Sportovní silentbloky

Nápravy, podvozky, snižování, brzdy, řízení - vše kolem náprav a brzd

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 2895
Registrován: 10 črc 2004 13:59
Bydliště: okr. Kurvina.... tedy Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomoking »

tady to houstne :lol:
řidiči jsou vystaveni šikaně ze strany policie za jednání, které ve skutečnosti není ohrožující, ale je v rozporu se zákonem

JonnY
Příspěvky: 1424
Registrován: 19 led 2005 17:09

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od JonnY »

nic v zlom, ale to mi neda.
semysak píše:vecernicek: nekolik poslednich Tvojich prispevku me utvrzuje v dojmu, ze nejsi ani tak chudak jako pracurak
ty tie jeho posty este citas?

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od PJ »

JonnY: i starší se mužou pobavit u večerníčka :lol:
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od kentoya »

někdo má rád ameriky
já mám rád japonce a shadyny
pls co je to za lepidlo na okna, zajímalo by mne to jelikož to vypadá jako zlatá střední cesta a hodně muziky za málo peněz, a ne všechno extra tvrdy musí být zákonitě extra dobrý
otázka je jak dlouho to vydrží

Uživatelský avatar
Alfoun
Příspěvky: 1071
Registrován: 12 říj 2005 11:53
Bydliště: now Smethwick,B-ham
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfoun »

Je to polyuretanovy lepidlo pro vlepovani autoskel.Me to na aute(motor a prevodovka) vydrzelo cely dva roky co jsem ho mel.Jsou to dost kvalitni lepidla. 8) http://www.denbraven.cz/produkty/0423.htm
http://forum.corradoclub.cz
FB Corrado R32T
Corrado R32 turbo 509BHP/640NM
Yamaha YZF-R1 4XV 150hp

Uživatelský avatar
Vecernicek
Příspěvky: 982
Registrován: 29 říj 2005 09:54
Bydliště: Btrnio
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od Vecernicek »

Kuwa co zase máte? Je to váš problém že si tuníte ameriky a vy tady pláčete že to je to drahý, je to jen vaše věc... Nevím ale z toho co píšete vyplývá jako by jste byli proti evropským autům, já se do vás nenavážel a vy do mě jó? To jste teda solidní zm*di...
VW Golf 2♂ 1,8 8V 66kW/90PS/5250 137Nm/3000
Seat Toledo Magnus ♂ 1,9 8V TDI 66kW/90PS/4000 202Nm/1900
And PRV

Uživatelský avatar
bob ash
Příspěvky: 431
Registrován: 07 úno 2005 01:39
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od bob ash »

Vecernicek píše:Kuwa co zase máte? Je to váš problém že si tuníte ameriky a vy tady pláčete že to je to drahý, je to jen vaše věc... Nevím ale z toho co píšete vyplývá jako by jste byli proti evropským autům, já se do vás nenavážel a vy do mě jó? To jste teda solidní zm*di...
Nevšim jsem si, že by tu někdo brečel, že je tunit ameriku drahý. Drahý to máte vy s evropama, my to máme laciný.

Uživatelský avatar
Bidrin
Příspěvky: 314
Registrován: 28 dub 2004 17:21
Bydliště: Polná (okres Jihlava)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od Bidrin »

Vecernicek píše:Kuwa co zase máte? Je to váš problém že si tuníte ameriky a vy tady pláčete že to je to drahý, je to jen vaše věc... Nevím ale z toho co píšete vyplývá jako by jste byli proti evropským autům, já se do vás nenavážel a vy do mě jó? To jste teda solidní zm*di...
Tunit ameriku je nesrovnatelně levnější, než tunit evropský nebo japonský auto! Několikanásobně levnější!!!! 8)
Nový e-shop - www.bidrinperformance.com/shop

Zkrácené řazení, Blow Off Valve, Oil Catch Tank, Boost Controllers (MBC), řadící páky, rozpěrné tyče, odlehčené řemenice a další specialitky pro vaše auto.

Uživatelský avatar
Vecernicek
Příspěvky: 982
Registrován: 29 říj 2005 09:54
Bydliště: Btrnio
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od Vecernicek »

Nevím kdo tady psal, my máme na amerikách 50silentbloků a dát za jeden 600kč už leze do peněz...
VW Golf 2♂ 1,8 8V 66kW/90PS/5250 137Nm/3000
Seat Toledo Magnus ♂ 1,9 8V TDI 66kW/90PS/4000 202Nm/1900
And PRV

Uživatelský avatar
Bidrin
Příspěvky: 314
Registrován: 28 dub 2004 17:21
Bydliště: Polná (okres Jihlava)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od Bidrin »

Vecernicek píše:Nevím kdo tady psal, my máme na amerikách 50silentbloků a dát za jeden 600kč už leze do peněz...
Tohle neřekl nikdo - vymyslel sis to sám :D :

na motoru Camaro 4 a Cadillac 8

na zbytku Camaro 18 a Cadillac 42


golf jich ma priblizne 24 kdyz budu pocitat i silentbloky na podvozku

moje subarka jich ma 42

Jestli dobře počítám, tak součet silentbloků na Camaru je nižší, než na Golfu....
Nový e-shop - www.bidrinperformance.com/shop

Zkrácené řazení, Blow Off Valve, Oil Catch Tank, Boost Controllers (MBC), řadící páky, rozpěrné tyče, odlehčené řemenice a další specialitky pro vaše auto.

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od Idaho »

Vecernicek píše:nepočítal jsem silentbloky na podvozku byla řeč o motoru.
Tak si tuňte ty svý ameriky spousta čechů bude tunit golfy a jiný pro evropu normální auta. Nevím co máte s amerikanizací...
Je to váš problém, vás to bude stát draho...
teda u tvých přízpěvku s evždycky děsně pobavím.. co je podle tebe pro evropu "normálí auto" ? jen to co je made in EU?? :) jiank co se týče cen.. srovnej si skutečnou cenu dílu na US vozy a cenu dílu na EU vozy ze stejného roku.. a prosím vypust dohady že díly "budou určitě dražší.." Skus si tipnout na co máš ten houbovitý utvar v hlavě a otevři si stránky s ceníkama.. už dávno neplatí že na vozy domácí výrboy seženeš nejlevněji díly a podobné nesmylsy..

Pokud mi budeš chtít protiargumentovat prosím uved konkrétní díl na konkrétní auto a jeho cenu, já ti rád odpovíc cenou JPN nebo nekdo jiný cenou dílu na US káru :)
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Vecernicek
Příspěvky: 982
Registrován: 29 říj 2005 09:54
Bydliště: Btrnio
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od Vecernicek »

Ano a Golf jich má podle tebe kolik NA MOTORU ???? BYLA řeč o motoru.
Tak 3-4...
Subaru mě nezajímá když je to součet všech silentbloků!

Kuwa naučte se číst...

Idaho...tak kolik by mě stala převodofka se spojkou na 20let starýho američana? Ještě řekni že míň jak 2000,-kč a jdu si hnedka nějakýho amíka koupit...se prober chlape, ne každej má na tuning v pěti a šesticiferných číslech!
VW Golf 2♂ 1,8 8V 66kW/90PS/5250 137Nm/3000
Seat Toledo Magnus ♂ 1,9 8V TDI 66kW/90PS/4000 202Nm/1900
And PRV

Uživatelský avatar
Bidrin
Příspěvky: 314
Registrován: 28 dub 2004 17:21
Bydliště: Polná (okres Jihlava)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od Bidrin »

Fungl nová převodovka TH350 (3 rychlostní automat) stojí cca 800 USD.

https://www.opgi.com/product.asp?ProdCo ... pterid=814

Hoď sem cenu úplně nový převodovky na Golfa a klidně vyber tu nejlevnější...
Nový e-shop - www.bidrinperformance.com/shop

Zkrácené řazení, Blow Off Valve, Oil Catch Tank, Boost Controllers (MBC), řadící páky, rozpěrné tyče, odlehčené řemenice a další specialitky pro vaše auto.

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od PJ »

Vecernicek píše:Ano a Golf jich má podle tebe kolik NA MOTORU ???? BYLA řeč o motoru.
Tak 3-4...
Subaru mě nezajímá když je to součet všech silentbloků!

Kuwa naučte se číst...

Idaho...tak kolik by mě stala převodofka se spojkou na 20let starýho američana? Ještě řekni že míň jak 2000,-kč a jdu si hnedka nějakýho amíka koupit...se prober chlape, ne každej má na tuning v pěti a šesticiferných číslech!
Se prober ty z tý pohádky, já mam evropský auto rv91 žádná rarita a spojka vyjde nová kolem 5-6tisíc, proc by nenapsal všechny silentbloky? když tam sou tak tam sou, jinak peti ciferny cislo je treba 10000 a to mas na opravách taky celkem hned :?:
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Uživatelský avatar
Vecernicek
Příspěvky: 982
Registrován: 29 říj 2005 09:54
Bydliště: Btrnio
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od Vecernicek »

Nemíním se s váma dál hádat nemá to cenu...jestli si myslíš že americkej automat je super...tak si to mysli dál já radši budu tunint golfíka...
VW Golf 2♂ 1,8 8V 66kW/90PS/5250 137Nm/3000
Seat Toledo Magnus ♂ 1,9 8V TDI 66kW/90PS/4000 202Nm/1900
And PRV

Uživatelský avatar
Bidrin
Příspěvky: 314
Registrován: 28 dub 2004 17:21
Bydliště: Polná (okres Jihlava)
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od Bidrin »

Vecernicek píše:Nemíním se s váma dál hádat nemá to cenu...jestli si myslíš že americkej automat je super...tak si to mysli dál já radši budu tunint golfíka...
Tak sem dej cenu té převodovky na Golfa - fakt mě to zajímá!

TH350/400 vydrží určitě 500-600 PS a najedeš na ní klidně 500 000 km
Nový e-shop - www.bidrinperformance.com/shop

Zkrácené řazení, Blow Off Valve, Oil Catch Tank, Boost Controllers (MBC), řadící páky, rozpěrné tyče, odlehčené řemenice a další specialitky pro vaše auto.

Uživatelský avatar
kentoya
Příspěvky: 1279
Registrován: 02 pro 2005 23:55
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od kentoya »

že vás to baví, pokud chcete tunit, tak musíte mít peníze, protože platí

1) z hovna bič neupleteš
2) když upleteš nezapráskáš
3) když zapráskáš, tak leda sebe

takže nevím proč se hádáte který auto je levnější na tuning, když stejně má každý svou oblíbenou značku, a svého miláčka, mě se třeba golfy ani cadilacy nelíbí, ale pro někoho to může být v jeho očích to pravý a nejlepší a nejhezčí,
čím dál víc sleduji, že se toto forum, ale at se podívám kam podívám, ubírá k narážkám a urážkám a konkrétního se řeší čím dál mín, proberte se proboha, to že já mám v oblibě NISSANY neznamená že ostatní auta jsou napikaču, každý má svoje kouzlo i ten ze všeho nejvíc opovrhovanej trabant

howgh

Uživatelský avatar
bob ash
Příspěvky: 431
Registrován: 07 úno 2005 01:39
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od bob ash »

Vecernicek píše:Nevím kdo tady psal, my máme na amerikách 50silentbloků a dát za jeden 600kč už leze do peněz...
Ne, Marauder ti jenom psal, že on má na Camaru 4 + 8 silentbloků, protože to vypadalo, že si myslíš že je na motoru jeden ...

Uživatelský avatar
bob ash
Příspěvky: 431
Registrován: 07 úno 2005 01:39
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od bob ash »

Vecernicek píše:Nemíním se s váma dál hádat nemá to cenu...jestli si myslíš že americkej automat je super...tak si to mysli dál já radši budu tunint golfíka...
Nejde o to, co je víc super, ale kolik co stojí. Já bych vyměnil převodovku za nějakejch 800usd, o 150k větší výkon dostanu za 40tisic kc ... Co ty? Kolik musíš do svojí potvory nacpat, aby trochu jela?? Kolik by stálo zdvojnásobit výkon Golfa?

Uživatelský avatar
D-E-J-V
Příspěvky: 80
Registrován: 14 led 2005 22:31
Bydliště: Tvarožná Lhota
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od D-E-J-V »

honza 2.0 16v píše:ze silonu si vyrabime silentbloky na favo...sou tvrdy jak svina..do normalniho auta nepouzitelny...
to ty silentbloky můžete rovnou vyhodit a všechno přivařit na auto svářečkou :lol:
BMW Forever!!!

Uživatelský avatar
D-E-J-V
Příspěvky: 80
Registrován: 14 led 2005 22:31
Bydliště: Tvarožná Lhota
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od D-E-J-V »

a potom že sou jenom o škodovkách debaty zbytečné........mě to stačí když vlezu sem :smich:
BMW Forever!!!

Lander
Příspěvky: 355
Registrován: 01 pro 2005 21:38
Bydliště: Čelechovice na Hané
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od Lander »

Já mám polyurethany jak na MR2ce tak i na závodním Swiftu. Pohoda....

Lander
LANDER F3 Racing Team
Formule F3 Dallara F394 Fiat Abarth Novamotor
Formule F3 Dallara F394 Honda Mugen
Toyota MR2 BEAMS VVTi

Suzuki Swift Kit Car - PRODANO!

Uživatelský avatar
Ilegaltuner
Příspěvky: 3826
Registrován: 22 pro 2005 22:24
Bydliště: Český Těšín Věk:už 28
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ilegaltuner »

dneska jsem koukal na polyuretany co jsem dával na Chargera a taky na kvalitní silon a myslím,že to skoro to samý ,tak se mi už vyrábí silenbloky na zadní podélné ramena u soustružníka 8) hodím sem pak foto jak to vypadá :?:
Commodore B 3.0 24V Nitro
Audi A8 D3 4,2i

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od Idaho »

Vecernicek píše:
Idaho...tak kolik by mě stala převodofka se spojkou na 20let starýho američana? Ještě řekni že míň jak 2000,-kč a jdu si hnedka nějakýho amíka koupit...se prober chlape, ne každej má na tuning v pěti a šesticiferných číslech!
ty se nauč uvažovat, pokud budem jak říkáš ty "tůnit" rozumně a ne "nálepkama" tak použijeme nové díly.. převodovku kupuje každej na vrakáči, já osobně neznám vrakáč kde bych koupil na GTI2 golfa převodovku ( dobrou ) pod 3,5 ale znám vrakoviště kde koupím R154 na supru pod 2 tis :) ale když zajdeme k novým dílům - a by to nelezlo moc do kapes, tak třeba klasické porvozní díly.. řekni mi za kolik seženeš spojku a přítlačák na G2 ( originál, žádná druhovýroba ) ?
Písty, pístní kroužky ( celou sadu ) atd ??

Budu se hádat na "jabko" to sežne VŽDY levněji než ty na golfa :)

a Amerika? no staré díly na staré ameriky se nekupujou u nás na vrakovištích por Golfy.. ale v cizině kupujou se celá auta za cenu dvou převodovek na golfa.. kvalita dílu je stejná jak o z vrakoviště a máš jich mnohem více :)

Sakra chlape uvažuj trošku s urážkama a haněním jiných aut začínáš vždy jen ty...
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
tomoking
Příspěvky: 2895
Registrován: 10 črc 2004 13:59
Bydliště: okr. Kurvina.... tedy Karvina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomoking »

ku.va co delaji moderatori teto sekce ! .... proc nemazou OT prispevky ?
.......
proc se vzdycky najdou nejaci kokoti co zaprasi jinak zajimave tema???
řidiči jsou vystaveni šikaně ze strany policie za jednání, které ve skutečnosti není ohrožující, ale je v rozporu se zákonem

Uživatelský avatar
Alfoun
Příspěvky: 1071
Registrován: 12 říj 2005 11:53
Bydliště: now Smethwick,B-ham
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfoun »

HM,,,Nejsi sam koho to stve...Pak v tom ma clovek neco najit :(
http://forum.corradoclub.cz
FB Corrado R32T
Corrado R32 turbo 509BHP/640NM
Yamaha YZF-R1 4XV 150hp

Uživatelský avatar
Vecernicek
Příspěvky: 982
Registrován: 29 říj 2005 09:54
Bydliště: Btrnio
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silentbloky

Příspěvek od Vecernicek »

Idaho: Nemíním se s tebou bavit...ty sis toho do teďka asi nevšiml a tak ti to teďka píšu. Neboj není to tím že argumentuješ proti mě, ale poznal jsem tě dřív a nejsi mi solidní, promiň ale mám na tebe takovej názor...

A k tomu co jsi psal máš pravdu, ale vlastně mě neodporuješ, vrakáč amerik nebo golfů...vrakáč jako vrakáč...

Hele a neslyšeli jste něco o tom že od 7.6.2006 bude volný dovoz aut z ciziny?
VW Golf 2♂ 1,8 8V 66kW/90PS/5250 137Nm/3000
Seat Toledo Magnus ♂ 1,9 8V TDI 66kW/90PS/4000 202Nm/1900
And PRV

Uživatelský avatar
MarauderZ28
Příspěvky: 3496
Registrován: 26 zář 2004 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od MarauderZ28 »

Vecernicek píše:No zase 400 a 600kč za silentblok do motoru mě nezabije...
Ty mě fakt dostaneš...
Hele jsi na českým webu..blik...nechci ti kazit náladu ale co kdyby jsme se bavili o trošičku čechům bližších autech?

Golf má 3-4...ne?
Kámen úrazu je tady neb Večerníček nepochopil že i na Golfu na motoru asi není jeden silenblok takže nevím příkladně 3x 600,- = 1800,- a to je myslím solidní úspora financí, jenže on si to není schopnej spočítat takže na něj musíte polopaticky a vždy mu to dopodrobna rozepsat ...
Chevy Camaro Z28, LT4 383cui, Powerdyne supercharger, Edelbrock nitro etc. & Chevy Impala SS, LT1 350cui, K&N intake, Hooker exhaust etc. & Chevy Corvette C5 Z51

"forget the gym, Camaro has all the muscle you need"

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Sportovní silebloky

Příspěvek od Beaver »

MarauderZ28 píše:
Vecernicek píše:No zase 400 a 600kč za silentblok do motoru mě nezabije...
Ty mě fakt dostaneš...
Hele jsi na českým webu..blik...nechci ti kazit náladu ale co kdyby jsme se bavili o trošičku čechům bližších autech?

Golf má 3-4...ne?
Kámen úrazu je tady neb Večerníček nepochopil že i na Golfu na motoru asi není jeden silenblok takže nevím příkladně 3x 600,- = 1800,- a to je myslím solidní úspora financí, jenže on si to není schopnej spočítat takže na něj musíte polopaticky a vždy mu to dopodrobna rozepsat ...
Silentbloky na Golfa II:

Front Wishbone - 2 kusy přední + 2 kusy zadní
Anti Roll Bar - celkem 6 kusů (3 páry různých silentbloků)
Front Subframe Mounts - 4 kusy
Rear Beam Mounting Bush - 2 kusy

K tomu ještě horní dorazy tlumičů - 2x předek a 2x zadek, takže případně ještě další 4 kusy silentbloků, dál jsou ještě pro tyč řízení a závěsy vejfuku.

Takže ty tvoje 4 kusy na GII by odpovídaly jen v případě, že budeš strašně spořivej a polyuretanama osadíš jen uložení předních ramen, např. pokud bys měl moc široký kola a měl v jednom kuse vytahaný sériový silentbloky.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
Vecernicek
Příspěvky: 982
Registrován: 29 říj 2005 09:54
Bydliště: Btrnio
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní silentbloky

Příspěvek od Vecernicek »

Nechápu jedinou věc, proč do mě pořád valíte se silentblokama na podvozek když byla řeč o JEN o uložení motoru?
VW Golf 2♂ 1,8 8V 66kW/90PS/5250 137Nm/3000
Seat Toledo Magnus ♂ 1,9 8V TDI 66kW/90PS/4000 202Nm/1900
And PRV

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a brzdy“