iPhone 6

Vše co se točí kolem počítačů, her, mobilů a elektroniky

Moderátor: Rudi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Zemi »

Tom_ píše:Je tady nekdo znaly, kdo mel v ruce nebo pracuje s telefony a doporucil by favorita z teto čtyřky:

Samsung Galaxy S5
HTC One M8
Nokia Lumia 930
Sony Xperia Z3


Budu prechazet z Nokie E5 . Jedna se mi o kvalitni fotak/videa, aplikace, rychlost telefonu,vydrz baterky, velikost hdd pokud nejde pouzivat karty,velikost a odolnost proti odreni,poskozeni....
M8 mam 10 mesicu... Pred par dny jsem koupil Note4... Dal jsem inzeraty na M8, ale po par dnech i to nejlepsi co Samsung ma mi proste nevyhovuje... Vyrovnanost a rychlost M8 je nejlepsi u Androidu co jsem zazil... Z3 je taky svizna.... S5 se loupe a vypada jak telefon za trojku. Nokie mrdat. V tomhle pripade bych vybiral mezi Z3 a M8....
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Goldies »

Jak to tak procitam, tak je pro me apple proste top :-) krome mnou rozbiteho displaye zadnej problem a vsechno sviha jak ma :-) iPhone 5s
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Zemi »

Iphony jsem mel vsechny.... Bez iMaca k nicemu bohuzel... Pokud ho mas na volani a psani tak asi jo. :D
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
Michelin
Příspěvky: 705
Registrován: 24 říj 2004 18:43
Bydliště: Prague, North Moravia
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Michelin »

Tady z toho rozhodne m8.
Pokud vyuzijes vodeodolnost tak z3.
Nicmene za chvili bude uz nastupne m9(lima) tak bych mozna poseckal...
babyCupra

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

druha vec je cenovka....V breznu nebo dubnu ma byt i galaxy s6 ale cena cca 23 000 a nejsem totalni kreten, abych dal takovou paletu za telefon...Jak by na tom mela byt cenove ta M9?
Audi Coupe Quattro

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

jak je to vubec s porovnanim Aplikaci pro WP8.1 vs Android? DIky
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Zemi »

Na M9 se tesim... Hlavne na toho vetsiho brachu. :-D

Jinak WP mi prisel tehdy na Lumii hodne omezenej... Android je jina liga.
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: iPhone 6

Příspěvek od Bohuš »

Jakou lumii s jakou verzí WP jsi měl ?

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Tom_ píše:jak je to vubec s porovnanim Aplikaci pro WP8.1 vs Android? DIky
Zatím jsem našel appku na všechno co jsem měl, většinou ve 2-3 verzích a všechny kvalitní. Není to jako u Androidu, kdy stáhneš na jedno uprdnutí 15 appek a z toho je 16 na hovno :D
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Jarbi
Příspěvky: 539
Registrován: 24 zář 2008 12:57

Re: iPhone 6

Příspěvek od Jarbi »

Snapchat, snad jediná aplikace co na WP není :mad:

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

a jak je to s aktualizacemi u WP? Jak casto jsou k dispozici?
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Nový systém dostaneš vždycky do pár týdnů. Jinak opravy systémů jsem snad ještě nezaregistroval, neřekl bych ani, že jsou třeba. A systémové aplikace se aktualizují samostatně a to je každou chvíli nějaká aktualizace
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

Mate nekdo tu bezkontaktni nabijecku? Protoze vetsinou je to vsude za priplatek, respektive v baleni je pouze jen klasicka kabelova... A jeste da se v 930 zablkovat nejak klavesnici? Napr tak jak to ma Android, proti pristupu do telefonu, tim, ze clovek musi v te kostce nakreslit urcity obrazec aby ho to pustilo dal?
Audi Coupe Quattro

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od kony5 »

to jde u wp taky aby ti tam nelezla mladá :D ... už nepamatuju ale co jsem koukal je na to i na wp spoustu aplikací na zámek obrazovky ... a mělo by to mít to co má windows na pc že spojíš body na obrázku - třeba oči atd ... taky sem koukal na 930 za ty prachy dělo... horší až to spadne na zem...

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Zemi »

Bohuš píše:Jakou lumii s jakou verzí WP jsi měl ?
Bohuzel ji mela manzelka... Lumia 800 cca rok zpet.... Spatny.
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Srovnávat Lumii 800 a 930 je jako srovnávat Feldu se švihadlama a SuperBa II V6 v plné

Já bezdrátovou nabíječku mám. Doma na nočním stolku stojánek a v autě držák. Úžasně návykové nestarat se o kabely, zvlášť v autě, když nepkam cestuješ a při každém vystoupení z auta nemusíš vypojovat/zapojovat kabel :-) dal jsem sice za obě dvojku, ale už slouží s druhým telefonem, tak pohoda :-)
Ten stojánek na nočním stolku byl o to lepší s Lumii 920 a GlanceScreen kdy tam v noci krásně svítily hodiny, ale aji na 930 se to dá řešit aplikací, jejíž spuštění jsem si nastavil do NFC ve stojánku :-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

a to nabijis v tom stojanku doma i v aute v tom drzaku se to nabiji skrz tu bezkontaktni nabijecku?
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Ano a ano
Doma je to prostě furt na nočním stolku a v autě jsem si to dal do rohu k A sloupku a kablík natáhnul pod palubkou :-)
Jinak v tomhle doporučuju kupovat origo příslušenství. Neorigo bezdrátovky někdy nabíjejí moc pomalu a někdy přehřívají telefon ;-)
Konkrétně mám tohle, stojánek
http://nabijecky-pro-mobilni-telefony-o ... ia-dt-910/" onclick="window.open(this.href);return false;
A tohle v autě
http://www.atcmobile.cz/nokia-cr-200-20 ... ze/p18180/" onclick="window.open(this.href);return false;

Jinak viděl jsem na YT už několik videí, že někteří z tepch nabíječek vykuchali tu cívku a integrovali jí přímo do nábytku(funguje aji přes pár mm tlusté dřevo). To mám v plánu si udělat časem v obýváku ve stole :-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Zemi »

Migu sorry, ale co jsem se dival na recenze tak system vypada uplne stejne. :-D Za me spatny. Ale to je fuk.
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: iPhone 6

Příspěvek od Bohuš »

Zemi píše:
Bohuš píše:Jakou lumii s jakou verzí WP jsi měl ?
Bohuzel ji mela manzelka... Lumia 800 cca rok zpet.... Spatny.
Tak ono ten WP 7.5 je tomu dnešnímu podobný jenom vzhledově a je pravda že byl omezený. Dneska už je to úplně jiné :) Já mám lumii 920 snad od první verze WP8 a tenkrát byl i ten hodně omezený nešli nastavit vlastní zvuky sms, byla jedna hlasitost jak pro vyzvánění tak pro aplikace, nebyla stavová lišta atd... WP8.1 je na úplně jiné úrovni, dobře odladěný systém na kterém mi už oproti androidu nechybí vůbec nic :)

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Zemi »

Pres kabel se do toho da nahrat uz vsechno? Pripojenej telefon uz je jako klasicky disk?
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: iPhone 6

Příspěvek od Bohuš »

Jasně 8) V telefonu už je i správce souborů :) Jedinné s čím byl vždycky problém bylo přehrávání filmů ale i to už se dá obejít stačí filmy dát do složky s fotkama a použít aplikaci MoliPlayer a i filmy fungují :) (Tohle je díky uzavřenosti systému ale na druhou stranu je díky tomu ten systém svižný a nezanáší se)

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

a daji se prehravat i titulky ve filmech, kdyz jsou titulky zvlast? Popriklade sledovani serialu na netu?DIky
Audi Coupe Quattro

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: iPhone 6

Příspěvek od Bohuš »

Seriály na netu úplně bez problému, titulky u filmu taky(stačí je pojmenovat stejně jako film a uložit ve formátu UTF8), jenom ten základní přehrávač toho moc neumí já používám MoliPlayer :)

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

a jsou mozne i jine prehravace?Napr BS player nebo VLC player? Moli vubec neznam :lol: :lol:
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Mě to na 930 přehraje filmy ať je uložím kdekoliv, prostě se objeví v aplikaci Video a pohoda :-)

A jako flashdisk používám mobil naprosto běžně 8)

Co ještě Zemi ? však my tě konvertujeme :obchod: :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: iPhone 6

Příspěvek od Bohuš »

Fakt že jo :D Taky už mi to funguje i ve videu :)

VLC ani BS na WP tuším není klasické videa přehraje defaultní jinak je nejlepší ten moliplayer, dá se vybrat HW nebo SW mod a nastavit spousta dalších věcí... 8)

Celkově se není u WP čeho bát :) Nejlepší je najít si na YT nějaké videa :)

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

Ja nasel prave jednu recenzi na mobil (930) a pak na WP 8.1 od mobilenet na youtube a docela se mi to libilo...

jak je to s uloznym prostorem, vim , ze 930 ma jen interni hdd a nepodporuje moznost karet...tak za jak dlouho to zapraskate a nebo spise pravidelne stahnutej obsah mazete a tim udrzujete si nejaky standartni misto
Audi Coupe Quattro

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: iPhone 6

Příspěvek od Bohuš »

Já nechápu jak může někdo takový telefon zaprat :D mám 920 celková paměť 32GB využitelná cca 30, mám tam několik GB hudby aplikace snad na všechno co potřebuju včetně pár her co mají víc jak 1giga a nějaké filmy. Stejně pořád 10gb volného místa :) A to už ho takhle používám víc jak rok :)

Pokud by se stalo že mi v brzké době odejde tak jdu do 930 ale zatím mi to přijde zbytečné nejsem člověk co střídá telefony podle mody :D

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Já mám taky v telefonu kdejakou pičovinu a mám 15GB volného místa :D

Zatím jsem narazil na nedostatek místa jednou, po aktulizaci, když jsem zkoušel natáčet 4K videa, to šlo to místo po hodině zkoušení natáčení do hajzlu :lol:

Jinak rozdíl 920 vs 930 je sice jenom pár papírových detailů, ale celkově ten telefon je 100 a 1, hlavně 920 vydrží hovno a AMOLED na 930 je prostě úplně jiný level
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Odpovědět

Zpět na „IT sekce“