Radu jak napojit osvětleni podvozku .

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

Odpovědět
athom
Příspěvky: 3
Registrován: 29 pro 2015 22:28

Radu jak napojit osvětleni podvozku .

Příspěvek od athom »

Čau prosim o radu jak napojit osvětlení pod auto tak abyto šlo přes vypínač abych si to mohl kdykoliv zapnout a vypnout a to samé i ve vnitř auta . Nápad sem měl že bych připojil ze spod auta i ve vnitř do jednoho a to bych zapojil do zdiřky na 12v u vnitř auta ale mám strach když toho bude víc napojené ve zdiřzce tak aby mě to nevyhazovalo pojistky či nevypalilo . a zadalši bych prosil o radu jak je to stěmi světly pod autem když je budu mět při jizde vypléa nahoudou by mě zastavily policajtijestly by něco mohli řict na to kdyby to zjistily a co na to řeknou kluci na technické jestly jim to nějak nevadí že to tam na spodku je nebo jestly je to lepší před technicckou zdělat a po ni namontovat to same i ve vnitř jestly mater nějaké zkušenosti tak budu rád dik za pomoc tom

Uživatelský avatar
Bite
Příspěvky: 12
Registrován: 30 zář 2015 21:58
Bydliště: Kladno

Re: Radu jak napojit osvětleni podvozku .

Příspěvek od Bite »

Už se perou?

Tak vážně, nejlíp si z pojistkovky vytáhnout trvalý plus kamkoliv kde chceš mít spínač a ze spínače pak do osvětlení. Kdybys to tahal od zapalovače je tu ta možnost že zrovna tvoje auto ho má na spínaný a když bys neměl otočeno klíčkem přišel bys o možnost mít zapnuto. Při pózování s rozvíceným podsvícení ti nic krom posměchu nehrozí a v provozu je to už dneska o techničák podle toho na koho narazíš a jakej paragraf ti napíše. Co se týče interiéru tam může být nasvíceno dle vkusu každého, pokud se teda nic nezměnilo :)

Vím že můj názor tě asi moc zajímat nebude, ale penízky z brigády radši investuj do výměny oleje, filtrů a případně pořízení lepších gum 8)
The Ultimate Driving Machine. (OO=[][]=OO)

athom
Příspěvky: 3
Registrován: 29 pro 2015 22:28

Re: Radu jak napojit osvětleni podvozku .

Příspěvek od athom »

dík no popřemyšlím . jak to vyřešitsvetla pod auto už mám doma ale tak on neni problem je dat do vnitř nikde neni psanae že to musi bejt jen z venku .. nona brigady nechodim jelikož už makám a fitr a olej máma gumy :D takže dík za info no kdybys něco vědel co pomuže dal tak určitě pisni budu rad montovat to chci na jaro takabych vědel co a jak

athom
Příspěvky: 3
Registrován: 29 pro 2015 22:28

Re: Radu jak napojit osvětleni podvozku .

Příspěvek od athom »

No když to při jizde budu mět vyple a zastavi mě policajti a nahodou by to zjistily že to tam mám ale nepoužívam to tak by neměli dat pokutu nebo zebrat techničak když to nemám zaplné . tož to je dobře jestly na technické nic neřeknou

Uživatelský avatar
Dacan
Moderátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 08 kvě 2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Radu jak napojit osvětleni podvozku .

Příspěvek od Dacan »

na bzdovku nebo klakson je to dobre 8)

Jubachay
Příspěvky: 2
Registrován: 22 črc 2016 10:38

Re: Radu jak napojit osvětleni podvozku .

Příspěvek od Jubachay »

Díky za radu :pifko:

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Radu jak napojit osvětleni podvozku .

Příspěvek od pufko »

Ani to tam nemontuj a predaj to inému ***** dokedy to je nové, ten kolotočársky tuning už dávno skončil a to aj z dôvodu že sa to na podvozku jednoducho poškodí.
Takže či to tam nedáš vôbec, alebo to po roku otrháš, lebo to nebude svietiť už celé, alebo možno ešte nejaký rok ťa to bude baviť opravovať aby to fungovalo, ale potom to pôjde určite do koša.

PS: moja rada je ušetri si čas a nervy. Žiadna vyhláška ti to neprikazuje namontovať tak neviem načo nad tým vôbec uvažuješ. Presne tak je to aj s DRL, najviac to montujú ludia čo to vôbec nepotrebujú a potom hladajú dôvody prečo to je dobré

Ked sa nudíš tak si skontroluj trebárs stav brzdových dosiek, očisti vedenie pre dosky od bordelu, namasti čapy strmena aby pekne plával - aby sa nedrala viac jedna platnička a došteluj ručnú brzdu. To robiť nepôjdeš lebo sa ti nechce, hlavne nie tú ručnú

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Radu jak napojit osvětleni podvozku .

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Vždycky jsem to tahal přímo z baterky přes pojistkové pouzdro, nejjednodušší :-)

Policajti, když to máš vyplé, poznají hovno, válet pod autem se ti nebudou :D
Jinak vždycky mě akorát zastavili a upozornili, ať neprovokuju a pohoda. Pokutu jsem dostal jednou, to když v autě ostravské policie sedel jeden konkrétní orgán :pifko:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
deaddream
Příspěvky: 65
Registrován: 21 pro 2015 19:47
Bydliště: honolulu

Re: Radu jak napojit osvětleni podvozku .

Příspěvek od deaddream »

aj to tam ten orech namontoval ?
:D
206 2.0 HDI
idem hladat dáke kone

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Radu jak napojit osvětleni podvozku .

Příspěvek od pufko »

LiberaleMiguel2 píše: Jinak vždycky mě akorát zastavili a upozornili, ať neprovokuju a pohoda. Pokutu jsem dostal jednou, to když v autě ostravské policie sedel jeden konkrétní orgán :pifko:
Tú pokutu si dostal ked ti to svietilo ?
Ak ano, tak sa tomu nečudujem. Vyhláška nič také nedovoluje.
To je to isté jak keby sa niekto čudoval že dostal pokutu za prekročenie rýchlosti

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Radu jak napojit osvětleni podvozku .

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

To já vím....
Jen většina policajtů byla "víc v klidu" :-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“