Nový web TCL

Tuningová scéna v Liberci a okolí
Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Nový web TCL

Příspěvek od ryan69 »

Neuvěřitelné se stává pomalu skutečností :)

Nový web je z 50% hotov, zbývá pár maličkostí... beru to jako překvapení - pokud se to nebude líbit, hodíte mi to na hlavu a udělá se něco jiného 8)

Budu ale potřebovat píchnout s pár věcma:


1. pokud má někdo nějaký nápad na funkci stránek, nechť ho sem hodí.

a) jen připomínám, že stránky budou plně editovatelné skrz administrační rozhraní X-Admin, takže už žádné přepisování HTML kódu.. prostě založíte jedním kliknutím novou stránku (třeba nějakou aktualitu) a jen píšete text a upravujete ho jako ve Wordu - tak doufám že budete psát novinky a příspěvky o 106 :)

b) další přípomínky vítám ke struktuře stránek - tu stávající bych navrhoval předělat takto:
- novinky
- členové
- galerie
- srazy, akce
- fórum
- partneři
- o klubu

c) každý člen dostane přiděleno jméno a heslo k přístupu do administrace - po přihlášení si bude moci v rámci svého profilu nahrávat a editovat fotky auta apod.

d) po přihlášení bude mít každý člen taky možnost psát aktuality apod. (dá se nastavit kdo kam bude mít přístup, ale asi bych navrhoval dát všem členům přístup do všech sekcí webu, aby prostě kdokoli z nás mohl editovat cokoli a neviselo to jen na jednom člověku, se kterým když se pak něco stane, tak zamrzne celý web


2. potřebujeme nutně změnit hosting, prosím všechny kdo mají nějaké údaje o stávajícím hostingu a hlavně informace o doméně, aby mi to hodili na e-mail


3. stránky udělám samo že ze své dobré vůle a nic za to nechci (chraň mě pánbůh :lol: ).

a) hosting ale něco stojí i v nákupu i mně - cenově by to ale nemělo být o moc náročnější než je to teď

b) pár věcí na webu řeším s grafikem, kterému jsem něco málo za pomoc slíbil. když už se to dělá, tak dle mého by to mělo stát za to. pakliže se nedohodneme jinak, budu to ale financovat ze svého - beru to jako můj problém, neb o financích za nový web nepadlo v minulosti ani slovo takže mi příjde nefér vůci klubu teď za to něco požadovat. pomoci se ale nebráním :oops:


To je zatím asi vše.

Ryan
Naposledy upravil(a) ryan69 dne 06 dub 2008 16:31, celkem upraveno 1 x.
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
P@wel
Příspěvky: 764
Registrován: 20 kvě 2005 12:10
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový web TCL

Příspěvek od P@wel »

takže kbybych teď byl moc chytrej, tak to za prvé není nic nenormáního a za druhé jsem po návratu restauračního zařízení :D

Co se financí týče, tak si myslím, že se jednoznačně shodneme na tom, že to je jedna z položek na které se právě vybírají klubové peníze.

Libí se mi idividuální upráva "osobních stránek"

Titulní stránku by to chtělo nějak skloubit s tím, co proběhlo, kde by byla nějaká esej o předešlé akci a dále by na ni byly vidět brzké akce následující.

Pak by mě zajímalo, jestli třeba jak Dakty napsal na stránky zhodnocení 1.Srázku seveřanů, zda pokud bych do něj chtěl já něco doplnit, či ho lehce poupravit, by tam byla ta možnost.

Věřím tomu, že mě ještě něco napadne, ale dnes už po mně nic nechtějte:)
Škoda Favorit -> Peugeot 205 1.9GTi -> Škoda Favorit -> FORD SCORPIO :o) by www.autohificentrum.com
tuningclubliberec
furt se jede

Uživatelský avatar
dakty
Příspěvky: 516
Registrován: 23 črc 2005 10:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dakty »

Sákriš, taky jsem po návratu z restauračního zařízení :-) ále

super, že jsi se na to vrhnul a i kdyby jsi něco chtěl za ty stránky, tak nic nedostaneš :lol:
Přístup jednotlivců bude lepčí než teď...
Co bych navrhoval, v aktualitách dát hlavní řádek o určité akci, a pak na rozklik nějaký článeček o té akci a k tomu možnost nějakých reakcí (mini forumko).
Jak písal P@wel v podnapilém stavu, i nějaký mini forumko ke článkům.

takže zatím tak v reakci na Ryana a P@wla...

Uživatelský avatar
Rowan
Příspěvky: 252
Registrován: 08 čer 2005 14:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový web TCL

Příspěvek od Rowan »

Ohledně financí souhlasím s pavlem.
Ještě by mě zajímalov kde bude pronájem flokovačky a vytahovačky...? zase v části o klubu?
Jinak se mě to takhle jak to podáváš líbí....takže jen tak dál Belmondo :)
FABIA 1.2 HTP (Hovno To Pojede aneb Hrnec To Postrádá)
tuningclubliberec.com

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Příspěvek od ryan69 »

ad úpravy již vydaných článků - ano, je to možné. po vydání nějakého článku je možno do něj znova zasahovat-upravovat ho-doplňovat fotky atd.

ad miniforum pod články - plánuje se :wink:

ad hlavní stránka - na hlavní stránce bude výpis novinek (posledních např. 5) + info o poslední proběhlé akci (samozřejmě s odkazem na detail) + info o plánované akci (opět s odkazem).
pak je tam ještě ta věc, že při každém načtení stránky se náhodně vyberou 4 klubová auta a zobrazí se se tam (s odkazem). snad vám to nebude vadit :lol: myslel jsem, že by bylo dobré, aby když tam přijde někdo "cizí", aby hned viděl kdo že to v klubu je a nebafla na něj jen fádní homepage :D

ad flokovačka a další služby co můžeme nabídnout - to by chtělo ještě promyslet, určitě je škoda, když už tím disponujeme, abychom to tutlali :) tak možná pro to zvolit nějakou spešl sekci ("nabízíme" ???)
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Příspěvek od ryan69 »

tak, sem se do toho po poledni opřel, a grafika je hotová :)

už to jenom rozřezat, nakódovat, nainstalovat administraci, naplnit protříděným stávajícím obsahem a je to :)

jen si tak říkám, že bysme měli co nejdříve nafotit klubová auta (apeluji za stodolu v Doníně).. myslím že by bylo docela fajn, když by všichni měli fotky ze stejného místa.. profi fotografa mám předběžně domluveného, stačí jen říct datum.. skoro bych to osobně považoval za prioritu č. 1 ty auta nafotit.. co vy na to?
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
Rowan
Příspěvky: 252
Registrován: 08 čer 2005 14:42
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový web TCL

Příspěvek od Rowan »

nejsme poroti. Klidně ještě někdy dnes a nebo zítra ;-)
FABIA 1.2 HTP (Hovno To Pojede aneb Hrnec To Postrádá)
tuningclubliberec.com

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Příspěvek od ryan69 »

já nemám přezuto :lol: a domluveno s fotografem

navrhoval bych sobotu 12.4. - co vy na to?
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
Rendis
Příspěvky: 1853
Registrován: 09 zář 2004 19:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový web TCL

Příspěvek od Rendis »

Jsem moc rád,že jste nehodili "flintu do žita".
BMW e34/M5 4.0 V8
BMW e34/M5 3.6
BMW e34 2.5i 24v vanos
2x dopr.prostředek: 1.3 MPi;
ex BMW e36 1.8i R.I.P

Uživatelský avatar
miras black 4oko
Příspěvky: 1105
Registrován: 23 dub 2007 09:46
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový web TCL

Příspěvek od miras black 4oko »

Rendis píše:Jsem moc rád,že jste nehodili "flintu do žita".
A to se ještě pořádně ani nezačalo..... :lol:
Nechceš se přidat....? Stále nějakého člena postrádám../e/.
Když máš ty víkendy skoro volné..... 8)
Rendis..co ta Bohemka...můžu s tebou počítat ?
Stav se 13. na poradě....

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Příspěvek od ryan69 »

též bych byl pro za Rendův návrat.. pokud tě Rendo irituje, že bys byl ve dvou tematicky stejných klubech, tak TCL přejmenujeme na KPDJ (klub přiznivců dobrého jídla)... stejně nic jinýho neděláme, než se furt cpem :lol:
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
Rendis
Příspěvky: 1853
Registrován: 09 zář 2004 19:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový web TCL

Příspěvek od Rendis »

[quote="miras black 4oko"][quote="Rendis"]Jsem moc rád,že jste nehodili "flintu do žita".[/quote]
A to se ještě pořádně ani nezačalo..... :lol:
Nechceš se přidat....? Stále nějakého člena postrádám../e/.
Když máš ty víkendy skoro volné..... 8)
Rendis..co ta Bohemka...můžu s tebou počítat ?
Stav se 13. na poradě....[/quote]

Bohužel na Bohemku určitě nepojedu.
BMW e34/M5 4.0 V8
BMW e34/M5 3.6
BMW e34 2.5i 24v vanos
2x dopr.prostředek: 1.3 MPi;
ex BMW e36 1.8i R.I.P

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Příspěvek od ryan69 »

tak, doména se již přesouvá pod naše křídla a paralerně se zařizuje nový hosting 8)
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
P@wel
Příspěvky: 764
Registrován: 20 kvě 2005 12:10
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový web TCL

Příspěvek od P@wel »

chlape ty ses do toho pustil po hlavě...Buď míš u Káji průser a nechce Tě vidšt, nebo jí má teď Dakty a nebo nevim...že máš takovýho času.
Škoda Favorit -> Peugeot 205 1.9GTi -> Škoda Favorit -> FORD SCORPIO :o) by www.autohificentrum.com
tuningclubliberec
furt se jede

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Příspěvek od ryan69 »

Renda dal impuls a je to jedině dobře. Všichni sme věděli, že změna musí příjít. Dlouho se o tom mluvilo, ale pořád se nic nedělo... Rowan a Dakty to udržovali statečně celou zimu při životě a teď prostě už byla řada na mě. A já už měl tý práce taky plný zuby a potřeboval jsem chvíli dělat něco, co mně baví.

A dopadlo to tak, že přes víkend je v podstatě hotovo. Pomalu to plním starýma aktualitama a fotkama a tak nějak přemýšlím, kdy se to spustí.. Skoro mám chuť spustit to až budou nový fotky aut.. :wink:

Ale pořád čekám na vaše podněty a nápady... zatím jste tomu moc nedali :wink:
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
P@wel
Příspěvky: 764
Registrován: 20 kvě 2005 12:10
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový web TCL

Příspěvek od P@wel »

tak se tam nahoru napíše beta verze a spusť to třeba hned:)

pořád bloumám co by tam mohlo být. Napadl mě ještě kalendář a aby v něm byly zvýrazněny tuning akce. A nějak jinak akce naše popřípadě na které se chystáme. Ruzumíme si...abychom neměli jen seznam, ale mít to jako i v kalendáři. Občase se na to lépe kouká a orientuje se v tom
Škoda Favorit -> Peugeot 205 1.9GTi -> Škoda Favorit -> FORD SCORPIO :o) by www.autohificentrum.com
tuningclubliberec
furt se jede

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Příspěvek od ryan69 »

dobrý nápad. moc dobrý.
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
dakty
Příspěvky: 516
Registrován: 23 črc 2005 10:18
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový web TCL

Příspěvek od dakty »

P@wel píše:tak se tam nahoru napíše beta verze a spusť to třeba hned:)

pořád bloumám co by tam mohlo být. Napadl mě ještě kalendář a aby v něm byly zvýrazněny tuning akce. A nějak jinak akce naše popřípadě na které se chystáme. Ruzumíme si...abychom neměli jen seznam, ale mít to jako i v kalendáři. Občase se na to lépe kouká a orientuje se v tom
joo, good idea.
Obyč dny černě, proběhlé srazy třeba modře, aktuální a budoucí červeně...

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Příspěvek od ryan69 »

kalendář určitě udělám, je to dobrej nápad. třeba to přitáhne i mimoliberecký, přehledný kalendář akcí se hodí vždy a všem :)

jinak ten kalendář mi vnuknul i jednu myšlenku, kterou si ale nechám až na "velkou poradu" 8)
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Příspěvek od ryan69 »

Další nápad - co sekce "Racing" alias Jarda Spider? Jezdí ještě Jarda vůbec?
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
P@wel
Příspěvky: 764
Registrován: 20 kvě 2005 12:10
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový web TCL

Příspěvek od P@wel »

já si myslím, že jezdí...a že bude mít Jarda svojí stránku, tak o tom se mluvilo už na na "starém" webu. A je dobře, že sis vzpomněl. Vývoj vozu, plánované závody, výsledky, fotogalerie,...
Škoda Favorit -> Peugeot 205 1.9GTi -> Škoda Favorit -> FORD SCORPIO :o) by www.autohificentrum.com
tuningclubliberec
furt se jede

Uživatelský avatar
miras black 4oko
Příspěvky: 1105
Registrován: 23 dub 2007 09:46
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od miras black 4oko »

ryan69 píše:Další nápad - co sekce "Racing" alias Jarda Spider? Jezdí ještě Jarda vůbec?
tož gut.. 8)

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Re: Nový web TCL

Příspěvek od ryan69 »

P@wel píše:já si myslím, že jezdí...a že bude mít Jarda svojí stránku, tak o tom se mluvilo už na na "starém" webu. A je dobře, že sis vzpomněl. Vývoj vozu, plánované závody, výsledky, fotogalerie,...
to je dobrá zpráva, že pořád jezdí.. jenže jak z něj nějaké info a podklady dostat, když s náma nekamarádí :cry:
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
P@wel
Příspěvky: 764
Registrován: 20 kvě 2005 12:10
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový web TCL

Příspěvek od P@wel »

když se mu zavolá, tak si myslím, že v pohodě hodí něco třeba na mail. nebo až někdy bude mít cestu do Liberce
Škoda Favorit -> Peugeot 205 1.9GTi -> Škoda Favorit -> FORD SCORPIO :o) by www.autohificentrum.com
tuningclubliberec
furt se jede

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Příspěvek od ryan69 »

karlose bysme též měli nějak zvýraznit.. to je takovej klubovej taťka, se nám tak stará o tu klubovou muziku :D

nevím jestli bude mít zájem o nějakou spešl sekci na webu TCL, ale banner na homepage jako partnerovi mu dám ať chce nebo ne :lol:
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
P@wel
Příspěvky: 764
Registrován: 20 kvě 2005 12:10
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový web TCL

Příspěvek od P@wel »

tak to určo...však je taky náš partner. budem mít zase partnery, členy a fans?
Škoda Favorit -> Peugeot 205 1.9GTi -> Škoda Favorit -> FORD SCORPIO :o) by www.autohificentrum.com
tuningclubliberec
furt se jede

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Příspěvek od ryan69 »

byl bych kategoricky proti.. parnery ano, ale fans ne.. kdo je fans? je to takový naprd označení.. prostě buď je někdo člen, nebo není z hlediska clubu nic. pak je v tom bordel, každej chce bejt fans protože maj skoro stejný výhody jako členové ale nic neplatěj.. ja bych fans zrušil.
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
Rendis
Příspěvky: 1853
Registrován: 09 zář 2004 19:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Nový web TCL

Příspěvek od Rendis »

Pánové,jestli s tímhle půjdete za Jardou tak Vás požene!!!! Před rokem né-li víc dával někomu cd-čko ze závodů a tak.A nikdy k ničemu nedošlo!!!
BMW e34/M5 4.0 V8
BMW e34/M5 3.6
BMW e34 2.5i 24v vanos
2x dopr.prostředek: 1.3 MPi;
ex BMW e36 1.8i R.I.P

Uživatelský avatar
ryan69
Moderátor
Příspěvky: 798
Registrován: 22 bře 2006 13:33
Bydliště: Liberec

Příspěvek od ryan69 »

problém bych viděl v tom, že ho dával někomu, kdo už v klubu dávno není...
Mégane III SkyFox, Dynamique 1.6 110

Uživatelský avatar
karlosVW
Příspěvky: 85
Registrován: 29 bře 2008 21:44
Bydliště: JBC / LBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od karlosVW »

ryan69 píše:karlose bysme též měli nějak zvýraznit.. to je takovej klubovej taťka, se nám tak stará o tu klubovou muziku :D

nevím jestli bude mít zájem o nějakou spešl sekci na webu TCL, ale banner na homepage jako partnerovi mu dám ať chce nebo ne :lol:
nevim jak by jsi to technicky chtel provést....možná sekce kde můžu poradit na foru...víc asi ne....a třebas větší banner.....něco jak chci ted po tobě udělat do toho časopisu...
Autohificentrum Liberec - KAMENNÝ OBCHOD / MONTÁŽNÍ DÍLNA / E-SHOP
Transporterclub - Karavan Forum - Tuningclub Liberec
http://www.soundshop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; / http://www.autohificentrum.com" onclick="window.open(this.href);return false; / http://www.karavan-forum.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Liberec“