Renault Mégane (SLáveček)

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Uživatelský avatar
Rydel
Příspěvky: 22
Registrován: 04 led 2015 22:33

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Rydel »

H.o.m.i.e. - Díky, samozřejmě v plánu jsem to měl a zatím mám, najde se spousta lidí co to vidí jako starý auto a mě tím odrazují, že už jsem mohl mít lepší za ty prachy atd. Vím to na tomhle foru nejste první ani posledni co mi to říkáte, ale já to beru tak, že když prijedu na tuning mám co ukázat a většinou jsem tam jako jediný megének max dva. Na ulicích je to samý vrak a proto mě těší, že mám relativně zdravého megánka v okolí :) Díky

Nechlubím se cizí prací ani na zakázku vyrobenými věci. Vše si dělám sám a o tom to právě je :)

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Lordík »

Rydel píše:Nesedím doma na prdeli a nehraju gamesy jak většina dnesni mládeže! Kurva makám a kurva něco dělám! Takhle já to beru! :) Díky za názory beru to
já stíhám jak gamesky tak auto :lol:

jinak jiná kola drobet to připlácnout a hned to bude též o něčem jiným 8) laminování a hraní si s linkami jsou pěkný :)
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Uživatelský avatar
Rydel
Příspěvky: 22
Registrován: 04 led 2015 22:33

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Rydel »

Teď bych taky koupil jiný kola, ale mám tam nový gumy i lak tak je tam rozhodně nechám :D Auto už jsem snižoval, ale pouze decentně -4cm :) Linky to je prcačka, ale dá se. S laminátem jsem dělal prvně a určitě to neskončí jen u plata :)

Uživatelský avatar
MartyCZe
Příspěvky: 1020
Registrován: 10 říj 2011 18:15

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od MartyCZe »

Jo, tohle ujde. Obecně tuzing nemusim, ale je to decentní a hezký (barvičky taky dobře zvolený). Klidně to maskování rozšiř po celym boku auta, podle mě by to vypadalo pěkně. 8)
Dokuď se budeš držet tohohle stylu a nedáš si tam spoilery ala zimní pluhy tak se na to rád podívám
Škoda RAPID 1.2 TSI 77kw
Škoda Fabia I. - Hromada Technických Problémů :) - bejvávalo :/

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od SomČarovný »

Když to vezmu zpětně, tak první auto jsem taky "tuninkoval" v období maturity :D Takže se zdá, že jsme na tom podobně, byla Octavie 1,6 55kw za 50tis, nalil jsem do ní 65tis a prodal za 130tis :D Takže někdy i věřím, že se ty peníze vrátit můžou, stačí jen najít kupce :lol: 8)

EDIT: A kolik hate tady na ten projekt tehdá bylo spek
7GTD

Uživatelský avatar
Rydel
Příspěvky: 22
Registrován: 04 led 2015 22:33

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Rydel »

Přesně tak žádný extra velký spoilery tam dávat nebudu zůstane to přesně takhle :) max přidám ješte pár flíčku na zadek a tím to hasne :) pak už si budu hrát jen s tím že rozleštím lak.. Žádný samolepky nic tam nebude. Přesne tak tak taky doufám,

Octava 1.6 za 130? wow doprej prodej :) Každý auto má svého "blbýho" kupce :D

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od pufko »

Na to že nájdem pre svoje auto blbého kupca by som sa nespoliehal. Octavia je stále pre mnohých mokrý sen, Megane je pre pubertiakov úplne mimo, ale trebárs cez stránku http://www.sportovnivozy.cz" onclick="window.open(this.href);return false; by sa ten blbec nájsť mohol, tam chodí vela pubertákov onanovať

To že sa chceš odlíšiť je normálne, je aj normálne že sa tuningujú staré autá, akurát ty si si vybral (skôr zdedil) menej vhodného adepta

Uživatelský avatar
Rydel
Příspěvky: 22
Registrován: 04 led 2015 22:33

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Rydel »

Nedá se nic dělat :) Octavie se pořád drží v ceně samozřejmě. No kdysi to byla kára když jí děda kupoval za 140tis. :D když jsem na auto měl inzerát psalo mi dost lidí, žě mají zájem a to jsem to tam měl za 35tis. No pořád lepší než tunit felicii sorry :) Tuning na felďe už fakt musí bejt aby se mi líbil.

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od m.artty »

Rydel: "pufka" musíš brát trošku s rezervou, podle jeho příspěvků se mi zdá, že až moc počítá. Každopádně, že je tuning ekonomický nesmysl, tady asi většina rozumných členů ví... Hold je to zábava, ta vždycky něco stojí a myslím si, že odreagování se manuální prací s nějakým výsledkem (sebeuspokojujícím) je ideální. Že to pocháválí i někdo jiný, to už je takový bonus.
Chamelion píše:...Kola jsou totální nudy,...
Designově to jsou ty AZEV E, co si se s nima trápil ty a potom já :lol: Reálně nevim jestli to jsou AZEVy, protože to nemají nápis, což by mít měly.
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
Rydel
Příspěvky: 22
Registrován: 04 led 2015 22:33

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Rydel »

m.artty píše:Rydel: "pufka" musíš brát trošku s rezervou, podle jeho příspěvků se mi zdá, že až moc počítá. Každopádně, že je tuning ekonomický nesmysl, tady asi většina rozumných členů ví... Hold je to zábava, ta vždycky něco stojí a myslím si, že odreagování se manuální prací s nějakým výsledkem (sebeuspokojujícím) je ideální. Že to pocháválí i někdo jiný, to už je takový bonus.
Chamelion píše:...Kola jsou totální nudy,...
Designově to jsou ty AZEV E, co si se s nima trápil ty a potom já :lol: Reálně nevim jestli to jsou AZEVy, protože to nemají nápis, což by mít měly.
Přesně, naprosto s tebou souhlasím :)

Uživatelský avatar
Rydel
Příspěvky: 22
Registrován: 04 led 2015 22:33

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Rydel »

Jinak jsou úplně stejný jako AZEV už jsem taky zjistil, že je tam těžká podoba a pochybuji, že náhoda :D, ale jsou to Německý kola Aluett :)

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od pufko »

m.artty píše:Rydel: "pufka" musíš brát trošku s rezervou, podle jeho příspěvků se mi zdá, že až moc počítá. Každopádně, že je tuning ekonomický nesmysl, tady asi většina rozumných členů ví...
Ja nie som proti tuningu sám som si tým prešiel a dnes vidím kolko blbostí som porobil a viem že dnes by som to riešil úplne inak. Hlavne nemá zmysel sypať prachy do auta, ktoré nemá potencial. Mne ťahá na 35 tak mám na to trochu iný pohlad ako niekto kto má 20 či 25 rokov, tuningom u mna prešla LADA 1500, Vectra A 1.6, Civic 6G 1.4i, Fiat Uno Logo 1.4i, Renault R19 1.8i a potom už boli viac menej všetko autá bez úprav a dnes viem že miesto vrážania penazí do mizerného základu si radšej kúpim rovno patrične nadimenzované auto, ktoré sa dá povedzme ešte dodatočne upraviť.

Mať ja pred 15-18 rokmi také možnosti ako máte vy dnes... Ani internet poriadne nebol...
Dnes je internet, nie je problém čokolvek zohnať, a bez tak to polovica tunerov nevie zúžitkovať. Vtedy sa človek inak škrábal za uchom ked zhánal nejaké AL disky a to nehovorím zohnať pneu v potrebnom rozmere napríklad 205/45 R16 kedy jedna pneu stála v obchode 5000,- a človek zarobil 8500,-

PS: Mne je len divné že aj dnešná mládež robí rovnaké chyby. Mám možnosť sa voziť na Impreze GT - je to stará hrča, ale dnes viem že to je auto, ktoré vlastne ani netreba tuningovať, skrátka to má GULE už v serii a pritom to stojí pár šupov. Že tomu natrhne gule hociaké dnešne auto by mi bolo fuk, to auto je skrátka na zábavu, na zážitok z jazdy
Naposledy upravil(a) pufko dne 08 led 2015 00:31, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Rydel
Příspěvky: 22
Registrován: 04 led 2015 22:33

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Rydel »

Necituj poslední příspěvky. Díky Kane13


Chápu tvůj pohled na věc :), ale chápej i můj nehodlám sedět doma na prdeli jsem rád, že od osmnácti jezdím. fajn tec bych si mohl koupit auto treba za 100 nějaký báwo, ale nemel bych za co uz ho upravovat a dělat co mě baví :) takze si jeste klidne pockam a až budu makat pak si koupim nějaký to nadimenzovaný auto třeba 2.0, 2.5 ;) Teď mám v plánu dělat chujoviny dokud nemusím přemýšlet jaký auto koupit aby se mi tam vešel kočárek :D

Uživatelský avatar
Rydel
Příspěvky: 22
Registrován: 04 led 2015 22:33

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Rydel »

Nový hračky :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Rydel
Příspěvky: 22
Registrován: 04 led 2015 22:33

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Rydel »

Obrázek

Obrázek
Ani v zimě neotálím :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Rydel
Příspěvky: 22
Registrován: 04 led 2015 22:33

Re: Renault Mégane (SLáveček)

Příspěvek od Rydel »

Obrázek

Obrázek

Challenge complete :)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Projekty“