ridici jednotka??

Forum pro web http://www.seat-ibiza.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět
udabluda

ridici jednotka??

Příspěvek od udabluda »

hele lidi jak je to s ridici jednotkou u seata?? mam 1.2i a ridici jednotku to nema, lambda sonda je z katalizatoru zavedena nikam, proste tak smotana, je to ojedinelej pripat nebo jak je to??? dik

Uživatelský avatar
l86m
Příspěvky: 265
Registrován: 09 úno 2005 20:30
Bydliště: Děčín

Příspěvek od l86m »

No to teda nevim, ale ja tam ridici jednotku mam:-)

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

a seš si jistej že to je "i"? aby to nebylo nějak překopaný, hoď dyštak foto motoru
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

nemam digitaltakze ji zatim neposlu :( ale je to 1.2i system porsche) doufam ze mi to ten bembel co to mel predemnou nak neposral, jinak jede hezky svizne.

Uživatelský avatar
JamesT
Příspěvky: 223
Registrován: 23 úno 2005 19:12
Bydliště: Görsdorf in Grotau bei Reichenberg

Příspěvek od JamesT »

ŘJ je schovaná pod tapezierungem pod nohama spolujezdce!!! A pokud je to "i", tak bude mít vstřikovací ventily!!! To sou takový válečkovitý nevimco, vyčuhující z hlavy někde poblíž svíček a nahoře jsou spojený takovou čtverhranou kovovou trubkou s palivem, jo a z každýho lezou přes konektory 2 drátky!!! Právě že ty ku*vy, co se toho chtěj zbavit, jsou schopný Ti nakecat cokoliv, aby se toho zbavili!!!
$

Uživatelský avatar
reskator
Příspěvky: 31
Registrován: 29 říj 2007 10:01
Bydliště: LTM
Kontaktovat uživatele:

Re: ridici jednotka??

Příspěvek od reskator »

no ja nevim ja mam rj primo vedle motoru a pod nohama spolujezdce mam ovladaci jednotku na cantral a stahovani oken.Mam 91 ibiza 1.5 SXI
porsche system

Odpovědět

Zpět na „Ibiza 021A“