Felicia by Lexi

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

pufko píše:
Vasek94 píše:
Rudi píše:Nemůžu si pomoct, ale když vidim takový marný práce, nevim, jestli mi je do smíchu nebo do breku :? Ta druhá filda se mi snad víc líbila poškozená jak to, co z toho vzniklo.
Talent nebo šikovnost určitě máš, ale co se týče stylu, tak tam si nedostal nic nebo jsi nejmíň 15let pozadu :kladivo:
díky, ale musíš brát taky na vědomí že v době studia je malý přísun financí a dalším faktem je že s tímto autem jsem teprve na začátku ..... vše se postupně bude vyvíjet ...... nelze vše udělat hned za týden :wink:
Je mi až divné že sa do vás nepustil užívatel "Feličita", ale on + další má alergiu asi len na mna ked zrovna nezdielam myšlienkové plány autora

Poviem ti na rovinu že tie ťažko zarobené študenstké prachy nesyp do starého vergla. Daj do toho len tolko kolko je nevyhnutné pre stav aby to normálne jazdilo, lebo inak v tom skončí kopa tisíc a furt to bude p<>a a ty budeš jazdiť a závidieť iným ich lepšie auto
Na čo červené pásy miesto čiernych, aj ked si ich zohnal za pár drobných čierne plnili rovnaký účel. Ty si to neuvedomuješ, ale aj tie malé sumy čo do toho investuješ sa nazbierajú a zrazu zistíš že to bolo trebárs 20000Kč do úplných blbostí

Ono za nejakú dobu tak či tak príde na výmenu auta a potom pochopíš čo som ti napísal ja, alebo čo vraveli iný. Lebo presne vtedy ti tých 20000Kč investovaných do blbostí bude sakra chýbať
Preto by si mal už teraz zvážiť ako budeš pokračovať dalej. Tie peniaze asi neušetríš, ale to ich radšej min na niečo užitočnejšie
chápu jak to myslíte, ale mě celkem výše financí co se týče úprav nezajímá ..... mým snem je něco vytvořit a né furt jen jezdit ..... a pokud jde o nové auto ..... kde mám vzít 50 tis. na nové, mě stejně nové auta nelákají .... prostě dávám přednost starším autům ... (kdybych měl třeba místo Škody Felicie, Škodu 130 RS a dával ji třeba do repliky rally tak taky budu za vola že?) 8)

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

Beaver píše:Já furt čekám, kdy se objeví nějaká změna k lepšímu a kde nic tu nic... Úprava středového panelu... tak jsem si říkal, že třeba vykoukne nějaká zajímavá zástavba přídavných měřáků a jeb ho, kus jakéhosi materiálu ze skládky a v tom tři vypínače jako pěst na oko. To samé úprava elektriky, člověk čeká něco zajímavějšího, než že frajer dá pod sedačky osvětlení špinavých fuseklí :lol:
... jsem na začátku a co se týče všeho .... nejsem zase expert na toto všechno, každý má svůj styl úprav .... co se týče osvětlení interiéru tak to bylo za dobrým účelem, aby to sloužilo, tak jak u nových aut, knoflíky jsou zatím jen provizorně, časem se vše předělá na něco lepšího ....

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

m.artty píše:Všechny investice do auta, krom údržby, jsou nesmysl... protože vždycky ti potom budou na lepší auto... Autora to evidentně baví s tím hrát a sám přiznává, že se na tom autě učí... tak proč ne? Mě se třeba zdá strašná p*čovina chodit do posilovny - budu někam chodit, platit za to a domů se vracet unavenější než jsem tam šel, to dává smysl ne? :lol:

K autu samotnému, nějaké věci jsou takové kolotočářské (asi poplatno věku), ale taky se mi to kdysi líbívávalo.
souhlasím s tebou ..... než abych vysedával někde u piva nebo počítače nebo chodil vyhazovat prachy do bordelu, tak to si raději budu dělat svoje na autě ...

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Beaver »

Vasek94 píše:
Beaver píše:Já furt čekám, kdy se objeví nějaká změna k lepšímu a kde nic tu nic... Úprava středového panelu... tak jsem si říkal, že třeba vykoukne nějaká zajímavá zástavba přídavných měřáků a jeb ho, kus jakéhosi materiálu ze skládky a v tom tři vypínače jako pěst na oko. To samé úprava elektriky, člověk čeká něco zajímavějšího, než že frajer dá pod sedačky osvětlení špinavých fuseklí :lol:
... jsem na začátku a co se týče všeho .... nejsem zase expert na toto všechno, každý má svůj styl úprav .... co se týče osvětlení interiéru tak to bylo za dobrým účelem, aby to sloužilo, tak jak u nových aut, knoflíky jsou zatím jen provizorně, časem se vše předělá na něco lepšího ....
Mě to osvětlení po pravdě přijde úplně k hovnu i u nových aut :D

Když jsem drahně let zpátky upravoval Favorita, byl mi vzorem člověk s přezdívkou Alp, který měl modrého a provedl na něm opravdu mraky modifikací. Naprosto všechny ale byly udělané velice pečlivě a s rozmyslem. Zvenku auto vypadalo jako obyčejně tmavě modré Fávo s doplňkama poplatnýma době, ale kromě úpravy motoru mělo třeba taky dodělanou klimatizaci, přepracovanou pojistkovou skříňku, pečlivě vyčalouněný interiér a různé elektronické vychytávky, které ho modernizovaly. Kdyby ses býval vydal podobnou cestou, asi bych nic neřekl, ale osmadvacet variant nástřiku vnitřku blinkrů a průhledný dekl na pozorování mušek zachycených ve filtru mi bohužel přijde fakt jako úlet z pouti.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od pufko »

Vasek94 píše:chápu jak to myslíte, ale mě celkem výše financí co se týče úprav nezajímá ..... mým snem je něco vytvořit a né furt jen jezdit ..... a pokud jde o nové auto ..... kde mám vzít 50 tis. na nové, mě stejně nové auta nelákají .... prostě dávám přednost starším autům ... (kdybych měl třeba místo Škody Felicie, Škodu 130 RS a dával ji třeba do repliky rally tak taky budu za vola že?) 8)

Najskôr napíšeš že tých penazí ako študent vela nemáš a teraz trepneš že ťa nezaujíma kolko do toho vlastne celkove nasypeš.
Ked budeš robiť repliku Š130 RS tak tu bude slintať nejeden člen fora vrátane mna, ale to čo momentálne tvoríš stojí s prepáčením za Obrázek

Ked tie peniaze investuješ do repliky Š130RS tak to auto aj bude mať patričnú hodnotu, ktorá bude časom dokonca stúpať, ale ked to naleješ do prašivej Feldy, tak na hodnote to nezíska ani 5000Kč, to sú peniaze hodené do záchoda. Ked ju chceš tuningovať tak tuninguj, ale nie napatlaním zadných brzdových bubnov farbou, ale výmenou napravy za takú kde budú vzadu kotúče a tam potom namaluj strmene

feličita
Příspěvky: 273
Registrován: 28 led 2012 11:32
Bydliště: Kassa

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od feličita »

pufko píše:Je mi až divné že sa do vás nepustil užívatel "Feličita", ale on + další má alergiu asi len na mna ked zrovna nezdielam myšlienkové plány autora
často sa stava že mame rovnake myšlienky na veci, len na tej prezentacii by si ešte mohol popracovať. Ide tu o to ako to zdieľaš s inymi. A tym že tu napišeš moj nick si nevyžehliš u inych to že ťa maju v zuboch.. :D

Uživatelský avatar
DcSpeedi
Příspěvky: 461
Registrován: 14 čer 2007 17:20
Bydliště: Opava city

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od DcSpeedi »

za mě 8)
a jsem docela udiven a rád, že tu lidi do Tebe nerypou, jen na tom autě makej 8)
Řidič

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

Beaver píše:
Vasek94 píše:
Beaver píše:Já furt čekám, kdy se objeví nějaká změna k lepšímu a kde nic tu nic... Úprava středového panelu... tak jsem si říkal, že třeba vykoukne nějaká zajímavá zástavba přídavných měřáků a jeb ho, kus jakéhosi materiálu ze skládky a v tom tři vypínače jako pěst na oko. To samé úprava elektriky, člověk čeká něco zajímavějšího, než že frajer dá pod sedačky osvětlení špinavých fuseklí :lol:
... jsem na začátku a co se týče všeho .... nejsem zase expert na toto všechno, každý má svůj styl úprav .... co se týče osvětlení interiéru tak to bylo za dobrým účelem, aby to sloužilo, tak jak u nových aut, knoflíky jsou zatím jen provizorně, časem se vše předělá na něco lepšího ....
Mě to osvětlení po pravdě přijde úplně k hovnu i u nových aut :D

Když jsem drahně let zpátky upravoval Favorita, byl mi vzorem člověk s přezdívkou Alp, který měl modrého a provedl na něm opravdu mraky modifikací. Naprosto všechny ale byly udělané velice pečlivě a s rozmyslem. Zvenku auto vypadalo jako obyčejně tmavě modré Fávo s doplňkama poplatnýma době, ale kromě úpravy motoru mělo třeba taky dodělanou klimatizaci, přepracovanou pojistkovou skříňku, pečlivě vyčalouněný interiér a různé elektronické vychytávky, které ho modernizovaly. Kdyby ses býval vydal podobnou cestou, asi bych nic neřekl, ale osmadvacet variant nástřiku vnitřku blinkrů a průhledný dekl na pozorování mušek zachycených ve filtru mi bohužel přijde fakt jako úlet z pouti.
jako šlo tam převážně o zkoušku co to bude dělat a naučit sa zapojovat, přece jen na zelené sa to nedělalo ;)

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

pufko píše:
Vasek94 píše:chápu jak to myslíte, ale mě celkem výše financí co se týče úprav nezajímá ..... mým snem je něco vytvořit a né furt jen jezdit ..... a pokud jde o nové auto ..... kde mám vzít 50 tis. na nové, mě stejně nové auta nelákají .... prostě dávám přednost starším autům ... (kdybych měl třeba místo Škody Felicie, Škodu 130 RS a dával ji třeba do repliky rally tak taky budu za vola že?) 8)

Najskôr napíšeš že tých penazí ako študent vela nemáš a teraz trepneš že ťa nezaujíma kolko do toho vlastne celkove nasypeš.
Ked budeš robiť repliku Š130 RS tak tu bude slintať nejeden člen fora vrátane mna, ale to čo momentálne tvoríš stojí s prepáčením za Obrázek

Ked tie peniaze investuješ do repliky Š130RS tak to auto aj bude mať patričnú hodnotu, ktorá bude časom dokonca stúpať, ale ked to naleješ do prašivej Feldy, tak na hodnote to nezíska ani 5000Kč, to sú peniaze hodené do záchoda. Ked ju chceš tuningovať tak tuninguj, ale nie napatlaním zadných brzdových bubnov farbou, ale výmenou napravy za takú kde budú vzadu kotúče a tam potom namaluj strmene
..... prostě se snažím jít od nejlepší varianty a hlavně pomalu podle financí samozřejmě, ale co se týče auta kolik bude stát, nebo stojí co já vím ..... mě je to jedno, hlavně že já budu s dílem spokojený (Matin taky do svoji narval X tisíc a má ji doteď), prostě mám určitou představu na auto tak si ji chci udělat a myslím že všem može být jedno co a jak si udělám a kolik do toho narvu časem ..... prostě na nový auto a lepší jsem v tu dobu neměl a ani sa mi do nového auta nechce (prostě těm krámům nevěřím), a mě přijde felda jako jediná na kterém když něco posereš tak si možeš sehnat věci znova a za levno .... proto jsem začal s druhou, taky neřeším co máš ty a kolik do toho cpeš ;)
Přílohy
423002_330264437010759_273838945986642_876203_767649809_n.jpg

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

DcSpeedi píše:za mě 8)
a jsem docela udiven a rád, že tu lidi do Tebe nerypou, jen na tom autě makej 8)
díky za podporu ... asi zatím jsi jeden z mála kdo nemá tolik připomínek :D jak přijde jaro tak na i budu pokračovat ...

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od pufko »

Ano, taká červená Felda ako si nalinkoval by ušla, ale to je to o čom som ti vravel. Zahučalo v tom brutálne vela prachov, niekolko násobne viac ako bola hodnota samotného auta a stále to je len Felda s mizernými jazdnými vlastnosťami, bez klimatizácie, bez elektrických okien, možno bez ABS...

Potom je to tak ako si sám napísal na novšie auto nemám. Síce to akože odvôvodnuješ tým že moderným autám neveríš - v tom sa zhodneme, ale ja za moderne (problémové) pokladám hlavne moderné kachle čo majú naválaných XY tisíc km a pod kapotu kopu modernej techniky, ktorá je doslova časovaná bomba.
Kto chce, stále si vie nájsť mladšie auto ako Felda a zároven aby to malo jednoduchú techniku a tak isto neplatí že by na niektoré auto balo nejak výrazné drahé diely. Ano na Feldu to je za facku, ale iné auto ťa rozhodne nezruinuje.

PS: doštuduješ, bude práca, príde na výmenu auta, tomu ver... A potom olutuješ že si do tej Feldy nasypal ťažke prachy. Pre mna za mna investuj, ale s rozumom

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

tak po nějaké době jsem si našetřil pár šlupek a sehnal další kousky, takže vlastním 3 auta :D ...... fotky aut hodím později ;)
Přílohy
16712014_1561512340544963_2091660409337933281_n.jpg

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

tak o5 se zase něco rozjíždí .... zboží už přišlo :)
Přílohy
16864037_1570030736359790_470076179733422680_n.jpg
16864322_1570030723026458_7533327728994782124_n.jpg

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

tak mlhovky hotové :)
Přílohy
4.jpg
3.jpg
2.jpg

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

kryt světel nachystaný (budu používat jen vyjmečně :) )
Přílohy
8.jpg
7.jpg
6.jpg

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od pufko »

Ty si autoškolu vychodil za klobásky? Tiež sa tam dačo rozprávalo o osvetlení vozidla
Tie zatmavené krycie sklá svetiel chceš na STK ako vysvetlovať?
Kamarát nehnevaj sa ale to je už mimo zdravý rozum ObrázekObrázek ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Beaver »

No co, začal z toho dělat kolotoč, tak to musí jako kolotoč i dokončit :lol:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Rotah
Příspěvky: 160
Registrován: 16 dub 2008 18:22

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Rotah »

Neboj pufko, my se hněvat nebudem, musím s tebou vyjímečně (a věřím že nejenom já) souhlasit, protože to, co ty předvádíš, je opravdu mimo zdravý rozum. Píše, že kryty světel bude používat vyjímečně a ty tady zvracíš svoje rozumy o STK..
Jízda na STK je určitě jedna z těch vyjímečných situací, který měl dotyčný na mysli. A než ti praskne cévka, tak tímhle nijak takový světla neobhajuju, ale ty v tom stejně uvidíš svou "pravdu" a vysvětlíš mně, jak to ve skutečnosti je, že ano? :D
Naposledy upravil(a) Rotah dne 23 úno 2017 21:25, celkem upraveno 1 x.
Ibiza mk3 TDI - ?ps/?Nm
BMW 330D - 150kw/410Nm

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Beaver »

Já se trochu bojím, že tím výjimečným použitím měl na mysli, že nebude jezdit v noci :lol:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od m.artty »

Máš alespoň jednu z těch 3 Felicií nějakou zajímavou? L&K nebo barevnou edici s barevnýma pásama nebo alepoň nějakou zajímavě vybavenou 1,6? Jinak moc nechápu, proč mít 3.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Juraj »

No protože přeci: https://youtu.be/HtuCriZH62Y" onclick="window.open(this.href);return false;
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Uživatelský avatar
paca
Příspěvky: 471
Registrován: 22 říj 2007 14:11

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od paca »

Bohužel tahle auta jsou pak často přitahována PČR, takže si nachystej peněženku :wink: Znám jednoho cajta, který vyloženě jede pouze po "tuningových" autech a má vcelku solidní bilanci, jednoho kluka chytil už několikrát za stejnou věc a vždy to bylo za 2tis kaček :D

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od JRD McLAREN »

Juraj píše:No protože přeci: https://youtu.be/HtuCriZH62Y" onclick="window.open(this.href);return false;
..ta toť tátok vychodňarska verzia je najsamľepša..
https://www.youtube.com/watch?v=OWk0IcNSamk
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

jako ty skla nebyli ještě na autě, uvidím jak to bude vypadat, ale asi to vidím že to tam jen vyzkouším a asi to tam dávat nebudu fólie byla od kamaráda jen na zkoušku, do provozu to nepoužiju, nejsu debil, jinak tady mám po dlouhé době konečně všechny 3 auta pohromadě a hned jak začne být trošku pěkně tak se začne skládat
stříbrná je pod modrou celtou - na ni pokračuju
bílá je zatím jen do práce - časem možná další projekt
červená sportline - zatím dárce dílů stříbrné a bílé a po čase uvidím bud na zvrakování, protože kastle je KO nebo ji dám do kupy, protože je mi zase líto toho motrou (je to 1.3 MPi, ale motor je jako kdyby byl nový)
Přílohy
17038885_1573938639302333_1636370620662749318_o.jpg
Naposledy upravil(a) Vasek94 dne 26 úno 2017 22:30, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

jako je možná pravda že z toho dělám kolotoč, ale tak bavím se tím, než sedět u kompu, tak to raději toto :D

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

no jednu jsem potřeboval do práce a pak jsem narazil ještě na sportline tak jsem si ho prostě musel koupit

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

;)
Naposledy upravil(a) Vasek94 dne 26 úno 2017 22:29, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

paca píše:Bohužel tahle auta jsou pak často přitahována PČR, takže si nachystej peněženku :wink: Znám jednoho cajta, který vyloženě jede pouze po "tuningových" autech a má vcelku solidní bilanci, jednoho kluka chytil už několikrát za stejnou věc a vždy to bylo za 2tis kaček :D
možu se zeptat kde konkrétně ho potkám at se tomu místu vyhýbám :D ......
no jinak pokud jde o zastavení, zatím co auto vlastním, tak jsem měl jen jednu jedinou kontrolu na silnici,ale to bylo ve 3 ráno když jsem se vracel ze svatby jinak ..... takto celkově auto poliše nezajímá, takže dokud mě nezastavili, tak nic neřeším

Uživatelský avatar
Vasek94
Příspěvky: 213
Registrován: 05 říj 2016 20:08
Bydliště: Jeseník

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Vasek94 »

ještě jsem sehnal CZ na dálkové tak snad to brzy bude hotové ;)
tak konečně jsem po dlouhé době projel i stříbrnou a hned jsou tady všechny za sebou a jde se dělat dál :)
Přílohy
17021618_1579092792120251_9167353136801985103_n.jpg
17021893_1579097098786487_4155509916687133464_n.jpg
16939192_1579048542124676_2589686320943564262_n.jpg

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Felicia by Lexi

Příspěvek od Lordík »

Vasek94 píše:tak jsem si udělal zatmavené světla a rovnou jsem nasadil nové blinkry na auto ....
můj soused je taky hroznej zastánce felicie a podle toho jak o ní furt mluví a vychvaluje do nebe bych mu vždycky střelil (přitom má hrozný vraky) :lol:

osobně se mě líbí nápad zabarvených boků blinkrů při tom černým vnitřku. popravdě to taky zkusím na mojich světlech a to jen díky tobě že to okopčím 8)
Vasek94 píše:tak mlhovky hotové :)
takto vzatá přední světla jsem taky vozil běžně na daily auto. ale měl jsem to top přetažený bez chybičky a bublinky tak to mě nikdy benga neřekli ani slovo. k tomu jsem měl zalakovaný černý lesklý vnitřky dokonce i dálkový, tak si to představ s černým autem černýma oknama to splývalo, ale pohoda xenony to prosvítil no problémo :lol:
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Odpovědět

Zpět na „Projekty“