přední brzdové třmeny legacy GT

Nápravy, podvozky, snižování, brzdy, řízení - vše kolem náprav a brzd

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
kucik
Příspěvky: 497
Registrován: 27 kvě 2008 12:48
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

přední brzdové třmeny legacy GT

Příspěvek od kucik »

Chlapi poradíte, jestli se dají tyhle třmeny sehnat někde levněji? http://autodily.mjauto.cz/subaru/legacy ... 42655.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Je to na subaru legacy 2,5 GT, rok výroby 1996. Chci to swapnout na mazdu za jednopístky :-), ale za tuhle cenu nevim. Díky
mazda MX-6 coupe GD 2.0 16v - summer car
peugeot 405 SRi 2.0 - ex winter car
škoda fabia 1.2 htp - daily

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: přední brzdové třmeny legacy GT

Příspěvek od Idaho »

hledej po vrakovistích subaru forester, 2,0 ( bezturbák ) 1. generace. vcera sme je rpasoval a jeden menil ( koupeno na vrakáči ale vse pohyblivé takže jen výmena gumiček, nástřik, promazání.. )
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
kucik
Příspěvky: 497
Registrován: 27 kvě 2008 12:48
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: přední brzdové třmeny legacy GT

Příspěvek od kucik »

Bohužel většina legacy i ten forester nemají uložení ve třmenu ale až v držáku. Já právě potřebuju, aby to bylo přímo ve třmenu, protože to je jediné, co tam pasuje. Nikde to nemůžu sehnat :cry:
Přílohy
BW342655.JPG
BW342655.JPG (84.1 KiB) Zobrazeno 1998 x
mazda MX-6 coupe GD 2.0 16v - summer car
peugeot 405 SRi 2.0 - ex winter car
škoda fabia 1.2 htp - daily

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: přední brzdové třmeny legacy GT

Příspěvek od Idaho »

kucik píše:Bohužel většina legacy i ten forester nemají uložení ve třmenu ale až v držáku. Já právě potřebuju, aby to bylo přímo ve třmenu, protože to je jediné, co tam pasuje. Nikde to nemůžu sehnat :cry:
ted te nechápu, trmen mam na stole a je uplne stejný jako to co máš na obrátkz, co mylsíš uložením?? to co máš zakroužkované jsou pojezdová oka čepů..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
kucik
Příspěvky: 497
Registrován: 27 kvě 2008 12:48
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: přední brzdové třmeny legacy GT

Příspěvek od kucik »

No právě ta pojezdová oka jsou součástí toho třmenu a manžety jsou v něm. Ten druhý typ třmenů, na který pořád narážím má manžety až v držáku, který je přišroubovaný k těhlici. Jak je vidět z obrázku, tak můj třmen má taky ty manžety v sobě. Můžeš schválně vyfotit teda ten tvůj tmřen?
Přílohy
JAKOJ3217010.jpg
JAKOJ3217010.jpg (62.62 KiB) Zobrazeno 1930 x
mazda MX-6 coupe GD 2.0 16v - summer car
peugeot 405 SRi 2.0 - ex winter car
škoda fabia 1.2 htp - daily

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: přední brzdové třmeny legacy GT

Příspěvek od Idaho »

kucik píše:No právě ta pojezdová oka jsou součástí toho třmenu a manžety jsou v něm. Ten druhý typ třmenů, na který pořád narážím má manžety až v držáku, který je přišroubovaný k těhlici. Jak je vidět z obrázku, tak můj třmen má taky ty manžety v sobě. Můžeš schválně vyfotit teda ten tvůj tmřen?
bohužel už nevyfotím, zakaznik už odjel ale vím co jsem repasoval a jak , takže ja sem na tom foresterovi skutečne mel třmeny s gumama na pojezdech, al evzuhledem k tomu že oba třemyn byly levé ti nepovím zda ksutečne byly z forestera, protože to nekdo už batlil , jajen sehnal stejnej pravej ( legacy/forester )..
skus vrtase, maj tam toho dost ( kladno.. )
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
kucik
Příspěvky: 497
Registrován: 27 kvě 2008 12:48
Bydliště: Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: přední brzdové třmeny legacy GT

Příspěvek od kucik »

Vrtasovi jsem psal a není schopný mi to vyfotit, takže zajíce v pytli kupovat nebudu. Bohužel se tam osobně nemůžu dostat, mám to přes půl republiky.
mazda MX-6 coupe GD 2.0 16v - summer car
peugeot 405 SRi 2.0 - ex winter car
škoda fabia 1.2 htp - daily

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: přední brzdové třmeny legacy GT

Příspěvek od Idaho »

kucik píše:Vrtasovi jsem psal a není schopný mi to vyfotit, takže zajíce v pytli kupovat nebudu. Bohužel se tam osobně nemůžu dostat, mám to přes půl republiky.

jj v poho, jato k nemu mel přes 100km :D
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a brzdy“