Tablet na surfovani

Vše co se točí kolem počítačů, her, mobilů a elektroniky

Moderátor: Rudi

Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Tablet na surfovani

Příspěvek od MSG »

Zdar,

potřeboval bych poradit nějaký tablet na surfování (PC mi v práci monitorují, ale wi-fi ne:-) tj. je to pro mě veledůležitý nástroj:-)

Měl jsem dosud 7´´ tablet, no ten je rozbitý a po zvážení všech pro a proti ho asi nebudu už řešit. Nyní surfuju na 4,7´´telefonu a je to dost nekomfortní, zvlášť pokud chce člověk na netu i něco málo udělat nebo slušně vidět fotku hodinek :-)

V tomto smyslu se pídím po tabletu, který by byl dost velký "i na výšku", tedy aby tam po zobrazení klávesnice a různých stavových řádků a menů zbyl i nějaký "aktivní" prostor.
Koukal jsem, že se dělá i poměr 4:3 (2048 x 1536 pix), což by mi na toto zřejmě dobře vyhovovalo. Bohužel se v tomhle formátu toho moc nedělá, v androidu, který preferuju spíše, snad jen Xiaomi Minipad 2, Asus Zenpad 8 a Samsung Galaxy Tab S2. Velikost počítám 8-9´´. Co byste doporučili?
MSG

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od crocjirka »

jen pro info... monitorovani zamestnancu je protizakonne ;) a je na to uz nekolik judikatu ;) tzn anonimni oznameni na urad prace by mohlo tvoje problemy vyresit taky ;)
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od MSG »

No, pujdu radsi cestou mensiho odporu :-)
MSG

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Goldies »

Kup si iPad, vim slyset si to nechtel, ale kolem me maji dost lidi androidy a to co s mima furt resi (respektive neresi protoze se na ne prasi na policce) ja ani s 5let starym iPadem s rettinou neznam. Kup pouzitej, ude za par korun a nebudes chtit jinej
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od MSG »

iPad? To voe, to bych si nakonec na to i zvykl a pak koupil iFone a co pak?! :-)
---
Ne, vážně - trochu jsem o tom uvažoval, přece jen tam zas není takový rozdíl, ale android přece jen znám, jsem zvyklý na jeho appky, telefon mám taky s androidem, 2 nabíječky (kompatibilní) v práci a doma, taktéž i jinde
MSG

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Goldies »

MSG píše:iPad? To voe, to bych si nakonec na to i zvykl a pak koupil iFone a co pak?! :-)
---
Ne, vážně - trochu jsem o tom uvažoval, přece jen tam zas není takový rozdíl, ale android přece jen znám, jsem zvyklý na jeho appky, telefon mám taky s androidem, 2 nabíječky (kompatibilní) v práci a doma, taktéž i jinde
Musel by sis to vyzkouset a pochopil bys :-) manzelka taky byla zastance androidu (Samsung) ale jak si jednou asi na mesic vyzkousela iPhone tak uz proste Samsung nechtela. A s tabletem to stejny ;-) prvni iPad mini a porad slape jako hodinky bez jakehokoliv zasahu (instalace update softu nepocitam protoze neni povinny a jen prinasi drobne vylepseni). A to bych jeste vyzdvyhnul kompatibilitu appek, kdy neresis nestli ti pobezi nebo ne. Jde stahnout? Pobezi! :-)
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od AlesiBoss »

Pouzival jsem dlouhodobe ipad i ruzne androidy a to glorifikovani applu uplne nechapu, za tu cenu nenabizi nic navic (snad s vyjimkou ipadu pro), je to prakticky to same, takove to, ze android nefunguje nebo ze appky nebezi jsou jen myty zalozene na neznalosti nebo mozna pozustatky z nejakych prvnich androidu, ktere proste uz nejsou platne... Ano, nekomu muze vic vyhovovat iOS, to ano, ale ve vysledku to umi to stejne a ma to zhruba stejne problemu (oboji malo)
už nemám hnujdaj...

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Goldies »

AlesiBoss píše:Pouzival jsem dlouhodobe ipad i ruzne androidy a to glorifikovani applu uplne nechapu, za tu cenu nenabizi nic navic (snad s vyjimkou ipadu pro), je to prakticky to same, takove to, ze android nefunguje nebo ze appky nebezi jsou jen myty zalozene na neznalosti nebo mozna pozustatky z nejakych prvnich androidu, ktere proste uz nejsou platne... Ano, nekomu muze vic vyhovovat iOS, to ano, ale ve vysledku to umi to stejne a ma to zhruba stejne problemu (oboji malo)
Já mám příklad z rodiny, kdy se na tabletech s androidem porad neco sere... Ma ho segra, mamka s manzelem (ten je neco jako IT) a furt neco meni, opravuje, vymenuje... Ja na tabletech od Applu a i telefonech nemenm a nedelam nic (jen ty skla, ale to je tim ze nesnasim obaly). Vidim jak funguji androidy nove a jak po blbym roce pouzivani... A vidim ajk funguje 5 let starej iPad... To mi staci...
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Gooder »

Sice to není tablet, ale telefony, ale to snad nevadí. U mě v rodině má Iphone máma (momentálně druhý), ségra má její první a brácha má celkem 3. Celkem teda doma bylo 6 Iphonů a z nich fungují jen 3, které si všichni koupili letos. Androidů bylo/je doma celkem 5 a vadný byl jeden, což bylo spíš tím, že to byl Xiaomi. Iphone vs Android jsem nezaujatý, sám mám Windows Phone a Iphone ani Android jsem nikdy neměl.

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Goldies »

Hele teď zcela nezaujate :-) Co se těm ostatním iJabkum stalo? Ja měl všechny od 3g a mám je ještě všechny doma funkční :-D akorát 6 a 7 jsem nebral, jsou moc velké, místotoho máme SE :-D
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Beaver »

U nás doma pro malýho tablet Lenovo, první fungoval v pohodě víc jak rok a umřel až na několikátý pád. Nahrazen novějším modelem a pouzdrem a drží, cca půl roku. iPad na surfing absolutní zbytečnost.

Uživatelský avatar
MSG
Příspěvky: 1078
Registrován: 15 lis 2004 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od MSG »

Tak je jasné, že pokud má výrobce OS pod sebou i HW, tak to může odladit líp než když výrobce OS, kdy HW dělá x jiných firem. O tom žádná.
MSG

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Goldies »

A to se mi na tom prave hrozne libi.. Nereis, neprepinas :-D

Ale zatím koho sem do Apple prekecal uz nechce jinak :-D
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Gooder »

Mámě odešla základní deska, bráchovi na jednom odešla Wifi, Bluetooth a nešlo volat a u druhého telefonu ani nevím, co mu odešlo. Telefon se mu restartoval, občas hovor vypadnul a tak, takže asi něco se SW. Teď mají taky všichni SE. Teď si ještě vzpomínám, že ségra měla ještě jeden Iphone, po něm Xperii Z1 Compact. Ten první Iphone prodala asi po měsící, protože ji nevyhovoval a když po Xperii vybírala nástupce, tak poměr cena/výkon/velikost ji vycházelo nejlépe SE.

Nechci hanět Iphone, to ne. Je to asi o tom, kdo na jaký kus narazí. Systém mi je sympatičtější oproti Androidu. Navíc se mi líbí, že pořád dělají malé telefony. Já mám 5" a chtěl bych nejvíc 4,7", ale u WP není výběr. Sám moc zkušeností nemám s Iphonem ani s Androidem, pokud nepočítám LG Nexus 4, který mám kupovaný účelně jen kvůli Racechrono a kameře do auta. Kupoval jsem ho s již vadným displejem, asi v pruhu 1cm nejde dotyk, ale pro moje potřeby je vyhovující. Jako telefon mi plně vyhovuje WP.

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Goldies »

to co popisujes by mohla vyresit zaruka, teda pokud to bylo od noveho. Ale jo, je to o kuse, já mám asi štěstí :-) Jo, taky sem rád za SE, protože pro mě je to poslední rozumná velikost, navíc když sem na dílně a řežeme, tak se pohodlně vedjde do kapsy, ne jak ty nesmylslny placky 6 a 7 nedejbože v PLUSku :-D

Nevím, myslím, že po odchodu Jobse se to nejak sere, proto se pořád držím starého dobrého designu :-)
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Beaver »

Já bohužel asi nafasuju služební jablečný telefon, už teď mě to sere, protože tu věc prostě nesnáším. Bez Jailbrake tě bude neuvěřitelně omezovat ten systém co ti furt nutí používat iTunes, nedej bože aby ses třeba rozhodl si do té věci zkusit nacpat nějakou MP3 nebo ho použít jako obyčejnou flashku na přenos nějakých dat. Nedovolí, nechce, nesmíš. Problém s kompatibilitou u bluetooth, něco se s jabkem nedá spárovat vůbec. Nabíječky - většina lidí používá USB a když u sebe nemáš kabel pro Apple, jsi v prdeli.

iPhone/iPad je dobrý v podstatě jen pro lidi, co už podlehli masáži o tom, že to je nejlepší a používají to delší dobu. Jednak jsou na to zvyklí, jednak je to blbuvzdorné a jednak tihle lidi už mají "ekosystém", který je u toho drží. Jsou prostě v prdeli, všechno mají na jablečném cloudu, jejich jablečné hodinky nebudou fungovat s ničím jiným než s dalším novým drahým iPhone, atd. atd. To není už potom o tom, že ti ten systém vyhovuje, ale že už ho nemůžeš bez neuvěřitelného oseru opustit :D

Jediný co mě utěšuje je to, že s tím budu muset jen volat, zbytek času s tím švihnu někam do tašky, abych to nemusel mít na očích.

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Goldies »

Tohle bobře naprosto chapu, pokud te bavi se vrtat v telefonech tak te bude iPhone strasne srat. Ale ja jsem iTunes snad jeste nepouzil (snad jen vyjimecne kvuli zaloze vice telefonu do PC). MP3 uz v dobe Spotify fakt nepotrebuju, jen ta fleska by se asi fakt hodila.
Ja to beru tak ze iVeci jsou pro uzivatele, kteri nemaji potrebu se porad v necem vrtat a chcou aby jim veci bez zasahu fungovaly.
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

ratavar
Příspěvky: 33
Registrován: 30 bře 2012 18:58

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od ratavar »

Momentálně máme v rodině dva tablety Lenovo Yoga 3. Jeden má malý dítě, takže si na něj kolikrát sedne, spadne z gauče, z ruky, párkrát politý kakaem a stále funguje. Takže pro mě jasná volba 8) + Máme ještě dva notebooky od Lenova a naprosto bez problému. Myslím si, že za tu cenu má Lenovo hodně dobrý poměr cena/kvalita/výkon.
Co se týče mobilů tak jsem měl Nokii, Lenovo, Prestigio, Samsunga a aktuálně jedu nejlevnější čínu...co rok to rozbitej mobil, takže pro mě nemá cenu za něj utrácet.
Jabko...nedá se používat jako flashka, přístup k souborům v telefonu je nemožný, s ničím jiným než s jabkem nespolupracuje a nemá dual sim, takže pro mě nepoužitelný. Ale zase umí kromě 2.4 i 5Ghz, což je pro wifinu v paneláku velký plus, do systémových souborů se jen tak někdo nedostane a kvalita zpracování je skvělá. 8)
Toť můj názor :D

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Beaver »

Spotify je mi na vlastní vyzvánění na hovno :lol:

Jinak můj čínský telefon za trojku umí i 5 GHz WiFi a 4G frekvence T-Mobile. A dual sim. A to zároveň s paměťovou kartou.

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Goldies »

ratavar píše:Momentálně máme v rodině dva tablety Lenovo Yoga 3. Jeden má malý dítě, takže si na něj kolikrát sedne, spadne z gauče, z ruky, párkrát politý kakaem a stále funguje. Takže pro mě jasná volba 8) + Máme ještě dva notebooky od Lenova a naprosto bez problému. Myslím si, že za tu cenu má Lenovo hodně dobrý poměr cena/kvalita/výkon.
Co se týče mobilů tak jsem měl Nokii, Lenovo, Prestigio, Samsunga a aktuálně jedu nejlevnější čínu...co rok to rozbitej mobil, takže pro mě nemá cenu za něj utrácet.
Jabko...nedá se používat jako flashka, přístup k souborům v telefonu je nemožný, s ničím jiným než s jabkem nespolupracuje a nemá dual sim, takže pro mě nepoužitelný. Ale zase umí kromě 2.4 i 5Ghz, což je pro wifinu v paneláku velký plus, do systémových souborů se jen tak někdo nedostane a kvalita zpracování je skvělá. 8)
Toť můj názor :D
Ale to si vlastne potvrdil co pisu. BFU se k souborum v telefonu dostavat nepotrebuje a nechce. Vcera sem se kdesi v elektru dival na tablety pro kluka. S androidem tam byly vsechy, mely asi 10ruznych rozliseni, procesoru a cen. Jak je potom vyvojar schopen odladit jeden program na 10ruznych rozliseni? Nebo umi appstory filtrovat jake rozliseni s procesor mam a nabizi jen aplikace ktere zvladne muj tablet? To neni hate, fakt me zajima jak je tohle podchycene. Protoze jestli neni, dostane kluk iPad 3 retina a bude pokoj :-D
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Goldies »

Beaver píše:Spotify je mi na vlastní vyzvánění na hovno :lol:

Jinak můj čínský telefon za trojku umí i 5 GHz WiFi a 4G frekvence T-Mobile. A dual sim. A to zároveň s paměťovou kartou.
Tak zrovna z blbosti jako je vlastni vyzvaneni sem vyrostl, nehlede na to, ze na appstore si to vlastni vyzvaneni taky muzes koupit :-)
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Beaver »

Jo, v appstore si můžeš koupit kde co, ale já mám Happy Tree Friends MP3 jako vyzvánění když volá žena a to zcela zdarma :lol: Plus mi na telefonu funguje Torque Pro na OBD2 diagnostiku s modelem do auta za pár korun a nemusím kvůli jablku kupovat dražší Wi-Fi verzi.

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Gooder »

ratavar: Pokud nemáš notebooky od Lenova řady Thinkpad, tak je dnes vcelku jedno, co za značku vybereš. Předpokládám, že málo lidí si koupí na běžné použití business nebo herní notebook. U podpory notebooků Lenovo je dnes kritizovaný přístup, protože Thinkpad má svojí vlastní podporu, která je prý na úplně jiné úrovni, než podpora běžný uživatelskch notebooků. Rukama mi prošlo několik notebooků. Pokud budu brát notebooky, co vlastnila moje rodina minimálně 2 roky a ne že jsem je měl na opravu, tak nejvíce doma bylo Lenovo celkem 7x a pak Acer celkem 5x. Dnes bezproblémově fungují Lenova tři a Acery taky tři. Ale i tak bych podle značky neupřednostnil Acer. Z mého pohledu nemá moc smysl řešit značku u notebooků do 20-25 tisíc. Spíš bych se zaměřil na konstrukci, chlazení atd.
Naposledy upravil(a) Gooder dne 14 srp 2017 12:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
AlesiBoss
Příspěvky: 720
Registrován: 05 říj 2012 14:26

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od AlesiBoss »

no, takze se tu zase hadate o srackach :D apple ma svoji sortu zakazniku a android taky :) ja ted v soucasne dobe presel z applu na android a jsem plne spokojen a navrat nechystam, apple me nejak presel, co u applu stoji 12 to mam u androidu za 6... Vyhody ktere apple prinasi mi nejak neprijdou dulezite, stejne jako nevyhody androidu mi neprijdou tak velke, abych za to platil dvojnasobek...

Ale kazdy to mame jinak, nema smysl se o tom hadat :) jen bych tak neglorifikoval apple... Nekomu za ty penize stoji, ale absolutne chapu proc nekomu ne...
už nemám hnujdaj...

ratavar
Příspěvky: 33
Registrován: 30 bře 2012 18:58

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od ratavar »

Goldies: To nevím, nechci vymýšlet bludy, ale myslím si, že to filtrují, protože na moje Umi rome x není tolik aplikací dostupných jako třeba na samsung galaxy s5. Nikdy se mi nestalo, že bych něco stáhnul a sekalo se to nebo to dokonce nefungovalo a to i na takový sračce jako je to Umi. Toť můj poznatek :wink:

Gooder: Mám Ideapad, nevím kolik, ale už se nevyrábí :D . Potřeboval jsem rozchodit programy jako Inventor, Maya apod. a jako nejlepší možnost se mi jevilo Lenovo. :wink:

Neupřednostňuju žádnou značku, kupujte si kdo chcete, co chcete, ale ztotožňuji se s názorem, že na brouzdání po netu je jabko zbytečný (drahý :D ) 8)

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Gooder »

Kontrolu HW má i Windows Phone, tak věřím, že to má i Android.

ravatar: Však já proti Lenovu nic nemám, sám ho mám momentálně. Jen jsem chtěl poukázat na to, že pokud bys kupoval nový notebook, zaměřil bych se na jiné vlastnosti než je značka, ta už dnes o ničem nevypovídá ;)

ratavar
Příspěvky: 33
Registrován: 30 bře 2012 18:58

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od ratavar »

Na značku jsem nikdy nekoukal a Lenovo nijak nepreferuji :wink: Ale ve všech případech vyšlo vždy nejlépe v poměru cena/výkon. Co jsem na Lenovu vždycky kritzoval byl na mobilech/tabletech foťák. Dnešní vlajkový lodě jsou na tom líp, ale ty starší měli hrozný foťáky + mám rád čistý android a nesnáším nástavby :D Všechno má svoje pro a proti.
Prostě jít do obchodu, všechno vyzkoušet a pak se rozhodovat.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od LiberaleMiguel »

To co tady většina lidí píše o Androidu za problémy atd jsou věci staré pár let.

Sám jsem před nedávem přešel z WP na Android (BB Priv), bál jsem se toho, ale fakt není co.

Pokud chceš talbet na surfování, tak prostě kup to co stojí tolik kolik za to chceš utratit a splňuje to tvoje další požadavky (rozlišení displeje, velikost atd) a má to nejnovější verzi systému a ono to bude fungovat. A je jedno, jestli tam bude Android, iOS nebo Windows 10.

Samozřejmě platí, že čím levnější to bude, tím to ude línější, ale ty rozdíly už dávno nejsou tak propastné jako bývaly kdysi. Takže i vcelku levný tablet/mobil bude šlapat naprosto v pohodě
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od Goldies »

Otazka je pouze jak dlouho budou v pohode slapat androidy ;-) pokud tedy jeste nevyresily problemy se zasekavanim pameti...
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Tablet na surfovani

Příspěvek od LiberaleMiguel »

No to už by právě mělo být vyřešené 8) (vlastní zkšuenst nemám, mám to chvíli)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Odpovědět

Zpět na „IT sekce“