Čalounění a flockování

Úpravy interiéru, budíky, sedačky čalounění a elektronika v interiéru ( mimo autohifi ).

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Čalounění a flockování

Příspěvek od m.artty »

Potřebuji radu ohledně lepidla - chci zrenovovat stropnici, ze které se mi odlepila látka skoro po celé ploše. Novou zachovalou těžko seženu (ojedinělé provedení interiéru), takže je potřeba opravit tuto. Mám jediný pokus, takže se bojím aby mi lepidlo neprosáklo látkou a tím mi to celé nezničilo.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Kulacek
Příspěvky: 2
Registrován: 09 pro 2020 16:25

Re: Čalounění a flockování

Příspěvek od Kulacek »

Přemýšlím, že bych si nechal udělat potahy do svého auta, které jsem koupil jako ojeté na míru. Jsou o hodně lepší, než ty co jsou univerzální?

Pulec23
Příspěvky: 2
Registrován: 11 pro 2020 12:03

Re: Čalounění a flockování

Příspěvek od Pulec23 »

Výrazně lepší. Jako první jsem si za pár stovek pořídil univerzální potahy do auta, ze kterých jsem byl hodně nešťastný protože mí to ze sedaček sjíždelo. Potom jsem si nechal udělat potahy do auta na míru a to je opravdu o hodně lepší

Kulacek
Příspěvky: 2
Registrován: 09 pro 2020 16:25

Re: Čalounění a flockování

Příspěvek od Kulacek »

U koho a za kolik jste si potahy na míru nechal dělat? jak dlouho jste na to čekal, než se to vyrobilo?

Pulec23
Příspěvky: 2
Registrován: 11 pro 2020 12:03

Re: Čalounění a flockování

Příspěvek od Pulec23 »

Potahy na míru jsem si nechal dělat u https://www.autohotarek.cz/autopotahy-na-miru Cenově se to liší podle toho, na které auto to je. Ale motá se to okolo 4 tisíc korun. Výhodou je, že si můžete zvolit barevnost podle sebe. Na jejich stránkách si stačí zadat své auto, a potom hned uvidíte cenu. Musíte počítat s dodáním kolo 4 - 5 týdnů, přeci jen se to vyrábí na míru

Odpovědět

Zpět na „Interiér - styling a elektronika“