přestavba předek zmondea MKI na MKII

Vše o této značce
Odpovědět
Kulisek
Příspěvky: 366
Registrován: 29 bře 2008 22:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

přestavba předek zmondea MKI na MKII

Příspěvek od Kulisek »

Ahoj prosím lidi o radu neřešil už toto někdo?? Přestavět předek mondea MKI na předek MKII. Už jsem to viděl, že to jde,ale nevím co vše je třeba udělat. Je třeba jen přemontovat díly nebo je třeba svařovat atd.
Co vše budu potřebovat krom: blatníku L a P, světel L a P,kapoty,nárazníku.. CO ještě?

Díky všem za rady.Ahoj
Zakázková výroba na CNC strojích výroba různých držáků adaptérů podložek a provádím různé úpravy dílů mrkněte na foto

http://petjess.rajce.idnes.cz/

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: přestavba předek zmondea MKI na MKII

Příspěvek od BIGPAPA »

chladičovku 8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Kulisek
Příspěvky: 366
Registrován: 29 bře 2008 22:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: přestavba předek zmondea MKI na MKII

Příspěvek od Kulisek »

BIGPAPA píše:chladičovku 8)
Jasné s tím počítám jen mě zajímá jestli se bude svařovat?? Díky
Zakázková výroba na CNC strojích výroba různých držáků adaptérů podložek a provádím různé úpravy dílů mrkněte na foto

http://petjess.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: přestavba předek zmondea MKI na MKII

Příspěvek od Breakthru »

MKII je Facelift MKI, ale nikdy jsme to neviděl a ani nedělal tak nevím, jestli bude všechno pasovat na dírku, nicméně tak hrozný to nebude.....
svět dospělých je pro mne záhadou......

Kulisek
Příspěvky: 366
Registrován: 29 bře 2008 22:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: přestavba předek zmondea MKI na MKII

Příspěvek od Kulisek »

Breakthru píše:MKII je Facelift MKI, ale nikdy jsme to neviděl a ani nedělal tak nevím, jestli bude všechno pasovat na dírku, nicméně tak hrozný to nebude.....
Ahoj no někde na you tube je video ze závodů do vrchu a jezdí tam mondeo MKI s předkem z MKII je žluté a spodek svěle modrý.
Jinak zvažuji koupi ST200ku za rozumnou cenu nejlépe prohnilou nebo bouranou na zadek.Přestavba předku je závislá na mé chuti a na té ST200,ale je to na dlouho :-)
No a k té přestavbě nechce se mi na autě nic svařovat mám auto v top stavu v zimě nejeté jen vyjímečně a já když to koupil tak ještě s originál pneumatikama 8) proto bez svařování...
Zakázková výroba na CNC strojích výroba různých držáků adaptérů podložek a provádím různé úpravy dílů mrkněte na foto

http://petjess.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: přestavba předek zmondea MKI na MKII

Příspěvek od Breakthru »

tak to nebastli, ne?Nicméně na nějakou přestavbu na Durateca bych se vyprdnul.To už bych raděj sehnal na tvým místě komplet V6.Na netu jich je dost za pár drobnejch....
Já už si to nepamatuju, jsou to tak dva tři roky, co jsem svoji MKI prodal, ale zaboha si nevzpomenu, jestli tam nejsou blatníky bodovaný, jak u ostatních starších Fordů....
svět dospělých je pro mne záhadou......

Kulisek
Příspěvky: 366
Registrován: 29 bře 2008 22:29
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: přestavba předek zmondea MKI na MKII

Příspěvek od Kulisek »

Breakthru píše:tak to nebastli, ne?Nicméně na nějakou přestavbu na Durateca bych se vyprdnul.To už bych raděj sehnal na tvým místě komplet V6.Na netu jich je dost za pár drobnejch....
Já už si to nepamatuju, jsou to tak dva tři roky, co jsem svoji MKI prodal, ale zaboha si nevzpomenu, jestli tam nejsou blatníky bodovaný, jak u ostatních starších Fordů....
Jo jasně vše je zatím jen sběr informací no a pak se uvidí.No zatím se bavím se zadní nápravou a tam je práce až až.Uvidíme .. Díky :wink:
Zakázková výroba na CNC strojích výroba různých držáků adaptérů podložek a provádím různé úpravy dílů mrkněte na foto

http://petjess.rajce.idnes.cz/

Odpovědět

Zpět na „Ford scene“