Brzdové systémy TAR-OX vs. nelegální kopie

Nápravy, podvozky, snižování, brzdy, řízení - vše kolem náprav a brzd

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma

mikey
Příspěvky: 363
Registrován: 24 kvě 2006 18:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikey »

hhhmmm zase sem se neco dozvedel ..
tez mam d2 330 kotouce a zatim si nestezuju a brzdej zda se mi celkem dobre .. nepiskaji po zahrati ani pred zda ze fungujou tak jak maj ..

Bono83
Příspěvky: 5
Registrován: 11 čer 2008 07:56

Příspěvek od Bono83 »

Ja mam na aute tento podvozok http://www.d2racingsport.com/type-drift.htm . A zatial funguje ok, maju ho aj dalsi chalani na autach dlhsie ako ja a tiez sa nestazuju.

Uživatelský avatar
infinity
Příspěvky: 246
Registrován: 11 bře 2007 20:55
Bydliště: Sev. Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od infinity »

Vipouš píše:hezky napsane.. 8) Mam brzdy D2 356mm kotouc, 8mi pisty trmeny.. a zarucuju kazdemu, ze jsou lepsi nez ty sra*ky co jsem tam mel pred tim.. chcete srovnavat tarox a D2..?? To nejde.. je to jako by nekdo srovnaval skodovku s lambem.. je rodil v cene a kvalite, ale rozhodne se mi nikdy s brzdama od D2 nestalo, ze by mi ve 230km/hod rekly "ted brzdit nebudem" Coz mi v toledu delaly seriove brzdy pravidelne..
ono tech 230kmh se da uplne v pohode ubrzdit jednopistkama s 282mm kotoucem...proste je to o kvalite. Ja koupit brzdy teto tridy (myslim 8pot 356) tak bych chtel minimalne krvave stopy pasu na rameni a nespokojil bych se s tim, ze to v pohode zabrzi :lol: v pohode ti zabrzdi i origo brzdy

mikey
Příspěvky: 363
Registrován: 24 kvě 2006 18:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikey »

mno zabrzdily me uplne klidne z 280 kmh a musel sem brzdit dost protoze me tam vjel nejakej ridic tak ve 120 kmh rychlosti ... a auto mam celkem tezky kolem 1600 kg ..

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

Vipouš píše:hezky napsane.. 8) Mam brzdy D2 356mm kotouc, 8mi pisty trmeny.. a zarucuju kazdemu, ze jsou lepsi nez ty sra*ky co jsem tam mel pred tim.. chcete srovnavat tarox a D2..?? To nejde.. je to jako by nekdo srovnaval skodovku s lambem.. je rodil v cene a kvalite, ale rozhodne se mi nikdy s brzdama od D2 nestalo, ze by mi ve 230km/hod rekly "ted brzdit nebudem" Coz mi v toledu delaly seriove brzdy pravidelne..
5ekl bych že to bude spíše špatným výberem seriových komponentů ( desky, kotouče, brdovka ) a stavem brzdové hydrauliky než chyba použitého systému..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NeviM »

Vipouš píše:hezky napsane.. 8) Mam brzdy D2 356mm kotouc, 8mi pisty trmeny.. a zarucuju kazdemu, ze jsou lepsi nez ty sra*ky co jsem tam mel pred tim.. chcete srovnavat tarox a D2..?? To nejde.. je to jako by nekdo srovnaval skodovku s lambem.. je rodil v cene a kvalite, ale rozhodne se mi nikdy s brzdama od D2 nestalo, ze by mi ve 230km/hod rekly "ted brzdit nebudem" Coz mi v toledu delaly seriove brzdy pravidelne..
a to jsi ty obrovsky tezky brzy jako povesil na toledo jo? :shock:
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

Uživatelský avatar
Ladis
Příspěvky: 716
Registrován: 20 čer 2005 10:25
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdové systémy TAR-OX vs. nelegální kopie

Příspěvek od Ladis »

jen pridam zkusenost ze podvozky D2 konkretne na subaru impreza nefunguji moc dobre, kvalita mizerna, charakteristika pruzeni mizerna ... brzdy to same, ty seriove desky co k tomu davaji to je vysmech, to vubec nebrzdi, chce to hned dat desky s lepsi smesi ... jak pisu mam zkusenosti s nekolik subaru a evo
Live4Ride Syndicate
EcuTek - Subaru ECU mapping; Agency-Power dealer

Uživatelský avatar
honza 2.0 16v
Příspěvky: 1518
Registrován: 09 říj 2005 12:41
Kontaktovat uživatele:

Re: Brzdové systémy TAR-OX vs. nelegální kopie

Příspěvek od honza 2.0 16v »

Ladis píše:jen pridam zkusenost ze podvozky D2 konkretne na subaru impreza nefunguji moc dobre, kvalita mizerna, charakteristika pruzeni mizerna ... brzdy to same, ty seriove desky co k tomu davaji to je vysmech, to vubec nebrzdi, chce to hned dat desky s lepsi smesi ... jak pisu mam zkusenosti s nekolik subaru a evo
konečně názor :lol: a souhlasím .Vím jen o 1 člověku co závodí a zatím si na kavlitu nestěžuje,což je divný, většinou to moc dlouho na autě nevydrželo.....kdo opravdu jezdí na krev rozdíl pozná..

Uživatelský avatar
Milda
Příspěvky: 44
Registrován: 28 úno 2005 09:02

Příspěvek od Milda »

Rekl bych ze tady tak trochu michame jablka a hrusky. Mam na aute D2 356mm 8mipistky s racing deskama a jsem s nima spokojeny. Kupoval jsem je ale jako nahradu za seriove pote co jsem to malem s 300ZX neubrzdil za Oktavkou. V porovnani cena/vykon(kvalita) to bylo to nejlepsi na co jsem narazil. Je ale jasny ze pokud bych jezdil kazdy vikend na okruh ze bych je velice rychle odrovnal a musel bych jit do neceho opravdu kvalitniho, take ale umerne drazsiho. Vsechno je to jen o tom co od tech brzd kdo pozaduje a co je za ne ochoten zaplatit...

Odpovědět

Zpět na „Podvozek a brzdy“