Dement v kamionu

Prostě videa

Moderátor: Jardafox

Odpovědět
dubi
Příspěvky: 854
Registrován: 06 kvě 2009 10:01
Bydliště: ČB, Bernartice

Dement v kamionu

Příspěvek od dubi »

Tak jsem na fb narazil na tohle video od kluka tady od nás. Takovýhle dementi nemaj na silnicích co dělat. :roll: Ale týpek už si asi moc nezajezdí, někdo ho nahlásil (viz komenty na YT)

Ex: lOo ==vw== oOl G1 --> //// Punto --> Corsa B --> G3 TDI --> G4 Zender Concept -->Insignia SportsTourer
Now: Calibra C20XE & GV GTI MTM

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od milosh »

http://tn.nova.cz/clanek/video-silenec- ... hazov.html" onclick="window.open(this.href);return false;

60-ti letej deda, uz je bez prace a asi i bez papiru, coz by bylo jediny reseni.

Uživatelský avatar
gizmi
Příspěvky: 2068
Registrován: 08 kvě 2005 21:50
Bydliště: Plzeň

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od gizmi »

Tohle mi prijde proti tomu co kazdy den zazivam na dalnici od prevazne Slovaku a Polaku jeste dobry :lol:
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly) :evil:
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od wesly.TDI »

Viděl bych to na email do madety :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od wesly.TDI »

Kdysi mě na dálnici takhle jebal pán z kofoly, vzadu jedu jako prase? Vojete :lol: , po telefonatu s paní a poslání záznamu na její email byl chlapec pár měsíců bez prémie :wink: Příště už to asi nedělal :?:

dubi
Příspěvky: 854
Registrován: 06 kvě 2009 10:01
Bydliště: ČB, Bernartice

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od dubi »

wesly.TDI: https://www.facebook.com/Madeta.AS/post ... 3588902154" onclick="window.open(this.href);return false;
Jen vážně nechápu, proč takhle riskoval, když za nějakých 5km má nájezd na dálnici... Ale na týhle silnici nic neobvyklého, jezdim tudy do Prahy často a každou chvilku smrťák.
Ex: lOo ==vw== oOl G1 --> //// Punto --> Corsa B --> G3 TDI --> G4 Zender Concept -->Insignia SportsTourer
Now: Calibra C20XE & GV GTI MTM

Uživatelský avatar
wesly.TDI
Příspěvky: 6763
Registrován: 26 kvě 2006 09:26
Bydliště: Karviná, město, které chcíplo
Kontaktovat uživatele:

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od wesly.TDI »

8) 8) 8) 8) Paráda, tohle je jediná zbraň na zmrdy

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od Breakthru »

tohle je debilita....čekal jsem spíš, že to bude někdo s čerstvým Céčkem v notách a bez zkušeností a ne někdo, kdo nejspíš takhle jezdil léta :shock:
svět dospělých je pro mne záhadou......

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od kony5 »

Uplne stejny debil jako vetsina nasich ridicu...jen nesedel v osobaku ale v kamionu kde to jde o to vic videt.... spis mne zarazi mentalita cr... porad udavaci i 20 let po revoluci... to za to asi nemohli jen komunisti... co cekat kdyz agent stb je pulpremier ( doslova :lol: )

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od crocjirka »

taky si myslim, ze mela byt spis privolana policie....
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od kony5 »

crocjirka píše:taky si myslim, ze mela byt spis privolana policie....
To sem rict zrovna nechtel....

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od Breakthru »

kony5:nemám nic proti tomu, když je takovejhle kokot za tohle potrestanej...
svět dospělých je pro mne záhadou......

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od kony5 »

At potrestanej je....na druhou stranu pojdme se zase vsichni udavat uplne za vsechno.... to tu bude jeste lip nez ted...narod udavacu

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od Breakthru »

a co navrhuješ?Mávnout nad tím rukou, však se nikomu nic nestalo a chlapec to určitě příště neudělá znova.Taky to má pevně v rukách, jinak by těma pár desítkama tun ty ostatní auta už dávno rozšmelcoval 8) práskat je jedna věc, ale proč tohle tolerovat?Mě příjde v pořádku, když má někdo záznam, předá ho dál a viník je pak potrestanej....
Nejsem neomylnej, ale pokud se někdo volantem přímo živí a je schopnej takhle riskovat, tak nemá na silnici co dělat....
svět dospělých je pro mne záhadou......

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od kony5 »

Mne je samozrejme jedno co se mu stane...a souhlasim stim ze je to vul .... nadruhou stranu je mi udavacstvi tak silne proti srsti ze bych nikoho neudal.... jaky je pak rozdil kdyz te uda soused zes porezal strom nebo sis bez povoleni postavil altanek...represi je tu uz tak dost...

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Postaveným altánkrm neohrožuješ další, nevineé lidi ;-)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Breakthru
Příspěvky: 1804
Registrován: 05 dub 2006 19:59
Bydliště: Třebíč...

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od Breakthru »

mě je taky udavačství proti srsti.Ale je udání a udání.Takový to typicky český, že píšeš anonymi, staráš se o sousedy a doma máš v klidu nakradeno,to je mi proti srsti....
Když ale vidím, že někdo něco čoruje, někoho ohrožuje atd. atd., tak to mám zavřít oči a mávnout nad tím rukou se slovy "jsem morálně silnej a čistej, protože tě neudám."?....
před lety jsem zažil v práci kolegu, kterej ukradl co mohl, nemakal, byly s ním jen problémy a bral stejný love jako já.Jednou si na mě postěžoval resp. shodil svou vinu na moji, protože jsme mu odmítl ulejt se z práce(chtěl dřív domů a my mu měli ptrvrdit, že tam byl do konce), tak nejenže mi ruply nervy, ale prostě jsme ho naprášil....sralo mě to, že jsem byl jak nějaká vesnická bába, ale prostě takovýho zmrda jsem v tý práci nechtěl....
svět dospělých je pro mne záhadou......

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od Kane13 »

kony5 píše:Mne je samozrejme jedno co se mu stane...a souhlasim stim ze je to vul .... nadruhou stranu je mi udavacstvi tak silne proti srsti ze bych nikoho neudal.... jaky je pak rozdil kdyz te uda soused zes porezal strom nebo sis bez povoleni postavil altanek...represi je tu uz tak dost...

Já teda udavačství taky nesnáším, ale tohle bych jím rozhodně nenazýval. Jaký řešení bys teda navrhoval ty, když je podle tebe špatně, že frajer kontaktoval vedení firmy?
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
starter
Příspěvky: 831
Registrován: 03 dub 2006 15:21
Bydliště: kousek vod Prahy

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od starter »

Dneska bylo na Radiožurnálu téma o německý dálniční policii, jednou za čas si půjčí autobus a natáčej hříšníky z autobusu :D
nejlepší záchyt byl jak si frajer za jízdy stříhal nehty u nohou spek to že si čtou noviny nebo dívaj na telku je prý běžný :D
odtah od 7kč/km 731810210

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Dement v kamionu

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

https://www.youtube.com/watch?v=_ZqNLtSqlwo" onclick="window.open(this.href);return false;
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Odpovědět

Zpět na „Video“