Škoda Octavia 1.8 20V :)

Na čem pracují členové TF

Moderátoři: Fáboš, Kane13, Tom_, tholis

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Kane13 »

Je fakt, že je to taky hodně o vnímání samotnýho slova Projekt... mně tohle jako projekt přijde, tobě zase ne... hlavně, že se nakonec dohodnem jako civilizovaní chlapci :D
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od crocjirka »

uz se perou?
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Berry »

Myslím, že toto se dá pořád víc považovat za projekt, než některé projekty, kde se za rok vymění 10sad kol nebo vymění koberečky, stěrače, antény, nabarvý rámečky světel a podobný nepodstatný změny.
Začíná velmi dobře a vezme to od začátku, to že to ze začátku má pro mnoho lidí nezajímavý mtoor nebo, že auto není zajímavé, co se týká modelové řady, ale je na tom kus práce a slovo projekt by se tomuto dalo říct.
Je pravda, že slovo projekt si přebere každý jinak, ale třeba ti, co byli na školení Project management (které pořádá dost HR firem), tak tam je přesně vydefinováno, co je projekt a které má vlastnosti,
Když by se to mělo brát striktně, dle mezinárodně uznávaných stanov, co je projekt, tak by asi 1/4 topicu v sekci projekt nebyla, možná ten poměr by byl i vyšší :lol:
Nechápu osočování na Mílu, hodilo by se do jiných topiců v této sekci.
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Wild
Příspěvky: 65
Registrován: 10 črc 2007 12:59
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Wild »

na forum chodim jen koukat a ne prispivat, pac to tady nema moc smysl.. ale neda mi to..a musim (ne poprve) reagovat na mistra Beaver

to ze se ti nelibi octavia, motorizace, apod.. nikoho nezajima
typek tady odvadi kus prace, a proste treba nema finance na lepsi auto, nebo jiny auto nechce a todle ho bavi.. da se rict ze ji tady smysluplne opravuje/renovuje ... a pak nabehne frajer a zacne tady hanit , ze to neni zadnej projekt .. xD

pak mi ukaz co tady projekt je :kladivo: .. vetsina lidi tady do projektu dava presne to co si tady ironicky popsal .. " To si potom můžu jako projekt založit téma i já s Lexem a dávat tam fotky jak měním v zadních světlech žárovky a rozlešťuju škrábance na laku. " .... to ze mas zajimavy a na nasi republiku trochu exoticky auto neznamena, ze ses zajimavej i s temadle kecama ;)

asi mas proste jen velky ego a jak to auto nema sportovni ambice nebo to neni buh vi jak exkluzivni, tak je to proste "shnila mrdka" , ze ? 8)

jinak k autu.. fandim ti ! nenech si zkazit naladu a chut do prace od takovych rejpalu co maji priblbly kecy :)

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Beaver »

Ano, přesně tak. A teď si jdu zpět na svůj zámeček dát sklenku portského :lol:

A co je projekt - no tak se mrkni třeba do vlákna se Skylinem, LJayovou CRX, Sierra apod. Jsou tu i projekty, co skutečně auto funkčně někam posouvají. I ta "blbá sériovka" tholise má smysl jako projektové vlákno, protože na tom autě řešil zodpovědně brzdy, podvozek nebo třeba mezichladič - a to tu klidně přiznám, že se mi jeho přístup líbí i když nemám rád ani TDI ani Škodovky.

Ale koukám, že to nemá cenu ti to vůbec vysvětlovat, ty si žiješ ve svém malém světě, kde každý, kdo oplácá Trabanta hovnem si zaslouží uznání jen proto, že nemá prachy na lepší auto než Trabanta a hrozně moc ho chtěl pomazat tím hovnem. Nicméně já tu neshazuju snažení Míly, který v rámci svých možnosti poměrně kvalitně dává auto do kupy (ať už to smysl má nebo ne) - když ho to baví a chce to dotáhnout, tak držím palce, pobavil mě až výrok Bobka, který to označil jako smysluplný projekt. A uvedl jsem i důvody, proč to podle mě lze těžko nazvat jako projekt (mohlo by se to jmenovat "jak jsem vyvařil shnilou Oktávku" a na Octavia klubu by to jistě bylo zajímavé vlákno o tom, jak se dá takový auto úspěšně opravit, ale jako tuning projekt to skutečně pokulhává).
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Jon1
Příspěvky: 358
Registrován: 30 pro 2008 21:41
Bydliště: Medlešice

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Jon1 »

vite co ted si vsichni kdo si dela na aute alespon vymenu letnich za zimni zalozime projekt at ma Beaver co komentovat :rock: , ne fakt at uz dela na aute vice nebo mene , aspon je tam videt nejaka prace a v tomhle pripade dobra prace , a je tady co sledovat a popripade se i poucit
Renault laguna II 1.8 16v
Sestry: Renault twingo 1.2
pracovni : JD 8335R

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od LiberaleMiguel »

Ja kdyz strikal vnitrky svetel tak jsem to oblepoval tou nejlevnejsi papirovou paskou a v pohode. Akorat kdyz jsem je pak ocistoval, tak jsem zjistil, ze technicky lih na to neni idealni :D chce to neco mene agresivniho
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Kane13 »

Chlapci, tak jsme si to hezky vyložili... Koho to rozhodilo, nechť si umístí varlata do tepla, ať je mu líp a hlavně dost OT

Dejme prostor Milovi, ať se může chlubit s novejma věcma (ať už je to typickej projekt nebo ne) 8)
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
Mila76
Příspěvky: 185
Registrován: 08 črc 2012 22:10

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Mila76 »

Díky za rady a tipy ohledně světel pánové :) A co se týče projekt neprojekt nikomu to neberu pro někoho to je projekt pro někoho ne to nechám na vás já si dělám auto podle sebe tak jak se mi to bude líbit a jak se již uvedlo pujde spíš o stylingovou stránku protože co se týče motoru tak když už něco ladit tak aspon 1,8T :) Chci si to auto dát do kupy hlavně po technický a vzhledový stránce no nějaký extrémní zásahy do motoru to určitě nebudou :wink: Byl sem tady novej a neveděl sem kam to hodit tak sem to dal do projektů ted bych to dal spíš to podfora ŠKODA scene :idea: Jinak už si vážně připadám jako idiot furt slibujou a slibujou a nic dneska sem to byl zkontrolovat v lakovně a maká se na tom ale plnič až zitra a v pátek ho tam jedu brousit tak udělám foto :) Ono se to vubec nějak celý zvrtlo jelikož to je ,,soukromá lakovna,, byl tam nějakej šef a muj kamoš, kámoš tam všechno přiravoval a šef jen přijel každej den na hodku všechno stříknul a jel domů tudiž sem si to tam jezdil dělat ale kamarád si uříznul kus prstu tudíž tam ted měsíc nebyl takže ani já ne tak se dlouho nic nedělo a ted na tom dělá nějakej šulin co si tam ten šéfik přibral :D No složitý škoda to číst :D Ale zitra plnič a po vejkendu snad lak :) A abych nebyl tak nějak uplně naprázdno tak sem si dneska dal takovou rychlovku v photoshopu jak by to zhruba mělo vypadat :) Někdo mě pochválí někdo ukamenuje to je už na vás, je to jen tak na oko aby se vědělo jakým směrem se chci odvíjet. Tak snad se bude aspon někomu líbit 8)

Obrázek
ŠKODA OCTAVIA 1.8 20V- 92 kW 1996 Prodáno
ŠKODA OCTAVIA 1.9 TDi - 66 kW 1999
TDI svatý :lol:

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Kane13 »

Jestli to bude vypadat opravdu takhle, tak klobouk dolů
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
Příspěvky: 3089
Registrován: 04 srp 2011 19:12
Bydliště: Havířov

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od LiberaleMiguel »

až na toho králíka na kapotě to máš dobře vymyšlené 8)
Keep /-/atin'

Cokoliv Polsky, Allegro -> SZ nebo ideálně rovnou Facebook

Skořepiny na míru

Uživatelský avatar
Mila76
Příspěvky: 185
Registrován: 08 črc 2012 22:10

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Mila76 »

Ten králik je spíš taková chujovina to bych zatim vypustil 8) Jinak díky :)
ŠKODA OCTAVIA 1.8 20V- 92 kW 1996 Prodáno
ŠKODA OCTAVIA 1.9 TDi - 66 kW 1999
TDI svatý :lol:

Uživatelský avatar
Venca Brody
Příspěvky: 3338
Registrován: 09 črc 2006 18:04
Bydliště: jižní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Venca Brody »

Ten králík se mi tam líbí. Pokud by byl malej a takto v rohu kapoty- jinak nakroucenej tak by to bylo supr. Jsem zvědavej na konec jak to bude vypadat 8)
Jak to máš teď udělaný v PS tak se mi to líbí. Nic vulgárního a působí to na mě pohodově 8)
EX citroen saxo 1,4vts,. EX bmw e36 316i,. EX BMW e36 328 iT,. EX Golf III 1,8i, OOOO A4b5 avant 1,9TDI, BMW e36 316i compakt
A teď jedna merdka OOOO A6C5 avant 2,8i quattro

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Lordík »

mě se to taky líbí SPZ bez rámečků, a osobně bych dal jinačí kola a krapet dolů, ale to už je na tobě 8) (teď polovina řekne to nedělej raději to zvedni o dalších 10cm a dej 255gumu) :lol:
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Uživatelský avatar
Mila76
Příspěvky: 185
Registrován: 08 črc 2012 22:10

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Mila76 »

Králika uvidime mam ho doma no v Photoshopu ten uhel nevychytam v realu by to bylo jiny a šel by do druhyho rohu kapoty spis :) Spz budou bez rámečku taky se mi to tak líbí :) Uvidime ještě :) Každopádně takle nějak bych si to zhruba představoval :)
ŠKODA OCTAVIA 1.8 20V- 92 kW 1996 Prodáno
ŠKODA OCTAVIA 1.9 TDi - 66 kW 1999
TDI svatý :lol:

Uživatelský avatar
Venca Brody
Příspěvky: 3338
Registrován: 09 črc 2006 18:04
Bydliště: jižní čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Venca Brody »

Jen ještě ty světla mi přijdou moc tmavý. A ten nápis na okně. Jinak fakt supr
EX citroen saxo 1,4vts,. EX bmw e36 316i,. EX BMW e36 328 iT,. EX Golf III 1,8i, OOOO A4b5 avant 1,9TDI, BMW e36 316i compakt
A teď jedna merdka OOOO A6C5 avant 2,8i quattro

Uživatelský avatar
Mila76
Příspěvky: 185
Registrován: 08 črc 2012 22:10

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Mila76 »

Světla budou jen černý vnitřky nějak jako o stránku zpět takle sem to vzal jen protože bych to tak v photoshopu nevychytal 8)
ŠKODA OCTAVIA 1.8 20V- 92 kW 1996 Prodáno
ŠKODA OCTAVIA 1.9 TDi - 66 kW 1999
TDI svatý :lol:

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od crocjirka »

skoda, ze tam nedas RS naraznik... celkem pak to auto omladne :) jinak jestli to bude takhle vypadat, tak to bude libice.. :)
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od maRkus »

aby dal RS naraznik musel by dat FACE cumak.....
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Mila76
Příspěvky: 185
Registrován: 08 črc 2012 22:10

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Mila76 »

Presne jak rika Markus 8) Tim padem i zadni nárazník protože by se to nehodilo ke zbytku auta 8) Já nevim taky sem prahnul po fejsliftu ale nějak se mi tadle stará tvář začla líbít :idea: A moc jich pěknejch neni tak třeba přispěju do počtu :potlesk:
ŠKODA OCTAVIA 1.8 20V- 92 kW 1996 Prodáno
ŠKODA OCTAVIA 1.9 TDi - 66 kW 1999
TDI svatý :lol:

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od crocjirka »

markus: vzdit se to lisi jen svetlama a naraznikem ne? tady nejakej capek to delal u baraku a nic vic s tim nedelal..
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od maRkus »

maska... maska je jina ne ? a nevim jestli nebude jiny i celo, ale RS cumaku tu uz je tolik ze starej ksicht je docela velky oziveni
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Kane13 »

Je tam jinýho hodně - maska, kapota, chladičovka, blatníky, nárazník....zase taková prdel, abys to udělal za odpoledne před panelákem s lahváčem v ruce to není
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
Stiloman
Příspěvky: 652
Registrován: 29 led 2006 11:21
Bydliště: Ropice
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Stiloman »

Kane13 píše:Je tam jinýho hodně - maska, kapota, chladičovka, blatníky, nárazník....zase taková prdel, abys to udělal za odpoledne před panelákem s lahváčem v ruce to není
moc to prožíváš...........světla,maska,nárazník......zbytek přizpůsobíš
...... tak už jsem taky "TDI"pozitivní
okta kombi 4x4"powered by TDI Fun" 19";-).....still in progress

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od jajiN »

Me se to libi, jen ta bocni cerna linka na dverich, s tim nechod na skoda-home ci octaviaforum :lol: Tam by Te jeden nejmenovany clen hnal, ze ho kopirujes :lol:

Jinak je to hezky a da se sehnat naraznik ve stylu RS, ktery pasuje k predface svetlum i masce. Prinejhorsim kdyz uz lakujes cele auto, stacilo by koupit RS naraznik a jen dovarit ten plast k svetlum 8)

Uživatelský avatar
Mila76
Příspěvky: 185
Registrován: 08 črc 2012 22:10

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Mila76 »

Vim o koho se jedná :D Neřikám že to tam nutně musí bejt jen sem si chtěl skusit jak by to vypadalo 8)
ŠKODA OCTAVIA 1.8 20V- 92 kW 1996 Prodáno
ŠKODA OCTAVIA 1.9 TDi - 66 kW 1999
TDI svatý :lol:

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Berry »

Jak pise Markus, tak bych se k faceliftu a RS taky nepriklanel, ma to kdejaky "jouda" a je toho mraky, tohle, co jsi udelal ve photoshopu, tak vypada opravdu dobre.

Ty bocni polepy jsou fakt pekne 8)
PS: Na koho jste narazelu s tema bocnima polepama? Na jednoho zdejsiho clena, kde se dokumentuje vymena steracu a zarovek? :lol: :lol: :lol: Tvl já musel :lol:

Crocjirka: nepredstavuj si hodne veci jak hurvinek valku, ze to nejaky "trotlung a jim podobny" bastli pred barakem, tak neznamena, ze to je vsechno, tak jednoduche, pokud to nekdo dela jen tak na oko, bez najake promyslenosti a trosku aby to vypadalo technicky i pod kabatem, jak se říka "na vrch huj a vespod fuj", tak to je takový klasický český bastl.

Jinak v globalu, je dobre, ze se Mila vydava svoji vlastni cenou a ne cestou radoby diktatoru stylu, stejne pak je to vsehno unifikovany.
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Uživatelský avatar
Mila76
Příspěvky: 185
Registrován: 08 črc 2012 22:10

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Mila76 »

Jedná se o tudle 8)

Obrázek

Je to opravdu pěkný ale nerad bych někoho nějak moc kopíroval ikdyž dneska něcovymyslet je vážně těžký :( Možná něco takovýho ještě

Obrázek

Uvidíme je to jen rpoužek nebudu tomu zatim věnovat extra pozornost :D
ŠKODA OCTAVIA 1.8 20V- 92 kW 1996 Prodáno
ŠKODA OCTAVIA 1.9 TDi - 66 kW 1999
TDI svatý :lol:

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od Berry »

Milo prosim te jednou samolepkou, ktera je nabizena oficialne dealerem Skodovky (pokud je to ta, co myslim), tak zadne kopirovani, to muze mit mraky lidi, a i tak si na auto muzes dat cokoli, dle sveho uvazeni :D
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Uživatelský avatar
tholis
Moderátor
Příspěvky: 3014
Registrován: 16 dub 2009 07:33

Re: Škoda Octavia 1.8 20V

Příspěvek od tholis »

To je můůůj pruh :lol:
" www.autowerks.cz "

Odpovědět

Zpět na „Projekty“