K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
Moderátor: Jardafox
-
Progresss
- Příspěvky: 1018
- Registrován: 11 pro 2007 08:46
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
Mě hrozně pobavila ta romantická scéna na paloučku, nabouranej, otlučenej escort s matnou kapotou a hláška - chybí tomu spojler
No a ještě to chce spojler 
-
Jarbi
- Příspěvky: 539
- Registrován: 24 zář 2008 12:57
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
Křídlo bude další rok 
-
Taboo
- Příspěvky: 2759
- Registrován: 26 lis 2004 18:27
- Bydliště: Des Moines, IA, USA
-
JOE_Cik
- Příspěvky: 4742
- Registrován: 17 srp 2008 20:56
- Bydliště: Sokolov-Březová
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
kua dneska na to kouknu....
uz se tesim ...
ale podle komentu to u nas v sokolove vypada stejne....

Renault Clio 1,2 rv 97-plonkovka...SOLD
Renault Clio 1,8 16V-letadlo..SOLD
Renault Clio Sport 172 Ph2 rv02 - hají v garáži
Renault Megane Grandtour 1,5dCi rv18 - family wagen
Fiat Doblo Maxi 1,6 MTJ 120SX rv18 - služební
Renault Clio 1,8 16V-letadlo..SOLD
Renault Clio Sport 172 Ph2 rv02 - hají v garáži
Renault Megane Grandtour 1,5dCi rv18 - family wagen
Fiat Doblo Maxi 1,6 MTJ 120SX rv18 - služební
-
Mike Mad
- Moderátor
- Příspěvky: 2347
- Registrován: 11 kvě 2004 10:59
- Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
no ja znam vsechny lokace pac tu ziju ze
ale tuzery ani jednoho, preci jen jsem o dost starsi uz. i kdyz mam neblahy pocit ze typek co mi vozi pizzu z Nexo (to je ta diskoteka kde hraje) je hlavni hrdina
ono si presne vzpominam ze jsem pred 13lety nebyl nikde jinde nez oni, proto se nad ne nepovysuju. jezdil sem 1.2 corsou nabouranou s kapotou v ratu, neony vevnitr, sjizdel sem kdejakej tuning sraz a byl sem kral s hlavou v oblacich a
dymu
sou to mlady kluci, ktery nejdriv musi najit sami sebe. dalsi vec je presne vystizena mistni realita - kdyz si to tak clovek vezme tak v kazde lokalite na svete se najde obdobna situace, lide, auta, zivoty.
Volkswagen Jetta Mk2 Coupe US&A 2.0 16V ABF ... reconstruction
Volkswagen Bora Variant 1.9TDI ARL ... daily
Volkswagen Bora Variant 1.9TDI ARL ... daily
-
gizmi
- Příspěvky: 2068
- Registrován: 08 kvě 2005 21:50
- Bydliště: Plzeň
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
Tabooo: a ja se tesil, ze s tou poznamkou budu prvni
To byla prvni myslenka po precteni tematu 
Lotus Elise (podvozek Nitron, brzdy EBC, unibaly)
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka
Honda Jazz v org. stavu
Honda NSR, Honda Monkey a cross
Matra Grand Espace Initiale
VW Golf IV TDi 150PS/350Nm v decentní úpravě
VW Golf VI TDi v cabriu
Mercedes Sprinter - odtahovka
-
Takeshi
- Příspěvky: 3575
- Registrován: 01 úno 2006 20:32
- Bydliště: PilsN
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
původně jsem to chtěl proklikat, ale jak v první minutě hned nabourá auto před sebou a vůbec to neřeší mě utvrdilo to zkouknout celý, škoda že to neni delší, určitě bych se nasmál víc

-
Roume-n
- Příspěvky: 413
- Registrován: 02 lis 2004 19:48
- Bydliště: Vysočina
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
kde ze jsou ty cecky, nejak jsem to proklikanim nenasel, ale jinak bejt to v roce 2004, kdy jsem dostal ridicak, tak bych se z toho urcite udělal 
Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift.
-
Ivan
- Administrátor
- Příspěvky: 3794
- Registrován: 04 úno 2004 09:41
- Bydliště: Brno-Praha
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
Stačil mi trailer, abych se přesvědčil, že budu čas věnovat něčemu užitečnějšímu 
-
máca
- Příspěvky: 2415
- Registrován: 18 úno 2006 01:20
- Bydliště: mostecko
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
a ja to videl, dokonce i dvakrat, jak ted neni prace, tak sme s mechosema u me na prijmu sledovali "primej prenos", dneska uz to nekdo z toho YT stahnul, skoda, chtel sem to ukazat dalsim generacim
ale prdel byla, par aut tam odsud znam a i nejaky tvare sem poznal.... 
cabrio bukvice
-
LiberaleMiguel2
- Příspěvky: 3841
- Registrován: 22 říj 2013 17:21
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
Hoďte to někdo na Uložto, potřebuju inspiraci 
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)
-
Progresss
- Příspěvky: 1018
- Registrován: 11 pro 2007 08:46
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
Nepotřebuješ, ty jsi jejich inspirace
Taky to chce napřed spojlery 
-
tholis
- Moderátor
- Příspěvky: 3014
- Registrován: 16 dub 2009 07:33
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
Než inspirace je LM spíš námět na celovečerní film.
Napadá mě spousta názvů: "Návrat Idiota" "Blbý a blbější" "Odpadlík" "Pohádky tisíce a jedné noci" "500 -koní u Havířova".. "8)
" www.autowerks.cz "
-
Takeshi
- Příspěvky: 3575
- Registrován: 01 úno 2006 20:32
- Bydliště: PilsN
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
toe výzva, LM natoč něco, ať se seveřani inspirují taky trochu 
-
LiberaleMiguel2
- Příspěvky: 3841
- Registrován: 22 říj 2013 17:21
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
To říkám vole, hoďte to někdo na Uložto, ať mám inspiraci 
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)
-
Phob.
- Příspěvky: 534
- Registrován: 24 lis 2010 18:54
- Bydliště: Okolí Třince
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
tady máš tu inspiraci
http://uloz.to/xMpUuvrR/k-oblakum-vzhlizime-2015-mp4" onclick="window.open(this.href);return false;
aktual: ŠKODA OCTAVIA II
ex: VW GOLF MKV
ex: VW GOLF MKV
-
LiberaleMiguel2
- Příspěvky: 3841
- Registrován: 22 říj 2013 17:21
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
diiiik, máš u mě bonbon 
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)
-
LiberaleMiguel2
- Příspěvky: 3841
- Registrován: 22 říj 2013 17:21
Re: K oblakum vzhlížime( Film o tuningu)
dal jsme to asi do půlky, víc fakt nejde 
a na tohle nemám, tohle je vyšší level prostě
a na tohle nemám, tohle je vyšší level prostě
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)
