Tvrde silentbloky prednich ramen

Nápravy, podvozky, snižování, brzdy, řízení - vše kolem náprav a brzd

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Jaxvine
Příspěvky: 4
Registrován: 22 srp 2015 20:09

Tvrde silentbloky prednich ramen

Příspěvek od Jaxvine »

Mam dotaz, rad bych dal na peugeot 406 na predni ramena tvrdy silentbloky, jezdim na 18kach a obycejny silenty se vymackaj za par tisic km a auto lita po silnici ze strany na stranu. Problem je v tom ze powreflex a podobne firmy na 406ku nic nenabizi... Tak me napadlo jestli nemate nekdo zkusenost s jejich vyrobou napr z silonu atd. Nebo jestli nevite o nekom kdo by se podobnyma vevma zabival... Proste zda mate nekdo zkusenost s vymenou silentu za tvrdsi na auto na jake se nedaji koupit.

Ps: pisu z mobilu, omlouvam se za chyby atd...

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Tvrde silentbloky prednich ramen

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Zjisti si jakou tvrdost potřebuješ, kup polyuretan zajdi s tím k soustružníkovi, dej mu origo a nech si to vyrobit
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

luke.bean
Příspěvky: 1355
Registrován: 11 bře 2006 16:38
Bydliště: Praha venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvrde silentbloky prednich ramen

Příspěvek od luke.bean »

http://silentbloky.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

doporučuji volat , komunikace po mailu moc nefunguje. nicméně dlouhá léta odzkoušeno i pro závodní účely

akorát když chceš jen pár kusů , tak je výroba dražší , protože se to dělá vše na zakázku 8)
QUATTRO 309 kW

Jaxvine
Příspěvky: 4
Registrován: 22 srp 2015 20:09

Re: Tvrde silentbloky prednich ramen

Příspěvek od Jaxvine »

Díky moc, škoda že sem si to blbec přečet až po takový době (myslel jsem že se mi vaše odpověď zobrazí na emailu), teď sem koupil vše nové, nicméně to řešit budu, protože si myslím že vydrží tak sezonu. Firma silentbloky .cz super, nicméně pravda je že by mi stačilo vytočit silentblok, hliníkové pouzdro, soustružníka atd mám... Co sem vyčet od Powerflexu tak používají od 65A shore po 95A shore. Myslim že ideál by byl tak 75 - 80 ,zatim shánim polotovar, u nás sem sehnal jenom 90A - to bude asi pekelně tvrdý... Nějaký zkušenosti s různýma tvrdostma?

Díky moc

MattyX
Příspěvky: 198
Registrován: 26 zář 2010 01:40
Bydliště: Bruno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tvrde silentbloky prednich ramen

Příspěvek od MattyX »

Záleží o jakej silentblok a do jakýho místa se jedná... můžeš auto osadit 90sh a bude to úplně v pohodě, pokud to nebudeš kombinovat s tatechnix podvozkem třeba :D Já jsem vyměňoval i 80sh strongflex za 90Sh a jako nějakej rozdíl moc nebyl cítit ve volantu (uložení předních ramen). Trochu jsem to poznal na slicku, že se rameno vyklánělo o něco méně a trochu jinak se nabalovala guma (ale to je relevantní argument, kterej je závyslej i na jiných proměnných :) )
E30 325i Coupe M20 DiamantSchwarz M-technic II, BBS RS 601

Uživatelský avatar
fereros2
Příspěvky: 320
Registrován: 08 říj 2012 12:19
Bydliště: Cheb

Re: Tvrde silentbloky prednich ramen

Příspěvek od fereros2 »

Chci zrovna menit silace u sebe na aute, premyslim jestli mam dat plny puky z TTcka (cupra) nebo strongflexy, kazdopadne by me zajimalo jak to ted bude na STK? Cenove jsou strongy levnejsi nez kvalitní silace z TT a vydrz je taky jinde a o vymene ani nemluvim. Na baworu jsem mel powerflexy a byl jsem spokojenej, ale ta cena je taky dost mimo. Jde mi jen o STK, udajne tuhost cervenych strongu skoro srovnatelna s plnyma pukama, jen trochu tužší. Seat 1m

Uživatelský avatar
deaddream
Příspěvky: 65
Registrován: 21 pro 2015 19:47
Bydliště: honolulu

Re: Tvrde silentbloky prednich ramen

Příspěvek od deaddream »

mal som strongflexy a nic nevydržali a teraz mám plné puky
a pohoda ,daj puky z tt a ,stk ,to tam neriešia
206 2.0 HDI
idem hladat dáke kone

Uživatelský avatar
fereros2
Příspěvky: 320
Registrován: 08 říj 2012 12:19
Bydliště: Cheb

Re: Tvrde silentbloky prednich ramen

Příspěvek od fereros2 »

Ok, dam ty plny puky, jinak nejaky rozdil v jizdnich vlastnostech strongflex vs puky?

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Tvrde silentbloky prednich ramen

Příspěvek od Gooder »

Nepřemýšlel jsi ještě nad SuperPro?

Uživatelský avatar
fereros2
Příspěvky: 320
Registrován: 08 říj 2012 12:19
Bydliště: Cheb

Re: Tvrde silentbloky prednich ramen

Příspěvek od fereros2 »

O tom psalo hodne lidi na vw-clubu, ale vůbec jsem na to nekoukal, asi ještě kouknu. kazdopadne zase nechci za to dat nesmysl, auto neni na trať :D

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Tvrde silentbloky prednich ramen

Příspěvek od Gooder »

V HHS stojí 1900Kč, v Anglii je mají kolem 1500Kč. Pokud myslíš zadní silentbloky na předních ramenech. V Anglii si SuperPro chválí oproti Powerflexu.

Uživatelský avatar
fereros2
Příspěvky: 320
Registrován: 08 říj 2012 12:19
Bydliště: Cheb

Re: Tvrde silentbloky prednich ramen

Příspěvek od fereros2 »

Ano zadní siláče, ale udělám komplet. Jinak koukal jsem a sada na celý předek cca 7000Kč, případně to nějak zkombinuju, třeba zadní siláče v polyuretanu a něco guma 8) 8)

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Tvrde silentbloky prednich ramen

Příspěvek od Gooder »

Předek 7000? To SuperPro tam mají něco přes 4 tisíce.

Deaddream? Jak se to projevilo, že nevydržely? Koukal jsem na ně a cena je hodně zajímavá. Spousta lidí s nimi jezdí bez problémů právě.

Uživatelský avatar
fereros2
Příspěvky: 320
Registrován: 08 říj 2012 12:19
Bydliště: Cheb

Re: Tvrde silentbloky prednich ramen

Příspěvek od fereros2 »

Promiň, blbě jsem tu napsal, ano SuperPro 7tis, ale jsou tam i pury na stabík a reakční vzpěru, jinak samotný ramena kolem tý 4ky jak říkáš, což je paráda 8) 8) 8) Do ramen asi zkusím nejřív ty puky z TT a pokud nebudou vyhovovat, tak půjdu do toho SuperPro spek děkuji za rady :wink:

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a brzdy“