Aktuální fota vašich aut

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od maRkus »

Laconi v horomericich umim garancky ve skodovce u znamyho pod dohledem
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Jord »

Rudi píše:
Jord píše:taky mě ta vidina nového auta láká s tim, že se o to 5 let nemusim starat 8) dobrá volba
jak naivní představa :D pokud s autem najezdíš tak 5000/ročně, pak to chápu, ale když člověk vidí problémy těch novejch aut a pak neuznaný záruky, tak to se mu chce brečet :D
ne, tak radši si koupim auto s 200tkm a budu čekat den za dnem, jestli se tam něco nevysere 8)
...

Uživatelský avatar
V-Y-V-I
Příspěvky: 4274
Registrován: 10 zář 2004 14:43
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od V-Y-V-I »

Laconi paráda 8) Fungovla je fungovka :D
das Auto

Takeshi
Příspěvky: 3575
Registrován: 01 úno 2006 20:32
Bydliště: PilsN
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Takeshi »

myslim že lakono udělal nejlíp co mohl,mohl si koupit novýho fokuse , ale on je hnusnej, drahej a taky xblití, takže octa jasná věc,je velká , pohodlná a reprezentativní,doufam že kola budou klasicky bez pokliček jinak to neni styl :pifko: :pifko:

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Laconi »

Takeshi píše:myslim že lakono udělal nejlíp co mohl,mohl si koupit novýho fokuse , ale on je hnusnej, drahej a taky xblití, takže octa jasná věc,je velká , pohodlná a reprezentativní,doufam že kola budou klasicky bez pokliček jinak to neni styl :pifko: :pifko:
No jestli je reprezentativní to mi je docela šumák ale pokličky nebudou to je jasný :smich:

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od milosh »

V-Y-V-I píše:Laconi paráda 8) Fungovla je fungovka :D
Asi tak, kdo ma 15 let stary auto a rika ze novy by si nikdy nekoupil at radsi mlci.

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Ritchma »

^^^^
Chudák Markus :lol:
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
kubajzsemily
Příspěvky: 929
Registrován: 30 pro 2006 23:05
Bydliště: Semily
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od kubajzsemily »

jen trochu k tý zaruce, tatik byl docela mile překvapen, když mu na Ceedu rok 08 začly klepat kosti, po telefonatu do autorizovaneho servisu kvuli ceně, mu bylo zděleno proč řeší cenu a vše bez problemu vyměněno na zaruku, najeto 40tis, u takoví věci bych se vubec jinak nedivil kdyby řekli že to není nakou vadou materialu ale použivanim vozu 8)
Seat Leon Top Sport
Škoda 120- ukrutnej nářez http://www.stream.cz/video/162708-skoda-120
- http://www.stream.cz/video/11/212473-skoda-zahodit
Jawa 21 Sport- 60ccm, sportovní ojnice, snižená hlava a dalších pár výkonostních vychytávek

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Rudi »

Jord píše:
Rudi píše:
Jord píše:taky mě ta vidina nového auta láká s tim, že se o to 5 let nemusim starat 8) dobrá volba
jak naivní představa :D pokud s autem najezdíš tak 5000/ročně, pak to chápu, ale když člověk vidí problémy těch novejch aut a pak neuznaný záruky, tak to se mu chce brečet :D
ne, tak radši si koupim auto s 200tkm a budu čekat den za dnem, jestli se tam něco nevysere 8)
passat TDI? :D
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
Mike Mad
Moderátor
Příspěvky: 2347
Registrován: 11 kvě 2004 10:59
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Mike Mad »

jo pokazdy kdyz prijedu ke kamosovi co mi dela jettu, tak tam ty top stav 195tis najeto passaty, golfy, oktavky apod vidam. a ze se jich tam vystrida. nekdy ctvrtka, tudle 2 ctvrtky, jindy pulka. motor sem tam. turbo na 96kW nemame, nevadi dame 77kW. naky cufliky sroubky drzacky se neresi. a to je jeste clovek co to dela poctive relativne, teda on dela kastle a lakovani. a jeho kamosi co jich tam furt je delaj zbytek, bazarnici co mu vozej ksefty.

jediny co jsem nevedel kdyz jsem se rozhodl pro nove auto bylo jestli mam ozelet vybavy na ukor ceny. nakonec vyhrala vybava. Cruze mam mesic a pul, najeto 7tis. km. zatim jsem max spokojen.
Volkswagen Jetta Mk2 Coupe US&A 2.0 16V ABF ... reconstruction
Volkswagen Bora Variant 1.9TDI ARL ... daily

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od SubTera »

kubajz: KIA i Hyu resi bez problemu uplne vsechno. Vlastne diky jejich benevolentnimu systemu muzu udrzovat komponenty porad vlastne novy. A to si na pravidelny prohlidky vozim svuj material.

Osobne bych svoje penize zhodnotil jinak, kdyz se na ten holobyt podivam, bylo by mi lito dat i 250 litru, ale kazdyho volba...

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Berry »

Laconi, to jsi vybral dobre 8) My s timhle motorem v breznu "oslavime" 3 roky a a zatim vsechno v pohode, musim zaklepat, jen jednou to bylo na svolavaci akci, na vymezovaci krouzek v lopatkach u turba. Urcite casem poridis nejaky kolesa a smaozrejme, ze bez poklicek :D :lol: Tak at dobre slouzi 8)
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Berry »

Jeste OT, ktere patri Mildovi 77:

Mildo, to co jsi dal ty za fotku, tak je nejaka fotomontaz, jelikoz takovy predek OII RS nema, resp predni naraznik s tema mlhovkama, ty jsou z FII a Roomster pred faceliftem s priplatkovym prisvicovanim do zatacek, tohle se na OII pred ani po faceliftu nikdy nedavalo :wink:
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Beaver »

milosh píše:
V-Y-V-I píše:Laconi paráda 8) Fungovla je fungovka :D
Asi tak, kdo ma 15 let stary auto a rika ze novy by si nikdy nekoupil at radsi mlci.
Tak já teda mlčím spek
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Jardafox »

nový auto proč ne, ale tady ten kult vochcáfky coby nadauta mě taky přijde jak ovco-stádočení :lol:
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
biohazard
Příspěvky: 4697
Registrován: 15 dub 2007 23:20
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od biohazard »

preju s tou ochcavkou pevny nervy :lol:

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od crocjirka »

Laconi píše:Základ Edition CZ "Prima" + věci navíc co potřebuju - 1.2 TSI 77kW 6q převodovka
¨

kdybys koupil radsi 1.6 atmosferu udelas lepe.... kdyz ted delam nake veci pro NH car tak technici mi povidali, ze posledni co by si koupily od koncernu byla stara dobra 1.8T, 2.0 8V a nebo tu novou 1.6... koupit mi motor, kterej ma rozvody resene retezem ze slaciho kola neni uplne dobre...
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Laconi »

crocjirka píše:
Laconi píše:Základ Edition CZ "Prima" + věci navíc co potřebuju - 1.2 TSI 77kW 6q převodovka
¨

kdybys koupil radsi 1.6 atmosferu udelas lepe.... kdyz ted delam nake veci pro NH car tak technici mi povidali, ze posledni co by si koupily od koncernu byla stara dobra 1.8T, 2.0 8V a nebo tu novou 1.6... koupit mi motor, kterej ma rozvody resene retezem ze slaciho kola neni uplne dobre...
Nevim jak vypadá řetěz ze slaciho kola ale vim že obstarožní a užraná 1.6 určitě nebude lepší než 1.2Tsi.

Už by někdo mohl postnout další auto ať tady furt nemelem o Octavii :?:

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od SubTera »

Svoji investici si hajis, to je dobre :lol:

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od m.artty »

A teď můžete zkritizovat starýho Opela 8)
Přílohy
P4270098 - Kopie.JPG
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od hattori_hanzo »

Vůbec se pane Lakony nenechte těma bychařema rozhodit. Oktávku na kola a bude to krasavice. Za ty peníze je to krásnej kus auta. 8)
✠Luftwaffle✠

TomasUL
Příspěvky: 912
Registrován: 16 čer 2010 07:47
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od TomasUL »

Jestli v něm nemáš 1,2 TSI, tak je to dobrý. :lol:
Autoservis
Autodíly
STK + EM

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od crocjirka »

Laconi píše:
crocjirka píše:
Laconi píše:Základ Edition CZ "Prima" + věci navíc co potřebuju - 1.2 TSI 77kW 6q převodovka
¨

kdybys koupil radsi 1.6 atmosferu udelas lepe.... kdyz ted delam nake veci pro NH car tak technici mi povidali, ze posledni co by si koupily od koncernu byla stara dobra 1.8T, 2.0 8V a nebo tu novou 1.6... koupit mi motor, kterej ma rozvody resene retezem ze slaciho kola neni uplne dobre...
Nevim jak vypadá řetěz ze slaciho kola ale vim že obstarožní a užraná 1.6 určitě nebude lepší než 1.2Tsi.

Už by někdo mohl postnout další auto ať tady furt nemelem o Octavii :?:
s tim nemohu souhlasit.. bohuzel... ale tak ja ti mohu akorat poprat at ti slouzi.. az zaparkujes at nemas potom zarazeny kvalt, ale pres rucku a mnoho stastnych km.. :)
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od jajiN »

Nebude v tom oplu zimu? :lol:

Uživatelský avatar
biohazard
Příspěvky: 4697
Registrován: 15 dub 2007 23:20
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od biohazard »

v 15tis ti zacnou vrzat tapecy.Pak se zacne samovolne otvirat kaslik u spolujezdce,pak pod volantem a hlavne nejezdi po kostkach at nemusis z tapecu dveri lovit ovladani zrcatek :lol: moc to nemej protoze tesneni kolem dveri neni zrovna hitparada a kdyby ti zadni naraznik zacal od pravyho blatniku odlejzat jako nejen me,tak to je prej normalni :D
za 7 mesicu s tim mam najezdeno pres 46tis km a tak hladkej volant jsem v ruce jeste nemel nemluve o 4x praskly zarovce,ale to je u skodovek asi nejaka sportovni disciplina.Tim mi trpela uz i Fobie.
jediny s cim jsem spokojenej je ta 1.6TDI ... zatim drzi a jezdim s tim za necely 2kc na kilak

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Laconi »

crocjirka píše:s tim nemohu souhlasit.. bohuzel... ale tak ja ti mohu akorat poprat at ti slouzi.. az zaparkujes at nemas potom zarazeny kvalt, ale pres rucku a mnoho stastnych km.. :)
Jo to sem taky někde četl že hrozí přeskočení řetězu, dám si pozor teda.

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od SubTera »

biohazard píše:nemluve o 4x praskly zarovce
tak timhle jsou bohuzel prosluly snad vsichni, na 206ce jsem menil levou zarovku cca 7x rocne, kluci co maj v i30 zarovky je menej taky co chvili....kupodivu ale vetsinou levy zarovky, pritom mi logictejsi prijde prava, kdyz kolem u krajnice to vic drnca...

no nic, tak Laconimu poprejeme stastny pojezdeni :lol:

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od Laconi »

SubTera píše:no nic, tak Laconimu poprejeme stastny pojezdeni :lol:
A tak děkujme :D

Uživatelský avatar
biohazard
Příspěvky: 4697
Registrován: 15 dub 2007 23:20
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od biohazard »

Subino me se tohle deje vzdycky jenom u Skodovky a jeste tim stylem,ze praskne prava a pak par dni na to leva a takhle na stridacku. Pak uz to ma svy zajety koleje :D

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Aktuální fota vašich aut

Příspěvek od SubTera »

Bio bio: no, kdyz jedna praskne, tak do druhy jde vic stavy a pokud to tak nechas par dni, tak praskne taky...takze je dobry menit hned 8)

Laconi: ale stejne si to jeste promysli :lol:

Odpovědět

Zpět na „Pokec“