Váš názor na rezonátor ?

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

CAD
Příspěvky: 313
Registrován: 14 pro 2005 18:33
Bydliště: JZ Cechy - doma na kopecku u lesa

Re: Váš názor na rezonátor ?

Příspěvek od CAD »


S tim co je na tomto odkazu plne souhlasim a mam to i osobne overeno na svem byvalem civicu. Doporucuju vsem Hondarum

Uživatelský avatar
dynomax
Příspěvky: 236
Registrován: 13 led 2005 03:16
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na rezonátor ?

Příspěvek od dynomax »

CAD píše:

S tim co je na tomto odkazu plne souhlasim a mam to i osobne overeno na svem byvalem civicu. Doporucuju vsem Hondarum
na PRELUDE to jinak vypada takhle, je tam videt ta nahrada za kat i samotny rezonator za nim : http://www.sportovniautodoplnky.cz/stor ... odsID=1498
www.sportovniautodoplnky.cz - prodej sportovních autodoplňků, dovoz tuningových dílů z USA

Uživatelský avatar
Vecernicek
Příspěvky: 982
Registrován: 29 říj 2005 09:54
Bydliště: Btrnio
Kontaktovat uživatele:

Re: Váš názor na rezonátor ?

Příspěvek od Vecernicek »

Ve Slatině u Brna je testovací dráha? kde?
VW Golf 2♂ 1,8 8V 66kW/90PS/5250 137Nm/3000
Seat Toledo Magnus ♂ 1,9 8V TDI 66kW/90PS/4000 202Nm/1900
And PRV

Uživatelský avatar
Tipo
Příspěvky: 233
Registrován: 03 lis 2005 12:52
Bydliště: Brno

Re: Váš názor na rezonátor ?

Příspěvek od Tipo »

Vecernicek píše:Ve Slatině u Brna je testovací dráha? kde?
Tak to by mě taky zajímalo.Je pravda že ten článek je z roku 2002.

Uživatelský avatar
Bulda
V.I.P.
Příspěvky: 1640
Registrován: 01 dub 2005 20:48

Re: Váš názor na rezonátor ?

Příspěvek od Bulda »

CAD píše:

S tim co je na tomto odkazu plne souhlasim a mam to i osobne overeno na svem byvalem civicu. Doporucuju vsem Hondarum
a co tam teda mas trubku nebo rezonator

CAD
Příspěvky: 313
Registrován: 14 pro 2005 18:33
Bydliště: JZ Cechy - doma na kopecku u lesa

Re: Váš názor na rezonátor ?

Příspěvek od CAD »

Bulda píše:
CAD píše:

S tim co je na tomto odkazu plne souhlasim a mam to i osobne overeno na svem byvalem civicu. Doporucuju vsem Hondarum
a co tam teda mas trubku nebo rezonator
Ja tam mel puvodni vykuchanej kat. Provedl jsem to technikou "DURCHSLAG" (kladivo a majzlik). Tuto uparavu jsem moc nepocitil, protoze jsem tam mel motor D13B2 (1.3-75 koni), ale ve vyssich otackach to jelo o trochu vic a lip se ten motor "roztacel". Meli jsme doma tri civiky a na dvou z nich byl takto vykuchanej kat. Pak jsem sehnal na vrakaci za 800,- kat ktrej sme davali jen na STK/emise.

Podle me je lepsi tam dat trubku na prirubach a nebo rovnou mezi parohy a posledni tlumic jen rouru. A nebo sehnat kontakt na tusim Aliena nebo nekoho z Hondaclubu kteri vedi o nakym manikovi co stavi vyfuky na Hondy a ma s tim vetsi zkusenosti. Je myslim ze je odnekud ze severu Cech, ale kontakt uz nemam.

WWW.HONDACLUB.CZ

Ch4rlies
Příspěvky: 1
Registrován: 23 kvě 2016 23:57

Re: Váš názor na rezonátor ?

Příspěvek od Ch4rlies »

Ono asi taky záleží na jaké auto rezonátor použijete... pokud ho budete cpát na nízko obsahový atmosféry tak nic moc nepoznáte bez dalších uprav jako sani chip hlava vačky atd.... ale Já sem ho dnes namontoval na 1.8T a pocítil sem rozdíl v akceleraci... mam tam no name rezonátor co sem koupil v tuning obchodu spirálu má tvořenou nejmín ze 4 - 5 řad a jeho funkce jak tu byla zmíněná je pravdivá a ne reklamní výmysl... ta spirála opravdu rozvýří plyny a pomuže jim ven.... jinak jak sem říkal účinek má ale musí to byt motor u kterýho to má smysl mě odpor výfukové soustavy drží turbo a kat.. potom už je to průchozí a rozhodne mi to zvedlo jak koně tak krouták... turbo jde líp a rychleji do otáček a dřív nabere plný tlak motor se tak nedusí když se po něm chce výkon

tireguy
Příspěvky: 155
Registrován: 03 kvě 2016 15:33

Re: Váš názor na rezonátor ?

Příspěvek od tireguy »

Ch4rlies píše:Ono asi taky záleží na jaké auto rezonátor použijete... pokud ho budete cpát na nízko obsahový atmosféry tak nic moc nepoznáte bez dalších uprav jako sani chip hlava vačky atd.... ale Já sem ho dnes namontoval na 1.8T a pocítil sem rozdíl v akceleraci... mam tam no name rezonátor co sem koupil v tuning obchodu spirálu má tvořenou nejmín ze 4 - 5 řad a jeho funkce jak tu byla zmíněná je pravdivá a ne reklamní výmysl... ta spirála opravdu rozvýří plyny a pomuže jim ven.... jinak jak sem říkal účinek má ale musí to byt motor u kterýho to má smysl mě odpor výfukové soustavy drží turbo a kat.. potom už je to průchozí a rozhodne mi to zvedlo jak koně tak krouták... turbo jde líp a rychleji do otáček a dřív nabere plný tlak motor se tak nedusí když se po něm chce výkon
a mas něco měřitelného nebo jenom pocit ? myslim ze ti to moc nepridalo ? jak uz tady někdo psal nejlepší pridani vykonu je vykuchat vyfuk auto lip nejede ale ten poct vykonu je obrovsky (ještě jsem slysel ze nalepka MONSTER pridava kone) 8)

Gooder
Příspěvky: 2116
Registrován: 13 zář 2011 20:48
Bydliště: Středočeský kraj

Re: Váš názor na rezonátor ?

Příspěvek od Gooder »

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“