Zajímavá auta v inzerátech

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
crazyape
Příspěvky: 1610
Registrován: 25 říj 2005 20:55
Bydliště: doma

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od crazyape »

Treba ho vozili v kufru protoze meli taky jen 2 sedacky :lol:

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

:smich:

..nebo ho smykali na laně za autem :lol:
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
crazyape
Příspěvky: 1610
Registrován: 25 říj 2005 20:55
Bydliště: doma

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od crazyape »

:mrgreen: Nebo.. ted jde o to jestli to bylo za "odmenu" nebo za "trest" :lol:

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od maRkus »

vy tu resite strasny hovna... proc kamoska s mojim lupem fungovala bez problemu 14 dni... dva dospely, sedacka+dite, kocar, veci...
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Eiffel »

http://aukro.cz/item1397084674_velka_am ... _od_1.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od BIGPAPA »

krasavec i barva je mi sympatická 8) 8) jen kdyby ale měli ty amíci trochu inteligentí tvary volantu :( :(
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
X-Ray
Příspěvky: 646
Registrován: 28 úno 2009 19:14

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od X-Ray »

puhla píše:X-Ray-když čtu tvoje příspěvky tak mě připadá ,že tebe vozili v kupéčku a po každý když si lezl dozadu tak ses jebnul do palice :(
No spíš to bylo kupátko. V ku-péčku jsi možná vniknul ty. Corsa možná není úplně ideální rodinný auto, ale kde je vůle, je i cesta. Spíš jde o ten trapnej názor, že když má přijít dítě, najednou musí být velkoprostorový auto :( Když je člověk mladej, má normákní auto a jede třeba někam na hory s kámošema, Vejde se do auta 4-5 dospělejch a bagáž a při troše snahy i malý auto odveze překvapivě dost věcí. Ale lidi mají představu, že dítě najednou potřebuje víc místa než tři dospělí. V tý zafiře to dítě bude celou zimu mrznout. Vepředu už bude řidiči teplo, ale vzadu bude pořád kosa. Taková kisna než se prohřeje, tak přejede půlku republiky...

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Eiffel »

BIGPAPA píše:krasavec i barva je mi sympatická 8) 8) jen kdyby ale měli ty amíci trochu inteligentí tvary volantu :( :(
třeba hranatý :D
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
X-Ray
Příspěvky: 646
Registrován: 28 úno 2009 19:14

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od X-Ray »

kdyby to mělo vnitřek v šedý, nebo černý kůži tak je to OK. Auto pěkný, ale ten interiér (hlavně tu barvu) bych nezkousnul. A taky ten přední držák RZ :)

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od BIGPAPA »

Eiffel píše:
BIGPAPA píše:krasavec i barva je mi sympatická 8) 8) jen kdyby ale měli ty amíci trochu inteligentí tvary volantu :( :(
třeba hranatý :D
tý jo to nee, prostě ne tenhle divnej střed.... prostě je to divný
X-Ray píše: kdyby to mělo vnitřek v šedý, nebo černý kůži tak je to OK. Auto pěkný, ale ten interiér (hlavně tu barvu) bych nezkousnul. A taky ten přední držák RZ :)
není nad nudnou a tuctouvou šeď tvrdých plastu v UFO interieru Civiku a jiných japonskejch mixeru 8) bežová je luxus 8) 8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od m.artty »

Eiffel: No to už jsem koukal včera, to je to stejné jak máš ty? Jinak jedno z mála amerických aut, co má vcelku slušnou palubku :lol:

X-Ray: Zafira má vedenou ventilaci i dozadu, takže tam nebude mrznout 8)
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od maRkus »

X-Ray píše:
puhla píše:X-Ray-když čtu tvoje příspěvky tak mě připadá ,že tebe vozili v kupéčku a po každý když si lezl dozadu tak ses jebnul do palice :(
No spíš to bylo kupátko. V ku-péčku jsi možná vniknul ty. Corsa možná není úplně ideální rodinný auto, ale kde je vůle, je i cesta. Spíš jde o ten trapnej názor, že když má přijít dítě, najednou musí být velkoprostorový auto :( Když je člověk mladej, má normákní auto a jede třeba někam na hory s kámošema, Vejde se do auta 4-5 dospělejch a bagáž a při troše snahy i malý auto odveze překvapivě dost věcí. Ale lidi mají představu, že dítě najednou potřebuje víc místa než tři dospělí. V tý zafiře to dítě bude celou zimu mrznout. Vepředu už bude řidiči teplo, ale vzadu bude pořád kosa. Taková kisna než se prohřeje, tak přejede půlku republiky...
UVEDOMUJETE SI ze kdyby nasi rodoce meli stejne vymleto v hlave jako mi tak nikdy nevzniknem, protoze by nas nemeli v cem vozit ???? proc moji rodice kdyz byli deti zily cely detstvi v ziguliku a ja ve facku, a stacilo to.. a to mam brachu....
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Eiffel »

m.artty píše:Eiffel: No to už jsem koukal včera, to je to stejné jak máš ty? Jinak jedno z mála amerických aut, co má vcelku slušnou palubku :lol:

X-Ray: Zafira má vedenou ventilaci i dozadu, takže tam nebude mrznout 8)
Není, tohle má jen 150kW, je to sportovnější model (já mám na luxus), takže nemá tolik chromu a má to obyč tlumiče, elektrický se dávaly až později.
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
X-Ray
Příspěvky: 646
Registrován: 28 úno 2009 19:14

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od X-Ray »

BIGPAPA píše:není nad nudnou a tuctouvou šeď tvrdých plastu v UFO interieru Civiku a jiných japonskejch mixeru 8) bežová je luxus 8) 8)
Jako majitel starýho sOplu si můžeš nechat o pěkném interiéru nechat jen zdát. O kvalitě ani nemluvě. U tý ameriky jsem psal hlavně o barvě interiéru. Nechtěl jsem to psát, ale ta barva je jako by ho někdo zesral...

Jinak samozřejmě všechny japonský mixéry maji úplně stejnej interiér. Od 10 let staré Toyoty Yaris až po nový Lexus LX 450h :)

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Beaver »

maRkus píše:UVEDOMUJETE SI ze kdyby nasi rodoce meli stejne vymleto v hlave jako mi tak nikdy nevzniknem, protoze by nas nemeli v cem vozit ???? proc moji rodice kdyz byli deti zily cely detstvi v ziguliku a ja ve facku, a stacilo to.. a to mam brachu....
Vsak to na tobe nechalo nasledky... podivej v cem jezdis :lol: Nicmene moji rodice meli Malucha. A brachu mam taky :D
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od maRkus »

Bobr na odstrel :lol:

Hele ja sem magor, to nepopiram.. sou dve auta jaky chci, bud neco jako lupo nebo dodge ram 8) obyc nudna krabice (mpv, suv) mi nic nerika
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
X-Ray
Příspěvky: 646
Registrován: 28 úno 2009 19:14

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od X-Ray »

maRkus píše:Bobr na odstrel :lol:

Hele ja sem magor, to nepopiram.. sou dve auta jaky chci, bud neco jako lupo nebo dodge ram 8) obyc nudna krabice (mpv, suv) mi nic nerika
No tak to počkej až budeš čekat potomka :)

Uživatelský avatar
Dacan
Moderátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 08 kvě 2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Dacan »

markusi :-) kup to cabro, tam se sedačka a prcek budou dávat snadno když sundáš střechu :)

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Beaver »

maRkus píše:Bobr na odstrel :lol:
Prijedu ti do Praglu nafackovat, akorat mi musis pucit neco pod nohy abych dosahnul :) Ale ono to MPV ma neco do sebe spis v jinym smyslu. Nemusis mit 5 deti abys potreboval 7 mist v aute, ono staci mit dve deti a nejaky zvirata a jet na dovolenou, pricemz sebou beres mrte veci pro deti a pro zvire a pak je kufr MPV najednou malej. Jelikoz s mou milou uz pomalu uvazujeme o rozmnozeni, tak se chystam taky preventivne vymenit Corollu za praktictejsi auto (2x vetsi objem motoru, o 50% vice valcu, 2x vetsi kufr :lol:), protoze proste vidim, ze prevazet nekam potomka, tak proste misto stacit nebude. Ale samozrejme podminka to neni, vsak cigosi taky jezdi skodovkama :)
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od maRkus »

prcek se uz v lupu vozi, ne porad ale vozi a not problem.. prcek, kocar, sedacka.. jedeeeem

DACAN: az nekde najdu cabrio rozsekany na cumak bez motoru tak ho vemu, jinac ne.
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Jardafox »

vše funguje pouze nejde klima a ruční brzda :lol: :lol:
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Eiffel »

X-Ray píše:
maRkus píše:Bobr na odstrel :lol:

Hele ja sem magor, to nepopiram.. sou dve auta jaky chci, bud neco jako lupo nebo dodge ram 8) obyc nudna krabice (mpv, suv) mi nic nerika
No tak to počkej až budeš čekat potomka :)
podle břicha čeká, už dlouho :D
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Eiffel »

Jardafox píše:
vše funguje pouze nejde klima a ruční brzda :lol: :lol:
protože ten tupan to za půl roku nebyl schopnej zkontrolovat a případně opravit :lol:
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Progresss
Příspěvky: 1018
Registrován: 11 pro 2007 08:46

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Progresss »

Doufám že se to zobrazí správě, ale každej den to potkávám a ten zvuk, ta barva, ten interier je nádhernej a snad by stál za výměnu řízení 8)

http://www.autosoft.cz/soubory_autosoft ... azaru=true" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od maRkus »

se ti vyskakuje co, dlouhane :lol:
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Eiffel »

maRkus píše:se ti vyskakuje co, dlouhane :lol:
já čekám dvojčata :D
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

cuisine
Příspěvky: 379
Registrován: 04 lis 2007 13:04

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od cuisine »

http://auto.bazos.cz/inzerat/8363373/trabant-601s.php" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
والصبر مفتاح الفرج

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od Trhyy »

:smich2:
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od BIGPAPA »

X-Ray píše: Jako majitel starýho sOplu si můžeš nechat o pěkném interiéru nechat jen zdát. O kvalitě ani nemluvě. U tý ameriky jsem psal hlavně o barvě interiéru. Nechtěl jsem to psát, ale ta barva je jako by ho někdo zesral...

Jinak samozřejmě všechny japonský mixéry maji úplně stejnej interiér. Od 10 let staré Toyoty Yaris až po nový Lexus LX 450h :)
no jo prosim tě :x :x :x
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Zajímavá auta v inzerátech

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Velkej otče, že se na toho kokota nevysereš spek :lol: podívej se jak je na tom špatně, jak v v každém příspěvku musí zdůraznovat a vyzdvihovat japonce. :D :lol:
Polituj ho a kašli na něj ;-)
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Odpovědět

Zpět na „Pokec“