PC subwoofer do auta

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
Toxic77
Příspěvky: 1
Registrován: 26 dub 2009 20:24

PC subwoofer do auta

Příspěvek od Toxic77 »

Zdar,

vie mi niekto pomoct so zapojenim pc subwoofera do auta?
Jedna sa o tento aktivny subwoofer http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=24935" onclick="window.open(this.href);return false;
a autoradio http://www.clarion.com/cz/cs/products/2 ... 86811.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Moja predstava je taka, ze napajanie by som zobral z autobaterie. Ten subwoofer je napajany z trafa co ma vystup 12V a 2.9 A. Napajal by som to bez trafa cez poistku z autobaterie. Vystup z autoradia (dva cinche - vystup na zosilovac) by som napojil na vstup subwoofera (3.5 jack - line in). Len neviem ako vyriesit, aby sa mi subwoofer zapinal pri zapnuti autoradia.
Viem ze je to dost nestandartne riesenie, ale na novy aktivny subwoofer urceny priamo do auta nemam.

Vopred dik za rady.

Larry
Příspěvky: 164
Registrován: 13 srp 2006 19:50
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: PC subwoofer do auta

Příspěvek od Larry »

tak ho zapoj misto zadnich repraku stejne to bude hrat o nicem tak tim nic nezkazis
Škoda Favorit 1.3 karbec -> Peugeot 205 1.4 -> Renault Clio 1.9D -> Renault Clio 1.8 16V 101Kw(černá vdova) -> Škoda Fabia RS 1.9Tdi 96kw ( ukradena ) - Renault Clio 1.5dci čmelák

LANiN
Příspěvky: 74
Registrován: 21 lis 2008 10:13
Bydliště: Ostrava - Dubina

Re: PC subwoofer do auta

Příspěvek od LANiN »

Larry píše:tak ho zapoj misto zadnich repraku stejne to bude hrat o nicem tak tim nic nezkazis
trošku nesouhlas.. tyhle mám ale v 5.1 a z prdele jsme je z kámošem dali do malucha a věř že po půlhodině poslechu ani ne na polovic se v autě nedalo vydržet

kdo si hraje nezlobí :lol: :rock:
Auto má výkon tehdy až když máš strach sednout si za volant.

IS300 LPG = ve městě za hubičku, na kopec s N98 + aditivum, kde je problém?

Touge Project 峠

FORMA EURO 5
Příspěvky: 4
Registrován: 29 zář 2013 20:20

Re: PC subwoofer do auta

Příspěvek od FORMA EURO 5 »

Ahoj chci se zeptat chci si udělat bednu na subwoofer z dřebotřísky je to dobrý nápad ?
A ještě jedna otázka. Chtěl bych se zeptat je dobré dát do jedné bedny dva subwoofery ?

Uživatelský avatar
ernst
Příspěvky: 376
Registrován: 26 čer 2012 11:30

Re: PC subwoofer do auta

Příspěvek od ernst »

pokud ti ta drevotříska nezmokne xD proč ne.. 2 subwoofery do jedné bedny jdou.. pak ale záleží, jakou konstrukci a zapojení zvolíš.
Soob 900NG B204l 136kw (zatím)

andre tuning
Příspěvky: 1
Registrován: 15 črc 2014 13:24

Re: PC subwoofer do auta

Příspěvek od andre tuning »

Já bych teda byt vama subwoofery do dřevotřísky nedal. Já si kúpil ozvučnicu do auta od ReviloHifi http://www.revilohifi.cz/subwoofery-do- ... ozvucnice/" onclick="window.open(this.href);return false; a mají to dobře vymakané. Než se patlat se svou výrobou, která vyjde stejně draho, tož sem radši koupil.

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: PC subwoofer do auta

Příspěvek od jajiN »

Dobi , děkujem a nasedano :lol:

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: PC subwoofer do auta

Příspěvek od Kane13 »

andre tuning: Moc děkujeme za oživení skoro rok starýho threadu. Jirka z Revilohifi bude taky určitě rád, že mu tady propaguješ firmu..

Příště zvaž, jestli je nutný reagovat na takhle starý téma, nota bene pokud se diskuze vede o něčem jiným
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

jason563
Příspěvky: 3
Registrován: 06 led 2015 22:36

Re: PC subwoofer do auta

Příspěvek od jason563 »

LANiN píše:
Larry píše:tak ho zapoj misto zadnich repraku stejne to bude hrat o nicem tak tim nic nezkazis
trošku nesouhlas.. tyhle mám ale v 5.1 a z prdele jsme je z kámošem dali do malucha a věř že po půlhodině poslechu ani ne na polovic se v autě nedalo vydržet

kdo si hraje nezlobí :lol: :rock:

a to ten sub ma 10w sinus. a teraz si zober ze keby si dal do auta 500w.alebo ako si niektori myslia ze tam maju nebodaj 5000w, tak by ti to roztrhalo creva ten tlak... uz prestante vy hifisti nahanat waty,tie repraky maju stejne len par desiatok watov, a zosilovace detto. 100w v byte nevydrzite, auto by sa pod tym rozsypalo.

jason563
Příspěvky: 3
Registrován: 06 led 2015 22:36

Re: PC subwoofer do auta

Příspěvek od jason563 »

andre tuning píše:Já bych teda byt vama subwoofery do dřevotřísky nedal. Já si kúpil ozvučnicu do auta od ReviloHifi http://www.revilohifi.cz/subwoofery-do- ... ozvucnice/" onclick="window.open(this.href);return false; a mají to dobře vymakané. Než se patlat se svou výrobou, která vyjde stejně draho, tož sem radši koupil.

z coho robis preboha ozvucnice ze by ta to vyslo drahsie? sak ja som spravil ozvucnicu zo starej skryne a trvalo mi to dva dni a mal som ju zdarma,nie za 5000 korun a este k tomu musim cakat kym ju dovezu :D

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: PC subwoofer do auta

Příspěvek od Kane13 »

A další takovej... čtete vůbec někdy, ze kdy je poslední příspěvek?? :kladivo:
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“