Zemiho japonská pila z Mostu

Představte svojí káru ostatním členům ;-)

Moderátoři: Bohuš, Kane13

Odpovědět
FCS
Moderátor
Příspěvky: 1018
Registrován: 16 dub 2006 07:25
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FCS »

Tady je někdo kapku mimo :lol:

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

FCS píše:Tady je někdo kapku mimo :lol:
A to jsem myslel ze je to fanda do Hond... :( Vzdyt Luther je legenda. :lol: :lol:
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemiho japonská pila z Mostu

Příspěvek od Sly »

Zemi píše:Diky panu Cwirzovi z Mostu. :D To je starej stoural co nam narval B16ky do aut. :D A ten nam to vsechno hezky promeril / porovnal / vyvrtal / vyrobil. :lol:
Zvladl by pan Cwirza i civic 92-95 K20A swap?
Live4Ride Syndicate

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemiho japonská pila z Mostu

Příspěvek od Zemi »

Sly píše:
Zemi píše:Diky panu Cwirzovi z Mostu. :D To je starej stoural co nam narval B16ky do aut. :D A ten nam to vsechno hezky promeril / porovnal / vyvrtal / vyrobil. :lol:
Zvladl by pan Cwirza i civic 92-95 K20A swap?
Pan Cwirz. :D Nic pro nej neni problem... Cim vetsi srani, o to vic se v tom vyziva. :lol:
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemiho japonská pila z Mostu

Příspěvek od Sly »

Zemi píše:Pan Cwirz. :D Nic pro nej neni problem... Cim vetsi srani, o to vic se v tom vyziva. :lol:
To rad slysim. Kazdopadne zatim casu dost. Pouze sonduji cenovou dostupnost a lidi, kteri by byli schopni a ochotni do takoveho projektu jit.
Live4Ride Syndicate

sandokan
Příspěvky: 134
Registrován: 25 led 2005 18:17
Bydliště: Zlín

Příspěvek od sandokan »

Zemi píše: A nebud smutnej... S2000 ma taky upravy...
A kdo se bavi o ctr?

Jj, ta s2k je brutalne upravena, KN filtr sani + 50hp, lak + 22HP, potahy hadic + 50hp. No a ty upravy pod motorem to prida aspon 40koniku...

Porovnavat tudle show&shine s2k (s casy 14.6 na 1/4) s crx na slickach s swapem je.. :twisted:

FCS
Moderátor
Příspěvky: 1018
Registrován: 16 dub 2006 07:25
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FCS »

sandokan píše:
Zemi píše: A nebud smutnej... S2000 ma taky upravy...
A kdo se bavi o ctr?

Jj, ta s2k je brutalne upravena, KN filtr sani + 50hp, lak + 22HP, potahy hadic + 50hp. No a ty upravy pod motorem to prida aspon 40koniku...

Porovnavat tudle show&shine s2k s crx na slickach s swapem je.. :twisted:
sorry,ale tvé příspěvky mě rozsekávaj :lol: :lol:
Proč by se nemohlo porovnávat??To je zakázané??Myslím,že S2000 je už v serii poměrně bomba a sen každého hondaře,stejně jako NSX,tak proč neporovnávat ?? :D
proč by zemi nemohl mít radost,že pojel S2000 se seriovou 1,6 CRX ???
S2000 není řadové auto,tak proč se tim nepochlubit,že

sandokan
Příspěvky: 134
Registrován: 25 led 2005 18:17
Bydliště: Zlín

Příspěvek od sandokan »

FCS píše:
sandokan píše:
Zemi píše: A nebud smutnej... S2000 ma taky upravy...
A kdo se bavi o ctr?

Jj, ta s2k je brutalne upravena, KN filtr sani + 50hp, lak + 22HP, potahy hadic + 50hp. No a ty upravy pod motorem to prida aspon 40koniku...

Porovnavat tudle show&shine s2k s crx na slickach s swapem je.. :twisted:
sorry,ale tvé příspěvky mě rozsekávaj :lol: :lol:
Proč by se nemohlo porovnávat??To je zakázané??Myslím,že S2000 je už v serii poměrně bomba a sen každého hondaře,stejně jako NSX,tak proč neporovnávat ?? :D
proč by zemi nemohl mít radost,že pojel S2000 se seriovou 1,6 CRX ???
S2000 není řadové auto,tak proč se tim nepochlubit,že
Dalsi co se chyta kazdeho slovicka. Psal jsem snad nekde, ze je to zakazane, ze by se nemel radovat, napsal jsem neco ve smyslu, ze mu to nepreju? Ba naopak, drzim palce. Ale popremyslej nad tim co napsat nez priste zase vystartujes... :x Pisu to z hlediska sprintu, kdy porovnavat seriovku s2k s takto lehkym a upravenym vozem se technicky neda. Nehlede na to ze ma vyssi vykon (samo i vyssi hmotnost apod.).

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sly »

sandokan píše:Dalsi co se chyta kazdeho slovicka. Psal jsem snad nekde, ze je to zakazane, ze by se nemel radovat, napsal jsem neco ve smyslu, ze mu to nepreju? Ba naopak, drzim palce. Ale popremyslej nad tim co napsat nez priste zase vystartujes... :x Pisu to z hlediska sprintu, kdy porovnavat seriovku s2k s takto lehkym a upravenym vozem se technicky neda. Nehlede na to ze ma vyssi vykon (samo i vyssi hmotnost apod.).
Nemyslim si, ze pro srovnani z hlediska sprintu je Seriova S2000 a ED9 s B16A1 swapem technicky neporovnatelna. Ba naopak. Srovnani se nabizi a je velmi zajimave. S2000 je ryzi sportak uz od vyroby. Zemiho B16A1 ma 150hp na cca 880kg. Jestli ji Zemi nejak vyrazne porazil, tak slo zrejme o nepovedenou jizdu S2000, nikoliv o to, ze v pripade S2000 jde o show car a Zemiho auto je nejak vyrazne premotorizovane (Zemi, nemyslim to nijak spatne, ty to vis). Snazim se jen oponovat, protoze predchozi nazor pana Sandokana mi neprisel zcela all right. Nemyslim si, ze v casech techto 2 vozu bude vyrazny rozdil.
Live4Ride Syndicate

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

Sly píše:
sandokan píše:Dalsi co se chyta kazdeho slovicka. Psal jsem snad nekde, ze je to zakazane, ze by se nemel radovat, napsal jsem neco ve smyslu, ze mu to nepreju? Ba naopak, drzim palce. Ale popremyslej nad tim co napsat nez priste zase vystartujes... :x Pisu to z hlediska sprintu, kdy porovnavat seriovku s2k s takto lehkym a upravenym vozem se technicky neda. Nehlede na to ze ma vyssi vykon (samo i vyssi hmotnost apod.).
Nemyslim si, ze pro srovnani z hlediska sprintu je Seriova S2000 a ED9 s B16A1 swapem technicky neporovnatelna. Ba naopak. Srovnani se nabizi a je velmi zajimave. S2000 je ryzi sportak uz od vyroby. Zemiho B16A1 ma 150hp na cca 880kg. Jestli ji Zemi nejak vyrazne porazil, tak slo zrejme o nepovedenou jizdu S2000, nikoliv o to, ze v pripade S2000 jde o show car a Zemiho auto je nejak vyrazne premotorizovane (Zemi, nemyslim to nijak spatne, ty to vis). Snazim se jen oponovat, protoze predchozi nazor pana Sandokana mi neprisel zcela all right. Nemyslim si, ze v casech techto 2 vozu bude vyrazny rozdil.
Ted uz je to pres 900kg... Ten B16 je tezsi... :( Je to poznat na poloze prednich tlumicu... Jinac ta S2000 zda se nema sanci i kdyz vystartuje stejne ba lepe. Celou dobu jsem ji ujizdel tudiz bych ji i dohnal. :( Stejne tak v Mimoni... Tam byly dokonce dve a jel jsem s obema tusim snad i volnou, ale nechci kecat. S cernou na 100%... Dopadlo to ve vysledkach o nejakych 0,5s lepe... Ta stejna cerna S2000 jela take v Panenskym Tynci.

Obrázek

Na slickach jak vidno... imo Lutherovi se zrovna nepovedla jizda tak proto je za ni. :D Nejlepe zajela 14,428s ze 3 pokusu... Je na Vas jak si to sesumirujete. :D

Ted mi napadla Integra... Jediny komu to ted v CR na 402m jede je "Ukrajinec"... Tusim ze od Ostravy? 8)




A nakonec podotknu... Ze ten muj motor je opravdu seriovy... Navic jedu na starem vyfuku z D16 ktery ma mensi prumer. :twisted: :roll: Uz aby letel... Vse se dodela po zime...
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemiho japonská pila z Mostu

Příspěvek od Sly »

Ukrajinec Karvina ;) Bila Integra. Pamatuji si, jak jsem mu Integru projizdel, jeste za serioveho stavu. Kupoval ji tehdy od duchodce, garazovanou nekde v sope. :D
Live4Ride Syndicate

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemiho japonská pila z Mostu

Příspěvek od Zemi »

Sly píše:Ukrajinec Karvina ;) Bila Integra. Pamatuji si, jak jsem mu Integru projizdel, jeste za serioveho stavu. Kupoval ji tehdy od duchodce, garazovanou nekde v sope. :D
To uz je dlouho ze? Nerikal jsi ze to bylo nic moc tehdy? :lol: Ted uz to nic moc je. :lol: Casy ma hodne dobry... 14,1s zajel...
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
reproboy
Příspěvky: 946
Registrován: 20 zář 2006 16:41
Bydliště: Vesnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reproboy »

hele, nejaka rejze :D

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

reproboy píše:hele, nejaka rejze :D
Hej ty casy v podpisu... To jsi jel na zpatecku? :smich2: :lol: :lol: :lol: :lol:
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemiho japonská pila z Mostu

Příspěvek od Sly »

Zemi píše:
Sly píše:Ukrajinec Karvina ;) Bila Integra. Pamatuji si, jak jsem mu Integru projizdel, jeste za serioveho stavu. Kupoval ji tehdy od duchodce, garazovanou nekde v sope. :D
To uz je dlouho ze? Nerikal jsi ze to bylo nic moc tehdy? :lol: Ted uz to nic moc je. :lol: Casy ma hodne dobry... 14,1s zajel...
Pozor, to si pletes s jinou Integrou. Tehdy to byla Buldova, ta na me moc nezapusobila. Ukrjincova jela dobre, tzn. stock. Neprojizdel jsem ji pred delsi dobou, nez pred pul rokem. V te dobe uz jsem mel crx na spalcich. Ukrajinec se do toho pustil velmi rychle. Sveril auto borcum, tusim z FM. Delaji prevazne Subarky, ale ocividne umi nejen ty. ;)
Live4Ride Syndicate

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemiho japonská pila z Mostu

Příspěvek od Zemi »

Sly píše:
Zemi píše:
Sly píše:Ukrajinec Karvina ;) Bila Integra. Pamatuji si, jak jsem mu Integru projizdel, jeste za serioveho stavu. Kupoval ji tehdy od duchodce, garazovanou nekde v sope. :D
To uz je dlouho ze? Nerikal jsi ze to bylo nic moc tehdy? :lol: Ted uz to nic moc je. :lol: Casy ma hodne dobry... 14,1s zajel...
Pozor, to si pletes s jinou Integrou. Tehdy to byla Buldova, ta na me moc nezapusobila. Ukrjincova jela dobre, tzn. stock. Neprojizdel jsem ji pred delsi dobou, nez pred pul rokem. V te dobe uz jsem mel crx na spalcich. Ukrajinec se do toho pustil velmi rychle. Sveril auto borcum, tusim z FM. Delaji prevazne Subarky, ale ocividne umi nejen ty. ;)
Aha........ :D Co je FM? Nejak jsem zapomnel co ze mu tam delali... Ale to je fuk... Hlavne ze to jede a nerozpada se to...
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemiho japonská pila z Mostu

Příspěvek od Sly »

Zemi> Frydek-Mistek, promin :D Ma komplet vyfuk od svodu az po konec a nejakym zpusobem si pohrali s predstihem, pokud se nepletu. Tot vse. Zeptej se v nasi sekci, pokud te to zajima, chodi tam kluci, kteri ho znaji lepe, nez ja.
Live4Ride Syndicate

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemiho japonská pila z Mostu

Příspěvek od Sly »

Jinak opet male OT. Vcera jsem sedl a sepsal seznam vsech uprav na motoru, pokud to nekoho zajima. Doplnil jsem i nekolik fotek motoru. Prace finisuji, tak proto.

http://www.live4ride.org/index.php?kam=auto&id=1
Live4Ride Syndicate

Uživatelský avatar
Civic_VT
Příspěvky: 351
Registrován: 07 led 2006 14:13
Bydliště: garáž
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemiho japonská pila z Mostu

Příspěvek od Civic_VT »

Zemi píše:
Sly píše:
Civic_VT píše:B16A1 má průměr klapky 58mm a B16A2 60mm
D16 má opravdu 56mm
diky 8)
Diky panu Cwirzovi z Mostu. :D To je starej stoural co nam narval B16ky do aut. :D A ten nam to vsechno hezky promeril / porovnal / vyvrtal / vyrobil. :lol:
jj, pravda, ale tak trochu napůl. :nono: Vědomosti jsme sbírali spolu a nebýt Minora z Hondaclubu, nevíme, že mám v autě motor, sání a vstřiky B16A2, převodovku A1, svody A1 a elektriku s ECU B16A (ECU SiR). Ale i tak Jurovi vřelý dík, že se swapu nebál a šel do toho!!! 8)
Tommy VTEC (čti ftek)
Honda Civic 1,6VTi 1990 1/4mile@14,217s Mimoň 12
Čtyřkolky pro děti i dospělé za skvělé ceny
Motopříslušenství WORKER
www.ctyrkolky4u.cz
info@ctyrkolky4u.cz
tommy@ctyrkolky4u.cz
mob.: +420606189978
TommyVTEC@seznam.cz

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemiho japonská pila z Mostu

Příspěvek od Sly »

jj, Minor ma ve svem tajnem sklepe snad jakoukoliv Honda soucastku, na kterou si kdo dovede vzpomenout :D
Live4Ride Syndicate

Uživatelský avatar
Civic_VT
Příspěvky: 351
Registrován: 07 led 2006 14:13
Bydliště: garáž
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemiho japonská pila z Mostu

Příspěvek od Civic_VT »

Sly píše:Jinak opet male OT. Vcera jsem sedl a sepsal seznam vsech uprav na motoru, pokud to nekoho zajima. Doplnil jsem i nekolik fotek motoru. Prace finisuji, tak proto.

http://www.live4ride.org/index.php?kam=auto&id=1
Fakt moc pěkný 8) !! Už se těšim, až s tím vyjedeš!! Doufám, že to bude VTEC killer jak hovado!! Budou to zajímavý boje... :lol:
Tommy VTEC (čti ftek)
Honda Civic 1,6VTi 1990 1/4mile@14,217s Mimoň 12
Čtyřkolky pro děti i dospělé za skvělé ceny
Motopříslušenství WORKER
www.ctyrkolky4u.cz
info@ctyrkolky4u.cz
tommy@ctyrkolky4u.cz
mob.: +420606189978
TommyVTEC@seznam.cz

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemiho japonská pila z Mostu

Příspěvek od Sly »

Civic_VT píše:
Sly píše:Jinak opet male OT. Vcera jsem sedl a sepsal seznam vsech uprav na motoru, pokud to nekoho zajima. Doplnil jsem i nekolik fotek motoru. Prace finisuji, tak proto.

http://www.live4ride.org/index.php?kam=auto&id=1
Fakt moc pěkný 8) !! Už se těšim, až s tím vyjedeš!! Doufám, že to bude VTEC killer jak hovado!! Budou to zajímavý boje... :lol:
Dekuji. :idea: Na seriove B16A1/A2 by to melo stacit. :wink: Uvidime, jak si povede v konkurenci swapnutych ED9 B16A1/A2 a ostatnich 1.6l.

Nejake informace, ktere prubezne updatuji jsou i tady:

http://www.live4ride.org/index.php?kam=clanek&id=39
Live4Ride Syndicate

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Re: Zemiho japonská pila z Mostu

Příspěvek od Zemi »

Civic_VT píše:
Zemi píše:
Sly píše: diky 8)
Diky panu Cwirzovi z Mostu. :D To je starej stoural co nam narval B16ky do aut. :D A ten nam to vsechno hezky promeril / porovnal / vyvrtal / vyrobil. :lol:
jj, pravda, ale tak trochu napůl. :nono: Vědomosti jsme sbírali spolu a nebýt Minora z Hondaclubu, nevíme, že mám v autě motor, sání a vstřiky B16A2, převodovku A1, svody A1 a elektriku s ECU B16A (ECU SiR). Ale i tak Jurovi vřelý dík, že se swapu nebál a šel do toho!!! 8)
V ty dobe jsme byli vsici hloupy opice... Ted uz "ucim" Minora obcas ja. :lol: :D

@Sly: No hlavne at jede pod 14s. :D
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
H-Honza
Příspěvky: 25
Registrován: 11 lis 2005 11:51
Bydliště: Mimoň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od H-Honza »

heh o tomhle aute se mluvi dost, az budu mit poradnou spojku, muzem to ozkouset...
ted jsem mimo pac je ponekud.... clutchy.... :(

CRXka s B16A1 tu jedna je a neni problem ji pojet.

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

H-Honza píše:heh o tomhle aute se mluvi dost, az budu mit poradnou spojku, muzem to ozkouset...
ted jsem mimo pac je ponekud.... clutchy.... :(

CRXka s B16A1 tu jedna je a neni problem ji pojet.
Rad te nekde potkam. 8) Pristi rok uz snad dorazis na nejakou Mimon ne? Ja tam budu urcite... Stejne ted pres zimu bude honda spat a na jare se musi cela jeste dopilovat...
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
H-Honza
Příspěvky: 25
Registrován: 11 lis 2005 11:51
Bydliště: Mimoň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od H-Honza »

mno to doufam. Snad se do ty doby povede ta spojka a naucim se rozjizdet :driver:

na Mimoni jsem byl, teda na HSM, predposlednim... casy me moc neohromily kdyz jsem pak koukal na casy tech petrolejovych kouzelniku z diesel power....

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

H-Honza píše:mno to doufam. Snad se do ty doby povede ta spojka a naucim se rozjizdet :driver:

na Mimoni jsem byl, teda na HSM, predposlednim... casy me moc neohromily kdyz jsem pak koukal na casy tech petrolejovych kouzelniku z diesel power....

Vsak taky jsem byl rad kdyz jsem konecne pojel to blaznivy Polo... Mi fakt sralo. :lol:
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
Civic_VT
Příspěvky: 351
Registrován: 07 led 2006 14:13
Bydliště: garáž
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Civic_VT »

Zemi píše:
H-Honza píše:mno to doufam. Snad se do ty doby povede ta spojka a naucim se rozjizdet :driver:

na Mimoni jsem byl, teda na HSM, predposlednim... casy me moc neohromily kdyz jsem pak koukal na casy tech petrolejovych kouzelniku z diesel power....

Vsak taky jsem byl rad kdyz jsem konecne pojel to blaznivy Polo... Mi fakt sralo. :lol:
Jj, taky jsem byl rád, že jsem ho dostal, jenže jemu stačí trošku přidat na turbu a jsem zase v pr... :twisted:
Tommy VTEC (čti ftek)
Honda Civic 1,6VTi 1990 1/4mile@14,217s Mimoň 12
Čtyřkolky pro děti i dospělé za skvělé ceny
Motopříslušenství WORKER
www.ctyrkolky4u.cz
info@ctyrkolky4u.cz
tommy@ctyrkolky4u.cz
mob.: +420606189978
TommyVTEC@seznam.cz

FCS
Moderátor
Příspěvky: 1018
Registrován: 16 dub 2006 07:25
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FCS »

Civic_VT píše:
Zemi píše:
H-Honza píše:mno to doufam. Snad se do ty doby povede ta spojka a naucim se rozjizdet :driver:

na Mimoni jsem byl, teda na HSM, predposlednim... casy me moc neohromily kdyz jsem pak koukal na casy tech petrolejovych kouzelniku z diesel power....

Vsak taky jsem byl rad kdyz jsem konecne pojel to blaznivy Polo... Mi fakt sralo. :lol:
Jj, taky jsem byl rád, že jsem ho dostal, jenže jemu stačí trošku přidat na turbu a jsem zase v pr... :twisted:
Kde jsi mu dal??? :twisted:

Uživatelský avatar
H-Honza
Příspěvky: 25
Registrován: 11 lis 2005 11:51
Bydliště: Mimoň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od H-Honza »

no jo, tak mu to jede no. Ale taky to huli jako prase a smrdi jako krava :(

Odpovědět

Zpět na „Showroom“