Prezidentská volba - aneb koho?

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět

Kdo by se dle vás měl stát Prezidentem Republiky

Karel Schwarzenberg
41
19%
Tomio Okamura
28
13%
Přemysl Sobotka
5
2%
Táňa Fischerová
3
1%
Zuzana Roithová
3
1%
Vladimír Franz
51
24%
Miloš Zeman
27
13%
Jiří Dientsbier
1
0%
Vladimír Dlouhý
1
0%
Jana Bobošíková
3
1%
Jan Fischer
17
8%
Ani jeden z uvedených kandidátů
32
15%
 
Celkem hlasů: 212

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od kentoya »

kubi píše:Sova: já netvrdím, že Fischer je dobrý kandidát, já mu taky příliš nevěřím a volit ho nebudu. Právě proto, že byl straník... A kdyby to bylo na mě, tak se ta strana hned po listopadu zakázala... Bohužel to na mě nebylo a není... Jestli ti i toto připadá švejkovské, tak já už nevím, jak ti to vysvětlit :mavani:

Jinak s určitou mírou populismu se počítá při každé volbě kde voliči jsou občané, ale co předvádí Okamura to už je k pláči... Aby zase nedošlo k mýlce - tak opakuju - není tak jediný populista - NENÍ - ale připadá mi, že se mu v téhle oblasti daří zdaleka nejvíc...
populista pouze slibuje, okamura, alespon nabízí nějaké řešení, více populistický se mi jeví zeman
zeman byl taky straník, a byl vytvořen k tomu, aby jednou převzal moc, at již v rudé vestě, nebo díky převratu, třeba v sametové, to je potřeba si uvědomit
a nemám pocit, že by okamura předváděl něco k pláči, snaží se o jediné, oslovit co největší masu lidí, aby se dostal nahoru, a pak je jen na něm jestli dostojí svým slibům, jsem si jist, že fisher, ani zeman svým slibům nedostojí, u okamury to nevím, ale že se snaží maximálně zviditelnit, je zcela legitimní, protože kdyby držel hubu, tak má 3% voličů jako bobo, a může se jít zahrabat, zatím dělá jen to co se mu jeví jako nejlepší, pro to, aby dosáhnul postu, ze kterého (jak slibuje) bude bojovat (pokud jen neslibuje) a že hýbe masami lidí je evidentní a dobře, protože hodně lidí začíná myslet at už volit jeho, nebo volit jiného než jeho, a tuším že pokud nevyhodí některé kandidáty díky podpisům, budou to nejmasovější volby od revoluce bez výstřelu

takže závěrem, právě okamura je ten, který byl potřeba aby se do kandidatury zapojil, protože se národ pomalinku probouzí, a že ty ho volit nebudeš, nebudeš jediný kdo ho volit nebude, a je správné, že se každý může rozhodnout podle svého nejlepšího svědomí a vědomí, at už se rozhodne dobře, nebo spatně
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od kubi »

Ty tvoje příspěvky jsou vždycky jak od Agáty Christie.... :D no, řeknu to naprosto jednoduše... nerad soudím lidi dle toho co píší noviny, a speciálně na Okamuru, kterýho je slyšet asi nejvíc jsem si udělal čas, něco málo jsem si přečet z jeho pera (resp. z jeho klávesnice) a kouknul jsem na YT na nějaké videa. Výsledek? Nepřesvědčil mne. Naopak. Nevěřím mu a připadá mi, že k té funkci přistupuje jaksi jako snílek. Asi zde teď bude sálodlouhý post o tom, že ve srovnání s Bobo, s Fischerem, se Zemanem je Tomio takový, makový, tvarohový. Nezajímá mě to. Není podstatné jaký je ve srovnání s někým. Zajímá mě Tomio jako Tomio a ne Tomio v kontextu s XXX.
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Uživatelský avatar
Ivan
Administrátor
Příspěvky: 3794
Registrován: 04 úno 2004 09:41
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od Ivan »

On se Tomio ostatně už dost vyprofiloval v investorském pořadu Den D, takže ho není třeba i nadále sledovat ;)

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od kentoya »

kubi píše:Ty tvoje příspěvky jsou vždycky jak od Agáty Christie.... :D no, řeknu to naprosto jednoduše... nerad soudím lidi dle toho co píší noviny, a speciálně na Okamuru, kterýho je slyšet asi nejvíc jsem si udělal čas, něco málo jsem si přečet z jeho pera (resp. z jeho klávesnice) a kouknul jsem na YT na nějaké videa. Výsledek? Nepřesvědčil mne. Naopak. Nevěřím mu a připadá mi, že k té funkci přistupuje jaksi jako snílek. Asi zde teď bude sálodlouhý post o tom, že ve srovnání s Bobo, s Fischerem, se Zemanem je Tomio takový, makový, tvarohový. Nezajímá mě to. Není podstatné jaký je ve srovnání s někým. Zajímá mě Tomio jako Tomio a ne Tomio v kontextu s XXX.
však já ti ho nevychvaluji, a je jedině dobře, že jsi si něco pročetl a zamyslel se, a udělal svůj názor, a já tomia nepotřebuji srovnávat, jeho jedinečnost je v tom, že rozhýbal davy lidí myslet a to se mu i v tvém případě podařilo, a taky nikde nepíšu, jestli se mu má věřit nebo ne, ale spíše, že by každý měl věřit v sebe sama, že lidi by se měli semknout, a pak se může něco změnit

jestli se něco změní v politice, nebo nezmění, nevím, ale vím že tomio mění myšlení lidí a proto mu fandím, tohle tu chybělo na politické scéně
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od kubi »

Tak s tím souhlasím, pamatuji pár let zpět způsobil mezi některými mými kamarády podobný úkaz Paroubek... I kluci, které politika nikdy nezajímala a nikdy nevolili se sebrali a šli volit proti němu s tím, že tohle individuum jako premiéra nechtějí... povedlo se... nezbývá než doufat v úspěch podobného úkazu i tentokrát...
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od NeviM »

Hele kluci, trochu vam skocim do reci, proc vlastne ne Zuzanu Roithovou? Nerikam, ze jo, jen se ptam, co je na ni spatnyho, pac jsem jeste na nic nenarazil ted asi po dvou hodinach, ktery jsem ji venoval a predtim jsem si ji tak nejak nikdy ani nevsim :mrgreen:
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od kentoya »

NeviM píše:Hele kluci, trochu vam skocim do reci, proc vlastne ne Zuzanu Roithovou? Nerikam, ze jo, jen se ptam, co je na ni spatnyho, pac jsem jeste na nic nenarazil ted asi po dvou hodinach, ktery jsem ji venoval a predtim jsem si ji tak nejak nikdy ani nevsim :mrgreen:
taky jsem hledal a nic nenašel
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od NeviM »

jinak k tem vasim diskusim o politickejch systemech... me by se nejvic libila demokracie, ale mnohem primejsi s temi nastroji na jednoduchou odvolatelnost pomoci referend atd. zrusit nesmysly typu poslanecka imunita a zavist vylozene hmotnou zodpovednost za rozhodnuti ktery kdokoliv ve verejnym sektoru udela. Pokud udela chybu nechtic, jeho problem, nemel tam lizt, to samy se muze stat kazdymu i v neverejnym sektoru, ze podnikatel udela chybu, ktera ho stoji hodne penez.. Kazdej ma pravo volby a musi pocitat s rizikama, kdyz do neceho jde.
Kapitalismus... ten mi vyhovuje jako dost, ale ma jednu zasadni chybu, diky ktery ted uz mele z posledniho a jak tuhle chybu vzhledem k dnesnimu stavu napravit si fakt nedokazu predstavit... ale jsem presvedcenej, ze ta chyba muze skoro za vsechno spatny (kdyz pominu zmrdy mafiansky, s kterejma nemuze fungovat proste zadnej system) ta chyba je podle me:
System bankovnictvi. Ja si myslim, ze banky mely od svyho vzniku bejt jen a pouze sluzba, zajistujici (za rozumny provize zajistujici jeji chod a nic vic), spravu penez. Hodne zjednodusene receno prijimat kapital z aktivit, kde jsou ho prebytky a pujcovat ho na rozvoj dalsich aktivit. Tim, ze se bankam umoznilo aby s tim kapitalem samy podnikaly, spekulovaly atd. se stalo to co se stalo - i pres obrovskou dnesni produkci vseho a tim i kapitalu jde vsechno do prdele, protoze proste ten kapital nezustava dole mezi nama, aby byl neco platnej, ale vsechen ho cucaj banky a je platnej akorat tomu uzkymu okruhu svejch majitelu, ktery jim ovladaj pres svetovy vlady co se jim zachce, protoze ty vlady proste dotujou. Vzdyt komu asi ty vsechny staty ty astronomicky castky dluzej. Proste uz vzhledem k charakteru bank, tomu, ze pres ne proudi veskerej kapital (a ze kazdyho si kousek utrhnou) to zaslo tak daleko, ze maj proste v kapitalismu ty banky naprostej monopol a za ty leta pod svoje kridla nashromazdili prakticky veskerej svetovej "majetek" a tak si vesele diktujou skoro ve vsem skoro vsem... vim, dost zmatecne a hodne jednoduse receno, ale takhle nejak to vidim...
Jo a taky jsem presvedcenej, ze (presto ze komunismus mi ani ve svy puvodni dobre mysleny forme moc nevyhovuje) by stat mel fungovat tak nejak jako firma, mel by mit nejaky podniky, ale mel by hrat podle uplne stejnejch pravidel jako jakejkoliv jinej podnikatel. Mel by proste co nejvic penez na svuj provoz a verejnej sektor vydelat a co nejmin tahat z lidi pomoci nesmyslnejch dani....

EDIT: kua udelejte neco s tim smajlem spek, ja si na to nikdy nevzpomenu kdyz pisu treba slovo s.p.e.k.u.l.o.v.a.t a urcite nejsem sam spek
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
Brutus
Moderátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 23 pro 2004 22:47
Bydliště: Crash bar
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od Brutus »

Sova píše:Okamura poukazal na to, že Komunistická strana at se to líbí me nebo tobě nebo jiným je u nás zákonná a je součastí demokratického systému...

Měl jí teda Havel zrušit...mají jí tedy zákonodárci zrušit, postavit mimo zakon...
Proč by ji měl rušit, když mu dala trafiku v podobě prezidentského křesla? :D
E30 kundokábrolap
www.mrdna.cz

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od Sova »

Brutus píše:
Sova píše:Okamura poukazal na to, že Komunistická strana at se to líbí me nebo tobě nebo jiným je u nás zákonná a je součastí demokratického systému...

Měl jí teda Havel zrušit...mají jí tedy zákonodárci zrušit, postavit mimo zakon...
Proč by ji měl rušit, když mu dala trafiku v podobě prezidentského křesla? :D
já znám tvé názory na havla...nicměně před tím prezidentováním, přes všechny svá privilegia co měl, tak myslím že zrovna báječný život neměl...
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od Sova »

kentoya to napsal hezky
kubi...z kterych poradu ve kterych okamura vystupoval soudís?doufám ze ne z krausova poradu...
kraus totiž setře každýho...i sebe sama v zrcadle...to je jediný co umí
ivane...okamura byl v dni d spatnej?

nevime...když banky půjcují na rozvoj dalsich aktivit, tak nepodnikají?V podstatě nakladají se sverenymi prostredky...rekl bych ze se to podníkáním dá nazvat
to co pises cim by banka měla být je tak trochu spis slamník než penežní ustav...aspon tak mi to prijde

muj názor je, že největší problém kapitalismu je jeho přirozený vývoj, tj. generování zisku geometrickou řadou...
navíc ve spojení globálního trhu...
Naposledy upravil(a) Sova dne 22 lis 2012 02:20, celkem upraveno 1 x.
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od NeviM »

Sova píše:
Brutus píše:
Sova píše:Okamura poukazal na to, že Komunistická strana at se to líbí me nebo tobě nebo jiným je u nás zákonná a je součastí demokratického systému...

Měl jí teda Havel zrušit...mají jí tedy zákonodárci zrušit, postavit mimo zakon...
Proč by ji měl rušit, když mu dala trafiku v podobě prezidentského křesla? :D
já znám tvé názory na havla...nicměně před tím prezidentováním, přes všechny svá privilegia co měl, tak myslím že zrovna báječný život neměl...
jako ja na Havla nikdy nedal dopustit, ale posledni dobou se bohuzel musim priklonit spis k Brutusovi, krome tezce overitelnych informaci, ktery mu moc nelichotej (psat o nich nebudu pac jednak si za nima nestojim, jednak je otazka jak moc mel na vyber a jednak tu zas nechci nic vyvolavat), uz jen ty jeho ksefty s chemapolem ohledne Lucerny o necem vypovidaj. Jako urcite si ho porad vazim a pokladam za jednoho z nej politiku nasi historie, ale svy chyby a nektery nejspis dost zasadni mel taky, ne ze ne.
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

majkl75
Příspěvky: 3
Registrován: 22 čer 2009 10:35

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od majkl75 »

Jedině Tomio Pokajmura JDM Japan :-D
Supra 7MGTE sweet - sold
MR2 3sgte šmudla - sold
Lexus 2jzGE JZS147 daily - sold
RX-7 FD in progress

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od NeviM »

Sova píše:
nevime...když banky půjcují na rozvoj dalsich aktivit, tak nepodnikají?V podstatě nakladají se sverenymi prostredky...rekl bych ze se to podníkáním dá nazvat
to co pises cim by banka měla být je tak trochu spis slamník než penežní ustav...aspon tak mi to prijde
no tak svym zpusobem jo, ale pokud by to bylo za ucelem pujceni penez jen za nejnutnejsi urok pokryvajici naklady banky na svuj provoz a ne za ucelem vydelat na urokach (realne v dnesni dobe naprosto zvrhle lichvarskejch) a tvorbe vlastnich prostredku, diky kterym v podstate (trochu prehnane receno) k dnesnimu dni uz skoupily cely svet tak by to mohlo fungovat do dnes... samozrejme je to jen jeden z mnoha problemu a muzu se v nem mylit.
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od Sova »

lucerna? :D jakmile se do všeho začnou jebat ženský tak je vše nenávratně v hajzlu :D

i když jí asi křivdím, tak je tohle i zároveň odpověď na Zuzanu Roithovou :lol:
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od Sova »

NeviM píše:
Sova píše:
nevime...když banky půjcují na rozvoj dalsich aktivit, tak nepodnikají?V podstatě nakladají se sverenymi prostredky...rekl bych ze se to podníkáním dá nazvat
to co pises cim by banka měla být je tak trochu spis slamník než penežní ustav...aspon tak mi to prijde
no tak svym zpusobem jo, ale pokud by to bylo za ucelem pujceni penez jen za nejnutnejsi urok pokryvajici naklady banky na svuj provoz a ne za ucelem vydelat na urokach (realne v dnesni dobe naprosto zvrhle lichvarskejch) a tvorbe vlastnich prostredku, diky kterym v podstate (trochu prehnane receno) k dnesnimu dni uz skoupily cely svet tak by to mohlo fungovat do dnes... samozrejme je to jen jeden z mnoha problemu a muzu se v nem mylit.
dělá nějakej řemeslník jen za učelem pokrytí nejnutnějších nákladů :?

a co je to za termín nejnutnější úrok :?

já se jdu přikrýt jen tou nejnutnější peřinou (toaletní papír) a pod hlavu si dám nejnutnější polštář(ponožky) :D
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od NeviM »

Sova píše: dělá nějakej řemeslník jen za učelem pokrytí nejnutnějších nákladů :?

a co je to za termín nejnutnější úrok :?

já se jdu přikrýt jen tou nejnutnější peřinou (toaletní papír) a pod hlavu si dám nejnutnější polštář(ponožky) :D
no tak znam spoustu remeslniku, co nevydelaj ani na to, napriklad diky tomu kolik je stojej pujcky u bank. Myslel jsem to tak, aby proste bankovnictvi byla sluzba a ne nejvetsi byznis na svete, aby meli ty uroky a poplatky nastaveny aby jim zajistili jejich provoz, nic vic. Proste takhle je to byznis, kterej ma svym zpusobem dost monopolni postaveni vzhledem ke spouste okolnostem. Aby si vydelaly samozrejme na platy atd. a ne aby tvorili nesmyslne obrovsky zisky na úkor všech co s nima přijdou do styku, takže všech.
BTW: jdu si vypit mnozstvi svestek co se nam konecne vcera vratily jen to nejnutnejsi k tomu abych usnul.... jo to slovo jsem uzil dost debilne, uznavam (jako hlavne predtim) :D
Naposledy upravil(a) NeviM dne 22 lis 2012 03:21, celkem upraveno 2 x.
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od Sova »

banky ti točej peníze, z koruny udelaj dve a z deset miliard udelají sto miliard...
proto tam ty peníze dáváš...

banka nemuže být služba jako kadeřnictví...

banka je takový kadeřnictví, kam jdeš když seš plešatej a doufáš že až odtama vylezeš, že budeš mít báječnou hřívu...
někde se ale taky stane že v tom kadeřnictví o tu hlavu přijdeš :lol:

nic jdu spát byly nějaký pivka :lol: :lol:
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
rejchy
Příspěvky: 573
Registrován: 09 kvě 2006 14:24
Bydliště: V podkérkonoší

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od rejchy »

Dnešní problém je,že lidi jsou zadlužený až ma půdu a ty co zadlužený nejsou ty prachy nepustěj a vyčkávaj co bude.Holt se zastavil koloběh konzumní společnosti a teď bude tak 5-10let trvat než se lidi oddlužej a znovu se nastartuje spotřební trh.

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od milosh »

Neni umeni si vzit uver a zit na dluh, ale splacet to a doplatit co nejrychleji. Treba pujcky na dovolenou, darky na vanoce atd, to uz udela snad jen blazen.

Ale zpet k tematu, Okamura se nam pekne vybarvil do cervena takze o kandidata min :roll:

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od blázen »

milosh píše:Neni umeni si vzit uver a zit na dluh, ale splacet to a doplatit co nejrychleji. Treba pujcky na dovolenou, darky na vanoce atd, to uz udela snad jen blazen.
Ale zpet k tematu, Okamura se nam pekne vybarvil do cervena takze o kandidata min :roll:

ne a nikdy nedělal :lol:
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od milosh »

Na tebe jsem myslel kdyz jsem to psal, ze budes reagovat :D

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od kentoya »

milosh píše:Neni umeni si vzit uver a zit na dluh, ale splacet to a doplatit co nejrychleji. Treba pujcky na dovolenou, darky na vanoce atd, to uz udela snad jen blazen.

Ale zpet k tematu, Okamura se nam pekne vybarvil do cervena takze o kandidata min :roll:
nemám pocit s tou červenou, u okamury, co jsem četl celý článek, a ne ten kontextový výtah, tak poukazuje na komunu, jako zatím nejlepší systém v komunistickém slova smyslu, nikoliv 40 poválečných let, ale protože se to bud někomu hodí do krámu, nebo neumí vytáhnout podstatné, vylezla z toho slátanina
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od Berry »

Bohužel to je v ČR oblibou vytahovat jen určité věci z kontextu a pak to v celkovém pohledu a hlavně na první pohled vypadá jak totální "nesmysl" nebo nevím co, o pisálcích z bulváru a jim podobných zarazit tužky "kamsi" :?: :kladivo:
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Uživatelský avatar
FOG
Příspěvky: 1852
Registrován: 30 říj 2004 13:14
Bydliště: Kopeček Příspěvky: 13654

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od FOG »

Co vaše shoda podle http://volebnikalkulacka.cz/volba-prezidenta-cr-2013/" onclick="window.open(this.href);return false;
štyrykrátštyry tédéí

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od SubTera »

Vicemene mi sstavajici kandidati vysli, ale jeste budu muset hodne merit, nez zacnu rezat...

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od crocjirka »

me vysel sobotka.... jen me nasralo, ze vsichni jsou proti vystoupeni eu.. a potesilo me, ze on jedinej je proti vyuce romstiny na skolach..
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od SubTera »

croc: mne by se libil Svycarskej model, ale libi se mi spousta veci, ktery nikdy mit nebudu. S Romstinou nemam problem, pokud se bavime na urovni volitelnyho jazyka.

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od Kane13 »

Mě vyšel z 52% Fischer... a co mě zarazilo fest je, že Roithová je proti potratům... :?
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

TomasUL
Příspěvky: 912
Registrován: 16 čer 2010 07:47
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Prezidentská volba - aneb koho?

Příspěvek od TomasUL »

Milda Zeman 60%, Kníže -32%. Na to jsem nemusel mít ani kalkulačku. :lol:
Autoservis
Autodíly
STK + EM

Odpovědět

Zpět na „Pokec“