Gumball 3000 Prague 2k16

Pouze foto ze srazů, příp. videa

Moderátor: Hasis

Odpovědět
Uživatelský avatar
tunerA3
Příspěvky: 519
Registrován: 19 kvě 2007 10:09
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Gumball 3000 Prague 2k16

Příspěvek od tunerA3 »

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Fotky zde:
http://tunerrr.rajce.idnes.cz/Gumball_3 ... ha-Hilton/" onclick="window.open(this.href);return false;
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐ www.tuningy.com ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Uživatelský avatar
MartyCZe
Příspěvky: 1020
Registrován: 10 říj 2011 18:15

Re: Gumball 3000 Prague 2k16

Příspěvek od MartyCZe »

Vysvětlí mi někdo prosím o čem ta akce je? Chápu, že i lidi s defektnim přirozením musí ukázat světu, že maji aspoň peníze, ale nějaká širší pointa? A odpověď typu "Aby se sjely drahy auta z cely EU a byly viděny fanouškum" jako odpověď neberu.
Škoda RAPID 1.2 TSI 77kw
Škoda Fabia I. - Hromada Technických Problémů :) - bejvávalo :/

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Gumball 3000 Prague 2k16

Příspěvek od Kane13 »

Výtěžek akce jde podle mě na charitu
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Gumball 3000 Prague 2k16

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Jde na charitu. a ne málo ;-) Startovné bylo tuším 1 M USD

PS: je to něco jako Tvoje tvář má známý hlas, jenže tohle je zábavnější a užitečnější a vybere se více :-D
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
MartyCZe
Příspěvky: 1020
Registrován: 10 říj 2011 18:15

Re: Gumball 3000 Prague 2k16

Příspěvek od MartyCZe »

No o užitečnosti by se dalo těžce debatovat, ale dobra, pokuď je ten šproch o charitě opravdu realny tak to potom za mě souhlas. Nicméně, kdo vi kolik je v závěru s tim, kolik scének kolem toho je.
Škoda RAPID 1.2 TSI 77kw
Škoda Fabia I. - Hromada Technických Problémů :) - bejvávalo :/

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Gumball 3000 Prague 2k16

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Nechci tu šířit flame, ale na worthu lítají také auta rychle a je to sraz "nějakých" aut. Tohle je také sraz nějakých aut s tím, že majitelé jsou finančně jinde (nebudete jim to mít doufám za zlé) a tak se baví trošku jinak, než aby dva týdny stanovali na jednom místě :-D :lol: Navíc část peněz jde na charitu.

Osobně nevidím na tom nic špatného. Pokud někdo závidí, patřím mezi ně. Ale přeju jim to ;-) ...a klidně do mě chlapci
PS: neobhajuji to. jen na tom nevidím nic špatného.
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Uživatelský avatar
MartyCZe
Příspěvky: 1020
Registrován: 10 říj 2011 18:15

Re: Gumball 3000 Prague 2k16

Příspěvek od MartyCZe »

F.l.a.n.e.l. píše:Nechci tu šířit flame, ale na worthu lítají také auta rychle a je to sraz "nějakých" aut. Tohle je také sraz nějakých aut s tím, že majitelé jsou finančně jinde (nebudete jim to mít doufám za zlé) a tak se baví trošku jinak, než aby dva týdny stanovali na jednom místě :-D :lol: Navíc část peněz jde na charitu.

Osobně nevidím na tom nic špatného. Pokud někdo závidí, patřím mezi ně. Ale přeju jim to ;-) ...a klidně do mě chlapci
Mě moc porušování dopravních předpisů a honičky na českých dalnicích jako "zábava jinak" teda nepřijde :? Samosebou je chapu, že pokuď maji supersport tak si na to někdy dupnout musi, ale vzhledem kolik "tragedu" tenhle "zavod" jede :(
Škoda RAPID 1.2 TSI 77kw
Škoda Fabia I. - Hromada Technických Problémů :) - bejvávalo :/

Uživatelský avatar
F.l.a.n.e.l.
Příspěvky: 14358
Registrován: 05 lis 2004 19:03
Bydliště: Split, Croatia

Re: Gumball 3000 Prague 2k16

Příspěvek od F.l.a.n.e.l. »

Porušování předpisů na dálnicích myslíš asi na 99% maximální povolenou rychlost. No určtiě je to menší zlo, než to, jak každá druhá pí*a jezdí na motorce dvěstě v městě. ;-) a pak jen brečí jak si jich nikdo nevšímá a nebere se na ně ohled. Ono by se na ně ohled bral, kdyby je člověk v tu chvíli kdy odbočuje nebo někam vjíždí, viděl ;-)

Takže určo lepší ať jezdí jak chuje po dálnicích než ve městech ;-) společenská nebezpečnost je určo menší (myslím si já)
Autoservis, diagnostika, geometrie, zprostředkování STK, přihlášení, evidenční kontroly,...


Škoda Rapid 130 (2,0i 16v) Budíž ti země lehká. Děkuju ti za vše :poklona:

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Gumball 3000 Prague 2k16

Příspěvek od Bohuš »

Jaký je rozdíl mezi tím když jezdí na dálnici ryche oni nebo každý druhý pepa s oktávkou? :)
Kdo chce psa bít hůl si najde... 8)

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Gumball 3000 Prague 2k16

Příspěvek od m.artty »

Mě se zdá nebezpečnější "řidič" který jede 100 km/h ve středím pruhu, pravý je úplně prázdný a neuhne a neuhne, než ten kdo jede 200 km/h v levém.... před chvílí jsem přijel (D1) a to jsem těch bzdilů dnes potkal požehnaně.

Mít nekonečno peněz, bavím se asi stejně. Auta mám rád, rád jezdím... ale jezdit úplně bez cíle je o ničem, takhle v houfu s cílem je to lepší.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: Gumball 3000 Prague 2k16

Příspěvek od Rudi »

MartyCZe píše:
F.l.a.n.e.l. píše:Nechci tu šířit flame, ale na worthu lítají také auta rychle a je to sraz "nějakých" aut. Tohle je také sraz nějakých aut s tím, že majitelé jsou finančně jinde (nebudete jim to mít doufám za zlé) a tak se baví trošku jinak, než aby dva týdny stanovali na jednom místě :-D :lol: Navíc část peněz jde na charitu.

Osobně nevidím na tom nic špatného. Pokud někdo závidí, patřím mezi ně. Ale přeju jim to ;-) ...a klidně do mě chlapci
Mě moc porušování dopravních předpisů a honičky na českých dalnicích jako "zábava jinak" teda nepřijde :? Samosebou je chapu, že pokuď maji supersport tak si na to někdy dupnout musi, ale vzhledem kolik "tragedu" tenhle "zavod" jede :(
Myslim, že dneska už je to hodně v poklidu oproti předchozím rokům, kdy šlo vážně o život. Spíše mě zaráží ta typická vlastnost některých lidí, kteří ve všem musí hledat nějakej smysl a když to podle nich tak není správně, tak to jsou pitomci a idioti...

Tady souhlas s Flanelem, mít na to, klidně bych to tak prubnul... 8)
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Gumball 3000 Prague 2k16

Příspěvek od JRD McLAREN »

..jaaa bych si chcel skusit ten "protejsek" tejto akcie ...

ten co sa startuje kdesi zo svedska ci odkial ...
..jak sa to len volaaaaaa....
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
remix
Příspěvky: 9275
Registrován: 05 srp 2004 01:35
Bydliště: Moravian-Silesian region

Re: Gumball 3000 Prague 2k16

Příspěvek od remix »

No, musi to byt skvely vylet :drivers:
..:: MB C-Klasse ::..
..:: Škodovka vMPi ::..
..:: Kawa Z750 ::..

Odpovědět

Zpět na „Fotky ze srazů“