Carputer - PC v autě

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
blah
Příspěvky: 860
Registrován: 23 úno 2005 08:50

Re: Carputer - PC v autě

Příspěvek od blah »

No ja sem mu to vozil az pred dum.. furt se snazil nak opravit... protoze posilat to zpatky do Ciny by se asi moc nevyplatilo :D
asi na popaty uz me to ale prestalo bavit.. tak sem chtel penize..
NA PRODEJ!!!!!!
Brock B1 17" 5x100
http://tuning-forum.org/viewtopic.php?f=89&t=117931" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
BADMOPAR
Příspěvky: 73
Registrován: 19 dub 2007 12:39

Příspěvek od BADMOPAR »

romor píše:
BADMOPAR píše:nemůžeš ho please někam upnout,já sem ho nemoh nikde sehnat a na ty linky kouknu
No jakože nechci být kua, ale mám to pro sebe a vše jsem na tom dělal sám. Různé pluginy apod. Takže se mi to nechce dávat do oběhu. Sorry.
Tvoje věc

Uživatelský avatar
BADMOPAR
Příspěvky: 73
Registrován: 19 dub 2007 12:39

Re: Carputer - PC v autě

Příspěvek od BADMOPAR »

blah píše:nekupujte nic u sittalu :( Lilliputy sou smejdy.. ja tam jeden reklamoval... nejdriv byla spoluprace v pohode... ale tahlo se toi skoro rok.. a jakmile jsem uz chtel vratit penize, tak se ten rusak zacal cukat.. no ale nakonec jsem to z nej dostal no.. ma prej dost problemy v riodine i v penezich..

na carputer projekt jsem se kvuli tomu vysral uz
Dík za radu,měl sem podobnej problém s Alazosoftem,koupil sem tam GPS-ku na IČO a reklamoval asi půl roku,pak mi došla trpělivost a řek sem jim,jestli mi do tejdne nepošlou prachy,tak je budu zabíjet jednoho po druhým dokud mi prachy nevrátěj.A hle za 4 dny sem je měl na účtě :D

romor
Příspěvky: 139
Registrován: 04 úno 2005 10:30
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romor »

BADMOPAR píše:
romor píše:
BADMOPAR píše:nemůžeš ho please někam upnout,já sem ho nemoh nikde sehnat a na ty linky kouknu
No jakože nechci být kua, ale mám to pro sebe a vše jsem na tom dělal sám. Různé pluginy apod. Takže se mi to nechce dávat do oběhu. Sorry.
Tvoje věc
Ale jestli chceš, s čímkoliv ti pomůžu a na www.mp3car.com jsou FrontEndy a FrodoPlayer taky s kompletním skinem a funkcí. Ale podrobné nastavení nikde není ani návody. To jsem zjišťoval sám a můžu říct, že o tom programu vím vše.

Uživatelský avatar
BADMOPAR
Příspěvky: 73
Registrován: 19 dub 2007 12:39

Příspěvek od BADMOPAR »

To bude fajn,marně se snažim rozchodit RoadRunner 8)

romor
Příspěvky: 139
Registrován: 04 úno 2005 10:30
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romor »

BADMOPAR píše:To bude fajn,marně se snažim rozchodit RoadRunner 8)
Na RR jsem nikdy nepřišel, ale taky se tomu dá pochopit po delší době.
RR je lepší, používá i flash a na přehrávání WinAMP. Ale FrodoPlayer jsem znal dřív a dokonale jsem ho pochopil;-)

Uživatelský avatar
BADMOPAR
Příspěvky: 73
Registrován: 19 dub 2007 12:39

Příspěvek od BADMOPAR »

za boha nemůžu spojit RR s Nokií 6230 přes BT,ani přes kabel.Přitom třeba s CentraFuse mi to aspoň komunikovalo,šly posílat sms,šel mi i net :evil:

romor
Příspěvky: 139
Registrován: 04 úno 2005 10:30
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romor »

BADMOPAR píše:za boha nemůžu spojit RR s Nokií 6230 přes BT,ani přes kabel.Přitom třeba s CentraFuse mi to aspoň komunikovalo,šly posílat sms,šel mi i net :evil:
No já to ovládám přes BT pomocí PuppetMastera a pomocí nokie 6230:-)
Ale nepoužívám na carputeru mobil. A když, tak bych tam dal nějaký plugin z RR. Nějaká doma ještě mám. PhoneControl se to jmenuje tuším.

Uživatelský avatar
Chaindler
Příspěvky: 895
Registrován: 22 úno 2006 09:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Carputer - PC v autě

Příspěvek od Chaindler »

romor píše:
blah píše:nekupujte nic u sittalu :( Lilliputy sou smejdy.. ja tam jeden reklamoval... nejdriv byla spoluprace v pohode... ale tahlo se toi skoro rok.. a jakmile jsem uz chtel vratit penize, tak se ten rusak zacal cukat.. no ale nakonec jsem to z nej dostal no.. ma prej dost problemy v riodine i v penezich..

na carputer projekt jsem se kvuli tomu vysral uz
Nemají kamenný obchod no, to je blbé. No jakože pokud se to táhlo rok, tak ses měl odkazovat na zákony ČR. Reklamace musí trvat maximálně 30 dní, pokud nesvolíš s delším termínem a to většinou na max. 60 dní. Pokud do této doby nespraví nebo nezaplatí, žaloba. U LCD monitorku už je to trestný čin. A bys viděl, jak by rychle cáloval. Žaloby se bojí každý obchodník.
kdyby kazdej mel tvuj pristup, tak by nikdy neexistoval linux a miliony dalsich veci, uzij si svuj programek, stejne nefunguje dobre, kdyz se bojis ho dat do sveta :lol:
Mitsubishi Eclipse 92 - 2.0 16V - Denso Iridium Power - už jen motor
Mitsubishi Eclipse 93 - bez motoru
Mitsubishi Eclipse 93 - 2.0 16V Turbo - jenom motor

Uvidíme co z toho poskládám :)

Uživatelský avatar
OXiDE.cz
Příspěvky: 421
Registrován: 24 bře 2005 09:22
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Carputer - PC v autě

Příspěvek od OXiDE.cz »

blah píše:nekupujte nic u sittalu :( Lilliputy sou smejdy.. ja tam jeden reklamoval... nejdriv byla spoluprace v pohode... ale tahlo se toi skoro rok.. a jakmile jsem uz chtel vratit penize, tak se ten rusak zacal cukat.. no ale nakonec jsem to z nej dostal no.. ma prej dost problemy v riodine i v penezich..

na carputer projekt jsem se kvuli tomu vysral uz
Já od někoho koupil Lilliputa a ten ho koupil u Sitallu, dal jsem za něj 4500 a na faktuře je 8500. Už jsem ho jednou měl na reklamaci, ale nepomohlo to, sice se to zlepšilo, ale furt blbý. Jak mi pošle záznam o opravě, tak to tam pošlu znova a napíšu mu jak to nebude fachat, chci money back :)
Moc se s nim mazlit nebudu.
Felda forever

romor
Příspěvky: 139
Registrován: 04 úno 2005 10:30
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romor »

V ČR jsou ty dotykové displeje dost nedostatkové zboží, jak se tak dívám.

To Chaindler:
Nevím, co myslíš "mým" přístupem. Mám pouze přístup člověka, který žije v debilním státě a musí využít alespoň těch málo práv, co mu zbyly.
A program funguje. Jenže nerozdám věc, kterou jsem dělal skoro půl roku, aby to někdo používal dřív než já.

Uživatelský avatar
BADMOPAR
Příspěvky: 73
Registrován: 19 dub 2007 12:39

Příspěvek od BADMOPAR »

romor píše:
BADMOPAR píše:za boha nemůžu spojit RR s Nokií 6230 přes BT,ani přes kabel.Přitom třeba s CentraFuse mi to aspoň komunikovalo,šly posílat sms,šel mi i net :evil:
No já to ovládám přes BT pomocí PuppetMastera a pomocí nokie 6230:-)
Ale nepoužívám na carputeru mobil. A když, tak bych tam dal nějaký plugin z RR. Nějaká doma ještě mám. PhoneControl se to jmenuje tuším.
jj,ten PhoneControl taky mam,s CentraFuse to funguje a s RR ne :evil: Chtěl bych to použít i jako BT Handsfree,psát a čist na touchscreen sms.Napíše mi to hlášku,že se pokouší o spojení a nic.

romor
Příspěvky: 139
Registrován: 04 úno 2005 10:30
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romor »

BADMOPAR píše:
romor píše:
BADMOPAR píše:za boha nemůžu spojit RR s Nokií 6230 přes BT,ani přes kabel.Přitom třeba s CentraFuse mi to aspoň komunikovalo,šly posílat sms,šel mi i net :evil:
No já to ovládám přes BT pomocí PuppetMastera a pomocí nokie 6230:-)
Ale nepoužívám na carputeru mobil. A když, tak bych tam dal nějaký plugin z RR. Nějaká doma ještě mám. PhoneControl se to jmenuje tuším.
jj,ten PhoneControl taky mam,s CentraFuse to funguje a s RR ne :evil: Chtěl bych to použít i jako BT Handsfree,psát a čist na touchscreen sms.Napíše mi to hlášku,že se pokouší o spojení a nic.
jj, jasne, chapu. A co použít nějaký obyč program na ovládání telefonu?

Uživatelský avatar
Fugo
Příspěvky: 601
Registrován: 18 pro 2005 18:43
Bydliště: LBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fugo »

Já používám RR jen jsem musel předělat to jejich dementní točícíse logo automobilky na stojící a ve správných barvách. Tel nepoužívám protože by to stejně neuměl. Jen by mě zajímalo jak využít to sat.radio a ještě to má měření temp in a out jak k pc dát nějaký čidla.
BMW 750iAL BiTurbo PRODÁNO, nyní KAWASAKI ZX10R
>>>Pneuservis, Klimatizace<<<
>>>Antény a satelity<<< http://www.volny.cz/antenysatelity

Uživatelský avatar
BADMOPAR
Příspěvky: 73
Registrován: 19 dub 2007 12:39

Příspěvek od BADMOPAR »

romor wrote : jj, jasne, chapu. A co použít nějaký obyč program na ovládání telefonu?
....nevim,nemam s tim zkušenosti a navic RR má velký tl. a nechce se mi přepínat mezi několika programama,to bezpečnosti moc nepřispěje :nono:

Vasekk
Příspěvky: 1002
Registrován: 06 pro 2006 22:45
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vasekk »

Kdyby někdo měl zájem, tak mám doma nevyužitý car pc 800MHz s 20kou notebookovym diskem, atd. Po domluvě i 7" dotykový display. Kdyžtak SZ.
SKODA SUPERB
Golf 1 Cabrio Karmann

Uživatelský avatar
BADMOPAR
Příspěvky: 73
Registrován: 19 dub 2007 12:39

Příspěvek od BADMOPAR »

Fugo píše:Já používám RR jen jsem musel předělat to jejich dementní točícíse logo automobilky na stojící a ve správných barvách. Tel nepoužívám protože by to stejně neuměl. Jen by mě zajímalo jak využít to sat.radio a ještě to má měření temp in a out jak k pc dát nějaký čidla.
to bych taky bral,jenom bych si tam dal radši svoje 8) Na to sat.radio se dělaj tunery http://store.mp3car.com/category_s/54.htm ,jenom si nejsem jistej,jestli je Evropa pokrytá signálem.S těma čidlama nevim,tak daleko ještě nejsem.
Já skoušim RR s Ultimate skinem,zatim se mi líbí nejvíc.Škoda jenom,že je to beta a že je to pro levoruký ovládání víc tady: http://www.freedrive.co.uk/ .Jestli se vám bude líbit,někam ho upnu,ať se nemusíte registrovat všichni.Je tam tuším i zdroják a další soft,kdyby se to někomu chtělo předělat. :wink:

romor
Příspěvky: 139
Registrován: 04 úno 2005 10:30
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romor »

BADMOPAR: No jakože jasný, chápu, ale některé programy mají velké ovládání;-) Jen si nevzpomenu které :lol: PhoneControl jsem zaboha nerozjel. Jakože s mobilem se přes kabel spojí, ale jen TEST, v nastavení programu pak ten COM, na kterém mob je, úplně chybí.

Fugo: Zdarec. Já jsem ten, co se tě kdysi ptal na tu diagnostiku, co máš v carputeru, jestli víš, ale to je vedlejší. Ta teplota in out je realizovaná pomocí COM portu a nějakého plošného spoje s čidly a prográmku, který myslím že naprogramuje každý trochu slušný programátor za chvíli. Pracuje to na stejném principu jako ta tvoje LM-1.

A XM neboli satelitní rádio je pouze v USA a potřebuješ na to speciální tuner buďto přes USB nebo COM.

Uživatelský avatar
OXiDE.cz
Příspěvky: 421
Registrován: 24 bře 2005 09:22
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OXiDE.cz »

romor píše:BADMOPAR: No jakože jasný, chápu, ale některé programy mají velké ovládání;-) Jen si nevzpomenu které :lol: PhoneControl jsem zaboha nerozjel. Jakože s mobilem se přes kabel spojí, ale jen TEST, v nastavení programu pak ten COM, na kterém mob je, úplně chybí.

Fugo: Zdarec. Já jsem ten, co se tě kdysi ptal na tu diagnostiku, co máš v carputeru, jestli víš, ale to je vedlejší. Ta teplota in out je realizovaná pomocí COM portu a nějakého plošného spoje s čidly a prográmku, který myslím že naprogramuje každý trochu slušný programátor za chvíli. Pracuje to na stejném principu jako ta tvoje LM-1.

A XM neboli satelitní rádio je pouze v USA a potřebuješ na to speciální tuner buďto přes USB nebo COM.
To satelitní rádio je jiný něž který naladim na klasickým satelitu?
Felda forever

romor
Příspěvky: 139
Registrován: 04 úno 2005 10:30
Bydliště: Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od romor »

OXiDE.cz píše:
romor píše:BADMOPAR: No jakože jasný, chápu, ale některé programy mají velké ovládání;-) Jen si nevzpomenu které :lol: PhoneControl jsem zaboha nerozjel. Jakože s mobilem se přes kabel spojí, ale jen TEST, v nastavení programu pak ten COM, na kterém mob je, úplně chybí.

Fugo: Zdarec. Já jsem ten, co se tě kdysi ptal na tu diagnostiku, co máš v carputeru, jestli víš, ale to je vedlejší. Ta teplota in out je realizovaná pomocí COM portu a nějakého plošného spoje s čidly a prográmku, který myslím že naprogramuje každý trochu slušný programátor za chvíli. Pracuje to na stejném principu jako ta tvoje LM-1.

A XM neboli satelitní rádio je pouze v USA a potřebuješ na to speciální tuner buďto přes USB nebo COM.
To satelitní rádio je jiný něž který naladim na klasickým satelitu?
jj, je to XM, je to nějaké jiné kódování tuším, blíže si zagoogluj;-)

Uživatelský avatar
BADMOPAR
Příspěvky: 73
Registrován: 19 dub 2007 12:39

Příspěvek od BADMOPAR »

dík vašim referencím na Lilliput sem tuhle možnost opustil a hledam jinde.Narazil sem na tenhle monitor http://doronel.vltava2000.cz/store/good ... 8$00000001 má s nim někdo zkušenosti?Nebo poraďte jinej 16:9 touchscreen.Dík

Uživatelský avatar
OXiDE.cz
Příspěvky: 421
Registrován: 24 bře 2005 09:22
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OXiDE.cz »

BADMOPAR píše:dík vašim referencím na Lilliput sem tuhle možnost opustil a hledam jinde.Narazil sem na tenhle monitor http://doronel.vltava2000.cz/store/good ... 8$00000001 má s nim někdo zkušenosti?Nebo poraďte jinej 16:9 touchscreen.Dík
Je to dost podobný tomu Lilliputu co mam já, akorát jinej design toho rámečku kolem obrazovky.
Felda forever

Uživatelský avatar
BADMOPAR
Příspěvky: 73
Registrován: 19 dub 2007 12:39

Příspěvek od BADMOPAR »

Dneska sem ten displej objednaval.Nemaj ho skladem,takže daj vědět kdy bude :?

harry-Doronel
Příspěvky: 4
Registrován: 07 pro 2006 19:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Carputer - PC v autě

Příspěvek od harry-Doronel »

Badmopar - který monitor jsi objednával? Ten CarTFT? Já o žádné objednávce nevím!
Tyto monitory dovážíme jen na objednávku, takže skladem nebudou asi nikdy.

Uživatelský avatar
BADMOPAR
Příspěvky: 73
Registrován: 19 dub 2007 12:39

Re: Carputer - PC v autě

Příspěvek od BADMOPAR »

harry-Doronel píše:Badmopar - který monitor jsi objednával? Ten CarTFT? Já o žádné objednávce nevím!
Tyto monitory dovážíme jen na objednávku, takže skladem nebudou asi nikdy.
....tak si vzpomeň,určitě ti někdo volal a posílali ste mu odpověď mejlem.Objednával sem to u kámoše,co prodává počítače.Viděl sem ten mejl na vlastní oči :)

harry-Doronel
Příspěvky: 4
Registrován: 07 pro 2006 19:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Carputer - PC v autě

Příspěvek od harry-Doronel »

OK, tak to je něco jiného. Byla tam ale jen poptávka, nikoliv objednávka. On chtěl VO ceny, ale mi prodáváme CarTFT jen maloobchodně.

Uživatelský avatar
BADMOPAR
Příspěvky: 73
Registrován: 19 dub 2007 12:39

Příspěvek od BADMOPAR »

jj,já vim

blah
Příspěvky: 860
Registrován: 23 úno 2005 08:50

Re: Carputer - PC v autě

Příspěvek od blah »

NA PRODEJ!!!!!!
Brock B1 17" 5x100
http://tuning-forum.org/viewtopic.php?f=89&t=117931" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
stigi
Příspěvky: 97
Registrován: 12 črc 2005 12:44
Bydliště: Zlínsko

Re: Carputer - PC v autě

Příspěvek od stigi »

FORD Focus 1.6 16V, r.v.04/00, 5-dv. stříbrná MOONDUST, K&N, REMUS
ObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Carputer - PC v autě

Příspěvek od Idaho »

tak jsem dnes prolejzal tohle tema, 90% linkuejjiz nefunknčích, o nových standartech v pc moc nevím už moc nesleduju sem rád že si zjistím info o soucasníém trendu u "velkých" pc a upgradnu si ho, takže bych měl nekolik dotazu :

1) da se v současnosti koupit neco na zpusob tech AMD PIC a podobně a nakolik to lze využít? kde to koupit?
2) dotykovej LCD, spolehlivá firm aco dodá / a pokud možno má skladem amáte s ní dobré zkusenosti - kdekolikv EU . máte nejakej typ na USA trh ?? nepoužívá USa trh nejaké jiné standarty, enbo mají ta LCd plne kompatibilní s "nasimi" graf kartami?
3) v připade že nebudu kupovat kompletní řesení tak jakou desku a cpu doporucíte ?

4) poslední otýzka napájení - neksdo se zmínil io tom ze dc/dc zdroje zvládají max 80W comp, neposla technologie dál nezvládají již více, pripadne co vubec uziví 80W ??
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“