Dovoz kol z USA

Pneumatiky, elektrony, plecháče, podložky, šrouby, štefty, změna rozteče...

Moderátoři: Rudi, m.artty

Uživatelský avatar
dynomax
Příspěvky: 236
Registrován: 13 led 2005 03:16
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dynomax »

DJ-Tom píše:MarauderZ28: A teď mě tak napadlo jestli by to nebylo možné objednat přes Tebe a Tvého známého. Přeci jenom už s tím máte zkušenosti. Samozřejmě, že bych Vám zaplatil přiměřenou provizi... Pokud by to šlo tak bysme se potom domluvili trošku konkrétněji...
POKUD MAS ZNAMEHO Z LOS ANGELES, MOHU SE TI POKUSIT ZARIDIT PREPRAVU ZA 1/3 CENU, ZAVOLEJ MI NA 603 838884 A UVIDIME , CO SE DA DELAT :wink:
www.sportovniautodoplnky.cz - prodej sportovních autodoplňků, dovoz tuningových dílů z USA

Uživatelský avatar
dynomax
Příspěvky: 236
Registrován: 13 led 2005 03:16
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz kol z USA

Příspěvek od dynomax »

jen pro zajimavost vetsinou ta polska firma je uplne ta stejna, maji asi 500 pobocek ve statech, kdyz jsem tam jeste byl, cena baliku byla 1 lb= 1,25 usd + kazdy balik 8 usd , pripojisteni 2 usd jen do urcite castky, zbozi vetsinou vzdy odchazi posledni sobotu v mesici, tak ze kdyz neco koupite zacatkem mesice, tak opravdu to muze byt i 3 mesice nez to dorazi, jinak v minulych letech nebyl absolutne zadny problem se clem i DPH, akorat v poslednim roce se jiz hodnekrat stavalo, ze se vse pozdeji v CR stejne proclilo, a kdyz nekdo treba posilal rodine nejake darky na vanoce , obcas se to prave znechutilo touhletou procedurou, to jsou jen osobni zkusenosti, na druhe strane se nikdy nestalo, ze by neco chybelo
www.sportovniautodoplnky.cz - prodej sportovních autodoplňků, dovoz tuningových dílů z USA

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tom_ »

TROY píše:já mám třeba vybraný kolečka v kanadě tak doufám,že až přijde čas tak je někdo za solidní peníz doveze
ty mas auto?nebo ty mas uz papiry?Tobe je 15 ne?jen tak se ptam , kua kola z kanady bych si nechal libit 8)
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
StreetFighter
Příspěvky: 1514
Registrován: 30 črc 2004 10:36
Bydliště: Hamilton, Canada
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od StreetFighter »

jsou to asi necelé dva roky, co jsme si nechali letecky poslat velké hliníkové křídlo. Babička letěla z US sem, tak to vzala jako zavazadlo. Těm ko*otům to na letišti spadlo z vozejku a válelo se to po runwayi......
táta jel pro bábi a balík nikde....no jo no, co se dělat......za tři týdny před barákem zastavil Peugeot Partner....donesl takovou potrhanou a polepenou krabici.....naše křídlo....s hrůzou jsem to rozbalil. Mělo to asi 4 vrstvy balení.....všechny porušené, až na tu poslední-igelit.....ufff..... 8)

spíš off topic-jen takové zkušenosti.....
Radši budu druhej než mrtvej!

Honda Civic D16A6 - Sweatheart
Chrysler GrandVoyager 2,5TD - Daily Driver
Honda Civic IV.gen - prodám veškeré díly - více SZ
Alfa Romeo GTV - Under Construction
Yamaha YFM350X Warrior RWD - Free Time Machine

Uživatelský avatar
Tommy-cupra
Příspěvky: 1002
Registrován: 25 lis 2004 22:44
Bydliště: praha

Re: Dovoz kol z USA

Příspěvek od Tommy-cupra »

dynomax taky bych potreboval po vanocich pichnout s dovozem kol,nasi sice zijou na floride ale nez neco zaridej trva to rok,muzu se na tebe kdyz tak potom obratit???
SEAT LEON CUPRA

Uživatelský avatar
dynomax
Příspěvky: 236
Registrován: 13 led 2005 03:16
Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz kol z USA

Příspěvek od dynomax »

Tommy-cupra píše:dynomax taky bych potreboval po vanocich pichnout s dovozem kol,nasi sice zijou na floride ale nez neco zaridej trva to rok,muzu se na tebe kdyz tak potom obratit???
pokud vas nebude hodne tak klidne
www.sportovniautodoplnky.cz - prodej sportovních autodoplňků, dovoz tuningových dílů z USA

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz kol z USA

Příspěvek od Chamelion »

Chtěl bych trochu oživit staré téma - Jaký je aktuálně nejlevnější způsob jak dostat větší věci jako třeba kola z usa do čr? Vím, že celkem funguje firma AMHK Shipping - vozí kontíkem lodí, ale trvá to cca měsíc a jsou prý v poslední době znatelně dražší než konkurence.

Nemáte někdo zkušenost?

Uživatelský avatar
Chamelion
Příspěvky: 1455
Registrován: 04 pro 2004 09:45
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovoz kol z USA

Příspěvek od Chamelion »

Nikdo žádné zkušenosti?

Odpovědět

Zpět na „Disky + Pneumatiky“