Subwoofer namiesto rezervneho kolesa

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
Dafter
Příspěvky: 3
Registrován: 30 led 2017 18:24

Subwoofer namiesto rezervneho kolesa

Příspěvek od Dafter »

Ahojte :) mam novy projekt na ceste a chcel by som osadit 2x Mivoc AWM 124 na spodok kufra s vyuzitim aj miesta pre rezervu,

prvu otazka: objem ozvucnice pri jednom repraku poznam, ale ked chcem do rovnakej ozvucnice osadit 2 rovnake repro, staci proste spocitat tieto 2 objemi alebo ako to je? je to tak isto aj s BR kanalom?

a dalsia otazka: je v podstate jedno aky tvar ma ozvucnica staci ked je dodrzany objem?
kufor.jpg

na fotke som sa posnazil nakreslit ako si to predstavujem, spodny stvorec znazornuje vyplnenie miesta pre rezervu, a vrhcny stvorec ohranicuje hornu cast ozvucnice, v strede by boli tie 2 repro, a po stranach hore nakreslene cervenou farbou by boli BR kanali ktore by vlastne vystupovali z ozvucnice smerom hore do priestoru, ospravedlnujem sa za nakres, ale som rad ze som aspon toto dokazal nakreslit :D

vie sa mi niekto k tomu vyjadrit ci moze toto fungovat? popripade vie mi niekto povedat ako by to malo spravne vyzerat ak chcem vyuzit aj to miesto pre rezervu?

dakujem vopred s pozdravom Dafter

marek_02
Příspěvky: 2
Registrován: 28 čer 2017 12:45

Re: Subwoofer namiesto rezervneho kolesa

Příspěvek od marek_02 »

Nazdar.
Nie nieje to tak (príklad) 1x Repro 15L 2repro 30L, presne poradiť neviem ako sa to počíta ale určite to tak nieje, ak si amatér skôr by som to riešiť tak že spravím bednu o sčítanom objeme čo potrebujú Repro a predelil by som ju na 2 rovnaké polovice ďalšia vec je či to bude kompaktne.

O tvare ozvucnice to ties nieje jedno teda myslím určite nie ak sa jedná o BR-box.

eBeeRmaN
Příspěvky: 6
Registrován: 30 kvě 2007 16:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Subwoofer namiesto rezervneho kolesa

Příspěvek od eBeeRmaN »

autohificlub.cz 8) Spousta šikovných a fundovaných lidí .

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“