Mlhovky dopryč

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

Odpovědět
ZKutil
Příspěvky: 1
Registrován: 12 zář 2016 17:31

Mlhovky dopryč

Příspěvek od ZKutil »

Ahoj, koupil jsem si minulý měsíc konečně nové auto (pro každodenní provoz) a chtěl bych si provést malou stylingovou úpravu na vozidle - moc se mi nelíbí přední mlhovky a když jsem se dozvěděl, že v zákoně je to upraveno tak, že je vůbec nemusím mít, tak jsem se rozhodl, že přijde změna. Nyní mě napadly 3 možnosti, jak vše provést.

1) Jen Vyndat - pro mě nejméně shůdná možnost (nechci jezdit s dírou po zlodějích)
2) Vyndat a zakrýt umělohmotnou mřížkou - nejraději toto řešení
3) Zalepit fólií - asi nejvíce nasrávací, co se silničních kontrol týče


V souvislosti s tím má otázka: Nemáte zkušenosti s tím, jak na tyto jednotlivé úpravy reaguje policie / pojišťovna / STK? A nepropadá tím záruka na vozidlo?
Ptám se zde erudovaných motoristů, protože v jednom autorizovaném servisu mi řekli, ať to nedělám, jelikož ty nové "díly" nemají ATEST. Je to pro mě docela komické, když by mě za tohle v případě např. nehody nechtěli vyplatit pojistné plnění, když je to de facto to samé, jako když si na auto nalepíte nějakou 3D nálepku.

Uživatelský avatar
H.o.m.i.e.
Příspěvky: 655
Registrován: 14 črc 2008 16:08
Bydliště: kósek vod Brna

Re: Mlhovky dopryč

Příspěvek od H.o.m.i.e. »

Pokud se to auto dělá i bez mlhovek tak objednej originální záslepku a máš vystaráno. Pokud to má mlhovky už v základu tak nezbývá nic než nějaký samodomo řešení. Pokud to řešení bude mít aspoň nějakou úroveň tak bych řekl že si toho ani nikdo nevšimne a zbytečně se toho bojíš. :wink:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Mlhovky dopryč

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Mám místo mlhovek mřížky a nikdy s tím nebyl jediný problém :-) ani nikdo jiný z lidí co znám co to tak mají 8)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Emanuel Bacigala
Příspěvky: 12
Registrován: 10 čer 2014 09:57

Re: Mlhovky dopryč

Příspěvek od Emanuel Bacigala »

Mně se to řešení s přelepením folii líbí. Je to nejmíň pracný, levný a elegantní.

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“