Supra dotaz

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

JonnY
Příspěvky: 1424
Registrován: 19 led 2005 17:09

Re: Supra dotaz

Příspěvek od JonnY »

Spitfire píše:dej si voraz kamo, ze mas v avaratu napsano uesej z tebe nedela vo nic lepsiho cloveka nez sme my tak si tu na nic nehraj 8)
nikto nechape co si postol.
vsetci sme dmnti, len spitfire je lietadlo?
:lol:

Uživatelský avatar
street.racer
Moderátor
Příspěvky: 592
Registrován: 21 čer 2004 01:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Supra dotaz

Příspěvek od street.racer »

Taboo píše:
Beaver píše:Si rejpnu - na zacatku byla rec o 2JZ a proto se asi logicky predpokladalo, ze je rec o Mk.IV. Mimochodem, R154 neni 6speed, je to 5speed. Ale vydrzet by pry mela taky slusne vykony, oproti W58 je ovsem odlisne zprevodovana, W58 je pry optimalizovana pro charakteristiku nonturbo motoru.
Pravda. Budto jsem v tu chvili myslel V161 anebo 5-speed a spatne jsem to napsal :lol: . Delat ale z jednoho preklepu v jedne vete nejake velke drama je nepotrebne... :?:
A to je ono, ja tu postnu fotky hridele V161 pro predstavu a Ty se toho hned chytis a zacnes ze me delat kokota, ze jen podle hridele se prevodovka nepozna. To je ale samozrejme, jen z hlediska srozumitelnosti pro predstavu byl tento priklad nejlehci. A taky se chytas kazde vety a snazis se z kazdeho udelat nejvetsiho kokota.

Uživatelský avatar
Krosmen
Příspěvky: 1811
Registrován: 07 srp 2004 16:23
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krosmen »

:(
krosmen motorsport .....
specializovaný servis japonsko a itálie......

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Supra dotaz

Příspěvek od Idaho »

To MAra :
ad turo kity na 7m GE - prolez ebay je jich tam dost, a ya poměrně slušné ceny - rozhodně ne statisíce :) - když teda pominu ty lowend do 2tis USD a pod. které mená smysl brát :D

Pokud nejde po extra vysokém výkonu a stačilo by mu těch 350-400ps je to dosažitelné s tímto kitem bez větších rizik atd...

pokud budeš hledat více info projdi so www.supras.nl

To ostatní : opět s emi líbí jak se obyčejnej technickej dotaz změnil ve snušku nadávek a urážek.. bože pochopím Streetovu připomínku k R154 - taky jsem po té zmínce začal číst celej threat znova :) ale je to proste překlep, proč sem hned musej lidi co o tom ví hovno přijít urážet další.. :(
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: Supra dotaz

Příspěvek od Taboo »

street.racer píše: A to je ono, ja tu postnu fotky hridele V161 pro predstavu a Ty se toho hned chytis a zacnes ze me delat kokota, ze jen podle hridele se prevodovka nepozna. To je ale samozrejme, jen z hlediska srozumitelnosti pro predstavu byl tento priklad nejlehci. A taky se chytas kazde vety a snazis se z kazdeho udelat nejvetsiho kokota.
To, ze zadna prevodovka se neda hodnotit jen tloustkou hrideli neni nic jineho, nez pravdivy fakt. Jak to ale z TEBE dela kokota - kdyz se te ten fakt vubec v nicem netyka? Kde je v te vete nejaky utok na tvou osobu anebo snad nejaka osobni urazka? Anebo to je snad jen to pouhe sdeleni toho faktu tykajiciho se neceho, co jsi napsal - anebo snad jen ten fakt samotny (zejmena pokud se plne neshoduje s tvyma domnenkama), co nachazis tak urazlive a co z tebe dela kokota? On k tvym prispevkum nesmi nikdo dodat neco, co jsi ty sam at uz nenapsal anebo nevedel, anebo mit dokonce tu drzost ti sdelit a dokazat, ze v necem nemas pravdu - jinak to vezmes jako utok na sve ego a osobu - protoze ty prece vis a znas vsechno a nikdy se v nicem nemylis?
:?
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
Shr3k
Příspěvky: 591
Registrován: 09 bře 2004 20:01
Bydliště: bažina ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shr3k »

Tady je zase veselo. :D

<ironie>... já bych tam do té Supry dal kit od Toda Racing, ten se osvědčil :lol:</ironie>
Gr33N MoNsT3R

Uživatelský avatar
Bajza
Příspěvky: 117
Registrován: 08 říj 2004 08:19
Bydliště: (megacity)Lelov, Teplice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajza »

Jenže tady se už spíš jedná o tu tvojí aroganci taboo.. dost informací od tebe jsou užitečný ale připomínáš mojí tetku co bydlí v koloradu co jsem vždycky přijede a hned všechny soudí. Co se týká tý super tak v nich se vyznám jak paroubek ve vládě, ale jak si psal možnost volby tak bych raši zaplatil 12tis za GTE (a vsadím se že se sežene levněji). Než se jebat s bastlením GE.. okej taky záleží na co to auto chci..
Ale hlavně se jedná o to chování. Z toho jak se tu kolikrát chováš se mi někdy hnusíš.. směješ se lidem že tady jezděj ekonomickýma rice autama a dělaj z toho bůhví co... Jo mě se taky tuňáckej styl nelíbí ale nelezu jim do toho a ať si dělaj co chtěj.. že se tady sprintuje s 10 kategoriema ... ať si to dělaj dál když to ty lidi baví.. napadáš různý názory lidí.. sice ne sprostě ale jak když se z nich snažíš dělat debily. Já si rozhodně nepamatuju co všechno si tady napadal ale vím že toho nebylo málo (pokud jsem se v něčem spletl tak se omlouvám, vím že jseš schopnej projet celou historii fóra abys našel jedinou chybu).. tak si prosím ufoukni trochu arogance, tvoje znalosti jsou užitečný ale chování je jak by řekl kámoš, někdy napřesdržku.
Bajza :alkoholic:
DOJEB TUNING AUTOMOTORSPORT

Spitfire
Příspěvky: 117
Registrován: 28 srp 2005 12:10
Bydliště: najdi mě a dostaneš 50 Kč

Příspěvek od Spitfire »

Bajza píše:Jenže tady se už spíš jedná o tu tvojí aroganci taboo.. dost informací od tebe jsou užitečný ale připomínáš mojí tetku co bydlí v koloradu co jsem vždycky přijede a hned všechny soudí. Co se týká tý super tak v nich se vyznám jak paroubek ve vládě, ale jak si psal možnost volby tak bych raši zaplatil 12tis za GTE (a vsadím se že se sežene levněji). Než se jebat s bastlením GE.. okej taky záleží na co to auto chci..
Ale hlavně se jedná o to chování. Z toho jak se tu kolikrát chováš se mi někdy hnusíš.. směješ se lidem že tady jezděj ekonomickýma rice autama a dělaj z toho bůhví co... Jo mě se taky tuňáckej styl nelíbí ale nelezu jim do toho a ať si dělaj co chtěj.. že se tady sprintuje s 10 kategoriema ... ať si to dělaj dál když to ty lidi baví.. napadáš různý názory lidí.. sice ne sprostě ale jak když se z nich snažíš dělat debily. Já si rozhodně nepamatuju co všechno si tady napadal ale vím že toho nebylo málo (pokud jsem se v něčem spletl tak se omlouvám, vím že jseš schopnej projet celou historii fóra abys našel jedinou chybu).. tak si prosím ufoukni trochu arogance, tvoje znalosti jsou užitečný ale chování je jak by řekl kámoš, někdy napřesdržku.
uz sem se na to vysral pac na to fakt nemam naladu ale Bajza mi mluvi z duse :?:

Uživatelský avatar
Pampeago
Příspěvky: 68
Registrován: 15 zář 2005 22:29
Bydliště: Nord Czech
Kontaktovat uživatele:

Re: Supra dotaz

Příspěvek od Pampeago »

TAK ZKOUSKA : tadz je koleso chvíli po nárazu

http://img144.imageshack.us/img144/984/kola0018no.jpg
Mini Cooper , www.forum-auto.com
Renault Laguna 2.0T , www.Laguna2.de

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Příspěvek od Taboo »

Bajza píše:Jenže tady se už spíš jedná o tu tvojí aroganci taboo.. dost informací od tebe jsou užitečný ale připomínáš mojí tetku co bydlí v koloradu co jsem vždycky přijede a hned všechny soudí. Co se týká tý super tak v nich se vyznám jak paroubek ve vládě, ale jak si psal možnost volby tak bych raši zaplatil 12tis za GTE (a vsadím se že se sežene levněji). Než se jebat s bastlením GE.. okej taky záleží na co to auto chci..
Ale hlavně se jedná o to chování. Z toho jak se tu kolikrát chováš se mi někdy hnusíš.. směješ se lidem že tady jezděj ekonomickýma rice autama a dělaj z toho bůhví co... Jo mě se taky tuňáckej styl nelíbí ale nelezu jim do toho a ať si dělaj co chtěj.. že se tady sprintuje s 10 kategoriema ... ať si to dělaj dál když to ty lidi baví.. napadáš různý názory lidí.. sice ne sprostě ale jak když se z nich snažíš dělat debily. Já si rozhodně nepamatuju co všechno si tady napadal ale vím že toho nebylo málo (pokud jsem se v něčem spletl tak se omlouvám, vím že jseš schopnej projet celou historii fóra abys našel jedinou chybu).. tak si prosím ufoukni trochu arogance, tvoje znalosti jsou užitečný ale chování je jak by řekl kámoš, někdy napřesdržku.
Ja se smeju tomu, co mi pripada smesne - at uz se to tyka nekterych lidi, aut anebo cehokoliv jineho. Ja bych neoznacil za aroganci treba to, ze ty se smejes necemu, co mne smesne naopak nepripada. Pokud vyjadrim svuj nazor na cokoliv, tak je to porad jenom muj nazor, s kterym nikdo nemusi souhlasit stejne tak, jako treba ja nemusim souhlasit s jeho. Na tom, ze ne kazdy ma na neco stejny nazor jako ty, nic arogantniho neni. Co dela z lidi debily je povysovani jejich nazoru nad realitu a fakta. To, ze si nekdo mysli, ze W58 prevodovka je stavena jen pro 220HP anebo ze zeme je plocha deska plovouci na vode, muze byt jeho nazor. To, ze ta sama prevodovka vydrzi i 600HP anebo ze zeme je kulata je prokazany a nezmenny fakt. Realita na nazory sere - at uz to nekdo nachazi arogantni jak chce.

Na jednu stranu tvrdis, jak vsechny ve svych prispevcich soudim, napadam a jak jsem arogantni - a na druhou stranu si ani neuvedomujes, ze ty sam me ve svem prispevku soudis a napadas (takze delas presne to same, z ceho mne ty sam obvinujes), coz ti samozrejme vubec nijak arogantni nepripada. Na jednu stranu tady tvrdis, jak jsi tolerantni k vlastnikum aut, ktere se ti nelibi anebo ke kategoriim vasich sprintu, a at si kazdy dela co chce, co se mu libi a co ho bavi - a na druhou stranu se mi snazis diktovat, cemu se ja budu smat, co budu psat a jak se budu chovat abych se ti libil - jako kdyby mi snad na tom melo zalezet.
Mam pro tebe ale dobrou radu... Pokud se ti nelibi hudba, ktera hraje nektera radio stanice, tak ji proste neposlouchej. Nevolej tam a neobvinuj je z arogance jen proto, ze nehraji jen to, co by se tobe libilo, protoze to samo o sobe je arogantni. Pokud se ti nelibi moje prispevky, tak je proste necti. Ja je nepisi proto, aby se tobe - anebo komukoliv jinemu - libily.
:wink:
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
Bajza
Příspěvky: 117
Registrován: 08 říj 2004 08:19
Bydliště: (megacity)Lelov, Teplice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajza »

Nemám moc čas teď nějak diskutovat .. ale takový malý přirovnání co děláš.. Jako kdyby někde lidi poslouchali nějakou hudbu.. dejmetomu jazz a ty jim do toho začneš poštět hiphop.. to pak nejde neposlouchat hiphop. A já ti neříkám co máš a nemáš dělat jen bych byl rád kdyby nebyli lidi k sobě arogantní (neboj znám rozdíl mezi arogancí a "posmíváním se").. třeba já bych rád viděl důkaz že ta w58 vydrží 600hp a z mýho pohledu je to skoro flame war a jelikož vím co se v kageki dělá a Pavla znám tak vycházím z toho že tady nebleje nesmysly. Víš prostě Street je dobrej kámoš takže snad chápeš že mi vadí když se do něj někdo naváží. Takže shrnu to: opravdu nechci nikomu diktovat co má a nemá dělat.. je to jen na tobě když se budeš bavit s ostatníma víc v pohodě tak si tě budou víc vážit
Bajza :alkoholic:
DOJEB TUNING AUTOMOTORSPORT

Uživatelský avatar
Bajza
Příspěvky: 117
Registrován: 08 říj 2004 08:19
Bydliště: (megacity)Lelov, Teplice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajza »

Jo a vona je země kulatá jo? :shock:
Bajza :alkoholic:
DOJEB TUNING AUTOMOTORSPORT

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Příspěvek od Taboo »

Bajza píše:třeba já bych rád viděl důkaz že ta w58 vydrží 600hp a z mýho pohledu je to skoro flame war a jelikož vím co se v kageki dělá a Pavla znám tak vycházím z toho že tady nebleje nesmysly. Víš prostě Street je dobrej kámoš takže snad chápeš že mi vadí když se do něj někdo naváží. Takže shrnu to: opravdu nechci nikomu diktovat co má a nemá dělat.. je to jen na tobě když se budeš bavit s ostatníma víc v pohodě tak si tě budou víc vážit
Ja v tom nejsem pro obdiv, uctu anebo aby si mne nekdo vazil. Pokud po mne nekdo chce, abych s nim sdilel informace temer proti jeho vlastni vuli a neustale mu neco dokazoval prostrednictvim hadek jen proto, ze nedokaze pripustit, ze se v necem mylil anebo neco nevi, tak na neho proste seru, protoze o neco podobneho nemam zajem. Kdyby ten puvodni dotaz nepolozil Marauder, tak jsem se ani do tohoto tematu nezapojil a vsem tem prispevkum o tom, jak je ten N/A motor a ta W58 prevodovka uplne k nicemu, se jen smal a bavil se predstavou uplne zbytecne vyhozenych penez a usili nekoho, kdo sel do toho 2JZ-GE / V160 swapu na zaklade tech odbornych rad, kterych se mu tady dostalo - tak, jak to delam ve vetsine pripadu lidi, kteri mi proste nestoji za cas... :lol:
Pokud chces ale videt dukaz, ze ta W58 prevodovka vydrzela 40 tisic mil na 600 HP Supre, tady to je slovy jejiho vlastnika - z casopisu Street Power 01-02/98:
Jarret describes the heavy-duty clutch upgrade on the Powerhouse turbo conversion as "optional." Clearly it's mandatory with the Stage IV car, which uses a Clutchmasters performance clutch with a three-blade segmented carbon single-disc with a sintered-bronze cast-iron pressure plate employing 4000 pounds of clamping force. "It's essentially an on-off switch," says Jarret-which is pretty much what you want on a car with serious drag-racing capabilities. The stock 5-speed transmission withstood 40,000 miles of Powerhouse torture at 600 horsepower before a series of launches with drag slicks finally forced rebuild time. With essentially no upgrade transmission parts available, the stock 5-speed was returned to blueprint condition. Jarret estimates it should be good for a minimum 40K miles. Powerhouse briefly considered upgrading to the Turbo Supra 6-speed tranny. "The Turbo Supra transmission looks tougher on paper" says Jarret, "but we've seen just as many failures with the six-speed." As far as the rest of the power train is concerned, the 2JZ-GE rear end is a heavy-duty unit, and the drive shaft stock.
Samozrejme, tech 600HP bylo dosazeno na ten puvodne N/A motor, ktery je udajne na ho*no. Na ruznych forech je spousta lidi, kteri s tou W58 jezdi taky - na jejich 400HP+ 2JZ-GE turbo konverzich, takze to, ze ta prevodovka je stavena jen pro 220 HP a nevydrzi 400 HP je proste nesmysl - at uz to nekdo vezme jako navazeni se do neho anebo ne.
:wink:
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
MarauderZ28
Příspěvky: 3496
Registrován: 26 zář 2004 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Supra dotaz

Příspěvek od MarauderZ28 »

mě fascinuje jedno - jak má neustálou potřebu někdo ze sebe dělat soudce (napsal sem původně jiný označení) - tím nemyslím Taboo ani Streeta, oba myslím mají dostatek argumentů a sil sámi sebe hájit - obhajovat .....
Chevy Camaro Z28, LT4 383cui, Powerdyne supercharger, Edelbrock nitro etc. & Chevy Impala SS, LT1 350cui, K&N intake, Hooker exhaust etc. & Chevy Corvette C5 Z51

"forget the gym, Camaro has all the muscle you need"

Uživatelský avatar
leon4x4
Příspěvky: 1389
Registrován: 24 dub 2004 22:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od leon4x4 »

A očem se tu bavíte? Mára se ptal na to jestli jde z N/A Supry udělat Turbovku, ano lze, ale u té Supry co si vyhlídl je problém jinde, má řízení napravo a tak do toho asi nepůjdou (alespoň to odhaduji)

Takže celé to hádání je tu vlastně zbytečné a ještě než jste se tu začli rafat, tak jsem márovi napsal co si o tom myslím a nevím jestli se tu dozvěděl něco nového.

:roll:
Tvorba elektroinstalací závodních vozů
Instalace programovatelných ECU
Ladění sériových ECU Mistubishi Lancer EVO a Subaru Imprezza WRX a STi
http://www.advracing.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://shop.ecumaster.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
MarauderZ28
Příspěvky: 3496
Registrován: 26 zář 2004 17:55
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Supra dotaz

Příspěvek od MarauderZ28 »

tak tak
Chevy Camaro Z28, LT4 383cui, Powerdyne supercharger, Edelbrock nitro etc. & Chevy Impala SS, LT1 350cui, K&N intake, Hooker exhaust etc. & Chevy Corvette C5 Z51

"forget the gym, Camaro has all the muscle you need"

sroup

Příspěvek od sroup »

8) 8) 8) 8) 8) n1 hosi!! moc se mi libite mam z vas radost

Uživatelský avatar
Boris:Noone
Příspěvky: 79
Registrován: 20 lis 2004 20:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boris:Noone »

uz se mi to nechtelo cist do konce, ale jenom neco dodam k ty hrideli, neni mozne, aby nekdo poznal jen kvalitu hridele z fotky podle tlousky, hlavne tam zalezi na materialu a na tepelnym zpracovani, coz se z fotky neda vykoukat
FIEFIFMPFFM-Fuck Is Easy, Fuck Is Funny, Many People Fuck For Money
Watashi wa take desu
Obrázek

Uživatelský avatar
leon4x4
Příspěvky: 1389
Registrován: 24 dub 2004 22:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od leon4x4 »

Boris:Noone píše:uz se mi to nechtelo cist do konce, ale jenom neco dodam k ty hrideli, neni mozne, aby nekdo poznal jen kvalitu hridele z fotky podle tlousky, hlavne tam zalezi na materialu a na tepelnym zpracovani, coz se z fotky neda vykoukat
A máš pocit, že by Toyota dělala hřídele do převodovky z materiálu na dráty do betonu ? :lol:
Tvorba elektroinstalací závodních vozů
Instalace programovatelných ECU
Ladění sériových ECU Mistubishi Lancer EVO a Subaru Imprezza WRX a STi
http://www.advracing.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://shop.ecumaster.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Boris:Noone
Příspěvky: 79
Registrován: 20 lis 2004 20:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boris:Noone »

leon4x4 píše:
Boris:Noone píše:uz se mi to nechtelo cist do konce, ale jenom neco dodam k ty hrideli, neni mozne, aby nekdo poznal jen kvalitu hridele z fotky podle tlousky, hlavne tam zalezi na materialu a na tepelnym zpracovani, coz se z fotky neda vykoukat
A máš pocit, že by Toyota dělala hřídele do převodovky z materiálu na dráty do betonu ? :lol:
to jsem nerekl, ale je fura kvalitnich oceli a jinejch materialu, ale hlavne zalezi na tepelnym zpracovani, ktery se taky treba namusi povist
FIEFIFMPFFM-Fuck Is Easy, Fuck Is Funny, Many People Fuck For Money
Watashi wa take desu
Obrázek

Uživatelský avatar
leon4x4
Příspěvky: 1389
Registrován: 24 dub 2004 22:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od leon4x4 »

Boris:Noone píše:
leon4x4 píše:
Boris:Noone píše:uz se mi to nechtelo cist do konce, ale jenom neco dodam k ty hrideli, neni mozne, aby nekdo poznal jen kvalitu hridele z fotky podle tlousky, hlavne tam zalezi na materialu a na tepelnym zpracovani, coz se z fotky neda vykoukat
A máš pocit, že by Toyota dělala hřídele do převodovky z materiálu na dráty do betonu ? :lol:
to jsem nerekl, ale je fura kvalitnich oceli a jinejch materialu, ale hlavne zalezi na tepelnym zpracovani, ktery se taky treba namusi povist
Dobrá, a máš pocit, že se něco nepovedlo u převodovky která vydrží celkem dlouho i zátěž 1400koní i když je v autě které má sériově 330?
Tvorba elektroinstalací závodních vozů
Instalace programovatelných ECU
Ladění sériových ECU Mistubishi Lancer EVO a Subaru Imprezza WRX a STi
http://www.advracing.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://shop.ecumaster.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Boris:Noone
Příspěvky: 79
Registrován: 20 lis 2004 20:34
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boris:Noone »

leon4x4 píše:
Boris:Noone píše:
leon4x4 píše: A máš pocit, že by Toyota dělala hřídele do převodovky z materiálu na dráty do betonu ? :lol:
to jsem nerekl, ale je fura kvalitnich oceli a jinejch materialu, ale hlavne zalezi na tepelnym zpracovani, ktery se taky treba namusi povist
Dobrá, a máš pocit, že se něco nepovedlo u převodovky která vydrží celkem dlouho i zátěž 1400koní i když je v autě které má sériově 330?
ja jsem to myslel obecne, ale to ze se to nepovede je individualni zalezitost, ale v toyote se to urco testuje, ale vazne jsem to nemyslel jenom zrovna u Supry, nibrz obecne, ze se kvalita neda merit jenom tlouskou hridele
FIEFIFMPFFM-Fuck Is Easy, Fuck Is Funny, Many People Fuck For Money
Watashi wa take desu
Obrázek

Uživatelský avatar
Šigy
Příspěvky: 1163
Registrován: 02 úno 2005 18:09
Bydliště: Ostravice (okr. Frýdek-Místek)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šigy »

Ať tu admin nebo nějaký moderator promázne ty OTčka i teď to moje :wink:
Subaru Impreza GT

ex: felDa 1,9

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“