Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE GSX

Představte svojí káru ostatním členům ;-)

Moderátoři: Bohuš, Kane13

Zamčeno
Uživatelský avatar
Hondzik
Příspěvky: 561
Registrován: 03 úno 2006 23:30
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Hondzik »

škoda, Tabooa chápu, proč házet perly sviním, proč si tu plácat játra. Jeho technické rady mě zajímaly, rád jsem to četl, má přehled jako málokdo. Určitě mě to něco dalo, určitě víc než jak přelakovat papírovou samolepku aby držela na blatníku. Odešlo odtud víc lidí co mělo technický přehled ( Leon 4x4 a určitě i další)

Jak píše Taboo, zvýšením technické úrovně by klesla návštěvnost, je to třeba vidět na racingforu, je tam pár lidí co staví, závodí, vymýšlejí, chtěj se dostat dál. Ty co tam přijdou se většinou nechytají a to forum je tak nějak zabitý. Bohužel... Baví mě se učit, baví mě sledovat vývoj třeba Ljayovo (+spol) projektu plazmy atd.

Taboo: přeju ať se daří, třeba někdy na jiném foru

Uživatelský avatar
kozorozecek
Příspěvky: 618
Registrován: 02 říj 2007 21:02
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od kozorozecek »

taboo bohužel chapu tve rozhořčeni na druhou stranu velice lituji straty tvych vedomosti ktere určite nemale hrstce lidi pomohlo
doufam že se vše nejak urovna a že budu mit tu čest a možnost zasejc čerpat kapku z tvych vedomosti

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Taboo »

[quote="Sova"]Ale chápu...je to jen fórum a pokud to není podle mých představ, tak nač ztrácet čas...[/quote]
Presne. Pro mne to je jako chodit se schazet s nekolika prateli do toho sameho baru, kde na mne vzdy cekaji ti sami lide, aby se se mnou mohli porvat... Drive anebo pozdeji to cloveka proste prestane bavit - a jinych baru je vsude dostatek. Ono nejde o to "proc odchazim", ale "co me tady drzi?"...

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Ivan »

Taboo, píšeš tady, že 7 let jsi terčem výhružek, slovního napadání apod. - nikdy za celou dobu jsem od Tebe nedostal žádnou zprávu, ve které bys mě žádal o nápravu této věci. Já nemám abolutně žádný problém s tím, někomu sem zakázat přístup nebo zablokovat IP adresu, ale nebudu to dělat bezdůvodně. Jinými slovy řečeno - pokud mě nepošlete odkaz na problémovou diskuzi nebo neodcitujete něco ze soukromé zprávy, není v mých silách tuto věc napravit. Se svou pracovní vytížeností nedokážu číst všechny příspěvky a jsou dny, kdy se na forum nepodívám vůbec.

A aby bylo jasno - já osobně jsem za celou dobu existence fora z jeho provozu neviděl ani korunu, vše dělám z čistého zájmu, proto je mi jedno, jestli tady bude 20.000 uživatelů nebo jen polovina.

Uživatelský avatar
Butcher
Příspěvky: 3186
Registrován: 15 říj 2006 23:48
Bydliště: Sodom and Gomorrah
Kontaktovat uživatele:

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Butcher »

Nebudu tady sepisovat zadny romany.Chci jen Taboovi vyjadrit muj smutek nad jeho odchodem...i prestoze jsme se taky parkrat chytli.Holt mezilidsky vztahy jsou slozitejsi nez vsechny motory, ECU a prevodovky celyho sveta dohromady.Pokud uz nevidis cesty zpet, mej se fajn Taboo....a dekujeme

Uživatelský avatar
semysak
Příspěvky: 733
Registrován: 10 led 2005 12:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od semysak »

no jo no, je pravda ze debilkove sou vsude, tak proc si s nima dopisovat ve volnym case...

Uživatelský avatar
Fifi
Příspěvky: 657
Registrován: 15 lis 2006 20:20
Bydliště: Ostrava

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Fifi »

To, co se zde na fóru za posledních pár dní odehrálo mě mrzí, díky taboovi a pár ostaních lidí mělo toto forum ještě nějakou úroveň a bylo hodno názvu "Tuning forum" ovšem v případě, kdy se fórum vydalo cestou komerce, kdy je tady většina uživatelů registrovaných-aktivní a navštěvujje výhradně sekce jako "pokec" atd, tak si myslím, že tohle má už s Tuningforem pramálo společné... Jedna otázka: Jak si může někdo, kdo nemá s tuningem nic společného a navštěvuje převážně doplňkové sekce TUNING fóra dovolit vyhazovat někoho kdo se o sekci Tuning významnou měrou zasloužil? Pokud jseme tedy pořád na TUNING fóru, tak si troufám říct, že TABOO je tady víc DOMA než 99% těch blbců co na něj útočí! Lidé co se zde registrují by se podle mě měli registrovat právě kvůli sekcím jako je tuning a né k vůli pokecu atd... Když tomu tady tak není, těžko udržet úroveň, když neznalá a neuvědomující-si většina útočí na znalou menšinu... Věřím, že právě taboo a jemu podobní by nejen mi byli schopni a ochotni v budoucnu ušetřit spouty času i peněz a na oplátku nic nechtít, ovšem chápu, že házet perly i mezi svině se nedá donekonečna a proto doufám, že když se budeš taboo vyskytovat na nějakém českém foru případně někde kde se bude psát česky, že se to dozvím a budu se tak moci dál učit. Nebudu psát že je škoda, že odcházíš a doufám že najdeš smysluplnější činnost než psát na tohle forum... Vážim si tě!

Mám toho celkem dost na srdci a trochu mi dělá problém to sesumírovat do kloudného postu,pardon.

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od tholis »

Ja pouze poprosim Taboo o link do SZ na fora ktera navstevuje, rad bych jeho rady sledoval dal, byt v anglickem jazyce, protoze tady to vazne posledni dobou vadne ;) Tedy pokud je to mozne budu rad za tu SZ.

posero
Příspěvky: 584
Registrován: 02 kvě 2007 12:45

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od posero »

i přesto, že mě tady skoro nikdo nezná a skoro nikam sem zde nepřispíval, trávil sem zde na foru celkem dost času pročítáním tvých příspěvků. lidem jako jsem já jsi dal možnost získat cené informace které jinde nejsou (pro nás anglicky slabě rozumnějící) trávil jsem i hodiny pročítáním tvých příspěvků a diskuzí okolo, snahou pochopit kam vedou nápovědy které jsi nám dával.
dnes si troufnu napsat, že jsem mnohé pochopil, ale to neni podstatné. jediné co jsem chtěl, bylo poděkovat, za informace které jsi poskytnul, čas který tě to stálo a snahu někomu pomoct. vážím si toho.

i díky tobě sem si zkusil splnit sen. ještě jednou díky

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Libor12 »

Taboo uz hodne dlouhou dobu nenavštevuje žádná veřejně přístupná anglicky mluvící fóra. Jeho poslední příspěvky pokud mne paměť neklame se na DSM fórech pocházejí z doby několika let zpět. Tuning fórum byla výjimka. A tady jeho vědomosti brali lidé jako samozřejmost. Pokud někde bude dál na česky psánem fóru šířit dál své vědomosti,bude to "pod zámkem" a lidi odsud kterých se to týká se to určitě dozví.

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od kubi »

Škoda... víc k tomu není co dodat

Uživatelský avatar
PreludeR
Příspěvky: 269
Registrován: 26 srp 2004 12:31
Bydliště: Praha

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od PreludeR »

A já se mu ani nedivim že na to sere.
Pro někoho je ten progress asi moc rychlej. Dohadujete se jak holky v tématu Street Terror Ze Středozápadu USA

Já jsem teda spíš čtenář, ale tím spíš navrhuju sekci s omezeným přístupen pro jelita!

A možná větší aktivitu adminů v mazání příspěvků OT, které jak je vidět, vygradují do neshod a hádek.

TF je fakt jedno z mála for, kde se lidi dohadujou do nesmyslu a zbytek se baví jejich "hádkou"? To je úplnej nesmysl!
Snad je to tady právě od toho, abyses něco novýho dozvěděl, navíc od zasvědcenýho týpka kterej do toho asi vidí a je jen na tobě co si z toho vezmeš..

Diskuze, obsah, vyjádření názoru a argumenty.To je forum! A Taboo to určitě nezabalí! :)

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Rudi »

[quote="Fifi"]To, co se zde na fóru za posledních pár dní odehrálo mě mrzí, díky taboovi a pár ostaních lidí mělo toto forum ještě nějakou úroveň a bylo hodno názvu "Tuning forum" ovšem v případě, kdy se fórum vydalo cestou komerce, kdy je tady většina uživatelů registrovaných-aktivní a navštěvujje výhradně sekce jako "pokec" atd, tak si myslím, že tohle má už s Tuningforem pramálo společné... Jedna otázka: Jak si může někdo, kdo nemá s tuningem nic společného a navštěvuje převážně doplňkové sekce TUNING fóra dovolit vyhazovat někoho kdo se o sekci Tuning významnou měrou zasloužil? Pokud jseme tedy pořád na TUNING fóru, tak si troufám říct, že TABOO je tady víc DOMA než 99% těch blbců co na něj útočí! Lidé co se zde registrují by se podle mě měli registrovat právě kvůli sekcím jako je tuning a né k vůli pokecu atd... Když tomu tady tak není, těžko udržet úroveň, když neznalá a neuvědomující-si většina útočí na znalou menšinu... Věřím, že právě taboo a jemu podobní by nejen mi byli schopni a ochotni v budoucnu ušetřit spouty času i peněz a na oplátku nic nechtít, ovšem chápu, že házet perly i mezi svině se nedá donekonečna a proto doufám, že když se budeš taboo vyskytovat na nějakém českém foru případně někde kde se bude psát česky, že se to dozvím a budu se tak moci dál učit. Nebudu psát že je škoda, že odcházíš a doufám že najdeš smysluplnější činnost než psát na tohle forum... Vážim si tě!

Mám toho celkem dost na srdci a trochu mi dělá problém to sesumírovat do kloudného postu,pardon.[/quote]
A to je právě ten problém. Ty tady odsuzuješ sekci Pokec, nicméně i v ní se několikrát řešili průsery a problémy normálního života či úřednickýho. Navíc nikdo tady uživatele Taboo z TF nevyhání, on odchází sám kvůli tomu, že již nemůže vydržet narážky jinejch uživatelů na něj, ikdyž nebudem si nalhávat, i Taboo se dokázal do někoho naložit, ale tak to je klasika na každým fóru u každýho uživatele. Za sebe můžu říct, že do sekce Tuning jsem již dlouho nenahlížel, pokud tam nebyl zajímavej odkaz bo tam není, to co hledám nebo potřebuju a OT tam nemám důvod vytvářet. Pokud ovšem docházelo k bezdůvodnýmu napadání taboo za jeho téměř každým příspěvkem( nedejbóže k vyhrožování duševně "slabšími" jedinci), pak je tu něco špatně a mělo by se s tím něco dělat a pak se mu vůbec nedivim, že chce odejít.
Jeho odchod a již teď mazání některých jeho starších příspěvků je faktická škoda pro valnou část fóra.

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od milosh »

Mno, me spis zarazi to ze pokud tady nekdo je 7 let a za tu dobu mu stale nekdo pise vyhruzky do sz atd.. (pokud to bylo mysleno vazne a ne s nadsazkou) pak nechapu proc nam jako adminum nebo moderatorum nenapsal ze ten a ten s nim ma problem a pise mu pic*viny, ja jsem tady prevazne denne, neni problem mi napsat SZ a jeste ten den reaguju.

Jen tak na okraj, na Chevrolet foru ktery jsem taky zakladal jako TF a kdyz jsem mel nexii mi taky jeden clovek psal kdyz jsem mu jeho auto nechvalil jako ostatni ale napsal svuj nazor jako vzdy :D tak ze prijede za mnou do Usti a taky tam bylo neco o likvidaci atd, no vim jak to na internetu je ze kazdej dela machry ale na sraz osobne by neprijel napr.

A na TF taky v davnych dobach jsem zazil neco podobneho, radsi nebudu jmenovat kdo to byl, asi byste se divili (ne Ivan to fakt nebyl) :lol:

Ale chce to byt nad veci, nejsme 14ti lety holky ktery porad resej malichernosti, nehlede na to ze Pokud Taboo nekdo vyhrozoval tak asi nebyl z emeriky ne? A pak to ztraci vyznam trosku :wink:

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Taboo »

[quote="milosh"]Mno, me spis zarazi to ze pokud tady nekdo je 7 let a za tu dobu mu stale nekdo pise vyhruzky do sz atd.. (pokud to bylo mysleno vazne a ne s nadsazkou) pak nechapu proc nam jako adminum nebo moderatorum nenapsal ze ten a ten s nim ma problem a pise mu pic*viny, ja jsem tady prevazne denne, neni problem mi napsat SZ a jeste ten den reaguju.[/quote]

Ja jsem ti v nekolika extremnich pripadech poslal SZ se zadosti o zasah. Ani v jednom pripade jsem neobdrzel jakoukoliv odpoved... A psat moderatorum? Podivej se treba do Pokecu, kde jen pred par hodinama jeden z moderatoru nazyval ve svem prispevku jineho clena "prasivym slovakem co se prisral do ceska" - za necineho prihlizeni ostatnich moderatoru... Je tento pristup moderatoru ke clenum fora pro administraci skutecne adekvatni a prijatelny????? Na jinych forech by tento jedinec by okamzite vyhosten, tady je moderatorem, ktery ma dbat na dodrzovani pravidel, ktere sam svevolne porusuje - a nekdo mu ma psat o pomoc proti jeho vlastnim osobnim utokum? Ja jsem udajne urazil 80% clenu fora tim, ze jsem si dovolil napsat, ze FWD vozy s mene nez 200HP povazuji za ekonoboxy (jednoduse proto, ze FWD platforma ve spojeni s nizsim vykonem motoru se skutecne pouziva jen a pouze z ekonomickych duvodu, z cehoz ten samotny nazev pochazi), ale ten samy moderator svym vyrokem o prasivych slovacich ostatni cleny Slovenske prislusnosti samozrejme nijak neurazil. Stejne tak nikdo nenapadl a neurazel treba Zemiho, ktery (samozrejme - stejne jako ja - zertem) napsal, ze co neni Japonske, neni auto. Napsat to ja, jak jsem urazil X% fora a CR a vsechny Evropske automobilky, coz by bylo okamzitym povelem k naklusani desitek Kubajzu, Janinu a Jardafoxu... Nekteri lidi - a to vcetne nekterych moderatoru - tady proste doslova cekaji na sebemensi zaminku k zahajeni osobnich utoku a urazek, protoze s vyjimkou pozovani s jejimi prditky proste nemaji o cem mluvit.
Ono to neni proste jen o mne a urazkam smerovanym na mou osobu, ale o celkove situaci a atmosfere tohoto fora, ktera proste od clenstvi a prispivani dospelych lidi se skutecnym zajmem o tuning odrazuje. Ja si plne uvedomuji, ze administraci a vetsine clenu tohoto fora jeho soucasna situace nejspis plne vyhovuje (kdyz se s tim nic nedela - a komu se to nelibi ma "byt nad veci") a v zadnem pripade neocekavam zadnou napravu. Pouze se snazim vysvetlit z jakych duvodu shledavam situaci tohoto fora pro mne osobne nadale neprijatelnou...

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Bohuš »

Taboo ještě vydrž myslím že Miloš chystá revoluci snad to pak bude lepší.

Uživatelský avatar
masterblaster
Příspěvky: 224
Registrován: 18 lis 2010 00:51

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od masterblaster »

Taboo ma pravdu . . citim sa teraz urazeny, ja ako prasivy slovak.
Celkovo nechapem tu toleranciu napriklad vulgarizmov, ktore tu moderatory trpia a maju u prdele.

Sice by sa mi nechcelo manualne mazat vsetky svoje prospevky, ale vsetko ostatne chapem.

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Taboo »

[quote="Bohuš"]Taboo ještě vydrž myslím že Miloš chystá revoluci snad to pak bude lepší.[/quote]

Ja si od toho osobne opravdu moc neslibuji a vsechny ty znale lidi, kteri odsud uz odesli anebo prestali prispivat to zpet nejspis neprivede... Marauder (R.I.P.), MarAt, hiGGi, Lander, Kentoya, Idaho, PJ, Leon4x4 - a cele desitky dalsich, kteri to tady uz budto uplne vzdali anebo svou aktivitu omezili na minimum. Samozrejme netvrdim, ze vsichni k tomu meli stejne duvody jako ja, ale v mnoha pripadech bych se tomu nedivil. V mem osobnim pripade jsem byl za ty posledni mesice situaci a atmosferou tohoto fora tak znechucen, ze se mi sem opravdu nechtelo ani chodit, natoz pak necim prispivat - a delal jsem to jen z respektu k tem, kterych si vazim a kterym jsem chtel v necem pomoci. Zcela uprimne, nebyt techto lidi, tak bych se tady na to vys*al uz davno...

Uživatelský avatar
Rolljoin
Příspěvky: 1779
Registrován: 26 lis 2006 17:39
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Rolljoin »

od te doby co sem chodim se porad pouziva stejna hlaska a to ze jde tuningforum do sracek. lidi prichazi a odchazi. skoda jen ze odchazi ti kteri meli pro forum o tuningu nejvetsi prinos. takze hlaska porad sedi

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Ivan »

Rolljoin píše:od te doby co sem chodim se porad pouziva stejna hlaska a to ze jde tuningforum do sracek. lidi prichazi a odchazi. skoda jen ze odchazi ti kteri meli pro forum o tuningu nejvetsi prinos. takze hlaska porad sedi
Ale o kom to celé je? O Tobě, o mně, o nás všech. O vzájemném respektu a o tom, že se všichni budeme řídit jednoduchou poučkou "nedělej jiným to, co nechceš, aby dělali oni Tobě...". Můžeš sedět u PC a nadávat, jak něco nefunguje, ale stejně tak můžeš začít slušně a věcně přispívat, psát příspěvky bez urážek, gramatických chyb apod...

Uživatelský avatar
X-Ray
Příspěvky: 646
Registrován: 28 úno 2009 19:14

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od X-Ray »

Divím de, že to moderátoři (a když né moderátoři, tak sám nejvyšší) dopustí, aby z fóra odcházeli lidi, kteří mají co říct a které je zajímavé sledovat. Na druhou stranu chápu, že pro návštěvnost fóra je lepší aby tu byl v každém tématu nějaké flame, ke kterému se může bez bez konkrétních znalostí vyjádřit každý, než aby sem chodilo dvacet lidí a rozebírali technické věci. Hloupích časopisů o tuningu se také prodá více, než knížek Jak naladit podvozek bez pilky na železo...Osobně na změnu k lepšímu moc nevěřím.

Taboo se neztratí a ztráta jeho nepřispívání sem není pro něj, ale pro nás a hlavně pro Fórum jako takové.

Já to jeden čas taky už nevydržel a požádal Miloshe o kompletní výmaz všech mích příspěvků a nicku. Sice mi to po nějaké době nedalo a vrátil jsem se pod jiným nickem. Ale stejně už to tu není co to bývalo kdysi.

Ať se ti daří Taboo.

Uživatelský avatar
Rolljoin
Příspěvky: 1779
Registrován: 26 lis 2006 17:39
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Rolljoin »

ivan - souhlas, me jsi urcite nevidel nikoho urazet. jinak pisu z mobilu proto se to po me asi hur cte. a jelikoz nemam v nekterych smerech takove vedomosti jako jini tak radsi ctu a ucim se. a jak se tady taky rika rad poradim kdyz vic vim.

jinak necituj prispevek nad tebou :D lol

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Ivan »

X-Ray píše:Divím de, že to moderátoři (a když né moderátoři, tak sám nejvyšší) dopustí, aby z fóra odcházeli lidi, kteří mají co říct a které je zajímavé sledovat.
A co mám nyní podle Tebe dělat? Sednout na nejbližší letadlo a letět za Taboo? Jak jsem psal výše, nikdo mi nikdy neřekl o jakýchkoli urážkách či jakékoli formě vydírání. Bez těchto informací a důkazů nikomu přístup zakazovat nebudu. Naražíme zde na velmi tenkou hranici mezi svobodou slova a pravidly slušného chování. A já už vidím některé z Vás, jak nadávají, že jsem někoho vyhodil a jak toto by se v "Americe" nestalo... A přitom stačí málo - viz můj předchozí příspěvek.

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od milosh »

Ad Blue-Ray:
Diky za podporu kamarade, kritizovat umi kazdej, zadny web nikdy nebude stejny jako kdyz zacinal a chodilo sem par stovek lidi denne. Ja jsem pro aby zde byla treba "skryta" sekce kam bude mit pristup jen par lidi a zbytek fora by byl verejne dostupny jako doposud.

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Bohuš »

Co stalo už nezměníme ale můžeme se snažit aby už se to neopakovalo.Můžeme se vyvarovat stejných chyb a doufat že se vrátí lidé se zkušenostmy.Tìmto bych chtěl ukončit tento flamewar stejně nikam nevede.

pokorneo
Příspěvky: 1517
Registrován: 19 pro 2004 13:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od pokorneo »

Nejdřív jsem nechtěl nic psát , ale nakonec mě to nedá . Každopádně myslím , že Taboo reaguje moc přehnaně .
Tohle je všeobecně o přístupu člověka k dané věci .
Není přeci nic jednoduššího než kohokoliv ignorovat a nereagovat na jeho podněty .

A věc urážení po internetu , nadávky , vyhrožování , jak se říká jedničky a nuly snesou všechno .

Až mě to dotyčný bude říkat jedna ku jedný osobně pak to následně mohu brát jako holý fakt a reagovat .

Neshody byly a budou , každý to uvidí jinak a přeci jen je to fórum , čili diskutování , takže musí člověk počítat vždy s různými názory .

A co se týče lidí kteří toho dost vědí o technice , tak ano to je hezké , bylo to "přínosem" pro pár lidí které to zajímá , ale řekněme si to upřímně tohle je všeobecné normální fórum jako X jiných a pokud chce člověk komunikovat ohledně konkrétní věci v tomto případě "performance of cars" tak si najde specializované fórum , které se věnuje pouze technice aut . Tady na tomto fóru je celek "auto" (samolepkáři , tuneři , tuzeři , stylingáři , bastlíři , etc. ) takže je logický , že vždy se budou názory lišit a s tím spojené možné hádky .

Já třeba se chodím sem na fórum pouze pobavit :) a to myslím , že tak 80% uživatelů .

have a nice day ....

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Bohuš »

Chápu jak to myslíš ale už dost stalo se přestaňte s tím OT. Poslední varování!

Uživatelský avatar
H.o.m.i.e.
Příspěvky: 655
Registrován: 14 črc 2008 16:08
Bydliště: kósek vod Brna

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od H.o.m.i.e. »

Bohuši jestli to bereš jako OT tak se omlouvám, nechtěj jsem se k tomu vyjadřovat Jájin mě vyprovokoval:

[quote="jajiN"] Když jsem tu měl svůj projekt, zrovna Taboo to byl, který se do mě vcelku dost navážel [/quote]

Nechci do nikoho rejpat ale to navážení bylo oboustrané. Taboo napsal svůj první názor že z rodiného sedanu nemůžeš udělat sporťák nebo něco v tom smyslu. Přičemž ty jsi mu to musel okamžitě oplatit stejným metrem... a takhle to šlo celý ten topic, jak malé děcka ve stylu: "tvoje auto je hnusný, NE TO TVOJE JE HNUSNÝ, ne tvoje, NE TVOJE.....". Tím nechci bránit ani jednoho z vás, pouze to popsat z "neutrálního" pohledu. Ten tvůj poslední příspěvek pouze dokazuje to co Taboo psal: že někteří z vás vyloženě čekají na nějakou záminku aby jste na něho pluly špínu. Na druhou stranu Taboo si taky občas a podle mě právem rejpne do některýho z vašich "tuning" vozů a tím vytváří jakýsi podklad pro hutné OT. Nicméně když vezmu v potaz to co tomuhle fóru dal on tj. nepřeberné množství informací a užitečných rad (upravy aut) a to co jsi mu dal ty tj. neustále se hádat s někým komu se nelíbí tvoje auto, tak si myslím že on si to rejpání oproti ostatním občas může dovolit. Co tím chci říct: to se prostě nemůžete řídit heslem "Moudřejší ustoupí" a přestali se donekonečna hádat?

Jinak je škoda že Taboo odcházi, myslím si že TUNING sekce fóra na tom dost potratí. Děkujeme Taboo

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od Bohuš »

Chápu to ale když se v tom budete pořád rýpat tak se přes to co se tu stalo v pár posledních dnech nepřeneseme.Jajinovy a lefimu jsem příspěvky smazal a varoval jsem je.Tento už mazat nebudu ale je to opravdu poslední OT taky bych se tu mohl vylít ale nějak sem se přes to přenesl a budu se snažit aby se to už nestalo zkuste to prosím taky.

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Street Terror Ze Středozápadu USA - MITSUBISHI ECLIPSE G

Příspěvek od milosh »

Bohusu diky, konecne moderator na spravnem miste, jeste doladime dodrzovani pravidel a snad forum zase bude vzkvetat 8)

Zamčeno

Zpět na „Showroom“