iPhone 6

Vše co se točí kolem počítačů, her, mobilů a elektroniky

Moderátor: Rudi

Odpovědět
Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

No ja nemam ještě telefon, tak nevim :D proto se ptam :D Porad vaham, co objednat :D :lol:
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
Linkisek
Příspěvky: 83
Registrován: 01 čer 2010 10:19
Bydliště: 3nec

Re: iPhone 6

Příspěvek od Linkisek »

Snad si vyberes :D
http://www.windowsphone.com/en-us/store/search?q=obd" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Bobek
Příspěvky: 1205
Registrován: 30 led 2012 18:11
Bydliště: Morava

Re: iPhone 6

Příspěvek od Bobek »

Však si už objednal ne? :D

Já včera výhodně koupil LG Nexus 5, jestli mě ani tohle neuspokojí (s čímž se počítá), tak jdu do L930 :lol:
Renault Laguna III phase 3, Initiale Paris, 110kw
Renault Mégane Grandtour GT, 151kw
Renault Mégane Grandtour GT220 162kw
Opel Vectra B Caravan 92kw

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

jj dneska jsem to objednal uz definitivne :D
Audi Coupe Quattro

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od kony5 »

Takdatart a jeho pojisteni silne nedoporucuju..maji nakonec na pojistne plneni 90 dnu !!!! A samozrejme problem s podpisem :-D.. Uvidime jestli neco dostanu...ale nabidli mi ze pokud uznaji pojistku muzu si polorozpadli mobil s systemem uplne na pikacu odkoupit za pouhych 436 kc :lol: ale kukal sem tam ns tu 930 a je to takova nejaka plastovka rozvrzana...ale displej parada...

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: iPhone 6

Příspěvek od SomČarovný »

Nějakou dobu jsem tady tu debatu sledoval :D A né že bych plně důvěřoval LM2 :D Ale objednal jsem si tu 930 taky a 5s letí do skříně :D
7GTD

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

ja bych rekl, ze prave Nokia bude co se tyce zpracovani na tom mnohem lepe nez celoplastovy samsung s5...Preci jen konstrukce z hliniku a zadni strana, ktera je "napevno" ono zalezi jestli v tom Datart byl novy kus nebo nejaky uz osmelichany, tzv testovaci
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
Bobek
Příspěvky: 1205
Registrován: 30 led 2012 18:11
Bydliště: Morava

Re: iPhone 6

Příspěvek od Bobek »

Za poslední měsíc jsem byl asi ve 4 obchodech, všude jsem si na 930 sahal, měl sem ji i dva dny půjčenou a žádný náznak průhybu nebo vrzání fakt nebyl 8)

S5 je jenom předražená S4 a ještě k tomu hnusná. :D

Edit: ty píšeš 5S, kurva kdo se v tom má vyznat :lol:
Renault Laguna III phase 3, Initiale Paris, 110kw
Renault Mégane Grandtour GT, 151kw
Renault Mégane Grandtour GT220 162kw
Opel Vectra B Caravan 92kw

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od kony5 »

bylo tam 5 kousků nokii od 530 po nějakou 7něco 8něco ty byly bytelné hezky slícované ... ale ta 930 černá jakási divná asi nějaká testovačka ošmatlaná..

http://www.czc.cz/lenovo-s850-bila/1586 ... AnHM8P8HAQ" onclick="window.open(this.href);return false; ale tohle je zatím asi nejhezčí smartphone co sem kdy viděl...až na to že je s plastu...ale ten zadní nápis lenovo krásně bíle svítí :lol:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Nesmíš brát do ruky vystavené kousky :lol: Mám 930 od srpna a ani se nehne, bitelné jak sviň 8) jako všechny předchozí Nokie....
Kámošovi se akorát stalo, že mu 925 začala povrzávat pár dni po koupi, samozřejmě ale v reklamaci vyřízeno :-)
Mimochodem pro Ostraváky.... http://www.atcmobile.cz" onclick="window.open(this.href);return false; origo servis Nokie, po domluvě se vyřizují reklamace/opravy na počkání 8) (samozřejmě co jde - výměna displeje, oprava toho vrzání apod)


Za mě nejkrásnější Huawei P7, ale na používání už moc tenký :-(

Obrázek
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Lukinho
Příspěvky: 2445
Registrován: 10 kvě 2012 16:08

Re: iPhone 6

Příspěvek od Lukinho »

Bohuš píše:Napiš OBD do store a něco si vyber :)
A o necem jako racechrono by jsi nevedel ? :lol: :D :D

Uživatelský avatar
SomČarovný
Příspěvky: 478
Registrován: 13 srp 2014 23:27

Re: iPhone 6

Příspěvek od SomČarovný »

Tak 930 je doma a je to docela velká kráva :D A bolí mě hlava z toho velkého displaye :D no uvidíme
7GTD

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

Tak 930 dneska prisla, ale nemam ještě nano sim a hlavne nemam prekopirovane kontakty ze simky a telefonu z Nokie E5...Nevite nejaky program, diky kteremu bych lehce stahnul kontakty bud ze SIM nebo telefonu a pak je nahral do 930? Diky
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od hattori_hanzo »

Najdi si někde v menu přenos dat, nebo jak se to jmenuje. Tátovi to vytáhlo všechno i z takový tý starý tlačítkový Nokie.
✠Luftwaffle✠

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

Jj nasel jsem to diky google, prenost dat---->synchronizace...tak to zítra zkusim... 8)
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

NanoSIM si nafasuj rovnou novou, ostřihnutá většinou casem začne blbnout

Přenos dat už mi poslal data tak mezi deseti telefony, všechno v cajku 8)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
MartyCZe
Příspěvky: 1020
Registrován: 10 říj 2011 18:15

Re: iPhone 6

Příspěvek od MartyCZe »

LiberaleMiguel2 píše:NanoSIM si nafasuj rovnou novou, ostřihnutá většinou casem začne blbnout

Přenos dat už mi poslal data tak mezi deseti telefony, všechno v cajku 8)
Eh, novou?
Vždyt oni mu to tam podle te folie ustřihnou stejně jako kdyby sis to udělal sam doma.
Škoda RAPID 1.2 TSI 77kw
Škoda Fabia I. - Hromada Technických Problémů :) - bejvávalo :/

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Jo, ale naruší tím už ten čip a už jsem slyšel od pár lidí, že to stejně museli vyměnit, bo jim to začalo casem házet chybu SIM. Novou SIM ti dají zadara na počkání.... Stačí říct, že ti už třeba blbla...
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

nevim proc...ale pri parovani to najde ten muj novy telefon (930) a pri zadani kodu ve starem telefonu a zadanim stejne kodu v novem telefonu tak mi to po chvili napise "pristroj neni podporovan" :( :(
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

:shock: s E5 to musí jít, mě to s E7 šlo naprosto v pohodě. Máš v obojím aktualizováno všechno ?
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

no tak ja bych rekl ze jo...930 si tedka sosa aktualizace....Jinak jsem se divil ze telefon nema origo folii na displeji...Da se koupit takova ta hrubsi "sklenena" folie na 930? Vim, ze ji delaji na apple
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Ty origo fólie co na tom jsou fakt nejsou na jakékoliv dlouhodobější používání....

Zkus to hodit do Google, určitě něco je. Osobně tohle neuznávám, kazí to vlastnosti jinak dokonalého displeje. A nikdy se mi nepodařilo telefon omylem poškrábat, jenom když jsme dělali cíleně těsty :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

Ja tam zadnou origo folii prave nemel...jen ten obal a folie zadna... Jinak uz se mi to podarilo prekopirovat..Nakonec jsem to musel provest z noveho telefonu. Protoze spojeni ze stareho na novej neslo...ale opacne se to nakonec chytlo nejak....
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Dyť jo, takhle jsou balené všechny Lumie :-) on se to už výrobce snaží naznačit, že se máš na fólie vysrat prostě :D

Aha :D to by mě ani nenapadlo, že jsi to spouštěl na tom starém. To je celkem logické, že nezná o 4 roky novější model přece 8)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

Njn clovek se porad uci, zatim muzu rici ze telefon super...Dobre se drzi, rychlost je suprova, appky jsou podobny jak na android...Mam to zatim den,tak jeste s tim neumim vse.... Co se tyce obalu, pouzivas nejaky na 930? Nerad bych si ho hned znicil :lol:
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Nepoužívám žádný. Občas ho ušpiním v garáži, ale z toho polykarbonátu jde aji vazelína pěkně očistit :D
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od Tom_ »

Tak to ja si nejaky bud ten silikonovy nebo pruhledny plastovy koupim...nerad bych ho hned uspinil a nebo poskodil :D
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: iPhone 6

Příspěvek od hattori_hanzo »

Má folie vůbec smysl? Za rok a něco používání se mi na Gorilla Glass povedlo udělat jeden viditelnej škrábanec a to když se mi telefon dostal v autě na podlaze pod patu, když jsem musel nečekaně dupnout na brzdu(neměl jsem ho v ruce, ale mám takovej blbej zvyk dávat si telefon občas na sedačku mezi nohy).
✠Luftwaffle✠

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: iPhone 6

Příspěvek od Bohuš »

Já od té doby co jsem sundal folii mám na telefonu spoustu jemných škrábanců od nošení v kapse :) Jinak po obal bych se podíval na ebay je jich tam daleko větší výběr :) Já používám silikonový ale zase je pod ním bordel a když je ho tam hodně tak se začíná zažírat do těla :/

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: iPhone 6

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Co nosíš po kapsách za bordel, že ti poškrábe tvrzené sklo, které se mi nepodařilo poškrábat ani když jsem to zkoušel cíleně svazkem klíčů.?
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Odpovědět

Zpět na „IT sekce“