Renault Mégane (SLáveček)

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Uživatelský avatar
Rydel
Příspěvky: 22
Registrován: 04 led 2015 22:33

Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Rydel »

Zdravím všechny :)

Jedná se o Pussy (Renaulta) 66kW (96) před facelift.. Ale díky odvedené práci je z něj zas mlaďák :)
Už čtyři roky pracuju na své pojízdné krabičce. to co co vidíte je postupná práce za čtyři roky.
Dál mám v plánu laminátovou palubovku se zabudovaným tabletem plus laminátovou ozvučnici pořádně vystuženou s dalším zesilovačem a novýma reprákama :)

Není to žádný super auto! už mu je taky skoro 20let, ale je to něco jinýho než kdejaká škodovka na srazech kterou má každej. Tak snad se zalíbí ;)

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=IiDNEa5ntoE

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Naposledy upravil(a) Rydel dne 04 led 2015 23:06, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od SomČarovný »

Na první fotce vypadá docela hezky, jako nový. Ale jak jsem se díval na video . . . tak Ty jsi tomu teda dal :lol: spek
7GTD

Uživatelský avatar
ernst
Příspěvky: 376
Registrován: 26 čer 2012 11:30

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od ernst »

Možná se to ne každýmu líbí, ale mě se líbí zpracování. Nevypadá to na lakování pod širákem a amatérskou práci s laminem.. :)
Soob 900NG B204l 136kw (zatím)

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Kane13 »

Tak tak, mně se to taky extra nelíbí, ale zpracování vypadá dost slušně...
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
Rydel
Příspěvky: 22
Registrován: 04 led 2015 22:33

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Rydel »

To plato byla moje první zkušenost s laminátem ;) strávil jsem spoustu času hledáním a študováním. :)

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Když už, udělal bych celé auto maskáčové/čtverečkované/strakaté a byla by to paráda 8)

Ale jinak skvělá práce
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Rydel
Příspěvky: 22
Registrován: 04 led 2015 22:33

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Rydel »

Celý auto jsem nechtěl, protože nepatřím mezi ty týpky co si koupí samolepku a polepěj to kdečím (já lakuju). kKdybych to měl lakovat, tak udělám celolak. Ty fleky vznikli náhodou když mi to expřítelkyně ťukla. Mám rád nesymetričnost, v plánu mám fleky ještě na zadni naraznik nebo levou bočnici :) Každopádně nesymetricky + udělat stejným stylem laminát ozvučnici s flekama. Jinak díky za názory beru vše :)

Uživatelský avatar
Rydel
Příspěvky: 22
Registrován: 04 led 2015 22:33

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Rydel »

Můj vzor:

Obrázek

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Kane13 »

Tak si najdi čím jezdí místní člen (a první člověk, co ti to tu komentoval) SomČarovný :lol:
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
Rydel
Příspěvky: 22
Registrován: 04 led 2015 22:33

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Rydel »

Netušim spek

Uživatelský avatar
ernst
Příspěvky: 376
Registrován: 26 čer 2012 11:30

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od ernst »

http://tuning-forum.org/viewtopic.php?f ... tart=59070" onclick="window.open(this.href);return false;

stačí hledat ;)
Soob 900NG B204l 136kw (zatím)

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od SomČarovný »

Ta RS6 je taky ale polepené a né lakovaná. Jinak viděl jsem jen první tři fotky. S tím laminátem to je hezký, ale jinak exteriérově bych šel jiným stylem 8)
7GTD

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od m.artty »

Zajímavé nápady, ale ta kapota bez znaku je divná... a určitě bych přehodnotil kola, ať design, tak komplet oranžovou.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od pufko »

Ja by som prehodnotil či má zmysel do toho liať dalšie prachy, to auto dnes nemá na trhu žiadnu cenu a všetky tvoje investované groše idú akokeby do luftu...
Čo tak pouvažovať či nevymeniť súčasné auto aspon za nejaké kde je silnejší motor. Čím viac do tohoto budeš sypať tým viac stratíš, sypať môžeš aj do novšieho a silnejšieho auta, baviť ťa to bude rovnako
Nebavia ťa Škodovky ktorú má takmer každý, kludne chod do novšieho Megane II s 2.0i nestojí nejak vela a ked si spočítaš svoje investície v tomto tak už si ho mohol aj mať a pracovať na nom. Koncovka s imitáciou kevlaru/karbonu na 1.6i ti výkon nepridá
Prípadne aspon jedničkový Megane Coupé 2.0i facelift, v tom kupéčku máš aspon lepšie sedačky

PS: predpokladám prvé auto, tak si z neho nadšený, ale jeden raz tá zmena príde tak či tak a vtedy zistíš že si to mal urobiť už dávno

Uživatelský avatar
Jarbi
Příspěvky: 539
Registrován: 24 zář 2008 12:57

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Jarbi »

pufko: Proč ty sem vůbec chodíš? :roll:

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od SomČarovný »

Pufko: Kdyby to mělo fungovat podle Tvé "teorie" tak neexistuje tuning forum, jelikož jakákoliv investice do auta by byla zbytečná (jak vzhled tak výkon a další tech.parametry) a ideálním řešením úprav je koupení jiného auta :D
7GTD

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od pufko »

Kludne nech tuninguje, je to jeho vec, len by som zvážil či budem sypať všetky peniaze do auta čo má hodnotu 15000Kč , alebo do auta čo má hodnotu aspon 50000Kč
A inak práve ho nabádam na ten výkon, lebo liat peniaze do tupej 1.6i ozaj nemá zmysel
Ideálne riešenie je kúpa takého auta, kde je slušný základ pre úpravy a že si ho zdokonalí podla seba aj po vizuálnej stránke je jeho vec.

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od JRD McLAREN »

To pufko: .. teraz ked sa na to tak retrospektivne divam ... tak by ma zaujimal tvoj nazor na moje auto .. :mrgreen: ...

inaac..

pekne lodicky .. spek
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
Dacan
Moderátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 08 kvě 2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Dacan »

:pifko: Zdravím přívržence K7M motoru :D je to střela

Uživatelský avatar
JOE_Cik
Příspěvky: 4742
Registrován: 17 srp 2008 20:56
Bydliště: Sokolov-Březová
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od JOE_Cik »

K7M jsem mel taky a to že jsem renolták tak rikam že už nikdy více....to už radši F7P .... :-D :-D :-D :-D s tim jsem se natrápil méně... :-D :-D :-D :-D
Renault Clio 1,2 rv 97-plonkovka...SOLD
Renault Clio 1,8 16V-letadlo..SOLD
Renault Clio Sport 172 Ph2 rv02 - hají v garáži
Renault Megane Grandtour 1,5dCi rv18 - family wagen
Fiat Doblo Maxi 1,6 MTJ 120SX rv18 - služební

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od pufko »

JRD McLAREN píše:To pufko: .. teraz ked sa na to tak retrospektivne divam ... tak by ma zaujimal tvoj nazor na moje auto .. :mrgreen: ...
Ty máš jedno auto na bežné vozenie a druhé na zábavu a nikdy som si nevšimol že by si na nom riešil nejaký optický tuning, alebo audio zástavbu z laminátu.
Chcem tuningovať Renaulta zvolím kupéčko s 2.0i, alebo novší Megane 2.0i alebo 2.0T 120kW (nie Megane Sport), hodím na to nejaké slušné kolesá, ladený výfuk, ked chce nech si hodí otvorený kit sania aby to bolo hlučnejšie, nahodí iný podvozok, vymení audio za kvalitnejšie a viac nemusí riešiť

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od JRD McLAREN »

pufko píše:Ty máš jedno auto na bežné vozenie a druhé na zábavu a nikdy som si nevšimol že by si na nom riešil nejaký optický tuning, alebo audio zástavbu z laminátu.
Chcem tuningovať Renaulta zvolím kupéčko s 2.0i, alebo novší Megane 2.0i alebo 2.0T 120kW (nie Megane Sport), hodím na to nejaké slušné kolesá, ladený výfuk, ked chce nech si hodí otvorený kit sania aby to bolo hlučnejšie, nahodí iný podvozok, vymení audio za kvalitnejšie a viac nemusí riešiť
..to ne to mas pravdu ...
ja len ze .. ked som nad tym volakedy co i len trochu zacal rozmyslat, tak si hned kazdy tukal na celo ...
inak "audiozastavba" a laminaty tiez nemusim ...

nicmeeene, lakyrnicke prace, sytling sa mi na tomto voze celkom pozdavaju .... 8)
..az na tie tuzingove predne svetla a'la AUDI .. MADE IN P.R.C.
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od pufko »

A ked si pozrieš kolko tie svetlá stoja tak ťa až pri srdci bude pichať :lol:
Chápem že tam bol nejaký tukanec, kedy sa asi pôvodné svetlo poškodilo, ale ten originál by zohnal za 300Kč a nie kúpiť čínu za 4000Kč na auto v hodnote ledva 15000Kč

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Beaver »

Já nevím co se vzrušujete, na tom autě je tuningu aktuálně stejně 0% :lol: A těžko i nějakej bude, slabej motor už zabil metrákem laminátu a audia, takže dle tradic ČR prostě z pomalého auta staví ještě pomalejší :D O výkon mu evidentně nejde (že mu bude v budoucnu nejspíš chybět je druhá věc...).
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od JRD McLAREN »

Bobre ja proti tomu autu nic nemam ...
mne sa tieto Megany celkom lubili ...

..a kolko a ci je na tom nejaky tuning ... mi je uz v poslednej dobe u :zadek:
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Chamelion »

Hodně se mi líbí kvalita lakování, to vypadá opravdu dobře. Jen je škoda, že to ve výsledku pořád vypadá celý kýčovitě a vesnicky, nemůžu si pomoct. Kola jsou totální nudy, designově to taky kulhá, ty debileyes uplně na autech nesnášim...škoda no.

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od pufko »

Mne sa na celom aute najviac páčia kolesá, ale dal by som im rozhodne inú farbu, antracit, či dokonca niečo ešte tmavšie a taktiež by som zohnal pukličky

Uživatelský avatar
Rydel
Příspěvky: 22
Registrován: 04 led 2015 22:33

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Rydel »

Ano samozřejmě, mohl bych koupit lepší, rychlejší, silnější auto ale... :) chtěl bych Vám v první řadě sdělit, je mi 22 a jsem stále ještě student (teď maturuji) a úpravy dělám ve volném čase mezi učením/brigádou... Beru to jako koníček a za koníčky se hold platí, mám se na čem vyřádit a zkoušet něco nového. Samozřejmě nacpal jsem do toho spousty peněz, auto není žádný zázrak, auto jsem začal brát jako srdeční záležitost v 18ti letech hned co jsem se ho ujal po dědovi smrti.. dal jsem do toho asi 70tis. jak opravy tak design vidět to není, ale jsou to těžce vydřený prachy.. mohl bych si za to už dávno koupil mnohem lepší auto, ale k čemu to? neměl bych kde zkoušet svoje dovednosti :) auto beru jako designovnu nepotřebuju se zabít v nějaký supr nadupaný káře k čemu mi to pak bude v hrobě? V merku mám e46 kterou si zcela určitě jednou koupím, až budu vydělávat. Nesedím doma na prdeli a nehraju gamesy jak většina dnesni mládeže! Kurva makám a kurva něco dělám! Takhle já to beru! :) Díky za názory beru to :)

2011!
Obrázek

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od pufko »

Podla toho lakovania, respektíve spracovania by som nepovedal že by si to potreboval nadalej skúšať. Nikto ti nekáže kúpiť hned auto s 300PS, ale tú E46 asi tiež nebudeš kupovať social edition s tými lehátkami miesto sedačiek a základným najslabším motorom
Ono sa to dalo robiť aj bez tých čínskych svetiel

Uživatelský avatar
H.o.m.i.e.
Příspěvky: 655
Registrován: 14 črc 2008 16:08
Bydliště: kósek vod Brna

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od H.o.m.i.e. »

Máš to hezký, všechny ty tvoje "úpravy" na mě působí kvalitně, žádnej bastl "na oko". Raketu z takovýho auta samozřejmě s tvýma prostředkama neuděláš ale myslím si že ti o to ani nejde. Na tom exteriéru už podle mě nic nevymyslíš, zkus se pustit spíš do interiéru (ty šedý plasty apod).

Odpovědět

Zpět na „Projekty“