Pozor na BIT POWER Vrbno pod Pradědem

Moderátor: T-O-M

Odpovědět
Radomil
Příspěvky: 1
Registrován: 29 kvě 2013 09:12

Pozor na BIT POWER Vrbno pod Pradědem

Příspěvek od Radomil »

BIT POWER Vrbno pod Pradědem.
Chci se s váma jen podělit o zkušenosti s touto firmou a s panem Putnerem.
Potřeboval jsem odstranit softwarově DPF u Nissan X-Trail a dopadl jsem následovně...
Přijel jsem do této firmy(v tuto chvíli nevím přesně kdy to bylo cca listopad 2012) a asi za čtyři hodiny jsem odjížděl s "upravenou" řídící jednotkou a lehčí o 21000,-Kč domů. Asi po 80 km se mi rozsvítila kontrolka DPF a po pár kilometrech mi auto spadlo do nouzového režimu. Volal jsem tedy panu Putnerovi a domluvil se na další návštěvě cca za deset dní. Jel jsem tam tedy znovu(cca 210 km tam a zpět) a situace se opakovala. Takto to pokračovalo ještě sedmkrát a vždy mě pan Putner ubezpečoval že to je naposledy a když ne tak mi vrátí peníze.....Vždy si ale řekl o nějaké další peníze cca 3000,- které jsem odmítnul zaplatit. Po té jsem začal hledat někoho kdo to opravdu umí a získal informaci že pouhou úpravou řídící jednotky to nejde že se musí nainstalovat přídavná jednotka. Tuto informaci jsem sdělil panu Putnerovi a on si mě po dalších čtrnácti dnech objednal na opravu. Tam mi předal přídavnou řídící jednotku a řekl mi že si ji budu muset namontovat sám... jelikož mi vrátit peníze odmítnul a já o ně nechtěl přijít souhlasil jsem a namontoval přídavnou řídící jednotku. Bohužel jsem zjistil že je to ještě mnohem horší a auto padá do nouzáku už po cca deseti km. Volal jsem tedy znovu panu Putnerovi a on mi sdělil že zapomněl ještě odstranit úpravy které prováděl v řídící jednotce motoru. Snažil jsem se s ním domluvit aby přijel on ale setkal jsem se jako už několikrát před tím s arogantním chováním pana Putnera. Vymontoval jsem tedy řídící jednotku a jel zvovu do firmy BIT POWER kde mi ji vrátil do původního stavu a po namontování zjistil že jsem tam kde jsem byl na začátku. Auto sice nepadá do nouzáku ale snaží se stále regenerovat takže občas nepředstavitelně kouří.
Teď se jiná frma snaží opravit to co mi s autem za mých 21000,- provedl.
Zdravím všechny slušné lidi a pozor na BIT POWER Vrbno pod Pradědem.
Pokud se mě chcete na něco zeptat není problém zavolat nebo poslat email-
Radomil Křivka
777827690

Uživatelský avatar
leon4x4
Příspěvky: 1389
Registrován: 24 dub 2004 22:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na BIT POWER Vrbno pod Pradědem

Příspěvek od leon4x4 »

Nojo podvádět s odstraňováním DPF se prostě nevyplácí. Doufejme, že takové jednání bude brzy nezákonné. Nepřemýšlel jsi nad tím, že jsi se právě vlastně udal ?

Mimochodem nevím proč píše od Nissanu do BMW fora. Mám dvě BMW a v obou DPF který funguje excelentně a jsem velmi rád že se mi za autem nepráší a nemám zaneřáděnou záď jako tomu bylo u Seatu
Tvorba elektroinstalací závodních vozů
Instalace programovatelných ECU
Ladění sériových ECU Mistubishi Lancer EVO a Subaru Imprezza WRX a STi
http://www.advracing.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://shop.ecumaster.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na BIT POWER Vrbno pod Pradědem

Příspěvek od Rudi »

takže si dal skoro 25tis. a za tos mohl mít pomalu nový dpf ne?
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na BIT POWER Vrbno pod Pradědem

Příspěvek od bóďa »

nebo 700 litrů benzínu do normálního auta :lol:
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na BIT POWER Vrbno pod Pradědem

Příspěvek od Jord »

a není vyndání DPF už náhodou trestný čin? :D 21tis. je teda pálka
...

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: Pozor na BIT POWER Vrbno pod Pradědem

Příspěvek od AlesiBoss »

leon4x4 píše:Nojo podvádět s odstraňováním DPF se prostě nevyplácí. Doufejme, že takové jednání bude brzy nezákonné. Nepřemýšlel jsi nad tím, že jsi se právě vlastně udal ?
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2013053102" onclick="window.open(this.href);return false;

aneb ono to zas tak horke nebude...
už nemám hnujdaj...

Uživatelský avatar
semysak
Příspěvky: 733
Registrován: 10 led 2005 12:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na BIT POWER Vrbno pod Pradědem

Příspěvek od semysak »

podle me to je jenom rozsevac, aby dal na co nejvic for svuj pseudoproblem, co se sem uz nikdy neprihlasi, aby reagoval, bylo by mu vhodne napsat sms :-)

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Pozor na BIT POWER Vrbno pod Pradědem

Příspěvek od tholis »

Od tehle firmy mam udajne chiptuning... Uz abych ho prehral :(
" www.autowerks.cz "

Odpovědět

Zpět na „BMW Cars“