ACF-50

Vše o mytí a leštění exteriéru, kol, interiéru - vůních do auta a autokosmetice.

Moderátoři: Bohuš, Kane13

Odpovědět
tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

ACF-50

Příspěvek od tireguy »



edit: 4H8 :D

čao, s ACF-50 je třeba umět pracovat a proto je u přípravku dost podrobný návod jak přípravek připravit pro aplikaci a jak aplikovat. 1. přípravek je třeba nejprve zahřát a to nejlépe v lázni s nejteplejší vodou která teče z kohoutku!!! 2. přípravek pořádně protřepat!!!! 3. opravdu jemně nastříkat přípravek na povrch a co nejvíce rozetřít hadrem ( nejlépe švédská utěrka ) + nechat působit ( než uděláte celý stroj kolem dokola 4. závěrem celou motorku setřít do sucha jemným hadrem ( opět švédská utěrka jemná ).
pokud člověk dodrží postup jak se píše v návodu, tak ACF-50 není mastné! není povrch šmouhatý! a nedrží se na tom prach! ten kdo si neví rady, nebo se mu to stále zdá divné tak mi může zavolat a rád vše vysvětlím 775 288 287 jezdím k zákazníkům aplikovat ACF-50 a výsledky ))) no někdo tomu říká opravdu zázrak))

Více na: https://www.motorkari.cz/tema/?t=202197" onclick="window.open(this.href);return false;
Copyright © Motorkari.cz
Naposledy upravil(a) tireguy dne 26 zář 2018 19:55, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dejv
Příspěvky: 1152
Registrován: 18 úno 2005 14:42
Bydliště: Hradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: ACF-50

Příspěvek od Dejv »

A jako nějaký informace? Když auto striknu konkorem a rozetřu hadrem tak na tom budu úplně stejně..... Aspoň pro takovéhle video.
.....::::Š110R::::......74
ex: uz moc aut mi proslo pazourama..se snad ani neda spocitat
aktuální: VW Passat B5 +mrdinka na skákání a prodej

Nissan Patrol W160 3,3D(SD33)-No turbo, No Brakes
Kdo nespí.....NEZASPÍ !!!

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: ACF-50

Příspěvek od tireguy »

Dejv strikej to cim chces :lol: nikoho nenutim aby to patlal na auto :lol:

funguje to suprove 8)

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: ACF-50

Příspěvek od Gooder »

Tady spíš jde o to, že jsi ukázal video a nic víc k tomu nesdělil. Video na mě působí pouze jako levná reklama.

Když použiju šampon a vodu, tak na zaprášeném autě uvidím rozdíl taky okamžitě... :D

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: ACF-50

Příspěvek od tireguy »

nechtel jsem davat odkaz atd. ale jak vidim udelate reklamu ze vseho :x

a co je třeba ten CarPro HydrO2 ?? to vam nikomu nevadi ????????????????????


delate jak kdybych mel kilo z každého prodaného kusu :lol: :lol: tak nebudte vemena dik :mrgreen:

EDIT : 4H8 :D

čao, s ACF-50 je třeba umět pracovat a proto je u přípravku dost podrobný návod jak přípravek připravit pro aplikaci a jak aplikovat. 1. přípravek je třeba nejprve zahřát a to nejlépe v lázni s nejteplejší vodou která teče z kohoutku!!! 2. přípravek pořádně protřepat!!!! 3. opravdu jemně nastříkat přípravek na povrch a co nejvíce rozetřít hadrem ( nejlépe švédská utěrka ) + nechat působit ( než uděláte celý stroj kolem dokola 4. závěrem celou motorku setřít do sucha jemným hadrem ( opět švédská utěrka jemná ).
pokud člověk dodrží postup jak se píše v návodu, tak ACF-50 není mastné! není povrch šmouhatý! a nedrží se na tom prach! ten kdo si neví rady, nebo se mu to stále zdá divné tak mi může zavolat a rád vše vysvětlím 775 288 287 jezdím k zákazníkům aplikovat ACF-50 a výsledky ))) no někdo tomu říká opravdu zázrak))

Více na: https://www.motorkari.cz/tema/?t=202197" onclick="window.open(this.href);return false;
Copyright © Motorkari.cz

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: ACF-50

Příspěvek od Gooder »

Tak Martin k tomu CarPro HydrO2 alespoň něco napsal a neplácnul tam jen video :D

A Ty s tím teda zkušenost máš?

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: ACF-50

Příspěvek od tireguy »

něco k tomu psat myslim ze není potreba video je dost vystizne koho to zaujalo urcite si najde podrobnosti 8)

ano mam stim zkusenosti uz jsem udelal 2 motorky a na svém autu motorovy prostor jak bude cas tak i cele auto na zimu to myslim bude dobry a na jare dam ten CarPro HydrO2 :D (zatim vypada ze to funguje i na kuny) mam nove auto a malem me trefil slak když me po 14 dnech okousala koberec v motoru :(

sam jsem na to prisel nahodou jel jsem kolem alfy a borec koukal do motoru tak jsem hodil oko a on to tim zrovna srikal nemam alfy moc rad ale ten v6 je na pohled fakt hezkej třeba ho někdo znate :mrgreen:
Přílohy
IMG_20180509_165717.jpg
PART_1537859959862.jpg

fb_pavel
Příspěvky: 1
Registrován: 07 dub 2021 01:26

Re: ACF-50

Příspěvek od fb_pavel »

Objevil jsem nedávno XCP Rust Blocker Clear Coat a je to výrazně lepší než ACF. Mimo leštící funkci to zastavuje rez a konzervuje.
Tady: https://www.xcp-protection.cz/xcp-rust- ... clear-coat
Tady je poslední test, ACF je proti nesrovnatelně míň efektivní.
https://www.bennetts.co.uk/bikesocial/r ... -inhibitor

Odpovědět

Zpět na „Detailing - mytí vozů“