Sekce Projekty a auta

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

kubeSRi
Příspěvky: 71
Registrován: 09 črc 2012 16:19

Re: Sekce Projekty a auta

Příspěvek od kubeSRi »

:x welcome to fuckin' czech shitpublic tady je jiná mentalita,kdo žil někdy v jiných zemích tak sám ví,blbci se najdou všude ale tady je to země dogmat,ovcí,sucharů a páprdů,arogantních idiotů,prostě pokud uděláš něco co se vymyká zaběhnutému už jsi blázen :roll: ..proto lidi co mají mysl otevřenou na takové fora nechodí,prostě ví svoje a kdyžtak jsou jinam...projížděl jsme zahraniční fora a prostě pohoda....

Uživatelský avatar
Dacan
Moderátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 08 kvě 2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekce Projekty a auta

Příspěvek od Dacan »

v tom případě, co tu ještě děláš otevřená mysli? 8)

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Sekce Projekty a auta

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

doufám že mi nesmažete vlákno smradi spek :lol:
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
cali798
Příspěvky: 4
Registrován: 13 úno 2013 17:00
Bydliště: NR SVK

Re: Sekce Projekty a auta

Příspěvek od cali798 »

Ahojte...pls chcel by som sa podelit o svoj "projekt" tuto s ludmi z foora a neviem ako sem mam dat vsetky fotky, ktore k tomuto projektu mam..nie je ich vela..asi tak max max 10..je to skor facelift..a ked som napisal text..chcel som tam pridat postupne vsetky fotky..ale napisalo mi..ze max fotiek....ktore sa mozu pridat su 3...viete mi pls dat nejaky postup ako sem napratat vsetky fotky, ktore sem chcem dat?..dakujem :wink:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Sekce Projekty a auta

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Dekj 3 fotky a pak nový příspěvek a zase 3 atd
Nebo je nahrej na nějaký server na sdílení fotek a přidej je přes [img] na vložení obrázků
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
cali798
Příspěvky: 4
Registrován: 13 úno 2013 17:00
Bydliště: NR SVK

Re: Sekce Projekty a auta

Příspěvek od cali798 »

...mozes mi presnejsie napisat..ako sem mam dat link na tie moje fotky..vytvoril som si album..konkretne 2..na stranke imageshack.us a potrebujem sem pacnut ten link..aby ked na to kto kolvek klikne..aby ho to priamo hodilo do albumov...dikes

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Sekce Projekty a auta

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Při vkládání příspěvku je kousek nad tím polem kde píšeš tlačítko Img, na něho klikni a doprostřed, mezi hranaté závorky, vlož odkaz na obrázek. Musí být ve tvaru http://....jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Odpovědět

Zpět na „Projekty“