Kouření v hospodách/klubech.

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět

Je v zákaz kouření v hospodách dobrý nápad?

Jsem pro zákaz
40
42%
Jsem zásadně proti zákazu
43
45%
Je mi to jedno, ale chci se hádat
12
13%
 
Celkem hlasů: 95

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Ritchma »

Taboo píše:
Ritchma píše:Pořád mi nikdo nevysvětlil co je za problém udělat pár kroků, vykouřit si cigaretu ve speciální místnosti
Vzdyt prave to kuraci uz prece delaji! Ta KURACKA hospoda JE tou specialni mistnosti urcenou pro to, aby tam mohli kourit a neobtezovat te kourenim v nekuracke restauraci! Co porad chces? :?
Tohle už se tady řešilo. Těch nekuřáckých hospod/restaurací/klubů je v čr minimum a často prostě nejsou. Takže pro nekuřáka jsou dvě možnosti. Jít tam a čuchat ty smrady a nebo tam nejít. Kdy si byl naposledy v čr na vesnici či v menším městě?

Nechápu to s tou restaurací. Pořád dokola musím připomínat, že kouř z cigaret je pro nekuřáka nebezpečný. Co s tím má společného restaurace? Když sním hovězí steak vedle vegetariána, jak mu tím ohrozím jeho zdraví? Proč bych nutil vegetariánskou restauraci vařit maso? To že si tam budou jíst trávu na moje zdraví nemá vliv. Pokud se tam teda nebude kouřit.
Už jsem tu psal, že se tu neřeší auta a jejich dopad na životní prostředí. Navíc to není tak jednoduché zrušit jako jsou cigarety. Proč to pořád přirovnávat k něčemu?
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od crocjirka »

OK, pisu naposledy sesumirovani:
Nikdo nikoho nenuti do hospody chodit
Hospoda je Sukromy podnik a pravidla by mel hlavne urcovat majitel
Vzdy mam moznost rozhodnout se jestli pujdu do hospody a pripadne do jake..
Jsem zastance toho, aby byly verejne prostory nekuracke(zastavka MHD, metro, tramvaj, atd)
Hospoda je specificky podnik, ktery je prave urcen pro lidi, kteri si chteji zapalit a dat si pivko, pripadne je moznost dat si pivko doma


Kdyz prijdu do cajovny, taky nebudu prudit, ze mi vadi, ze tu nekdo kouri vodni dymku... v pripade ze ano, najdu si jinou cajovnu, kde se nekouri a nebo si caj koupim a dam si ho doma...



richma: ano, to je dobra otazka, proc bych nutil vegetarianskou restauraci varit maso? protoze nutime aby se v hospode prestalo kourit, aby si par ublizencu mohlo vydobit svoje minoritni pravo...je to stejne.. akorat jiny produkt...
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Ritchma »

proc bych nutil vegetarianskou restauraci varit maso? protoze nutime aby se v hospode prestalo kourit, aby si par ublizencu mohlo vydobit svoje minoritni pravo...je to stejne.. akorat jiny produkt...

Tohle už snad ani nemůžeš myslet vážně.

Je to tady pořád dokola. Jsem zvědavej jak to nakonec dopadne. Ani trošku nevěřím, že to projde...

Btw jako naprosté minimum bych považoval zákaz kouření tam, kde se podává jídlo. Minimálně dokud se stále vaří. To že nepůjdu pít mi netíží, ale když se potřebuju rychle najíst, nechci čuchat kouř.
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
AR166
Příspěvky: 5538
Registrován: 01 bře 2009 19:36
Bydliště: Sokolov-Svatava
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od AR166 »

mozna posledni pokec o cigarech a ciganech. :D http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... skusi.html" onclick="window.open(this.href);return false;
www.ar166.galerie.cz..........................................................................................................................................Mattig SSF (Sokolov-Svatava-Felgen) :D

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od maRkus »

to same jsou hospody nebo diskoteky kde te nepusti v kratkych kalhotach, nebo teplakach... takze bych to zakazal ne ?
takovych veci je tu vic...

akorat porad nechapu tu zakladni myslenku, kterou mi porad nikdo nevysvetlil...

proc se snazime vyhnat kuraky z uzavrenych soukromych mistnosti kde muzou kourit kolik chteji na verejne prostranstvi kde to bude obtezovat vsechny kolemjdouci ????
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od crocjirka »

ritchma: tak si zajdi do samosky pro bagetu ne?? nebo mas byt proste pripraven na to, ze budes mit hlad a zasobit se... proc chces aby se o tebe nekdo staral?? nejsi snad samostatny??
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od maRkus »

tak ono je vsude plno fastfoodu ale to je taky vlastne zlo, a vsechno je zlo, 6 miliard lidi by melo chodit behat, posilovat, pit jen vodu, zrat jen zdrave a vlastne by meli mit vsichni stejny obleceni ucesy, mysleni, styl zivota a vsechno okolo.
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Fresh
Příspěvky: 271
Registrován: 06 říj 2008 22:04
Bydliště: Praha 8

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Fresh »

Nejak se tu pozapomnelo napsat ze v dnesni dobe je tak 3/4 restauraci ci hospod rozdeleno na kurackou a nekurackou cast.. Je tomu tak v urcite Praze a vypozoroval sem to vicemene po cele CR pocinaje uz mensimi mesty.. Pisu to hlavne pro pana Ritchmu ktery ma mozna svym pobytem v zahranici trochu zkresleny pohled na vec.. Kurecka a nekuracka cast se rozumi rekl bych ve vetsine pripadu velice dobre oddelenymi prostory tak aby jedna skupina neobtezovala tu druhou.. Ani jedna jedna skupina neni nejak utlacovana ze by musela sedet nekde v koute u hajzlu.. Myslim, ze pokud by se tento trend dale v CR rozsiroval a uplatnoval bylo by to jedine ku prospechu, kazdy by mel moznost volby, nikdo by si nepripadal menecenny. Ja jakozto kurak vidim v tomto zakone pouze jedno, a to ze nam stat hazí dalsi klacky pod nohy v omezovani vlastni svobody.. Dnes to bude zakaz koureni v hospodach, co to bude zitra za dalsi zakaz? Nakonec zjistime, ze se staneme ovcemi stredniho proudu bez moznosti udelat krok vlevo ci vpravo.. Kazdy by mel mit pravo volby.. Amen
FoFo ST225

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Fresh: A taky tu už mraky lidí psalo, že ve svém okolí NEMAJÍ NEKUŘÁCKÝ LOKÁL
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od crocjirka »

a ja jsem napsal: to je nejaka povinost chodit do hospody? ze si chcete povinost, aby se vam hospoda prizpusobila, kdyz neni pro nekuraky urcena??
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Taboo »

crocjirka píše:a ja jsem napsal: to je nejaka povinost chodit do hospody? ze si chcete povinost, aby se vam hospoda prizpusobila, kdyz neni pro nekuraky urcena??
Ano. A ten hostinsky by mel take prodavat pred hospodou ojete auta - kdyz tam treba v okoli zadna prodejna ojetych aut neni a bylo by take dobre, kdyby ten hostinsky byl i doktor, kdyz tam neni treba nemocnice. Take by v jednom rohu te hospody mohla byt i posilovna a v jinem treba zase knihovna. A za hospodou letiste a take jezirko s delfiny. Jinak by prece byl kazdy nucen sedet doma. :lol:
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Libor12 »

A co využít ten kuřácký argument ,že kdyby přestali najednou všichni kouřit,stát se z toho posere. :D Třeba by se pak naši zákonodárci museli zamyslet,možná... a nebo by to dopadlo taky tak,že po dvou hodinách dne D,by polovina kuřáků začala shanět svoji dávku. Kuřaci volají po SVOBODĚ,ale vy jste tu vlastní svobodu,právo jestli budu dělat to či ono,vyměnili za drogu,za pětiminutové potěšení,za ZÁVISLOST na něčem. Kdyby jsme tu byli všichni nekuřáci tak tato diskuze by vůbec nebyla. :wink:
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od crocjirka »

libore a jaky mas treba nazor na vodni dymky? ja si cas od casu dam s prateli, i kdyz je v tom taky nikotin, tak bez problemu treba 3 mesice si nedam... a rozhodne nemam nejake potreby si ji dat... to bys me chtel taky vyhnat z cajovny, ktere si zakladaji na tom, ze mohou prodavat vodni dymky.. jen proto aby sis tam mohl dat v klidu caj?
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Rudi »

Ano, tak zakážeme v ČR cigarety a budou se pašovat z jinejch zemích a pšenka tu pokvete černýmu trhu, Libore ty seš mistr všech idiotů, já ti :potlesk:

Já pořád nechápu, když vidim, kolik je tady brečících, proč si neotevřete vlastní nekuřáckou hospodu? Sami mi tady tvrdíte, že nikde v okolí není a že lidi nemaj kam chodit. Tak si jí otevřete a provozujte, když vidim, jak moc si chcete užívat a utrácet, tak věřím, že na tom budou stejně ostatní odpůrci kuřáckých hospod a z vás budou za chvilku milionáři :wink:

Já tu nechci dopadnout jak píše taboo, že za chvilku bude mít hospodskej jasný normy, z čeho musí bejt nábytek, co všechno musí hospoda mít a budou ve finále všechny stejný a pod přísnou kontrolou vás udavačů - Ritchma a Libor budou jistě mezi prvníma upozorňovat na někoho, kdo tam kouří, když jim to tak strašně vadí, možná to maj v krvi z bejvalýho režimu :kladivo:
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Ritchma určitě, když v minulém režimu stihnul sotva potahat kačera :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od blázen »

Že by komunisti zakázali kouření v hospodách.. Dnes se žaluje víc než kdysi. Kdysi se to dalo řešit ručně.. Dnes těžko.
ted smrdím po naftě :-)

podporuji: http://www.neo2011.cz/

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Libor12 »

Rudi píše:Ano, tak zakážeme v ČR cigarety a budou se pašovat z jinejch zemích a pšenka tu pokvete černýmu trhu, Libore ty seš mistr všech idiotů, já ti :potlesk:
Tvoje iq se bude pravděpodobně shodovat s číslem mojí velikosti bot,protože jinak si to neumím vysvětlit. Napsal jsem snad v příspěvku na který si reagoval,at stát zakáže prodej cigaret? Ne. Já bych byl jedním z prvních kdo by je sem začal pašovat. :lol: Napsal jsem at iniciativa nekouření ze dne na den,aby se ten stát tedy posral,vzejde od samotných kuřáků. Protože kuřáci jsou to v 80% drogově závislí lidé,nikdy se to neuskuteční i když to tu padlo jako argument a obhajoba kouření. Komunistická idea státu byla mít plný stát hlupáků. Dat jim najíst a napít,dát jim cigarety a alkohol. Člověk,který vymění svobodu za drogu je pak lehce manipulovatelný. To byla jejich idea. Žádný chytrý člověk s vlastním názorem se jim do té jejich ideologie nehodil. Tam kde není názor není odpor. Ona cigareta je super droga. Moc neublíží ale neustále tě nutí dávat si další a další. Já do hospod nechodím,měnit to nehodlám. Tam kam chodím nemají s nekouřením problém. Budeš se divit,ale na cestu do práce využívám hromadnou dopravu. Vím že ten jeden výfuk ekologii asi svět nespasí,ale šetří mi to čas. Když potom vidím souvislou řadu aut kde v každém autě sedí jeden člověk... pokud je obsazené tak jsou to dělníci co jedou za prací. Na veřejném prostranství mi vadí smažky jenž se nedokážou ovládnout a nerespektují již platné zákony. Už jsem to psal,je mi jedno kde to stát zakáže dál,stejně se to respektovat nebude.
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od milosh »

AR166 píše:mozna posledni pokec o cigarech a ciganech. :D http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... skusi.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Jediny reseni http://www.dobrevtipy.cz/vera-pohlova-i ... a-legenda/

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Ritchma »

Crocjirka - nejím pečivo, takže samoška neklapne. Nechápu proč by se muselo i tam, kde se podává jídlo kouřit. To už je úplně mimo
Markus - ano fastfoody jsou zlo. Jenže opět a znovu srovnáváš nesrovnatelný. To že si zajdeš do fast foodu a vyžereš se do tlustý svině nemá na moje zdraví vliv. Budeš to jenom ty, kdo se nedožije důchodu. Se svým životem si dělej co chceš pokud to nebude mít negativní dopad na moje zdraví.

Pokud se to v čr změnilo, tak jenom dobře, ale ty oddělené prostory pro kuřáky a nekuřáky v takových těch polo restauracích/hopspodách, kde nejsou ty prostory pevně odděleny a je to prostě jenom část podniku opravdu pro nekuřáka nefungují. Ten smrad je tam možná menší, ale je tam.
Neustále tu padá vyženeme kuřáky z hospod, nesmí tam už kouřit. Kouřit tam i nadále můžou, jenom si odskočí na těch pár minut do místnosti či balkónu. Nikdo tu nikomu nic nezakazuje jenom ho posune o pár metrů dále.
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Taboo »

Libor12 píše:....
Ja myslim, ze se na to stale divas ze spatneho pohledu... At svuj postoj obhajujes na zaklade navykovych drog anebo skodlivosti pro jejich okoli, faktem je, ze koureni (stejne tak jako treba mnohe navykove painkillers, pozivani alkoholu anebo skodlivy provoz automobilu) je stale legalni. Neni to proste zlocin, ale zcela legalni cinnost - bez ohledu jak skodliva, navykova, etc., jejimz zakazem dosahnes pouze oslabeni mistni ekonomie. V rozporu s tim, co tady tvrdi Richtma - jak zakaz koureni nema prazadny ekonomicky dopad, ja jsem ted cetl dve nezavisle ekonomicke studie dopadu zakazu koureni ve state California, ktery se tim zakazem pripravil v prubehu jen deseti let o 75-100 billionu (ne millionu, BILLIONU) dollaru. At je koureni proste navykove, nezdrave a skodlive jak chce, tak je to stale legalni cinnost, ktera znacne prispiva k ekonomii kazdeho statu. Nekuraci, kteri si vynuti, aby se nekourilo i v kurackych hospodach jen aby se tam mohli jednou za tyden napajet vodou je proste na zivu neudrzi, protoze nenahradi tu cast kuraku, kera tam chodila kazdy den pozivat alkohol, z jehoz prodeje pramenil hlavni prijem. Tim zakazem se nevyresi ani ta navykovost, nezdravost a skodlivost. Koureni vzdy bude navykove, nezdrave a skodlive at je legalni anebo zakazane, a v obou pripadech bude (naprosto stejne jako alkohol anebo marihuana) nadale prezivat. Prohibice alkoholu v USA nevyresila naprosto nic, stejne tak jako "valka na drogy" - k cemuz se doslo po 40 letech jejich zakazu a criminalizace (a zaclo se s postupnou legalizaci marihuany v nekterych US statech). Je to proste valka, kterou se neda vyhrat. Lide budou kourit, pozivat alkohol a drogy bez ohledu na nejake zakony, zakazy a narizeni. Jedinou otazkou je jak je to nechas delat: Legalne, pod kontrolou a s prinosem pro mistni ekonomii - anebo nelegalne, nekontrolovatelne a s oslabenim mistni ekonomie? Skutecna demokracie neni nikdy vymezena zakazy omezujici osobni svobodu, ale pravy, ktere zarucuji jeji neomezovani.
IQ stylingem nenahradis.

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Ritchma »

Já si nevzpomínám na to, že bych tady více rozebíral ekonomickou stránku problému. V Austrálii to nemělo dopad prakticky žádný. O tom jak je to v americe netuším. Co se týče čr, je mi celkem jedno jaký dopad by to mělo. Když lidi utratí míň za alkohol a cigarety, jedině dobře 8)
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od MSG »

A hele, tohle vypadá jako kompromisní řešení. Ke každýmu stolu do hospody vodní dýmka! :-)
crocjirka píše:OK, pisu naposledy sesumirovani:
Nikdo nikoho nenuti do hospody chodit
Hospoda je Sukromy podnik a pravidla by mel hlavne urcovat majitel
Vzdy mam moznost rozhodnout se jestli pujdu do hospody a pripadne do jake..
Jsem zastance toho, aby byly verejne prostory nekuracke(zastavka MHD, metro, tramvaj, atd)
Hospoda je specificky podnik, ktery je prave urcen pro lidi, kteri si chteji zapalit a dat si pivko, pripadne je moznost dat si pivko doma


Kdyz prijdu do cajovny, taky nebudu prudit, ze mi vadi, ze tu nekdo kouri vodni dymku... v pripade ze ano, najdu si jinou cajovnu, kde se nekouri a nebo si caj koupim a dam si ho doma...



richma: ano, to je dobra otazka, proc bych nutil vegetarianskou restauraci varit maso? protoze nutime aby se v hospode prestalo kourit, aby si par ublizencu mohlo vydobit svoje minoritni pravo...je to stejne.. akorat jiny produkt...
MSG

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Češi nejsou američani, u nás se bude chlastat i kdyby s emuselo do hospod chodit výhradně v růžovém ;-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od MSG »

ad a.) nejsou to soukromé místnosti, ale veřejné prostory (byť v soukromém majettku) kam může kdokoliv a které jsou tudíž pod x regulacemi
ad b.) primární argument pro zákaz kouření byla ochrana ani ne tak hostů, ale zaměstnanců, co musí kouření snášet. tj. třeba vyučenej čísník-nekuřák by byl omezen ve výběrů zaměstnání v kuřáckém podniku, resp. místo výkonu zaměstnání není v souladu s nějakou nablblou vyhláškou o ochraně zdraví.
maRkus píše:to same jsou hospody nebo diskoteky kde te nepusti v kratkych kalhotach, nebo teplakach... takze bych to zakazal ne ?
takovych veci je tu vic...

akorat porad nechapu tu zakladni myslenku, kterou mi porad nikdo nevysvetlil...

proc se snazime vyhnat kuraky z uzavrenych soukromych mistnosti kde muzou kourit kolik chteji na verejne prostranstvi kde to bude obtezovat vsechny kolemjdouci ????
MSG

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od crocjirka »

v poradku, z kazde hospody se stane soukromy klub... ;)a je to ;)
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od MSG »

Tak jako může to být cesta, než to zase našim chytrým poslancům docvakne....
MSG

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od crocjirka »

ale treba jeden priklad za vsechny... chodim do pivovaru beznoska na proseku.. maji oddelenou kurackou a nekurackou cast.. kurackou cast zacali nedavno rusit.. protoze se jim nevyplacela... a zbytecne meli mene zakazniku... nikdo jim to nemusel prikazovat.. ale zjistili sami, ze je to pro ne vyhodnejsi... a tady je videt, jak funguje trh v praxi... lide neco chteji, tak trh reaguje..
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Libor12 »

LiberaleMiguel2 píše:Češi nejsou američani, u nás se bude chlastat i kdyby s emuselo do hospod chodit výhradně v růžovém ;-)
řekl bych to jinak. Třetina čechů si koupí cigára a chlast místo jídla a oblečení :lol:
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od crocjirka »

je to jejich svobodna volba... ;)
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Kouření v hospodách/klubech.

Příspěvek od Libor12 »

Svobodná volba to byla na úplném začátku - když zapalovali první cigaretu a pili prvního panáka. Ted už je ta třetina drogově závislá nehledě na legalnost drogy.
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

Odpovědět

Zpět na „Pokec“