Témata v sekci POKEC

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od kentoya »

Ritchma píše:Koukám že mi tady něco uniklo. V každém druhém příspěvku se zmiňuje Nevim. Jemu jsem nic nemazal, ani jsem s ním neměl problém....
proto ti píšu, že se nevyjadřuji k tobě jako k člověku, ale k tvým postu, jako moderátor, které tu prezentuješ
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od NeviM »

Ritchma píše:Koukám že mi tady něco uniklo. V každém druhém příspěvku se zmiňuje Nevim. Jemu jsem nic nemazal, ani jsem s ním neměl problém....
ále, asi před měsícem tu došlo k dost flamewars, jen na základě toho, že se mnou nesouhlasili s tím, jak vidím současnou českou a světovou geopolitickou situaci.
A během těch FW jsem evidentně některým ukázal naprosto jasně, kdo z nás to má v palici víc srovnaný a oni to ještě pořád nerozdejchali, ani po takový době. Tak maj pořád nutkání dělat si ze mě srandu pomocí věcí (no upřímně, dětinskejch sraček) naprosto nesouvisejících s mejma názorama, který jsem tu prezentoval a tím si snaží léčit svoje parodie na ega, jinak nic :wink:
a jedná se hlavně o crocjirku, rudiho, biohazarda a pár dalších...
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od m.artty »

Já nevim, co se vám všem stalo. Proč pořád musíte řešit ostatní, do někoho se navávžet atd.... to je to, co táhne TF do sraček... já se nakonec ani nedivím modum, že to všechno mažou. Když tu měl NeviM a kentoya své téma s názorama, které hraničili s paranojou, tak jsem jím to řekl a dál to neřeším. Nebudu se do nich navážet kvůli každé blbosti, v tomto s nimi třeba úplně nesouhlasím, ale jsou jiné věci o kterých jsem přesvědčen, že by jsme si mohli normálně popovídat... každý máme něco.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od NeviM »

m.artty píše:Já nevim, co se vám všem stalo. Proč pořád musíte řešit ostatní, do někoho se navávžet atd.... to je to, co táhne TF do sraček... já se nakonec ani nedivím modum, že to všechno mažou. Když tu měl NeviM a kentoya své téma s názorama, které hraničili s paranojou, tak jsem jím to řekl a dál to neřeším. Nebudu se do nich navážet kvůli každé blbosti, v tomto s nimi třeba úplně nesouhlasím, ale jsou jiné věci o kterých jsem přesvědčen, že by jsme si mohli normálně popovídat... každý máme něco.
Přesně tak, proto jsem tu taky po delší době na crocjirku zareagoval.
Taky nechápu tu zhrzenost některejch jedinců, který se furt dokola budou i po takový době navážet do ostatních a to ještě takovejma hovnama. Kdyby aspoň napsali něco trefnýho a smysluplnýho, ale ty posty jejich jsou většinou fakt tragédie po všech stránkách.
Já nemám sebemenší problém respektovat číkoliv názor, ať si o něm sám myslim cokoliv.
Taky nemám problém se s kymkoliv o čemkoliv smysluplně bavit, a to dokonce ani s těma největšíma urážečema tady, ať mi napsali cokoliv. S těma, kdo měli pouze v něčem jiný názor je to pro mě naprosto automatický.
A takových je nás tu naštěstí drtivá většina, ale ta menšina blbů prostě dokáže, tímhle chováním, úroveň jakejchkoliv diskuzí tady, zašlapat do země.

Jsem přesvědčenej, že by se přesně na tyhle věci moderátoři měli soustředit a takový ty nesmyslný flamy končit hned v zárodcích, ono častější používání dočasných BANů by ty děcka stoprocentně dřív nebo pozdeji naučilo slušnějšímu chování. Dokud jim to bude beztrestně procházet budou to dělat furt a TF bude furt ve sračkách.
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od kentoya »

m.artty píše:Já nevim, co se vám všem stalo. Proč pořád musíte řešit ostatní, do někoho se navávžet atd.... to je to, co táhne TF do sraček... já se nakonec ani nedivím modum, že to všechno mažou. Když tu měl NeviM a kentoya své téma s názorama, které hraničili s paranojou, tak jsem jím to řekl a dál to neřeším. Nebudu se do nich navážet kvůli každé blbosti, v tomto s nimi třeba úplně nesouhlasím, ale jsou jiné věci o kterých jsem přesvědčen, že by jsme si mohli normálně popovídat... každý máme něco.
víš ona ta paranoia je o zdrojích ze kterých kdo čerpá, stačí občas zabrousit třeba na wiki leaks, pokud je zrovna přístup, a zjistíš takový věci, jak je nám lháno do očí, že začneš na vše koukat jako paranoik aniž by jsi chtěl, jinak proti tvému vyjadřování nějak nic nemám
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
biohazard
Příspěvky: 4697
Registrován: 15 dub 2007 23:20
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od biohazard »

to uz je asi nejaka nemoc prezentovat se po mesici v opacnym svetle a jeste tomu tak moc verit :lol:

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od crocjirka »

ja nevim, nepomatuju si, ze bych urazil konkretni osoby.. a jestli ano.. tak sem k tomu mel asi duvod.. kdyz uz se zas vracim k nevimovy a kentoyovy, tak zas budu omylat tu starou pohadku... kdyz sem vytvoril nejake tema, tak se aspon nejak smysluplne resilo a plnilo se to, proc je tu tohle forum... kdyz tu nekdo zakladal hovadiny jak na bezicim pasu, tak mi proste vadilo to, ze kdyz ja si napr udelam svoje tema, tak si pokracuji ve svem tema a ne ze hned udelam dalsich 50 temat... a nejsem jedinej kdo ma tenhle nazor...
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
biohazard
Příspěvky: 4697
Registrován: 15 dub 2007 23:20
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od biohazard »

+1 konec koncu to byl taky duvod proc se to tu zaclo hadat. Me je fuk jakej ma kdo na co nazor,ale abych o jedny teorii cet v "10ti" tematech mi prijde hodne ujety :D

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od crocjirka »

jo a btw dat LJayovy ban??? kua delate si prdel?? je to jeden z mala lidi, diky kterym se tomuhle foru da rikat tuning forum a ne nalepka forum...!! tak se trosku proberte a prejdete na jiny drogy...
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od Ritchma »

On dostal ban? Za co?
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od crocjirka »

nedostal.. jen reaguju na kentoyuv prispevek




kentoya píše:
Bohuš píše:To modi nemuzou muzem delat jenom poradek.Banovani a varovani nende bohuzel :cry:
potom by stálo za to vytvořit sekci třeba v pokecu, kde budou tři kolonky
upozornění jedna....kentoya, nevím, lukinho......................
upozornění 2..........crocjirka, ritchma............
BAN,,,,libor s12, ljay


aby si každý mohl zjistit jak na tom je
ale věřím tomu, že by nebylo až takový problém, aby admin mohl napsat (tak jako se přiděluje moderátor - tak upravit zdrojový kod) že tento člen má upozornění a věřím tomu, že se vody uklidní, a klasičtí flameři, se uklidní
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od NeviM »

ale nsdostal, crocjirka nechape rozdíl, mezi příkladem a realitou :lol:
pak taky moc asi neumí počítat a vůbec neumí číst a 50% toho co si přečte, prostě ani trochu nepochopí, jak to bylo myšleno, zas tu mele o padesati a myslí tím přesně 3 atd, no to je marný, než on dospěje a dostane rozum, to asi ještě nějakej pátek potrvá, k těm jeho ostatním moudrům už se vyjadřovat nebudu, to už slušně fakt nejde...
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od crocjirka »

ja sem nerekl ze ho dostal! takze NeviM kdo tu cte 50%... ja sem rekl, ze vyslovit se za to, aby ho dostal tak to me nadzvedlo...
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
romko
Příspěvky: 107
Registrován: 08 zář 2004 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od romko »

to je moc, to je moc..... :smich2: :smich2:
ja sem chodim malo, ale prave proto, abych se pobavil podobnyma prispevkama... dekuji kroku

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od kentoya »

crocjirka píše:ja nevim, nepomatuju si, ze bych urazil konkretni osoby.. a jestli ano.. tak sem k tomu mel asi duvod.. kdyz uz se zas vracim k nevimovy a kentoyovy, tak zas budu omylat tu starou pohadku... kdyz sem vytvoril nejake tema, tak se aspon nejak smysluplne resilo a plnilo se to, proc je tu tohle forum... kdyz tu nekdo zakladal hovadiny jak na bezicim pasu, tak mi proste vadilo to, ze kdyz ja si napr udelam svoje tema, tak si pokracuji ve svem tema a ne ze hned udelam dalsich 50 temat... a nejsem jedinej kdo ma tenhle nazor...
ty malej nedospělej tydýtku, já založil jediný téma
a nauč se číst a dělat z toho závěry

a ještě jedan maličkost
já mám za 7 let co tu chodím cca 1100 příspěvků, a z toho víc jak polovina je v sekce tuning
ty máš za rok přes 2000 příspěvků a z toho ví jak polovina v sekci pokec

zkus se zamyslet, kdo z nás dvou je spamer, a tudíž kdo z nás dvou by měl stáhnout ocas mezi nohy a raději se držet hesla mlčeti zlato
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od crocjirka »

No zas tak malej nejsem :D jinak to ze mas prispevky v technice to te ceni... Ja tam moc nepisu protoze neradim s nicim o cem nejsem 100% presvedcenej... Ale to uz jsou nase osobni rozdilne nazory... A nevim proc hned vztahujes na sebe to s tema tematama, kdyz sem nenapsal, zes je zalozil ty... Ze by potrefena husa....... A dost flamu... Fakt me to nebavi kdyz ja o voze a ty o koze...

Jo a jeste k te definici me osoby.. jeste dopis ze jsem z prahy...a sem zakomplexovanej..
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Lukinho
Příspěvky: 2445
Registrován: 10 kvě 2012 16:08

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od Lukinho »

Ses z Prahy a jsi zakomplexovanej.

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od kentoya »

crocjirka píše:No zas tak malej nejsem :D jinak to ze mas prispevky v technice to te ceni... Ja tam moc nepisu protoze neradim s nicim o cem nejsem 100% presvedcenej... Ale to uz jsou nase osobni rozdilne nazory... A nevim proc hned vztahujes na sebe to s tema tematama, kdyz sem nenapsal, zes je zalozil ty... Ze by potrefena husa....... A dost flamu... Fakt me to nebavi kdyz ja o voze a ty o koze...

Jo a jeste k te definici me osoby.. jeste dopis ze jsem z prahy...a sem zakomplexovanej..
to je zajímavý, že se cpeš do tématu které sice nejsou v sekce tuning a je evidentní že nejsi 100% přesvědčenej
a potrefená husa?
já založil jedno, nevím 2 a ty tu meleš sračky o běžícím pásu
mám takovej pocit, že jsi z prahy a že jsi zakomplexovanej
o voze bohužel já, ty maximálně o kozách v threadu holky kolem nás, kde jsi nejaktivnější přispěvovatel
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od crocjirka »

Uprimne zacinam se ztracet v tom o cem se "hadame", takze bych to ukoncil tak, ze se shodnem na to, ze se neshodnem... A je to...
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od NeviM »

crocjirka píše:ja sem nerekl ze ho dostal! takze NeviM kdo tu cte 50%... ja sem rekl, ze vyslovit se za to, aby ho dostal tak to me nadzvedlo...
No to vidim, že NevíŠ, proto jsem ti to psal, takže ještě jednou, jsi to TY :lol:
Jo, to jak tě to nadzvedlo je opravdu extrémně vtipný :smich2:
nepochopils, že kentoya psal příklad systému, který by mohl fungovat na takový, jako jsi ty a namastil tam první jména, který ho napadly, byl to jen PŘÍKLAD, víš?
A ty se tu začneš vztekat, proč by měl jako LJay dostat BAN, no mám z tebe dost :smich2:
A asi nás je takovejch hodně, fakt bys měl občas míň psát a víc přemejšlet :wink:
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od crocjirka »

Hele zalez si do bubkru a neprud.. popr uz dokonci tu svou konspiracni teorii o zabiti mickey mouse... Uz me to nebavi...
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Lukinho
Příspěvky: 2445
Registrován: 10 kvě 2012 16:08

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od Lukinho »

Jirko, Jirko..... :ufo:

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od kentoya »

crocjirka píše:Uprimne zacinam se ztracet v tom o cem se "hadame", takze bych to ukoncil tak, ze se shodnem na to, ze se neshodnem... A je to...
my že se hádáme?
s tebou jsem se vůbec nebavil v tomto tématu
bavil jsem se s ritchmou
a ty protože máš neskutečnou touhu postovat v každém threadu, jsi sem vlezl a v prvním příspěvku jsi hned okomentoval mne a nevíma
proto ti píšu mlčeti zlato
začínáš být jako veš, všude a nejde odstanit, a pořád otravuje, že se ostatní musí drbat - to je celé, ale určitě se nehádám
IQ sice stylingem nenahradíš, taboo ti ho taky nezvedne, ale dokáže rozšířit brutálně obzory :D
http://www.odtahove-sluzby.cz

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od NeviM »

crocjirka píše:Hele zalez si do bubkru a neprud.. popr uz dokonci tu svou konspiracni teorii o zabiti mickey mouse... Uz me to nebavi...
Pročti si zpět téma a pak zjistíš, kdo tady prudí ty trdlo.
Nedivim se že tě nebaví mi furt svejma hovnama nahrávat na smeče, který už mě ani nebavěj, ale už to přeháníš, takže teď vážně, DOST!
Jestli ještě jednou někde uvidim nějakej tvůj post trapně na mě útočící, jako vždy něčím, co nemá s mnou a mejma názorama nic společnýho, tak počítej s možnejma následkama, třeba až tě zas na nějaký akci uvidim s foťákem, spratku drzej. Myslim to vážně, už mě opravdu nebavíš, tak už se konečně nad sebou zamysli a přestaň ostatní nasírat a bejt všem pro smích.
A jestli máš aspoň nějakej kousek soudnosti, tak už mi tu neodpovídej, já už to tu tématem "tydýtekcroc" dál zasírat nebudu. Pokud opět něco nechápeš, čekám slušnou SZ a můžu se pokusit ti to vysvětlit.
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

derek
Příspěvky: 1
Registrován: 13 kvě 2013 17:24

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od derek »

Zdarec,potřebuju poradit od nákýho znalce kolem úprav aut,překopal sem si svoje BMW,a nevim co nato řeknou policajti až to uvidí a ja už nemužu stratit body nebo mi seberou papíry,napište do správ a ja napíšu podrobnosti,díky moc.

Uživatelský avatar
Rostack
Příspěvky: 807
Registrován: 12 zář 2012 14:22

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od Rostack »

Tady jsou všichni znalci :lol: nahoď fotky, může ti poradit více lidí
life's too short to drive slow

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od hattori_hanzo »

mI raDi POrAdýMz dyŠ VíME vÍc!
✠Luftwaffle✠

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od gizmi »

loooool...TFko CZ konci - nova era! TFko ve svetovem meritku a prodavajic hadry z trznice :D

sasung
Příspěvky: 1
Registrován: 21 lis 2020 15:23

Re: Témata v sekci POKEC

Příspěvek od sasung »

Dobrý den,je velký problém přihlásí kovové křídlo na eclipsu jako bylo v rychle a zběsile

Odpovědět

Zpět na „Pokec“