přestavba na LPG

Pokec nejen o autech...

Moderátoři: Eiffel, Fáboš, Bohuš, Berry, habitat3, Tommy1978, Kane13, Ritchma

Odpovědět
angel.CZ
Příspěvky: 27
Registrován: 21 pro 2011 17:51

přestavba na LPG

Příspěvek od angel.CZ »

Ahoj. mám jedničkovou ovci rs a chtěl bych ji hodit do lpg. Doporučíte nějáké systémy či přimo někoho v Králové hradeckém kraji ? děkuji :-)

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: přestavba na LPG

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Já za sebe vždycky doporučím http://www.hlpropan.cz" onclick="window.open(this.href);return false; Přestavba nestojí málo, takže si dojet by asi neměl být až takový problém. Mají pobočku v Praze a Ostravě. V Ostravě jsou ti schopní při přestavbě i změřit výkon na benzín a LPG 8)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

binford
Příspěvky: 103
Registrován: 15 led 2006 09:51

Re: přestavba na LPG

Příspěvek od binford »

Ahoj, zkus tohle http://www.lpgprofi.cz. Kolega tam jezdil s Foresterem a byl spokojen.

Uživatelský avatar
rejchy
Příspěvky: 573
Registrován: 09 kvě 2006 14:24
Bydliště: V podkérkonoší

Re: přestavba na LPG

Příspěvek od rejchy »

Taky doporučuju http://www.lpgprofi.cz" onclick="window.open(this.href);return false;.
Dělali mi plyn do V12 a super.

Uživatelský avatar
StreetFighter
Příspěvky: 1514
Registrován: 30 črc 2004 10:36
Bydliště: Hamilton, Canada
Kontaktovat uživatele:

Re: přestavba na LPG

Příspěvek od StreetFighter »

jednoznačně a jedině LuckyGas - Jaroslav Homolka.

V HK kraji nám plyn každej jen obohatil o další "kurvítko", nikdy to nejelo tak, jak mělo, až právě Jarda jej dal dokupy.

Najdeš spoustu recenzí hlavně kolem US vozů 8)
Radši budu druhej než mrtvej!

Honda Civic D16A6 - Sweatheart
Chrysler GrandVoyager 2,5TD - Daily Driver
Honda Civic IV.gen - prodám veškeré díly - více SZ
Alfa Romeo GTV - Under Construction
Yamaha YFM350X Warrior RWD - Free Time Machine

binford
Příspěvky: 103
Registrován: 15 led 2006 09:51

Re: přestavba na LPG

Příspěvek od binford »

Ještě můžu napsat kam určitě nejezdit, kdyby byl zájem :D

Uživatelský avatar
rejchy
Příspěvky: 573
Registrován: 09 kvě 2006 14:24
Bydliště: V podkérkonoší

Re: přestavba na LPG

Příspěvek od rejchy »

To já taky :mrgreen:

angel.CZ
Příspěvky: 27
Registrován: 21 pro 2011 17:51

Re: přestavba na LPG

Příspěvek od angel.CZ »

díky za reakce, určitě projdu. no já mám třeba osobně špatnou zkušenost s hl-propan a to hlavně se vstřiky. na ex-ex autě jsem po pul roce menil vstřiky co 2000km , takže i častěji než co měsíc, bylo to unávné a vyčerpavajicí. nakonec jsem auto prodal. Jednotky mají dobré, ale vstřiky byla dost bída a to mi potvrdilo i několik plynařů přes telefon, prý je to teďka v pohodě, ale i tak je dost zaražejicí cena když můžů mít vesměs to stejné jen jinak poskladané o cca 8000 levněji :-/
Znáte někdo ten alex systém ? na netu je toho zatím málo, ale prý se řadí mezi novinky a špičku na trhu. Landi je podle spousty plynařů drahé a vesměs zbytečné.
Určitě se hodí reference, kam nejezdit ;-)

tak koukám na to profilpg.cz už jsem psal i maila a pročitám. Jedním se spolupracujicích firem jsou právě lpg alex a lpg tech. Takže je vcelku dost možné, že pokud jste si nechali dělat lpg v lpgprofi.cz tak tam máté právě tenhle systém, můžete když tak kouknout ? díky za reakce.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: přestavba na LPG

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Já dělám u HL přestavbu v roce 2010, výstřiky mi po měsíci vyměnili všechny (jeden odešel, zbytek prý proto, že byla nějaká špatná šarže z výroby) a od té doby než jediného problému 8)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

angel.CZ
Příspěvky: 27
Registrován: 21 pro 2011 17:51

Re: přestavba na LPG

Příspěvek od angel.CZ »

LiberaleMiguel píše:Já dělám u HL přestavbu v roce 2010, výstřiky mi po měsíci vyměnili všechny (jeden odešel, zbytek prý proto, že byla nějaká špatná šarže z výroby) a od té doby než jediného problému 8)
jo, to by tak sedělo, jenže já měl ty problémy v roce 2011-13. Hl mi nabídnul kompletně postavný systém magic za cca 25k. nevím, zda is učtují tolik za přestavbu, ale jiní plynaři mi nabídly to stejé (komplet to stejné za cca 21).

angel.CZ
Příspěvky: 27
Registrován: 21 pro 2011 17:51

Re: přestavba na LPG

Příspěvek od angel.CZ »

co se týče luckygas.cz tak mi odepsali že systém staví na lpgtech se vstřiky yeti (stojí cca 2600 - barracudy jsou za 2900 rozdíli jen v čase otevření a zavření). reduktor turbot a odstředivý filtr. cena je cca 22-23 dle zvolené nádrže.

Ono je to v podstatě stejné, jako ten alex, obojí díly jsou k dispozici na lpgprofi.cz a obojí jsou v úzké spolupráci s jak lpgtech, tak i gasperformace.cz ..... rozdíli jsou vesměš skoro žádné, takže si asi hodím mincí :-D

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: přestavba na LPG

Příspěvek od tireguy »

zeptej se korena TVRDEJ BOB to je na RS v LPG velkej odbornik :D :D :D

Uživatelský avatar
Kuno
Příspěvky: 199
Registrován: 02 pro 2013 20:15
Bydliště: Zlín-Malenovice

Re: přestavba na LPG

Příspěvek od Kuno »

Zdravím,přestavby na LPG jsem dělal. Vůbec nezáleží na systemu,který vám namontují. Záleží na jeho nastavení. Skoro všichni plynaři vám udělají zákl.aut. kalibraci a tím to končí. Nastavit plynovou mapu je totéž co ladit benzinovou,i způsob je stejný. Málokomu se to chce s tím jebat....ale když to neudělá tak jsou pak s LPG většinou furt nějaké potíže.
Chysler PT Cruiser,Mitsubishi 3000GT,VW Transporter,Renault Kangoo.
Bylo:R.Megane II 1.9DCI,VW Passat,R.Scenic,R.5,Š.Octavia 1.9tdi,Honda CRX VTEC,VW Vento,Lancia Delta 2000 HF Turbo.....a x dalších aut různých značek. :)))

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: přestavba na LPG

Příspěvek od JRD McLAREN »

Kuno píše:Zdravím,přestavby na LPG jsem dělal. Vůbec nezáleží na systemu,který vám namontují. Záleží na jeho nastavení. Skoro všichni plynaři vám udělají zákl.aut. kalibraci a tím to končí. Nastavit plynovou mapu je totéž co ladit benzinovou,i způsob je stejný. Málokomu se to chce s tím jebat....ale když to neudělá tak jsou pak s LPG většinou furt nějaké potíže.
..tak toto mozem potrvrdit..
kedze som sa do toho musel "obut" v jednom mojom aute ..
sekvencne Tartarini ...

ja neviem doporucit asi nikoho, ba prave naopak ..
..ked si teraz tak spetne spominam na tie zvrzane montaze ..
co sposobovali rozsvecovanie CHECKu, odpalovanie zapalovacich cievok ..
skraty v povodnej motorovej kabelazi ..atd ..atd ..
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: přestavba na LPG

Příspěvek od JRD McLAREN »

tireguy píše:zeptej se korena TVRDEJ BOB to je na RS v LPG velkej odbornik :D :D :D
.."tady se to urizne" ... "sem dame pak fofrpasku" ... :mrgreen:
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

angel.CZ
Příspěvky: 27
Registrován: 21 pro 2011 17:51

Re: přestavba na LPG

Příspěvek od angel.CZ »

Samozřejmě s tím nastavením plně souhlasím a tohle. Mi potvrdili (i tobě) i v luckygas a to slovy:
S panem Adamem jsme dobří přátelé :-), stag i magic jsou příšerně nespolehlivé systémy. Nemají auto korekci a o 3d mapách si mohou nadozdil od techu nechat zdát, navíc vstrikovace jsou nepřesné a mají krátkou životnost (jezdí toho ke mě hodně)


S pozdravem
Jaroslav Homolka
Tel. 633651152
http://Www.luckygas.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Pokec“