Zloděj z Mostu Roman Frencl

Tuningová scéna v Ústí a okolí
Odpovědět
M.a.R.i
Příspěvky: 183
Registrován: 28 čer 2008 20:33
Kontaktovat uživatele:

Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od M.a.R.i »

Ahoj,
nemohl by mi někdo pomoct s tímto člověkem:

Takže PODVODNÍK A ZLODĚJ:

Adresa na balíku:
Roman Frencl
TŘ. Budovatelů 2390/40
MOST
434 01

ještě kouknu na adresu na složence, ale myslím, že byla stejná.

telefon: 737402989
telefon: 607450632 - to už je nedostupné
email: rgf@email.cz

viz http://www.autohificlub.cz/forum/13/1651665" onclick="window.open(this.href);return false;

Prodával na autohificlubu telefony, pár jich prodal a všichni byli spokojení, akorát já měl smůlu, že mě ojebal o sedmičku.


Myslel jsem, jestli by byl někdo ochotný zajet k němu na adresu a kouknout jestli nebydlí s rodinou, stačilo by jim jenom říct co mají doma za synáčka, třeba by to pomohlo...

Případně pokud by to nešlo po dobrým, tak nabízím 3500Kč tomu, kdo to z něj dostane.

M.a.R.i
Příspěvky: 183
Registrován: 28 čer 2008 20:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od M.a.R.i »

Nenajde se nikdo ochotný?

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od tholis »

Teď jedu na dovču, pak se pozeptám kluků z mostu, případně se můžeme spolu sejít s john-n a udělat bu bu.
" www.autowerks.cz "

MoHu
Příspěvky: 2
Registrován: 23 úno 2016 12:35

Re: Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od MoHu »

Podvodník, zloděj, lhář - Roman Frencl z Mostu.
Naposledy upravil(a) MoHu dne 24 úno 2016 15:38, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od Kane13 »

Je to hnus, co se stalo, ale nedá mi to... Nemocná matka na mateřské si kupuje telefon za 6500,- ? Tím nechci nikoho omlouvat, to ani v nejmenším. Ale myslím, že si ten povzdech autorka mohla nechat od cesty...
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od gizmi »

Kane13: mobil za 6500,- je neco extra? OMG - dalsi co resi "co si kdo koupil". Zrovna dneska jsem tohle tema rozebiral s obchodnim partnerem. Koupil zanovniho lancera za cenu usmudlane fabky a taky posloucha hlasky typu "tobe se nejak dariiii", atd. :shock: :(
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od Kane13 »

Nerozumíš tomu, co jsem chtěl říct. Spíš si to představ tak, že by ten tvůj obchodní partner začal skuhrat, že nemá peníze a že musel manželce prodat skříň plnou šatů.

Rozhodně nejsem z těch, co by řešili, kdo co má. Ale zaráží mě logika "Jsem matka na mateřské, marodím, potřebovala jsem mobil, tak jsem dala 6500,- a teď mám holou prdel."

EDIT: A zánovní Lancer za cenu ušmudlané Fábky je v jakým měřítku?
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od m.artty »

Já to vidím jako Kane13, když jsem ve stavu, kdy nemám na rozhazování, tak si nebudu kupovat mobil na 6,5, když se dá dneska pořídit novej telefon za litr. Každopádně každý má jiné priority a je to jeho boj.

Jinak Roman Frencl bude asi pěknej hajzl. Ono se to částečně dá odvodit i podle adresy, když někdo zná Most. Ten mail, co uvádí MoHu mi něco říká nebo nějaká podobná variace...možná ode mě něco chtěl. Škoda, že jsem to nevěděl dřív, bych ho taky škubnul, jestli to byl fakt on :lol:
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od gizmi »

Nerozumím - já třeba i v době kdy moc peněz nebylo kupoval vždy průměrné výrobky, protože jsem nechtěl kupovat šmejdy za pár korun. Je přeci úplně jedno co paní koupila - je to její věc. To že je těhotná a marod k tomu to teď řešit je přeci na 2 věci. Nebo ne? Asi nemáte rodinu, protože i pro člověka se slušným příjmem je výbava do začátku docela zápřah. Nikde nepíše, že je to chudinka, jen prostě nemá dalších 7 litrů na další. Nevidím v tom nic divného, to jen zase s některýma hejbe typická česká povaha, aneb "jak si může maminka koupit průměrný mobil, když má koupit šmejd za litra a šoupat nohama)... o to jde..

S tou fábkou je to myšleno tak, že typickej čech vidí pěkné auto a závidí, ale to že ho mohl mít místo ušmudlané fábky taky, to mu nedojde..
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od Sova »

[quote="Kane13""]Jsem matka na mateřské, marodím, potřebovala jsem mobil, tak jsem dala 6500,- a teď mám holou prdel."
[/quote]
8)
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od Kane13 »

gizmi píše:Nerozumím - já třeba i v době kdy moc peněz nebylo kupoval vždy průměrné výrobky, protože jsem nechtěl kupovat šmejdy za pár korun. Je přeci úplně jedno co paní koupila - je to její věc. To že je těhotná a marod k tomu to teď řešit je přeci na 2 věci. Nebo ne? Asi nemáte rodinu, protože i pro člověka se slušným příjmem je výbava do začátku docela zápřah. Nikde nepíše, že je to chudinka, jen prostě nemá dalších 7 litrů na další. Nevidím v tom nic divného, to jen zase s některýma hejbe typická česká povaha, aneb "jak si může maminka koupit průměrný mobil, když má koupit šmejd za litra a šoupat nohama)... o to jde..

S tou fábkou je to myšleno tak, že typickej čech vidí pěkné auto a závidí, ale to že ho mohl mít místo ušmudlané fábky taky, to mu nedojde..
Ty tady pořád mícháš dvě věci dohromady. Nikdo paní nepřeje, ať zhyne v uličce mezi popelnicema, nikdo jí ani nezávidí mateřskou. Pozastavujeme se nad tím, že hodlala utratit 6500,- za mobilní telefon, kterej se dá pořídit za nepoměrně míň. Paní potřebovala telefon, tzn. zařízení na hovory. Pokud by se rozhodla, koupí za litr přístroj, kterej bude bez problémů telefonovat, psát zprávy apod. To znamená funkce, ke kterým je primárně určenej.

Analogie k tomuhle příběhu by bylo, kdybych potřeboval auto na ježdění do práce, abych uživil rodinu. Koupil bych si ale třeba hodně jetýho Touarega, na kterým by mi odešly např. měchy. A já bych se začal ohánět, že jsem chudej úředník a bývalej majitel je svině a co teď budu dělat. Přitom jsem si mohl koupit Fabii, která úkol dovézt člověka z bodu A do bodu B splní a servis bude za pusu. Takhle jsem to myslel (a předpokládám, že i ostatní).
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

vtuni
Příspěvky: 245
Registrován: 16 úno 2008 15:20
Bydliště: prostějoVW

Re: Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od vtuni »

sedí
the amount of power an engine can hold directly relates to the amount of money you have to dump into it
my GTI on vimeo http://vimeo.com/34409682

MoHu
Příspěvky: 2
Registrován: 23 úno 2016 12:35

Re: Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od MoHu »

Že mě vůbec tyhle keci překvapují :-)
Naposledy upravil(a) MoHu dne 24 úno 2016 15:40, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Bobek
Příspěvky: 1205
Registrován: 30 led 2012 18:11
Bydliště: Morava

Re: Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od Bobek »

Pokud někomu přijde fajn okrádat těhotnou ženu, která marodí a odešel jí mobil a nový nemá ani peníze
Tel. jsem koupila manželovi, protože mu odchází tel.
Já si myslím, že slečna/paní MoHu pěkně kecá a měla by táhnout do prdele nebo na policii. 8)
Renault Laguna III phase 3, Initiale Paris, 110kw
Renault Mégane Grandtour GT, 151kw
Renault Mégane Grandtour GT220 162kw
Opel Vectra B Caravan 92kw

Uživatelský avatar
starter
Příspěvky: 831
Registrován: 03 dub 2006 15:21
Bydliště: kousek vod Prahy

Re: Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od starter »

neznám detaily, ale psát o někom na netu, že je zloděj aniž by byl odsouzený nelze
odtah od 7kč/km 731810210

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od Kane13 »

Tak jsme tu na pár hodin zase měli ženskou, pánové... :lol:
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Zloděj z Mostu Roman Frencl

Příspěvek od bóďa »

starter píše:neznám detaily, ale psát o někom na netu, že je zloděj aniž by byl odsouzený nelze
je to zloděj.

hele šlo to 8)
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

Odpovědět

Zpět na „Ústí nad Labem“