Gomorrah
Kontaktovat uživatele:

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Butcher »

Michelin píše:Prave vim ze v gt4 mohli. Problem tady je ze ty rezimy jsou striktne rozdeleny. Mozna na ten 24h je to povoli.
Ja zatim jel jen tech 60 kol a 4 hodinovej zavod s mx5 a uz tak mi to lezlo krkem.
Ono neco jinyho je jet vytrvalostni zavod online s lidma na tvoji urovni a neco jinyho plahocit se 4 hodiny s debilni ai, ktery nalozis 8 kol.
jinak k lfs. Mam tam proste vetsi pocit rychlosti, setrvacnosti. A to auto proste nejak funguje kdyz prejedes obrubniky treba. Taky pri brzdeni a akceleraci je tam krasne videt jak se prenaseji eskery sily a vsechno je krasne citit i ve volantu vcetne ztraty trakce. Rfactor mi prijde jak kdyz jezdeji pevny krabicky. Stahl jsem si pak octavia cup, bmwcup a most. No a nejak tam necitim ani jedno z vyse jmenovanych...
To je zvlastni, protoze Guru ceskyho Sim Racingu(Mirzza) je machr na auta ve Vekra Racing tymu a moc dobrej pritel myslim ze spolu-majitele a zaroven zavodnika v jedne osobe...Petra Fulína(Octavia Cup, Bmw 1, Leon Supercopa).A ty data jsou totalne 100% prevzaty...sam Fulin jezdi na Simracingu a vsichni dohromady to pomahali ladit aby to pusobilo co nejverohodneji....dalsi priklad je Jaroslav Honzik...mladej kluk co jezdi-l BMW 1 challenge...defaultni setup BMW 1 modu, je na chlup stejnej s jeho myslim Brnenskym nastavenim...sam to zase testoval, aby to bylo co nej...a mohl bych pokracovat...
KEHO rennsport

Uživatelský avatar
Johny_X
Příspěvky: 1182
Registrován: 26 zář 2005 15:59
Bydliště: Mělník

Re: Gran Tourismo 5 - konečně

Příspěvek od Johny_X »

Michelin píše:.......je krasne citit i ve volantu vcetne ztraty trakce....
taky dost udělá volant a nastavení FF
johnyperez#KEHOrennsport

Odpovědět

Zpět na „Závodní hry“