!!! BOJ PROTI FAKERŮM !!!!

Tuningové úpravy na PC.
Uživatelský avatar
Tastix
Příspěvky: 547
Registrován: 13 dub 2004 20:25
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

!!! BOJ PROTI FAKERŮM !!!!

Příspěvek od Tastix »

Takže právě toho mám dost a zatím neoficiálně vyhlašuju BOJ PROTI FAKERŮM...asi před 2 dny jsem narazil na tento první web:

http://www.virtual-tuning-x.wz.cz/ -ze začátku byla skoro celá sekce wallpapers zkopírovaná z VTcommunity, některé práce po upozornění již zmizely, ale některé práce pořád zůstavají bez svolení autorů...dále se někde na webu nachází fake práce Peugeotu 306-autorem je Grafickýtuning.cz...v sekci Vaše práce opět další díla bez svolení je prezentovat...

Ale to nejlepší teprve přijde, na tenhle blog jsem narazil před chvílí, ale to už mě málem kleplo:
http://blog.lide.cz/man.tuning/
Paděláno skoro vše co se tam nachází, návody, tapety...prostě ta největší nehoráznost...ani se mi o tom dále nechce psát, posuďte to sami jaká to je sviňárna...

Kua jsem teď nasraný jak nevím co, co se tady v posledních dnech děje fakt nemá obdoby a je nutné proti tomu rázně zakročit, proto doufám, že vy všichni správní v-tuneři tento boj podpoříte.

Taky prosím mr.modenu, aby označil toto téma za důležité, chtěl bych, aby se zde zaznamenávali všechny padělky co se objeví, ať z toho má každý pořádnou ostudu a uvědomí si co dělá...

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laconi »

No v tý galerii poznávám některý práce Jurise a Jorda, to je pěkná svinárna :x

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jord »

kurwa s**** a jeste dole navody a kabrio boye atd-. atd. atd. :x :evil:
...

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudi »

to jsou pěkný ku*vy...hlavně teda ten poslední web :x kladivo
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
1c
Příspěvky: 38
Registrován: 17 úno 2005 18:46
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od 1c »

NA www.auto-vt.wz.cz je v sekci vaše práce audina od chvatyho se světlama z jiný VT audiny samozřejmě že autor neni ani jeden z nich a ještě je to hnus až to bije do vočí lidi zamyslete se !

Uživatelský avatar
qwer
Příspěvky: 751
Registrován: 25 čer 2004 12:46
Bydliště: Praha-10, Hostivař
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od qwer »

Svi......a Chce to adminum těch webu poslat nějakej mail
Passat B5.5 TDI 96kw

Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: !!! BOJ PROTI FAKERŮM !!!!

Příspěvek od mr.modena »

Tastix píše: Ale to nejlepší teprve přijde, na tenhle blog jsem narazil před chvílí, ale to už mě málem kleplo:
http://blog.lide.cz/man.tuning/
má tam i octaviu cabrio od Boye MS :x
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: !!! BOJ PROTI FAKERŮM !!!!

Příspěvek od mr.modena »

Tastix píše: Ale to nejlepší teprve přijde, na tenhle blog jsem narazil před chvílí, ale to už mě málem kleplo:
http://blog.lide.cz/man.tuning/
:x :x :x má tam ode mě nalinkovaný obrázky z Ferrari Crash a označuje to jako Ferrari tuning, :x :x
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

Uživatelský avatar
Tastix
Příspěvky: 547
Registrován: 13 dub 2004 20:25
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: !!! BOJ PROTI FAKERŮM !!!!

Příspěvek od Tastix »

mr.modena píše:
Tastix píše: Ale to nejlepší teprve přijde, na tenhle blog jsem narazil před chvílí, ale to už mě málem kleplo:
http://blog.lide.cz/man.tuning/
má tam i octaviu cabrio od Boye MS :x
Jj a ty crash Ferrari nejsou nahodou od tebe z czechferrari?

Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: !!! BOJ PROTI FAKERŮM !!!!

Příspěvek od mr.modena »

Tastix píše:
mr.modena píše:
Tastix píše: Ale to nejlepší teprve přijde, na tenhle blog jsem narazil před chvílí, ale to už mě málem kleplo:
http://blog.lide.cz/man.tuning/
má tam i octaviu cabrio od Boye MS :x
Jj a ty crash Ferrari nejsou nahodou od tebe z czechferrari?
jo jsou, sice v nich odkazuje na moje stránky, ale to mi zato nestojí, už mu píšu email, aby to koukal stáhnout!
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

Uživatelský avatar
Tastix
Příspěvky: 547
Registrován: 13 dub 2004 20:25
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tastix »

Já už mu tak napsal hajzlovi :x

Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr.modena »

Tastix píše:Já už mu tak napsal hajzlovi :x
má to tam taky
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

chjetjov
Příspěvky: 1495
Registrován: 21 bře 2004 19:39
Bydliště: Earth-Europe -CZE-Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od chjetjov »

je mi z toho na savle
Seat Leon Cupra Look... in progress...

vittorio
Příspěvky: 851
Registrován: 05 úno 2004 08:15
Bydliště: United Kingdom Věk: 234
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vittorio »

vojto vis ze v sekci VT s nesmi blit...


jinak to svevolny brani si tapet ktery jsou jurise na nasem webu je maso a navody drze okopirovany to by snad nasralo i .... nic me ted nenapada...PROSTE KAZDYHO

kurva takovyhle svinaci by se meli zabijet...

Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr.modena »

vittorio píše:vojto vis ze v sekci VT s nesmi blit...
...
tentokrát jo..... :wink:
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

Jergi
Příspěvky: 3513
Registrován: 05 úno 2004 20:30
Bydliště: Praha/Káraný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jergi »

Nadruhou stranu buďte rádi, že to ty cápkové nevydávaji za svoje díla a jenom neumázli podpisy....
VW Vento 1.9 TD
VW Passat 1.9 TDi

Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr.modena »

F.N.T (Jergi) píše:Nadruhou stranu buďte rádi, že to ty cápkové nevydávaji za svoje díla a jenom neumázli podpisy....
dva to neudělali a 10 dalších jo...... :roll:
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Příspěvek od Taboo »

Smazano
Naposledy upravil(a) Taboo dne 09 srp 2014 21:13, celkem upraveno 1 x.
IQ stylingem nenahradis.

sic
Příspěvky: 1064
Registrován: 04 kvě 2004 10:49

Příspěvek od sic »

Takze Taboo ... nevim proc si myslis , ze tady vsichni bezi na "ukradnutych" programech ... starsi verze sou bezne pristupni a nekteri dokonce vlastni i licence , ze jo :lol:
co je prosimte kradeny kdyz si vsechno kreslim sam ?
a co s tim ma copyright ?? kdyz si das necije auto jako wallpaper tak porusujes copyright ??? nerozumis tomu ...
tu de o to ,ze kdyz nekdo neco nakresli tak je to jeho a stravil nad tim nejaky ten cas .... a ne o to jestli nekdo zkopiroval nejaky naraznik z vytuneny supry :D
when I grow up, I want to be a racing driver

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Příspěvek od Taboo »

Smazano
Naposledy upravil(a) Taboo dne 09 srp 2014 21:16, celkem upraveno 1 x.
IQ stylingem nenahradis.

Bobišek

Příspěvek od Bobišek »

Taboo píše:
sic píše:Takze Taboo ... nevim proc si myslis , ze tady vsichni bezi na "ukradnutych" programech ...
To bude tim, ze jsem rekl "vetsina", ne "vsichni". Ale to na tom principu nic nemeni - i kdyby jen nekteri z vas pouzivali programy, kterych nabyli nelegalne, anebo vubec nikdo. Jestli nekdo pouziva ke kradezi nastroje, ktere taky ukradl, anebo legalne koupil, to na te kradezi nic nemeni.
sic píše:co je prosimte kradeny kdyz si vsechno kreslim sam ?
a co s tim ma copyright ??
Ty si ty originalni fotky tech seriovych aut anebo ty fotky kol kreslis sam? Ja bych rekl, ze si je jen svevolne privlastnis pote, co je najdes na Internetu - a to bez jakehokoliv svoleni jejich vlastniku - tak, jak je to v teto sekci fora bezne k videni. A co s tim ma copyright? Mozna to, ze ty fotky nenalezeji tobe a nejsou povoleny si svevolne privlastnovat bez svoleni jejich majitelu, kterym ty auta patri anebo je vyfotili s povolenim jejich majitelu.



Anebo si myslis, ze treba kola na nejakem aute, ktere ti nepatri, jsou verejny majetek jen proto, ze to auto stoji na ulici a pote, co si je svevolne privlastnis (coz ty nepovazujes za kradez) a nalakujes, tak jsou najednou tvoje?
Jestli chces vedet co je copyright, podivej se sem:
http://www.whatiscopyright.org
sic píše:tu de o to ,ze kdyz nekdo neco nakresli tak je to jeho a stravil nad tim nejaky ten cas .... a ne o to jestli nekdo zkopiroval nejaky naraznik z vytuneny supry :D
A co o tom, kdo stravil cas na to, aby si to auto mohl koupit, pak cas na to, aby si koupil digitalni kameru, pak cas na to, aby to auto vyfotil a cas na to, aby vytvoril tu webovou stranku a cas na to, aby tam tu fotku toho auta dal? Ten clovek nema zadne prava a privlastnovat si jeho praci bez jeho souhlasu a i po jeho vyslovnem zakazu a upozorneni je OK?
Pokud nekdo zacne s bilym papirem a neco nakresli od zakladu, tak je to jeho. Pokud nekdo ale jen odcizi fotku nekoho jineho - a to i pres vyslovny zakaz - a pak ji jen upravi, tak je to i nadale jen odcizena a upravena fotka, ktera mu nepatri. Stejne tak, kdyz nekdo ukradne auto na ulici, tak zmena laku z toho ukradeneho auta jeste neudela jeho vlastni majetek. Ty fotky, stejne tak jako opravdove auta, vzdycky nekomu patri - a nic z toho, co s nema nekdo po jejich kradezi udela, z nich neudela jeho vlastni majetek. A jen proto, ze kazde auto nema na okne ceduli "Kradez tohoto vozu neni jeho majitelem povolena" jeste neznamena, ze jeho majitel jeho kradez schvaluje a nic proti ni nenamita. Stejne to je s fotkama na Internetu. Ty fotky nejsou proste verejny majetek, ktery by bylo dovoleno si brat a delat si s nim, co se komukoliv zamane.
Plný souhlas. Konečně někdo normální.
Jen bych doplnil, že to vyfocení dá možná víc práce a úsilí, než pak ten následný "VT"

Uživatelský avatar
Bajza
Příspěvky: 117
Registrován: 08 říj 2004 08:19
Bydliště: (megacity)Lelov, Teplice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajza »

Nojo někdo udělal VT mýho kadetta aniž by se mě zeptal jestli může!!!!!.... :lol: Já to takhle neberu, jestli někdo vyfotí mý auto a přimaluje k němu třeba opičí prdel tak mě to nerozhodí . Taboo, máš pravdu ale nijak drasticky bych to nebral.... Che to mi připomnělo jednoho kluka co jsem mu půjčil auto a on machroval před holkama že je jeho. Ale to auto mi to nesebralo a jestli si nějaká kačena myslí že je toho kluka, tak to je mi úplně fuk. To samý máš s VT když oni to auto vezmou a provedou na něm VT tak ničemu neublížej a jen vkládají myšlenku "je to mý auto když jsem ho vovirtualtunil"... stejně jako ten kluk lakoval holky že je to auto jeho.
Bajza :alkoholic:
DOJEB TUNING AUTOMOTORSPORT

Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr.modena »

@Taboo: částečně máš pravdu, jde o to že zde neřešíme porušování práva mezi VTúpravcem a autorskoprávním majitelem fotky (automobilkou/fotografem), ale VT úpravcem a Fakerem. Jde o dva různé právní vztahy.

Jsem si vědom, že porušuji právo a proto až na mě vyrazí autor orig. fotky, samozřejmě se mu omluvím, fotku ihned stáhnu a budu dělat všechno, proto aby se celá záležitost co nejrychleji urovnala.
A nebudu předvádět klasické obstrukční vymlouvací divadlo, nebudu drzý a nebudu si z autora dělat srandu.....což tady předvádí většina Fakerů.

Víš co je to "stavovská čest"? to je to co tady řešíme. Cílem je omezit porušování práva na minimum.

Dle tebe je tedy normální krást, když i já kradu....zvláštní...

Proč tento stav nositelé příslušných osobnostních a majetkových práv autorských neřeší? Protože pak panuje stav "kde není žalobce není soudce".

----- OT -------------------------------------
Když se oháníš (c) co mi řekneš na servery, které takto označují fotky ve svých galerií, které pocházejí z press center jednotlivých automobilek?
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

sic
Příspěvky: 1064
Registrován: 04 kvě 2004 10:49

Příspěvek od sic »

Taboo: dle toho co si napsal sam porusujes copyright , ty wrc videa co mas na stranke sou delane se souhlasem tovarenskych tymu ? nebo jezdcu ? televizni spolocnosti ? sotva ... takze nebudu se zase opakovat, jen kdyz ma ten tvuj fiktivni majitel nekde napsano , ze nechce aby se s jeho fotkou neco delalo, tak se nebude ...ale to je vice nez perverzni :D
a ty fotky kol... je ich tolik , ze se neda dokazat odkud pochazeji ...takze muzu je mit od sousede ;)
a upravujou se vylucne wallpapery ,na kterych je i odkaz na puvodni stranku , nebo se upravujou auta na zakazku :?:
when I grow up, I want to be a racing driver

Uživatelský avatar
mr.modena
Příspěvky: 2653
Registrován: 17 dub 2004 13:35
Bydliště: Č.Budějovice www:Czechferrari.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mr.modena »

sic píše:Taboo: dle toho co si napsal sam porusujes copyright , ty wrc videa co mas na stranke sou delane se souhlasem tovarenskych tymu ? nebo jezdcu ? televizni spolocnosti ? sotva ... :?:
takže pan Taboo okrádá pana Richardse a ostatní .... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: docela fraška
>> Czechferrari.cz <<
>> Advokátní kancelář Mgr. Jaroslav Hanus <<

Jurry1

Příspěvek od Jurry1 »

Je fakt, že moje výtvory sem tam nikde nespatřil. Ale pokud by mi ten borec tam dal moje výtvory a nechal u nich můj podpis..tak proč ne, dělá reklamu mě. Ale nasralo by mě( jako v tomto případě) když podpisy umaže, i když to vypadá líp. A asi bych nepřekousl kdyby se tam podepsal jinak. Takže FAKERŮM posílám pozdrav.... :vztek: kladivo :pistolnik:

Uživatelský avatar
1c
Příspěvky: 38
Registrován: 17 úno 2005 18:46
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od 1c »

Jurry : souhlas ale sou i takoví co si vezmou tvůj VT pak ho nezkutečně zničej a ještě se pod to podepíšou

Uživatelský avatar
1c
Příspěvky: 38
Registrován: 17 úno 2005 18:46
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od 1c »

Jeden příklad :
Přílohy
Bez názvu.GIF
Bez názvu.GIF (71.86 KiB) Zobrazeno 3317 x

pocasi(Jarmil)
Příspěvky: 175
Registrován: 31 led 2005 13:16
Bydliště: někde u HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pocasi(Jarmil) »

F*CK OFF ALL FAKERS ....
ty zm*di tu byly a bohuzel nespis budu ...

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

mr.modena píše:Jsem si vědom, že porušuji právo a proto až na mě vyrazí autor orig. fotky, samozřejmě se mu omluvím, fotku ihned stáhnu a budu dělat všechno, proto aby se celá záležitost co nejrychleji urovnala.

Proč tento stav nositelé příslušných osobnostních a majetkových práv autorských neřeší? Protože pak panuje stav "kde není žalobce není soudce".
A neni to jako rikat, ze krast je spravne - pokud nekdo cloveka nechytne anebo se to nikdy nezjisti? Jak nekoho opravnuje ke kradezi to, ze ten okradeny treba nikdy nezjisti, ze byl okraden?
sic píše:Taboo: dle toho co si napsal sam porusujes copyright , ty wrc videa co mas na stranke sou delane se souhlasem tovarenskych tymu ? nebo jezdcu ? televizni spolocnosti ? sotva ...
Ja tam zadne wrc videa nemam. Ty videa tam byly jen na par dnu a nebyly ani vyrobeny mnou samotnym. Mozna to nebylo spravne, protoze nevim, jestli autori tech videii k nim meli nejake povoleni (ale ocekaval bych, ze ano), ale ja jsem ty videa v zadne forme nijak neupravil, nevydaval jsem je za sve (ty jmena jejich autoru v nich byly zanechany) a taky ty videa nemely zadne copyright (coz se da snadno videt v WMP), takze ne, ja jsem zadne copyright neporusil.

To ale neni o mne, o nejakych wrc videech, ktere dal nekdo jiny dohromady a ja umoznil jejich stahnuti na par dnu na svem serveru, anebo o nejakych serverech, ktere maji ve svych galeriich fotky z press center nejakych automobilek. Jak jsem ale ocekaval, a v cem jste me nezklamali, radeji nez odpovedet to, na co jsem se ptal, je pro vas vyhodnejsi zacit ukazovat prstem na nekoho jineho a zacit ospavedlnovat vase jednani tou znamou "oni taky" taktikou.

I presto, ze nekdo jiny si privlastnuje majetek nekoho jineho, anebo i kdybych to delal i ja sam, tak vam to - a nikomu jinemu - nedava zadne pravo to delat taky, protoze to proste neni spravne.
Cemu ja se snazim porozumet je, jak se nekdo muze citit byt dotcen, kdyz mu nekdo odcizi neco, co on sam odcizil. I kdybych ja treba ty wrc videa nejak upravil a zacal je vydavat za sve, tak bych se rozhodne nikde na Internetu nerozkrikoval, jaka to je svinarna, ze si je nekdo stahl, upravil a dal je na svuj server taky.
Skoro kazdy ma tady jako avatar fotku anebo obrazek, ktery asi podleha nejakemu copyright. Je to spravne? Urcite ne. Ale urazet se nad tim a rozkrikovat se, jaka to je svinarna, ze na nejakem jinem foru nekdo pouziva ten samy avatar, ktery jsem ja odcizil a upravil je naprosta blbost, protoze pokud nekdo neco odcizi, tak mu to nepatri bez ohledu na to, jak moc to upravi - a aspon by mel mit v sobe trochu svedomi a drzet hubu, kdyz mu to, co sam odcizil, odcizi i nekdo jiny - coz je presne to, o co mi tady jde. Zlodej si proste nemuze stezovat, ze mu nekdo ukradl neco, co on ukradl sam.

Odpovědět

Zpět na „Virtual Tuning - VT“