autobaterie

Úpravy interiéru, budíky, sedačky čalounění a elektronika v interiéru ( mimo autohifi ).

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Petr73
Příspěvky: 38
Registrován: 11 kvě 2012 10:31

autobaterie

Příspěvek od Petr73 »

Zdravím,
mám dotázek, v závoďáku mi odešla baterka a jako novou bych chtěl koupit když to řeknu jednoduše co nejmenší se kterou ale bude vše bezproblemu fungovat je to na moje auto (kadett x14xe). S autem přejíždím po ose a potřebuju tedy aby mi to utáhlo vše , topení , světla atd... a aby neměla slabá baterka třeba negativní vliv na jiskru nebo podobně (nevyznám se v tom, třeba je to nesmysl a jde jenom o to aby to nastartovalo a pak už je jedno jestli má 44Ah nebo 35Ah ale nevím - ptám se děkuji.
Další věc co se týká elektra tak to napíšu do jednoho: když je alternátor v odběru při běhu motoru klade slušný motor při odpojení s ním lze točit velice snadno (pochopitelně) otázka zní vadí alternátoru když ho bude řemen točit ale nebude z něj odběr ? (bude odpojenej) přemýšlel jsem že na ty 3 minuty závodu třeba bych měl vypínač kterým bych altík vypnul a získal tak nějakého toho chvilkového křečka do výkonu navíc.
děkuji za rady zkušenějších :)

Jozzo
Příspěvky: 19
Registrován: 21 pro 2011 02:38

Re: autobaterie

Příspěvek od Jozzo »

nevadilo, ale nesmíš ho budit

Uživatelský avatar
starter
Příspěvky: 831
Registrován: 03 dub 2006 15:21
Bydliště: kousek vod Prahy

Re: autobaterie

Příspěvek od starter »

hlavně aby to otočilo startérem, což ti udělá i 35Ah, proud do svíček jde z cívek-ky
odtah od 7kč/km 731810210

Odpovědět

Zpět na „Interiér - styling a elektronika“