Myti oken

Vše o mytí a leštění exteriéru, kol, interiéru - vůních do auta a autokosmetice.

Moderátoři: Bohuš, Kane13

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Myti oken

Příspěvek od tholis »

Opravdu nepochopim lidi co kouri v aute.. Uz jsem si v hlave trochu srobal ze asi lidi neco na tom koureni maji...ale kourit v aute..Nechapu...kor kdyz jeste resi detailink...Jak byt chorobny magor na poradek a slapat po bile dlazbe botama or bahna..
" www.autowerks.cz "

Uživatelský avatar
martin51253
Příspěvky: 354
Registrován: 12 úno 2012 11:32
Bydliště: Turnov

Re: Myti oken

Příspěvek od martin51253 »

Babis píše:pravděpodobně se to vztahuje k tématu.. směs do ostřikovačů (na 99% ona) mi vyžrala lak na střeše, myslíte, že to pude něčim rozleštit? :roll:
spíš než vyžraný lak to bude vodní spod(vodní kámen) spíše hod fotku :wink:


pokud se v autě kouří ,zkus použít apc silnější koncentrace, nebo tu IPU čistou (dá se koupit i v lékárně litr okolo 100kč)
za zkoušku by stál i líh sklu to nic neudělá. pak rozleštit Fast Glass. na vše čistá utěrka

pokud navoskuješ i přední sklo (někomu zkáčou stěrače) bud staré stěrače nebo dlouho zaschlí vosk než se setřel.
idealně řmin a setřít.
pak v ostřikovačích na skla ti stačí voda s pár kapkama šamponu ph neutrál :wink:

SubTera píše:
to není můj shop je kamaráda a tuhle značku chemie mam rád :D
Leštění a renovace laku
https://www.facebook.com/elitautodetail

http://www.detailingpro.cz/
Elite Auto Detail

Uživatelský avatar
Dacan
Moderátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 08 kvě 2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Myti oken

Příspěvek od Dacan »

líh doporučuji, potom rozleštuji takovým levnějším hajzlákem protože je to skoro zadarmo a narozdíl od novin nepouští inkoust :lol:

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Myti oken

Příspěvek od SubTera »

tholis píše:Opravdu nepochopim lidi co kouri v aute.. Uz jsem si v hlave trochu srobal ze asi lidi neco na tom koureni maji...ale kourit v aute..Nechapu...kor kdyz jeste resi detailink...Jak byt chorobny magor na poradek a slapat po bile dlazbe botama or bahna..
mas neco k tematu?

Odpovědět

Zpět na „Detailing - mytí vozů“